Twój horoskop tygodniowy❣

Co wydarzy się w tym tygodniu? Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.
Twój horoskop tygodniowy❣
Fot. Unsplash.com
04.06.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Staniesz się płaczliwa i sentymentalna. W rozładowaniu emocji pomoże ci aktywność fizyczna, zwłaszcza na świeżym powietrzu.
Związki i seks: Pewien mężczyzna może na opak odczytać twoje intencje i uznać, że jesteś nim zainteresowana. Uważaj zwłaszcza na mowę ciała. Jesteś w związku? Nie miej partnerowi za złe, że często kontaktuje się ze swoją matką. To dobrze o nim świadczy i nie szkodzi waszej relacji.
Kariera i finanse: Zacznij oglądać każdą wydaną złotówkę dwa razy, w przeciwnym wypadku możesz wpaść w finansowe tarapaty. Uważaj zwłaszcza na promocje w sieciówkach.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Czeka cię lekki spadek formy. Trudno będzie ci tryskać teraz humorem i wiele spraw ujrzysz w ciemnych barwach. Na szczęście to minie, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Już pod koniec tygodnia poczujesz się lepiej.
Związki i seks: Jesteś singielką? Niewykluczone platoniczne uczucie, z którego będziesz musiała się szybko otrząsnąć – ta relacja niestety nie ma przyszłości. Masz partnera? W weekend skorzystajcie z przychylności pogody i zróbcie sobie wycieczkę na łono natury.
Kariera i finanse: Postaraj się nie mieszać spraw zawodowych z osobistymi. To nigdy nie jest mile widziane, a możesz zyskać opinię osoby nieprofesjonalnej.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Przyda ci się kilka dni w samotności. W tym tygodniu nie planuj wielkiego wyjścia ani tym bardziej imprezowania. Znajdź trochę czasu dla siebie.
Związki i seks: Jesteś w związku? Twój partner ma wyrzuty sumienia z powodu waszej ostatniej kłótni. Porozmawiaj z nim o tym. Jesteś singielką? Na horyzoncie widać dużo przyjemności, których źródłem będą spotkania z mężczyznami. W twoim otoczeniu pojawi się ktoś nowy i godny uwagi.
Kariera i finanse: Odważ się i złóż aplikację w firmie, w której chciałabyś pracować. Gwiazdy podpowiadają, że warto teraz wyjść z inicjatywą.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Masz wielkie marzenia, ale boisz się zrobić krok ku ich spełnieniu? Niepotrzebnie. Właśnie teraz gwiazdy sprzyjają ci jak nigdy, więc działaj!
Związki i seks: Bliski kolega zacznie zachowywać się wobec ciebie dwuznacznie. Poczekaj, zanim uznasz, że to oznaki uczucia. Poobserwuj go przez jakiś czas. Jesteś w związku? Twój partner ucieszy się domową kolacją spędzoną we dwoje w miłej atmosferze.
Kariera i finanse: Porozmawiaj z szefem o sprawie, która od dawna cię dręczy. Nie ma czego się obawiać. Okaże się, że szybko osiągniecie porozumienie i znajdziecie rozwiązanie sytuacji.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Nie daj się wahaniom nastroju i w tym tygodniu zadbaj o swoje dobre samopoczucie. Już dawno nie poświęcałaś czasu swoim pasjom – najwyższy czas to nadrobić.
Związki i seks: W twoim związku będzie się działo. Jeśli jesteś singielką, czeka cię dużo intensywnych doznań i przeżyć. Z kolei Lwice w związku przeżyją z partnerem tydzień pełen emocji, zarówno gorzkich, jak i uskrzydlających.
Kariera i finanse: Sprawy związane z pracą i nauką nie będą w tym tygodniu szły po twojej myśli. Zaciśnij zęby i przeczekaj gorszy okres – za parę dni wszystko powinno wrócić do normy.

Astrologia seksu: Znaki zodiaku, z którymi przeżyjesz największą rozkosz

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: W tym tygodniu trudno będzie ci pohamować łzy. Ta melancholia prędko cię nie opuści. Postaraj się tylko nie wpadać w rozpacz z byle powodu – ktoś ci nieprzychylny mógłby wykorzystać to przeciwko tobie.
Związki i seks: Jesteś singielką? Na opak zrozumiesz intencje pewnego mężczyzny. Fakt, że ktoś jest wobec ciebie miły, nie musi oznaczać, że się w tobie kocha. Jesteś w związku? Spraw partnerowi niespodziankę bez okazji. Będzie bardzo szczęśliwy.
Kariera i finanse: Ktoś w pracy zacznie kwestionować twoje umiejętności. Nie wchodź w pyskówki, tylko rób swoje. Najważniejsze, by przełożony cię doceniał.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Zaczniesz sporo narzekać, co nie poprawi ci samopoczucia, a nawet może pogorszyć twoje relacje z otoczeniem. Zastanów się, co naprawdę cię gryzie. Spróbuj znaleźć rozwiązanie.
Związki i seks: Choć jesteś w związku, zaczniesz się oglądać za innymi facetami. Lepiej nie pozwalaj sobie na zbyt wiele – jeśli zrobisz o jeden krok za dużo, trudno będzie się z tego wycofać. Jesteś singielką? Rozwiąż dwuznaczną sytuację dotyczącą pewnego mężczyzny. Trzeba tę sprawę załatwić.
Kariera i finanse: Szef zacznie zarzucać cię masą obowiązków. Nie daj sobie wejść na głowę, bo nikt nie będzie cię szanował. Będziesz musiała nauczyć się mówić „stop”.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Pewna drobna dolegliwość zdrowotna zacznie ci się dawać mocno we znaki. Nie zwlekaj dłużej i odwiedź lekarza – to ostatni dzwonek, by się tym zająć.
Związki i seks: Będziesz miała wrażenie, że partner unika bliskości z tobą. Nie snuj domysłów, tylko z nim o tym porozmawiaj. Tylko nie daj się zbyć. Jesteś singielką? Szukasz tam, gdzie nie powinnaś. Mężczyźni „spod ciemnej gwiazdy” nie są dla ciebie.
Kariera i finanse: Praca przestanie sprawiać ci przyjemność. Poczujesz się nią bardzo zmęczona i zdołowana rutyną, która cię dopadła. Może czas zastanowić się, co dalej z twoją karierą?

horoskop

Fot. Unsplash.com

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Najwyższy czas przeprowadzić dawno odkładane porządki. Bałagan, który cię otacza, stanie się przytłaczający i poczujesz się zablokowana. Dłużej tego nie odkładaj.
Związki i seks: Ty i twój partner będziecie się teraz sprzeczać o błahostki. Sytuacja między wami stanie się napięta i trudna do zniesienia. Ktoś będzie musiał pierwszy to przerwać. Jesteś singielką? Przygodne znajomości nie są tym, czego szukasz i potrzebujesz.
Kariera i finanse: Jeśli paraliżuje cię strach przed wystąpieniami publicznymi, poćwicz z profesjonalistą. Wkrótce nowa umiejętność bardzo się przyda.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Twoje huśtawki nastrojów i rozdrażnienie zaczną dawać się we znaki osobom w twoim otoczeniu. Ktoś nawet może cię publicznie skrytykować. Zastanów się, co zrobić ze swoimi zmiennymi stanami.
Związki i seks: Najwyższy czas spotkać się z mężczyzną, z którą łączy cię intensywna znajomość internetowa. Nie warto odkładać konfrontacji w czasie. Masz partnera? O waszych intymnych sprawach nie opowiadaj ani twoim, ani jego rodzicom. To błąd.
Kariera i finanse: Wpadnie ci niespodziewana gotówka. Zamiast od razu ją wydać, spłać długi i przynajmniej część kwoty odłóż na czarną godzinę.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Nie uda ci się pewna planowana od dawna rzecz, co zepsuje ci humor na dobrych parę dni. Spróbuj się tym nie dołować. Każdy ma prawo do słabości. Pomyśl, jak drugi raz nie popełnić tego samego błędu.
Związki i seks: Partner wreszcie pokaże, że mu na tobie zależy. Zrobi to w dość niecodzienny sposób. Sporo zyska w twoich oczach. Jesteś singielką? Warto skusić się na randkę w ciemno – będzie owocna.
Kariera i finanse: Bliska koleżanka odniesie sukces. Z jednej strony ucieszy cię to, z drugiej strony dojdziesz do wniosku, że sama osiągnęłaś niewiele. To dobry moment, by pomyśleć, co naprawdę sprawia ci w życiu radość.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W tym tygodniu otrzymasz zaskakującą wiadomość, która kompletnie cię zaskoczy. Porozmawiaj o niej z zaufaną osobą i wspólnie zastanówcie się, co należy zrobić. W duecie szybciej wymyślicie dobre rozwiązanie.
Związki i seks: Zaczniesz się zastanawiać, czy to, co łączy cię z niedawno poznanym mężczyzną, to miłość. Odpowiedzią będzie rozmowa, która was czeka. Singielki mogą teraz liczyć na adorację ze strony mężczyzn.
Kariera i finanse: Gwałtowny przypływ gotówki na razie ci nie grozi, więc zaciśnij pasa i powstrzymaj się od wydawania pieniędzy na drobne przyjemności. Jeszcze przyjdzie na to czas.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
samotnosc2018 (Ocena: 5) 29.06.2018 23:04
A może by tak horoskop dwuletni???!!! Potraficie to zrobić?????
odpowiedz
smilng face (Ocena: 5) 05.06.2018 10:56
ten horoskop jest zaskakująco dobry :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie