Horoskop tygodniowy ♥

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy ♥
Fot. Unsplash
28.05.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W tym tygodniu unikaj zatłoczonych miejsc, zwłaszcza tych, w których ludzie palą papierosy. W piątek ktoś złoży ci ciekawą propozycję spędzenia weekendu – warto ją rozważyć.
Związki i seks: Zaczyna się znakomita passa w kwestiach uczuciowych. Twój partner nie będzie mógł oderwać do ciebie rąk. Stanie się wyjątkowo czuły i wyrozumiały. Jesteś singielką? To nie znaczy, że jesteś samotna. W trudnych chwilach zwróć się do przyjaciół.
Kariera i finanse: Sukces koleżanki z pracy wpędzi cię w zazdrość, dobrze jednak byłoby potraktować go jako motywację do działania. Jeśli skupisz się teraz na celu, wkrótce zobaczysz pierwsze efekty.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższym czasie nie planuj żadnych dłuższych wyjazdów – mogą okazać się niebezpieczne. Szczególnie w weekend wolny czas spędź w domu.
Związki i seks: Partner okaże ci miłość w zaskakujący sposób. Poczujesz, że jesteście dla siebie stworzeni. To będzie dobry tydzień dla związku. Jesteś singielką? Nie obiecuj sobie zbyt wiele po jednym spotkaniu. Potrzeba czasu, żeby ocenić, czy znajomość z danym mężczyzną jest perspektywiczna.
Kariera i finanse: W pracy będziesz musiała pomóc jednej albo nawet kilku osobom. Zyskasz tym sporo w oczach współpracowników i przełożonego. Wkrótce ktoś ci się odwdzięczy.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Otrzymasz ciekawą propozycję nietuzinkowego spędzenia czasu. Będziesz się świetnie bawiła i nabierzesz dystansu do codzienności. Trudno będzie cię teraz wytrącić z równowagi.
Związki i seks: W miłości nie warto palić za sobą mostów. Jeśli między tobą a mężczyzną, w którym pokładałaś nadzieje, że nie ułożyło, zachowajcie wobec siebie neutralność. Bliźnięta w związku mogą teraz liczyć na wsparcie ze strony partnera.
Kariera i finanse: Omów z przełożonym pomysł, który wpadł ci do głowy. Okaże się, że bardzo się twojemu szefowi spodoba. Wszelkie niesnaski, jakie miały między wami miejsce, odejdą w niepamięć.

Astrologia seksu: Znaki zodiaku, z którymi przeżyjesz największą rozkosz

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W tym tygodniu dobrze wpłynie na ciebie kontakt z ludźmi, dlatego nie stroń od towarzystwa i jak najwięcej czasu spędzaj poza domem. Zamykając się w mieszkaniu, od razu poczujesz się gorzej.
Związki i seks: Ktoś ma na ciebie oko – i jest to mężczyzna, który dotrzyma ci kroku. Musisz tylko mieć oczy szeroko otwarte i być czujna. Masz partnera? Gwiazdy podpowiadają, że dobrze na wasz związek wpłynie weekend spędzony na łonie natury.
Kariera i finanse: W pracy tydzień plotek i obmawiania współpracowników za ich plecami. Nie bierz w tym udziału, może się to niekorzystnie odbić na twojej pozycji i opinii.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Na początku tygodnia będziesz miała duże problemy z koncentracją. Trudno ci się będzie skupić nawet na najprostszym zadaniu. Dopiero w okolicach weekendu złapiesz drugi oddech.
Związki i seks: W twoim związku na jaw wyjdzie pewien sekret. Będziecie musieli z partnerem poważnie ze sobą porozmawiać. Od tego może zależeć wasza przyszłość. Jesteś singielką? W weekend wyjdź z domu – gwiazdy wskazują, że spotkasz kogoś wyjątkowego.
Kariera i finanse: Jeśli masz dość swojej pracy, właśnie teraz jest dobry moment na zmiany. Ważne tylko, żeby je przemyśleć i mieć plan awaryjny na gorsze tygodnie.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Wraz z nadejściem ciepłych dni twoje samopoczucie bardzo się poprawi. Zaczną cieszyć cię drobnostki, na które dotąd nie zwracałaś uwagi. Tak trzymaj!
Związki i seks: Będziesz miała żal do partnera, że nie wspiera cię w realizacji marzeń. Może wywiązać się między wami sprzeczka, po której nastąpią ciche dni. Singielki powinny uzbroić się w cierpliwość – miłość nadejdzie, ale jeszcze nie teraz.
Kariera i finanse: W tym tygodniu będziesz miała gorszą passę w pracy. Zauważy to twój przełożony i może wezwać cię na rozmowę. Nie dołuj się z tego powodu – niedługo wszystko wróci do normy.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Najwyższy czas uwierzyć w siebie. Przez kompleksy i niskie poczucie własnej wartości wiele rzeczy ci w życiu nie wyszło. Żeby móc ruszyć do przodu, musisz popracować nad samooceną.
Związki i seks: Zaczniesz wspominać byłych partnerów. Zastanów się jednak, do czego to prowadzi. Zawsze lepiej patrzeć przed siebie niż zatracać się w tym, co przeminęło. Jesteś singielką? Zmiana fryzury poprawi ci samopoczucie i sprawi, że mężczyźni będą ci się chętnie przyglądać.
Kariera i finanse: Pieniądze nie będą się ciebie trzymać. Jeśli masz problem z silną wolą na zakupach, poproś towarzyszącą cię osobę, aby spróbowała cię przypilnować.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Energia będzie cię rozpierać. Wpadniesz na kilka pomysłów, które od razu zapragniesz zrealizować. Tylko nie rób niczego pochopnie, żeby potem nie żałować.
Związki i seks: Znajomość z nowo poznanym mężczyzną, która utknęła w miejscu, wreszcie przyśpieszy i nabierze rumieńców. Jesteś w związku? Będziesz musiała być teraz podporą dla swojego partnera – może nie poradzić sobie z problemami, które na niego spadną.
Kariera i finanse: Najwyższy czas zacząć oszczędzać. Gwiazdy będą ci sprzyjać w tym aspekcie. Nawet jeśli nie dysponujesz wielką gotówką, pamiętaj, że odkładając grosz do grosza, w końcu uzbiera się większa kwota.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Kilka komplementów poprawi ci humor na parę dni. Pamiętaj jednak, że twoje dobre samopoczucie nie powinno zależeć od tego, jak postrzegają cię inni. Popracuj nad pewnością siebie.
Związki i seks: Pomyślcie z partnerem, jak w niecodzienny sposób moglibyście spędzić najbliższy weekend. Przyda wam się jakaś odmiana. Jesteś singielką? Nie zastanawiaj się, czy powrót do byłego partnera to dobry pomysł, bo odpowiedź jest jedna: nie, nie jest. Staraj się patrzeć w przyszłość, a nie w przeszłość.
Kariera i finanse: Wreszcie uda ci się w pracy wyjaśnić sporną kwestię. Atmosfera się oczyści i będziesz w końcu mogła skupić się na obowiązkach, których nie będzie teraz brakować.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W tym tygodniu ukojenie przyniesie ci wieczór z dobrą książką oraz kontakt ze zwierzętami. Gdy wpadniesz w przejściowy dołek, będziesz wiedziała, jak się zregenerować. Pamiętaj o tym szczególnie w sobotę.
Związki i seks: Trudno będzie ci kontynuować znajomość z pewnym upartym mężczyzną, ale on nie będzie odpuszczał. Może warto dać mu szansę? Jeśli jesteś w związku, za wszelką cenę unikaj teraz pokus i nie flirtuj z przypadkowymi mężczyznami.
Kariera i finanse: Pomysły szefa przestaną ci się podobać. Porozmawiaj z nim o tym – szczerze, ale taktownie. Okaże się, że jesteście w stanie się dogadać.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Znajdź sposób na ukojenie nerwów i trzymaj się go w najbliższym czasie. Szczególnie w weekend zadbaj o swój dobrostan i spędź czas w sposób, w jaki lubisz najbardziej. To podładuje twoje baterie.
Związki i seks: W związku nie powinno być tajemnic. Jeśli czujesz, że partner coś przed tobą ukrywa, porozmawiaj z nim o tym, byle delikatnie. Nikt nie lubi czuć się przyparty do ściany. Jesteś singielką? Nie znajdziesz miłości w sieci. Wyjdź do ludzi.
Kariera i finanse: Szef zleci ci kilka nowych zadań – parę z nich okaże się dla ciebie prawdziwym wyzwaniem. Przyłóż się, a zyskasz wiele w jego oczach.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Dotąd trzymałaś się dzielnie, ale w końcu poczujesz ogromne zmęczenie ostatnimi tygodniami. Będziesz musiała znaleźć czas na odpoczynek, w przeciwnym wypadku wkrótce wpadniesz w większy dołek.
Związki i seks: Partner zapragnie urozmaicić wasze życie intymne. Do pomysłu podejdziesz sceptycznie, ale gdy nieco ochłoniesz, dojdziesz do wniosku, że warto spróbować. Jesteś singielką? Gwiazdy wskazują, że prawdziwą miłość możesz znaleźć w swoim bliskim otoczeniu, nie szukaj więc za daleko.
Kariera i finanse: Zaciśnij pasa. Na horyzoncie nie widać wielkich wpływów, za to wydatki mogą okazać się niemałe. Nie wydawaj pieniędzy pochopnie, zwłaszcza na kaprysy.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
MJ (Ocena: 5) 28.05.2018 09:53
Co za ściema..... ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie