Horoskop tygodniowy: Strzelec źle ulokuje uczucia, a Byka czeka huśtawka nastrojów

Wróżka Nunila odkrywa przyszłość... Sprawdź, czego spodziewać się w tym tygodniu!
Horoskop tygodniowy: Strzelec źle ulokuje uczucia, a Byka czeka huśtawka nastrojów
Fot. Unsplash
21.05.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Staniesz się nerwowa i pyskata. Pokłócisz się z kimś bliskim, co jeszcze dotkliwiej odbije się na twoim samopoczuciu. Psychiczna równowaga wróci do ciebie dopiero pod koniec tygodnia.
Związki i seks: Trudno będzie ci się teraz dogadać z partnerem. Zaczniecie rozmijać się w podstawowych sprawach. Zanim wybuchnie kolejna awantura, zastanów się, gdzie leży przyczyna obecnej sytuacji. Jesteś singielką? Przed mężczyzną, na którym ci zależy, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś – prawda w końcu wyjdzie na jaw.
Kariera i finanse: W pracy nie licz na łut szczęścia, tylko weź się ostro do pracy – gwiazdy mówią, że wysiłek się teraz opłaci i zaprocentuje wpływem na konto oraz uznaniem pracodawcy.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz się teraz zmagać z wyjątkowo przykrymi huśtawkami nastrojów. Trudno będzie ci powstrzymać płacz i nawet drobnostki zaczną wytrącać cię z równowagi.
Związki i seks: Partner złoży ci zaskakującą propozycję. Omówcie ją razem. Podziel się z ukochanym swoimi wątpliwościami, jeśli się pojawią. Jesteś singielką? Szykuje się impreza, która może zmienić twoje życie. Pamiętaj tylko, żeby nie próbować za wszelką cenę zwrócić na siebie męskiej uwagi, bo możesz odnieść skutek odwrotny do zamierzonego.
Kariera i finanse: Narzekasz na brak zleceń? Gorsza passa w finansach nie będzie trwała wiecznie. Na razie skup się na stałych zadaniach, które gwarantują regularne dochody.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: W tym tygodniu nawet drobne niepowodzenia nie odbiorą ci dobrego samopoczucia. Uda ci się wyjść obronną ręką ze wszystkich przeciwności losu – tak trzymaj! W okolicach weekendu wybierz się na imprezę kulturalną.
Związki i seks: W najbliższych dniach spraw partnerowi drobną niespodziankę. Będzie mu bardzo miło i wkrótce ci się odwdzięczy. Jesteś singielką? Unikaj teraz przypadkowych znajomości zawieranych przez internet – gwiazdy mówią, że nic z tego nie wyjdzie.
Kariera i finanse: W tym tygodniu powinnaś spodziewać się nowych, bardzo ciekawych wyzwań w pracy. Jeśli włożysz w te projekty całą swoją energię, szef to zauważy i odpowiednio nagrodzi.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Będziesz miała dobre samopoczucie, jednak w okolicach weekendu coś pójdzie nie po twojej myśli, co odbije się na twoim humorze. Po paru dniach wszystko jednak wróci do normy.
Związki i seks: Partner zaskoczy cię swoim wyznaniem. Nie spodziewałabyś się tego po nim. To, co usłyszysz, bardzo cię zaskoczy. Jesteś singielką? Nie daj się swatać na siłę, jeśli czujesz, że nic z tego nie będzie. Przyjdzie jeszcze czas na miłość.
Kariera i finanse: Ostatnio zrobiłaś się w pracy dość leniwa. Nie dziw się więc, że zarabiasz za mało, a na horyzoncie nie pojawiają się żadne nowe, ciekawe perspektywy. Musisz zmienić swoje nastawienie.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W tym tygodniu otocz się świeżymi kwiatami i słuchaj dużo nastrojowej muzyki – wpłynie to bardzo pozytywnie na twoje samopoczucie.
Związki i seks: W miłości stabilizacja. Twój związek będzie miał się bardzo dobrze, a ty i partner będziecie mogli na siebie liczyć bez względu na okoliczności. Jesteś singielką? Brat przyjaciółki nie jest najlepszym obiektem twoich westchnień – gwiazdy mówią, że nie jesteście sobie pisani.
Kariera i finanse: W najbliższych dniach pojawi się okazja do zarobienia dobrych pieniędzy. Będziesz musiała odłożyć na bok przyjemności i skupić się na zadaniu. Okaże się, że świetnie sobie z nim poradzisz.

Astrologia seksu: Znaki zodiaku, z którymi przeżyjesz największą rozkosz

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Czujesz się zmęczona i ledwo dajesz sobie ze wszystkim radę? Poproś bliskich o pomoc, to nic złego! Wsparcie zaufanych osób bardzo ci się w tym tygodniu przyda.
Związki i seks: Partner będzie teraz bardzo zapracowany, przez co nie będziecie mieli zbyt wiele czasu dla siebie. Nie miej mu tego za złe – nie wszystko zależy od niego. Jesteś singielką? W twoim otoczeniu pojawi się mężczyzna wart uwagi, z którym świetnie będziesz się dogadywać.
Kariera i finanse: Nie wydawaj za dużo, żeby nie wpaść w długi. Kilka pochopnych wydatków mogłoby teraz mocno nadszarpnąć twoim budżetem – później trudno będzie ci się z tego wygrzebać.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Spełni się twoje wielkie marzenie, co na długo wprowadzi cię w doskonały nastrój. Swoim świetnym samopoczuciem obdarzysz wszystkich w swoim otoczeniu.
Związki i seks: Porozmawiaj z partnerem o granicach zazdrości w waszym związku. Ostatnio oboje staliście się wobec siebie bardzo zaborczy, a to droga donikąd. Jesteś singielką? Potrzebujesz teraz czasu dla siebie – przemyśl, kogo właściwie szukasz i co najbardziej liczy się dla ciebie u mężczyzn.
Kariera i finanse: Rozglądasz się za nową pracą? Gwiazdy mówią, że powinnaś sama zgłosić się do firm, w których chciałabyś pracować. Rozsyłanie aplikacji w odpowiedzi na internetowe ogłoszenia nie da teraz pożądanych efektów.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Gdy dopadnie cię nostalgia, skontaktuj się z koleżanką, z którą dawno się nie widziałaś, a której obecność zawsze poprawiała ci samopoczucie. Odbędziecie ze sobą przemiłą rozmowę.
Związki i seks: Masz partnera? Powiedz mu o swoich skrzętnie skrywanych obawach i problemach – wspólnie uda wam się znaleźć rozwiązanie. Jesteś singielką? Przypadkowe spotkanie z pewnym mężczyzną stanie się początkiem interesującej znajomości.
Kariera i finanse: Nie myśl źle o współpracownikach – nikt nie kopie pod tobą dołków. W tym tygodniu po prostu skup się na swoich obowiązkach i nie doszukuj się drugiego dna tam, gdzie go nie ma.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Znudzi ci się wszystko, co do tej pory sprawiało ci przyjemność. Wpadniesz w dołek, na szczęście nie będzie to trwało bez końca. Wkrótce odzyskasz utracony humor.
Związki i seks: Partner będzie miał ci coś ważnego do powiedzenia. Nie naciskaj na niego, ale zrób dobry grunt pod rozmowę. Będzie ci za to wdzięczny. Jesteś singielką? Wpadnie ci w oko zajęty facet – lepiej od razu wybij sobie go z głowy, bo ta relacja jest z góry skazana na porażkę.
Kariera i finanse: W tym tygodniu bliska osoba zwróci się do ciebie z prośbą o finansowe wsparcie. Jeśli kwota nie będzie wygórowana, rozważ okazanie pomocy – dobry uczynek szybko do ciebie wróci.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W tym tygodniu na twoje samopoczucie doskonale wpłyną samotne wieczory z książką albo ulubionym serialem. Podładujesz w ten sposób baterie, wyciszysz się i nabierzesz dystansu do wielu spraw.
Związki i seks: Masz partnera? Nie gniewaj się, jeśli jeden lub dwa wieczory postanowi spędzić z kolegami – ma do tego prawo. Jesteś singielką? Już niedługo w twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto zawróci ci w głowie. Możesz się zakochać!
Kariera i finanse: Szykuje się gorszy okres w sprawach finansowych. Będziesz musiała zacisnąć pasa i przeczekać. Sytuacja niedługo wróci do normy – póki co unikaj nieprzemyślanych wydatków.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Będziesz miała wrażenie, że twoje życie stało się bardzo nudne i do bólu przewidywalne. Zastanów się, co możesz zrobić, żeby to zmienić. W piątek wybierz się do kawiarni – sama. Bardzo dobrze wpłynie to na twoje samopoczucie.
Związki i seks: Partner stanie się małomówny i tajemniczy. Nie spodoba ci się to. Okaż mu swoje zainteresowanie, ale nie bądź natarczywa. Jesteś singielką? Mężczyźnie, który ewidentnie ma na ciebie oko, daj wreszcie znać, że nie jest ci obojętny.
Kariera i finanse: W tym tygodniu będziesz sobie mogła pozwolić na kilka nieplanowanych wydatków, byle nie za dużych. Pamiętaj, że z debetu na koncie bardzo trudno się wychodzi.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Staniesz się bardzo czuła na zmiany pogody. Słońce wprawi cię we wspaniały nastrój, za to deszcz i niższa temperatura otoczenia sprawią, że zrobisz się leniwa i humorzasta.
Związki i seks: Najwyższy czas porozmawiać z partnerem o waszej ewentualnej wspólnej przyszłości. Jeśli czujesz, że utknęliście w martwym punkcie, to teraz jest dobry moment, by wszystko gruntownie omówić. Jesteś singielką? Na horyzoncie nie widać na razie wielkiej miłości – musisz uzbroić się w cierpliwość.
Kariera i finanse: Nadchodzi doskonały czas dla kariery i finansów. Możliwa propozycja podjęcia świetnej pracy albo większy wpływ na twoje konto. Postaraj się nie wydać wszystkiego od razu.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.06.2018 15:23
u mnie się sprawdził :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie