Horoskop tygodniowy 14.05. - 20.05.

Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.
Horoskop tygodniowy 14.05. - 20.05.
Fot. Unsplash
14.05.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Masz poczucie, że coś cię w życiu omija? Zastanów się, co dokładnie cię niepokoi i spróbuj znaleźć rozwiązanie. Gwiazdy podpowiadają, że na początek powinnaś skupić się na jednym celu.
Związki i seks: Z partnerem trudno będzie ci się teraz dogadać. Okaże się, że w ważnej sprawie reprezentujecie zupełnie dwa różne punkty widzenia. Będzie to pewien problem wymagający pilnego rozwiązania. Singielki nie spotkają teraz wielkiej miłości, ale nie zabraknie im okazji do flirtów.
Kariera i finanse: Wielkie plany związane z dużymi wydatkami będziesz musiała teraz odłożyć – są poza twoim zasięgiem. Zacznij oszczędzać, a sytuacja zmieni się na twoją korzyść szybciej, niż myślisz.

Najgorsi & najlepsi mężowie według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach może cię dotknąć huśtawka nastrojów. Raz będziesz w euforii, by za chwilę zasmucić się z byle powodu. W trudnych momentach zadzwoń do przyjaciółki.
Związki i seks: Daj w końcu szansę chłopakowi, który wydaje się nie być w twoim typie, ale jest wyjątkową i bardzo wartościową osobą. Czas pokaże, co będzie z tej znajomości. Masz partnera? Gwiazdy radzą, by najbliższy weekend spędzić we dwoje, poza miastem.
Kariera i finanse: Rozmowa z szefem na temat twojej sytuacji w firmie nic nie dała? Zaczekaj i za jakiś czas wróć do negocjacji. Warto w tym czasie zdobyć kilka dodatkowych punktów, realizując ważny projekt.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Będziesz musiała w swoim planie dnia znaleźć czas na intensywną naukę. Na szczęście bliscy pójdą ci na rękę i zwolnią z domowych obowiązków, byś mogła skupić się na najważniejszych sprawach.
Związki i seks: Partner będzie chciał powiedzieć ci coś ważnego. Daj mu szansę, ale nie naciskaj. W odpowiednim momencie sam rozpocznie rozmowę. Jesteś singielką? Zamiast koncentrować się na tym, że nie masz partnera, czerp pełnymi garściami ze swojego wolnego stanu.
Kariera i finanse: Martwisz się, że brakuje ci pieniędzy? To się na razie nie zmieni, dlatego będziesz musiała porzucić marzenia o zrealizowaniu kilku śmiałych finansowych projektów.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Choć pogoda dopisuje, uważaj, bo możesz w tym tygodniu się przeziębić. Zadbaj o właściwe odżywianie i ubieraj się stosownie do aury, pamiętając, że to jeszcze nie lato.
Związki i seks: Po sprzeczce z partnerem poczujesz się odtrącona. Sytuacja w waszym związku stanie się nieprzyjemna. Dajcie sobie oboje czas, by ochłonąć. Jesteś singielką? Zastanów się, dlaczego mężczyźni nie widzą w tobie kobiety, tylko kumpla. Może to efekt twojego sposobu bycia?
Kariera i finanse: Pieniądze nie biorą się znikąd. Jeśli masz odważne cele finansowe do zrealizowania, pomyśl, w jaki sposób pozyskać na nie gotówkę. Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej zrealizujesz swoje zamierzenia.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień obfitujący w ciekawe wydarzenia i przyjemne spotkania. Zauważysz, że uodporniłaś się na stres i ze wszystkim dzielnie dajesz sobie radę. Ta passa potrwa dłuższy czas.
Związki i seks: Twój temperament już nieraz dał się mężczyznom we znaki. W tym tygodniu będziesz musiała się nieco powściągnąć, w przeciwnym wypadku spłoszysz kogoś wartościowego. Jesteś w związku? Zadbaj o komfort swojego partnera.
Kariera i finanse: Ktoś złoży ci pewną propozycję finansowo-zawodową. Wyda się bardzo ciekawa, ale zanim ją przyjmiesz, skonsultuj ją z zaufaną osobą i poważnie potraktuj jej uwagi – okażą się celne.

Najgorsi kierowcy według znaków zodiaku

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Twoje samopoczucie od pewnego czasu utrzymuje się na podobnym poziomie, problemem są natomiast skłonności do wybuchów, które będziesz musiała w końcu poskromić.
Związki i seks: W tym tygodniu partner zaskoczy cię deklaracją dotyczącą waszej wspólnej przyszłości. Będzie ona bardzo poważna. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który ma opinię podrywacza. Okaże się, że jego zamiary względem ciebie są jak najbardziej szczere.
Kariera i finanse: Dopadnie cię zmęczenie żmudnym wykonywaniem codziennych obowiązków. Daj sobie czas na regenerację i wolne chwile, zamiast na zlecenia, poświęć na odpoczynek.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Zapanował wokół ciebie chaos. Najwyższy czas się z nim rozprawić. Zacznij od uporządkowania pokoju, a następnie weź się do spraw, które już dawno powinny być zrobione, a które w nieskończoność odkładałaś.
Związki i seks: Jeśli czujesz, że w waszej sypialni zrobiło się nudno, spróbuj wziąć sprawy w swoje ręce i zaskoczyć partnera czymś nowym. Bardzo go to ucieszy. Jesteś singielką? Twój brak pewności siebie przekłada się na kontakty z płcią przeciwną. Pomyśl, jak to zmienić.
Kariera i finanse: Ktoś zwróci się do ciebie z prośbą o pożyczkę. Nie udzielaj jej pochopnie – zastanów się najpierw, czy ta osoba jest godna zaufania. Jeśli nie, taktownie odmów.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Będziesz w niezłym humorze, aż do piątku. W weekend wybierzesz się na imprezę, gdzie może dojść do scysji pomiędzy tobą a koleżanką, co zepsuje ci nastrój na dobrych kilka godzin.
Związki i seks: Twój partner będzie miał twardy orzech do zgryzienia, ale nie naciskaj na niego, by wyśpiewał ci wszystko jak na spowiedzi. Daj mu trochę czasu. Jesteś singielką? Uważaj, żeby swoją natarczywością nie zniechęcić pewnego nieśmiałego chłopaka.
Kariera i finanse: Jeśli chciałabyś mieć więcej pieniędzy, rozejrzyj się za zajęciem, któremu mogłabyś się poświęcić w wolnym czasie. Właśnie zaczyna się czas poszukiwania pracowników sezonowych.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Dopadnie cię marazm. Dojdziesz do wniosku, że zmarnowałaś mnóstwo czasu i wciąż nie wiesz, czego chcesz od życia. Ten stan utrzyma się przez kilka dni, na szczęście wkrótce sytuacja się unormuje.
Związki i seks: Partner będzie się zachowywał, jakby skrywał przed tobą tajemnicę. Bądź czujna, ale nie nachalna – wkrótce wszystko stanie się jasne. Jesteś singielką? Jeśli twój wolny stan ci doskwiera, spróbuj wyjść do ludzi, nawet samotnie. Okaże się, że szybko nawiążesz nowe znajomości.
Kariera i finanse: Czujesz, że nadszedł czas na zmianę pracy? Odważ się zrealizować swoje marzenia i idź za głosem serca – gwiazdy sprzyjają ci teraz jak nigdy.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz tryskać dobrym humorem. Zarazisz nim osoby w swoim otoczeniu. Bliska znajoma zwróci się do ciebie z ciekawym pomysłem, który koniecznie trzeba będzie rozważyć.
Związki i seks: Sprzeczka z partnerem w miejscu publicznym wprowadzi was w ponury nastrój. Czekają was ciche dni. Ktoś będzie musiał pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę. Jesteś singielką? Nie szukaj miłości wśród dużo starszych mężczyzn; nie są dla ciebie. Tym razem rozejrzyj się wśród rówieśników.
Kariera i finanse: Nie plotkuj w firmie. W tym tygodniu może się to obrócić przeciwko tobie. Zachowaj czujność i w miejscu pracy nie pozwalaj sobie na zbytni luz.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W tym tygodniu na twoje samopoczucie dobrze wpłynie spokojny relaks z książką lub na łonie natury – nawet w pojedynkę. Postaraj się nigdzie nie śpieszyć.
Związki i seks: Daj partnerowi czas do namysłu, zanim wróci do ciebie z odpowiedzią na ważne pytanie, które mu zadałaś. Na wszystko przychodzi czas. Jesteś singielką? Jeśli zwrócił na ciebie uwagę facet zupełnie nie w twoim typie, od razu postaw sprawę jasno, żeby uniknąć nieporozumień.
Kariera i finanse: Impas w sprawach zawodowych nie będzie trwał wiecznie. Już niedługo pojawią się nowe możliwości, z których warto będzie skorzystać. W piątek bądź ostrożna, wypłacając pieniądze z bankomatu.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Po okresie lekkiego kryzysu znowu odzyskasz radość i spokój. Wykorzystaj ten czas mądrze. Pomyśl o odnowieniu zaniedbanych kontaktów i nadrobieniu zaległości.
Związki i seks: Twój partner stanie się teraz wobec ciebie wyjątkowo podejrzliwy. Nie dawaj mu powodu. Pokaż mu, że w każdej sytuacji może ci ufać. Jesteś singielką? Gwiazdy mówią, że już wkrótce na horyzoncie pojawi się ktoś, kto może zmienić twoje życie!
Kariera i finanse: Twoje pomysły na kolejne biznesy z początku mogą wydawać się ciekawe, ale gwiazdy podpowiadają, by teraz skupić się na tym, w czym naprawdę jesteś dobra. Nie warto trzymać dwie sroki za ogon.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 14.05.2018 11:25
Zacznijcie zatrudniać do pisania tych bzdur ludzi znających język polski...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie