Horoskop tygodniowy: Waga pokłóci się z ukochanym, a u Wodnika niewykluczone zaręczyny!

Co przyniesie maj? Czego się spodziewać? Zajrzyj do swojego aktualnego horoskopu.
Horoskop tygodniowy: Waga pokłóci się z ukochanym, a u Wodnika niewykluczone zaręczyny!
Fot. Unsplash.com
07.05.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień, w którym uda ci się zrealizować odłożone na później sprawy i nadrobić kontakty towarzyskie. Twoje samopoczucie ulegnie znacznej poprawie.
Związki i seks: Partner da ci do zrozumienia, że chce przejść na wyższy poziom w związku. Porozmawiajcie o tym otwarcie – okaże się, że szybko osiągnięcie porozumienie. Jesteś singielką? Nie wpadaj w euforię z powodu kilku komplementów, jakie usłyszysz od seryjnego podrywacza – to nie jest kandydat na stałego partnera.
Kariera i finanse: W pracy szykuje się wybuch kreatywności. Będziesz miała głowę pełną pomysłów i wielką chęć, by je wszystkie zrealizować. Szef to zauważy i doceni.

Astrologia seksu: Znaki zodiaku, z którymi przeżyjesz największą rozkosz

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Porozmawiaj z bliskimi o ich sytuacji materialnej. Ktoś z ważnych w twoim życiu osób wpadł w niemałe kłopoty – wspólnie uda się wam znaleźć rozwiązanie. Twoje wsparcie okaże się bezcenne.
Związki i seks: W sprawach sercowych nagłe ożywienie. Spodziewaj się wiele komplementów ze strony partnera, który będzie teraz wobec ciebie bardzo czuły. Natomiast singielki otrzymają niejedno zaproszenie na randkę. Jedna z nich okaże się szczególna.
Kariera i finanse: Jeśli czekają cię niespodziewane wydatki, postaraj się nie zadłużać. Dobrym rozwiązaniem będzie znalezienie pomysłu na zdobycie dodatkowej gotówki. Poszukaj prac zleconych.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Dobry tydzień dla zdrowia. Twoja odporność się wzmocni, a w świetnej kondycji będzie zwłaszcza twój umysł. Jeśli ostatnio miałaś z czymś problem, teraz jest czas, by nadrobić zaległości.
Związki i seks: Czujesz się zmęczona rutyną w związku? Po prostu coś zmieńcie. Jeśli partner nie lubi nowości, weź sprawy w swoje ręce i zorganizuj wam najbliższy weekend. Jesteś singielką? Na razie nie widać wielkiej miłości na horyzoncie, będziesz natomiast musiała uważać na dwulicowych mężczyzn, którzy mówią jedno, a robią drugie.
Kariera i finanse: Zakupowe szaleństwo odbije się na stanie twojego konta. Będziesz musiała teraz rozważnie planować wydatki. Pamiętaj, że najpierw obowiązki i powinności, a dopiero potem przyjemności.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W tym tygodniu może czekać cię sporo stresów. W kryzysowych chwilach ugryź się w język i policz do dziesięciu. Będziesz musiała teraz nierzadko być dyplomatką i uważać na słowa.
Związki i seks: Twój partner wpadnie w oko waszej wspólnej koleżance. Szybko zorientujesz się, co jest grane. Będziesz musiała teraz bardzo uważać i unikać jej towarzystwa. Jesteś singielką? Zmiana wizerunku sprawi, że poczujesz się lepiej w swojej skórze, a to przełoży się na zainteresowanie płci przeciwnej.
Kariera i finanse: Marzysz o wielkiej karierze? Zastanów się, co robisz w tym kierunku. Zamiast tylko wiele sobie wyobrażać, zacznij działać. Gwiazdy ci teraz sprzyjają.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Ten tydzień za sprawą korzystnego układu planet będzie bardzo udany. Jeśli masz jakieś marzenia albo plany do zrealizowania, nie ociągaj się i działaj. Zdziwisz się, jak łatwo ci pójdzie.
Związki i seks: Ostatnio poróżniłaś się z partnerem i niewyjaśniona kwestia nadal się za wami ciągnie. Rozmówcie się ze sobą szczerze. Jesteś singielką? Nie szukaj miłości na siłę – w najbliższym czasie nie przyniesie to żadnych efektów. Powinnaś uzbroić się w cierpliwość i zaufać losowi.
Kariera i finanse: W pracy błyśniesz intelektem i świetnym pomysłem. Pracodawca będzie pod ważeniem, współpracownicy również. Tylko nie osiadaj na laurach. Jeśli się teraz przyłożysz, możesz szybko awansować.

Dlaczego trudno się w Tobie zakochać? (na podstawie znaku zodiaku)

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: W tym tygodniu postaraj się spędzić więcej czasu z rodziną. Gwiazdy mówią, że czas upłynie wam bardzo przyjemnie, a nawet wyjaśnicie sobie kwestie, o których już dawno trzeba było porozmawiać.
Związki i seks: Zrób partnerowi niespodziankę. Bardzo go tym uszczęśliwisz. Nie zawsze konieczna jest szczególna okazja. Jesteś singielką? Spodobałaś się niedawno poznanemu mężczyźnie – zaczął już wysyłać do ciebie pewne sygnały. Miej oczy szeroko otwarte.
Kariera i finanse: Sprawy zawodowe dadzą ci mocno w kość. Odczujesz zmęczenie i zniechęcenie. Gdy poczujesz, że dochodzisz do kresu wytrzymałości, spróbuj załatwić sobie chociaż jeden dzień wolnego – od razu poczujesz się lepiej.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Zapamiętaj, a najlepiej zapisz wszystkie pomysły na życie, jakie przyjdą ci do głowy. Układ planet pozytywnie wpłynie na twój umysł i postrzeganie większości spraw, a także obdarzy cię intuicją. Wykorzystaj to!
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany może dać ci popalić. Stanie się kłótliwy i skoncentrowany na swoich sprawach. Spróbuj go utemperować. Jesteś singielką? Czeka cię randka z mężczyzną spod znaku Ryb lub Wodnika. Nie nastawiaj się, bo przebieg tego spotkania będzie zaskakujący.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej się nie wychylaj. Twój szef ceni ludzi, którzy mają własne zdanie, ale bardziej przeszkadza mu to, gdy pracownik się z nim nie zgadza. Czasami więcej możesz zyskać, chowając dumę do kieszeni.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Czeka cię niemiłe zdarzenie, ale spróbuj wyciągnąć z tej historii konstruktywne wnioski. Potraktuj ją jako naukę na przyszłość, nawet jeśli będzie się to wiązało z dodatkowym stresem. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom. Pojedź tam, gdzie kiedyś przeżyłaś coś niezwykłego.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Partner stanie się trochę zaborczy i zapragnie mieć cię przy sobie o każdej porze dnia i nocy. Potraktuj to jako dowód miłości, ale ustal pewne granice. Tobie także należy się czas dla siebie. Jesteś singielką? Spotkasz faceta, który zaimponuje ci klasą. Daj tej znajomości szansę.
Kariera i pieniądze: W życiu zawodowym bez większych zmian. Pracuj w swoim tempie, a realizację śmielszych planów odłóż na przyszły tydzień.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W najbliższych dniach skoncentruj się na drobiazgach, które często okazują się w życiu bardzo ważne. Nie odkładaj na później także spraw, które wymagają całkowitego zaangażowania. To i tak cię nie ominie.
Miłość i seks: Dobry czas dla Strzelców będących w związkach. Nawet jeśli mieliście kryzys, daj partnerowi jeszcze jedną szansę. Nie zmarnuje jej. Strzelce – singielki mogą poznać wartościowego mężczyznę. Może to ten jedyny?
Kariera i pieniądze: Pewne sprawy rodzinne narażą cię na duże koszty. Z powodu radykalnego pogorszenia sytuacji materialnej będziesz musiała zrezygnować z pewnych planów i zakupów. Nie załamuj się, liczy się to, że mogłaś pomóc.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: To nie będą najlepsze dni. Rozmowa z dawno niewidzianą osobą spowoduje stres i nerwy, które długo cię nie opuszczą. W ramach poprawy nastroju pomyśl o weekendowym wyjeździe do miejsca budzącego miłe wspomnienia.
Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zapanuje gorąca atmosfera. Nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki, a partner podzieli twój entuzjazm. Zaczniecie się bawić, eksperymentować i cieszyć wzajemną rozkoszą. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się facet spod znaku Wagi. Spędzicie kilka upojnych nocy, ale wasza znajomość raczej nie przerodzi się w prawdziwy związek. Będzie jednak co wspominać.
Kariera i pieniądze: W pracy szykuje się trochę luźniejszy czas. Jednak zamiast się lenić, nadrób zaległości. Początek tygodnia to dobry moment na zrobienie porządku w papierach.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Będziesz w doskonałej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Wykorzystaj ten sprzyjający czas na załatwienie dawno odkładanych spraw. Weekend spędzisz z przyjaciółmi na beztroskiej zabawie i szczerych rozmowach.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Zawrócisz w głowie mężczyźnie, który do tej pory zachowywał dystans. Okaże się, że on także odwzajemnia twoje uczucia. Masz faceta? Odnowisz z nim więź i staniesz się znów bardzo bliska partnerowi. Niewykluczone zaręczyny.
Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych bądź realistką. Nie porywaj się z motyką na słońce, nawet jeśli zdajesz sobie sprawę ze swojego potencjału. Tym razem to może nie wystarczyć.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W tym tygodniu twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a wolne wieczory upłyną pod znakiem spotkań i imprez. Nie zapominaj jednak o rodzinie. Ktoś blisko czuje się przez ciebie bardzo zaniedbany.
Miłość i seks: Jesteś w związku? W twoim życiu pojawi się mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło. Może to spowodować sporo zamieszania. Uważaj, żeby nie zepsuć tego, co jest naprawdę ważne. Jesteś singielką? W najbliższych dniach raczej się to nie zmieni.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stagnacja. Nie osiadaj jednak na laurach i zacznij się doszkalać. W przeciwnym wypadku konkurencja cię wyprzedzi, a ty stracisz swoją pozycję.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.05.2018 08:50
Bzdury! Nie wiem czemu to czytam...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie