Horoskop tygodniowy: Waga ma szansę na flirt, a Ryby - na podwyżkę!

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy: Waga ma szansę na flirt, a Ryby - na podwyżkę!
Fot. Unsplash.com
16.04.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień, w którym do wielu spraw podejdziesz na luzie i z dystansem. Nic nie wytrąci cię z równowagi. W okolicach weekendu otrzymasz interesujące zaproszenie. Nie odmawiaj – wspaniale spędzisz czas.
Związki i seks: Będzie się działo. Znajomy, po którym byś się tego nie spodziewała, zacznie robić do ciebie maślane oczy. Trudno będzie ci się oprzeć jego urokowi. W związku też sporo zamieszania. Partner nie będzie mógł teraz oderwać od ciebie rąk.
Kariera i pieniądze: W pracy bądź profesjonalna. W tym tygodniu unikaj zwłaszcza niepotrzebnych pyskówek i słownych utarczek z przełożonym – nie wyjdzie z tego nic dobrego!

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku biorą ślub najszybciej!

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Zakupy w tym tygodniu nie poprawią ci nastroju. Przeciwnie – nie będziesz zadowolona z kupionych rzeczy i zezłościsz się na siebie, że wydałaś za dużo.
Związki i seks: Ktoś po kłótni będzie musiał pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę. Gwiazdy mówią, że w tym tygodniu tą osobą powinnaś być ty. Partner będzie umiał to docenić. Jesteś singielką? To nie jest dobry moment na rozpoczynanie związku. Najpierw lepiej poznaj mężczyznę, o którym myślisz poważnie.
Kariera i pieniądze: Szukasz pracy? Nie bój się popytać o nią wśród znajomych. Okaże się, że ktoś ma dla ciebie ciekawą propozycję. Koniecznie ją rozważ.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Po melancholii, w szpony której ostatnio wpadłaś, nie będzie już śladu. Jeśli chcesz jeszcze bardziej poprawić sobie humor, zacznij uprawiać sport.
Związki i seks: Ostatnio coraz częściej myślisz o ustatkowaniu się u boku obecnego partnera. Jeśli nie jesteś pewna jego uczuć i priorytetów, porozmawiaj z nim o tym. W tym tygodniu będzie wyjątkowo wylewny. Singielki mogą liczyć na adorację ze strony inteligentnych mężczyzn mających nietypowe pasje.
Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. To będzie tydzień wypełniania rutynowych obowiązków, co nie znaczy, że należy podchodzić do tego po łebkach. Przeciwnie – skup się na każdym zadaniu.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Choć wiosna w pełni, będziesz teraz musiała szczególnie uważać na swoje zdrowie. Ubieraj się stosownie do pogody, w przeciwnym wypadku możesz złapać przeziębienie, z którego trudno będzie ci się wygrzebać.
Związki i seks: Jesteś singielką? W relacjach z pewnym mężczyzną nie graj na zwłokę. Nic tym nie ugrasz. Bądź szczera w każdej sytuacji. Masz partnera? Przez zabieganie praktycznie się nie widujecie. Na najbliższy weekend nie planujcie żadnych spraw i spędźcie go we dwoje.
Kariera i pieniądze: W finansach stabilnie. Nie będziesz miała zbyt wielu wydatków, za to może wzrosnąć poziom twoich dochodów. Nadwyżkę odłóż – a przynajmniej jakąś część.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Gorszy nastrój? Nie poprawiaj go sobie dodatkową porcją słodyczy. Znacznie lepsze efekty osiągniesz, stawiając na aktywność. Idź na spacer i poćwicz na świeżym powietrzu, a od razu poczujesz się lepiej.
Związki i seks: Samotność poważnie da ci się we znaki. Odniesiesz wrażenie, że jesteś jedyną singielką na świecie. Choć to nieprawda, spróbuj optymistycznie patrzeć w przyszłość. Masz partnera? Wspólnie rozwiążcie problem, który od dawna nad wami wisi. Szybko osiągniecie porozumienie.
Kariera i pieniądze: W pracy pewna drobnostka wprowadzi zamęt w wasze szeregi. Trzeba będzie tę sprawę rozwiązać od razu, w przeciwnym razie sytuacja zrobi się nieciekawa.

Zobacz także: Dlaczego trudno się w Tobie zakochać? (na podstawie znaku zodiaku)

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Dopadnie cię nostalgia i zniechęcenie. Na nic nie będziesz miała ochoty. Przeczekaj ten gorszy czas – niedługo wszystko wróci do normy i znowu poczujesz się zmobilizowana do działania.
Związki i seks: Mężczyzna, z którym ostatnio miło ci się gawędziło, da ci do zrozumienia, że myśli o tobie poważnie. Nie wystrasz się – to ktoś, przy kim poczujesz się wyjątkowa. Masz partnera? W twoim związku będzie układać się w kratkę. Warto się zastanowić, jaka jest tego przyczyna i wyciągnąć wnioski.
Kariera i pieniądze: Nie trwoń pieniędzy na głupstwa, będziesz tego żałować. W wolnych chwilach spróbuj sobie dorobić, zwłaszcza jeśli masz na oku kosztowną rzecz.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Ktoś pochwali cię i podziękuje, co zapewni ci dobry nastrój na kilka dni. Dojdziesz do słusznego wniosku, że coś ci się w życiu udało. Przypomnij to sobie w trudnych chwilach.
Związki i seks: Zdołasz wypracować kompromis w ważnej sprawie. Partner doceni twoje zaangażowanie w związek i przestanie być tak uparty. Wasza relacja tylko na tym zyska. Jesteś singielką? Gdy lepiej się poczujesz w swojej skórze, mężczyźni nie będą mogli oderwać od ciebie wzroku. Może na początek zmiana fryzury?
Kariera i pieniądze: Marzysz o wielkich rzeczach? Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku, musisz tylko się przełamać i nie bać się własnych marzeń. Gwiazdy będą ci sprzyjać!

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Sukces osoby, z którą się nie lubisz, podkopie twoją pewność siebie i zwarzy ci humor. Zamiast jej zazdrościć, zacznij od ciebie. Najwyższy czas wyznaczyć sobie cel i zacząć do niego dążyć.
Związki i seks: Wpadł ci w oko facet spod tzw. ciemnej gwiazdy. Choć wiesz, że wiążąc się z nim, dużo ryzykujesz, nie będziesz umiała się mu oprzeć. Poproś o radę zaufaną osobę. Masz partnera? Nie toleruj złego zachowania. Jego kąśliwe uwagi pod twoim adresem to jedno z nich.
Kariera i pieniądze: Wpadnie ci dodatkowa kasa, dzięki której poczujesz się bezpiecznie. Gwiazdy podpowiadają, by zachować ten kapitał na czarną godzinę. Jeśli teraz wydasz te pieniądze na bzdety, niedługo będziesz tego żałować.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Nie dołuj się z powodu błahostek, tylko zacznij działać. Przekonasz się, że efekty pojawią się szybko, trzeba tylko zacząć. W sobotę spotkaj się z dawno niewidzianą koleżanką.
Związki i seks: Partner będzie miał do ciebie żal, że nie wsparłaś go w ważnej dla niego sprawie. Stanie się zdystansowany i nieprzyjemny. Będziesz musiała szybko go przeprosić. Jesteś singielką? Marzysz o księciu z bajki, niestety wysoko zawieszona poprzeczka jest przeszkodą dla wielu wartościowych mężczyzn. Miej to na uwadze.
Kariera i pieniądze: Karty kredytowe i debet na koncie to nie są rzeczy dla ciebie – trudno będzie ci utrzymać nad nimi kontrolę. Pozbądź się ich jak najszybciej.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Zdasz sobie sprawę z szalonego upływu czasu, co trochę popsuje ci nastrój, bo planowałaś tak wiele na ten rok, a tu już kwiecień. Najwyższy czas wziąć się do roboty.
Związki i seks: Jesteś singielką? Szykuje się przełom w uczuciach! Pamiętaj tylko, żeby już na starcie nie obiecywać sobie zbyt wiele. Masz partnera? Zapragniesz coś zmienić w swoim związku. Na początek warto rozważyć wspólny weekend albo nawet coś więcej – może najwyższy czas na przeprowadzkę?
Kariera i pieniądze: Martwisz się o finanse? Z załamywania się nie może wyniknąć nic dobrego. Zmobilizuj się i pomyśl, na czym mogłabyś zarobić dodatkową gotówkę. Los będzie ci sprzyjać.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash.com

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Czeka cię wyjątkowo nieprzyjemna huśtawka nastrojów. Zauważą ją nawet twoi przyjaciele. Na szczęście wkrótce sytuacja się unormuje i nie będziesz narzekać na swoje samopoczucie.
Związki i seks: Od pewnego czasu ty i twój partner oddalacie się od ciebie. Najwyższy czas rozmówić się na temat wspólnej przyszłości. Jesteś singielką? Relacja, która ostatnio była dla ciebie ważna, okaże się niewypałem. Będziesz musiała szybko się otrząsnąć i ruszać dalej. Wkrótce karta się odwróci.
Kariera i pieniądze: Nie przenoś pracy do domu, bo obowiązki zaczniesz wypełniać kosztem rodziny. Bliscy będą ci to mieli za złe.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: To dobry tydzień na spokojną rozmowę z rodzicami w ważnej rodzinnej sprawie. Uda się wam przeprowadzić ją bez napięć i niepotrzebnych nerwów. Przekonasz się, że zawsze możesz liczyć na bliskich.
Związki i seks: Drobnostka wytrąci cię z równowagi i wyżyjesz się na partnerze. Będziesz musiała go szybko udobruchać, inaczej czeka was kilka nieprzyjemnych dni. Jesteś singielką? Ktoś w twoim otoczeniu będzie bardzo się starał, żeby się do ciebie zbliżyć. Jest jednak za wcześnie, by ferować wyroki. Daj sobie trochę czasu.
Kariera i pieniądze: Szef będzie teraz wyjątkowo szczodry. Warto to wykorzystać i porozmawiać o podwyżce. Ostatnio w pracy dobrze się spisałaś – pamiętaj, że to twój atut, o którym warto wspomnieć.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie