Horoskop tygodniowy: Niespodziewane wydatki u Bliźniąt. Panna w czwartek spotka kogoś wyjatkowego

Wejdź po najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy: Niespodziewane wydatki u Bliźniąt. Panna w czwartek spotka kogoś wyjatkowego
Fot. Unsplash
02.04.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Wreszcie odzyskasz dobre samopoczucie. Nawet spiętrzenie spraw i zadań nie wytrąci cię z równowagi. Wszystko będziesz wykonywać w swoim tempie i bez niepotrzebnej „napinki”. Taki stan ducha utrzyma się przez pewien czas.
Związki i seks: Sporo nerwów kosztują cię ostatnio dyskusje z partnerem i nie inaczej będzie w tym tygodniu. Ktoś z was będzie musiał pójść po rozum do głowy i zaproponować pojednanie. Jesteś singielką? Możliwa gorąca randka z perspektywą na coś poważniejszego! Tylko uważaj, by się zbyt szybko nie zachłysnąć.
Kariera i finanse: Czeka cię sporo pracy, ale będziesz z niej czerpała niemało satysfakcji i radości. Okaże się, że branża, do której nie byłaś przekonana, jednak jest tą, w której postanowisz zagrzać miejsce na dłużej.

Zobacz także: Zodiakalne duety, które w ogóle do siebie nie pasują

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Po świętach będziesz funkcjonować na nieco wolniejszych obrotach. Dodatkowo wahania temperatury odbiją się na twoim samopoczuciu. Możesz wpaść w lekką apatię. W chwilach kryzysu będą cię ratować przyjaciele, na których zawsze możesz liczyć.
Związki i seks: Staniesz się wyjątkowo kochliwa. Zapragniesz flirtować, chodzić na randki i uwodzić. Jeśli jesteś singielką, korzystaj z tego do woli. Jeśli natomiast masz partnera, odsuń od siebie wszelkie pokusy i skup się na związku. W weekend wybierzcie się do kina, a potem do kawiarni. Zmiana otoczenia dobrze wam zrobi.
Kariera i finanse: Uważaj na zakupy przez internet! Sprzedawcy będą teraz kusić promocjami, ale nie bądź naiwna. Jeśli produkt ma nie najlepsze opinie, nawet marka nie ma tu nic do rzeczy.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Poczułaś już wiosnę, choć pogoda trochę zagrała ci na nosie? Nie ty jedna! Na razie nie bujaj jednak w obłokach, tylko pozałatwiaj niedokończone sprawy i rozmów się z kimś, z kim darłaś ostatnio koty.
Związki i seks: Jesteś singielką? Na pierwszej randce z niedawno poznanym mężczyzną zachowaj umiar i powściągliwość, inaczej szybko przestaniesz być dla niego interesująca. Masz partnera? Pojawi się pomysł, żeby zrobić kolejny krok w waszym związku. Zanim podejmiesz decyzję, ochłoń i podejdź do sprawy pragmatycznie.
Kariera i finanse: Wydatki, wydatki, wydatki… Pieniądze będą wypływać z twojego konta wartkim strumieniem, co wpędzi cię w niepokój. Szybko się otrząśnij i gruntownie przeanalizuj swoją sytuację, żeby nie wpaść w długi.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Poczujesz się przytłoczona nadmiarem spraw i obowiązków. Dojdziesz do wniosku, że masz za dużo na głowie. Będziesz musiała nauczyć się prosić o pomoc, w przeciwnym wypadku szybko się wypalisz.
Związki i seks: Na horyzoncie pojawi się pokusa zdrady. Koniecznie się jej oprzyj, w przeciwnym wypadku ściągniesz poważne kłopoty na swój związek. Jesteś singielką? Nie narzekaj na swój stan, tylko korzystaj śmiało z wolności. Bycie singielką ma przecież mnóstwo zalet.
Kariera i finanse: Martwisz się, że kiepsko zarabiasz? Pomyśl, co mogłabyś zrobić, żeby zarabiać więcej. Niewykluczone, że zasiedziałaś się na stanowisku bez perspektyw, a praca męczy cię i dołuje. Zacznij poszerzać kwalifikacje i doszkalać się.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: To nie będzie najlepszy tydzień dla twojego zdrowia. Możesz złapać przeziębienie albo nawet coś poważniejszego. Dbaj o siebie, bo nikt tego za ciebie nie zrobi. Włącz do diety więcej warzyw i owoców.
Związki i seks: Czasem brakuje ci sił na nieustanne wałkowanie tego samego tematu z partnerem? Po raz ostatni wyłóż swój punkt widzenia w ważnej dla was obojga sprawie i daj mu czas do namysłu. Singielki będą musiały teraz udowodnić, że nie są jedynie kandydatkami na kumpelkę.
Kariera i finanse: Śmiałaś się z oszczędnych koleżanek, a teraz tobie przyjdzie zacisnąć pasa. Jeśli tego nie zrobisz, możesz wpaść z finansowe tarapaty, z których trudno będzie ci się podźwignąć. Uważaj zwłaszcza na zachcianki, które niby nie kosztują wiele, a poważnie wpływają na budżet.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Przykra wiadomość spłynie na twoją rodzinę, co odbije się negatywnie na twoim samopoczuciu. Przez dobrych kilka dni będziesz chodziła jak struta. W pewnym momencie będziesz się jednak musiała otrząsnąć i podejść do sprawy zadaniowo.
Związki i seks: Masz dużo obowiązków i denerwujesz się na partnera, że nie próbuje cię w nich odciążyć? Mów do niego wprost – mężczyźni potrzebują konkretnych komunikatów. Jesteś singielką? W czwartek możliwe przypadkowe spotkanie z kimś, kto nie jest obojętny twojemu sercu.
Kariera i finanse: Nie wydawaj pieniędzy na rzeczy kiepskiej jakości. Nie będziesz z nich miała pożytku, a upływ gotówki i tak odczujesz. Następnym razem, gdy pojawi się pokusa, postaraj się jej oprzeć.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Nie udało ci się odpocząć w święta, a przynajmniej nie tak, jak tego potrzebujesz – twoje akumulatory wciąż wymagają doładowania. Najbliższy weekend spędź na wielkim luzie, nawet kosztem obowiązków.
Związki i seks: Od pewnego czasu patrzysz inaczej na swojego przyjaciela. Zaczynasz się wręcz zastanawiać, czy macie szansę na coś więcej. Najpierw postaraj się wyczuć jego intencje. Jesteś w związku? Zaproponuj partnerowi niecodzienną formę spędzenia wolnego czasu. Taki powiew świeżości wyjątkowo dobrze wpłynie na waszą relację.
Kariera i finanse: Osoba z twojej branży da ci radę, która okaże się przełomowa. Wpłynie na twoją kreatywność i produktywność. W końcu będziesz miała szansę wybić się na tle konkurencji.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Ten tydzień spędzisz w bardzo dobrym humorze, a z równowagi nie wyprowadzi cię nawet sprzeczka w miejscu publicznym. Tak trzymaj. Jest w twoim otoczeniu ktoś, kto zarazi się twoim optymizmem.
Związki i seks: Drobna zmiana w wyglądzie sprawi, że partner oszaleje na twoim punkcie. Znowu będzie jak w początkach związku. Czeka was dużo przyjemności. Jesteś singielką? Twoje poczucie samotności bierze się z wygórowanych oczekiwań. Prawdziwą miłość znajduje się po wielu latach błądzenia i nigdy na zawołanie.
Kariera i finanse: Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka – znasz to przysłowie? Będziesz sobie musiała je teraz przypominać wielokrotnie. Nie roztrwaniaj pieniędzy na bzdety, tylko zacznij oszczędzać, a efekty pojawią się bardzo szybko.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Masz marzenie, ale boisz się je zrealizować? Zamiast wciąż powtarzać, co chciałabyś w życiu robić – po prostu zacznij to robić. Pamiętaj, że każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Związki i seks: Partner zacznie mówić o waszej wspólnej przyszłości. Z jednej strony cię to ucieszy, a z drugiej przestraszy. Niepotrzebnie. Gwiazdy mówią, że do siebie pasujecie i najwyższy czas iść do przodu. Jesteś singielką? Nie pozwalaj żadnemu mężczyźnie, żeby źle cię traktował, nawet jeśli straciłaś dla niego głowę.
Kariera i finanse: Ostatnio dużo było w twoim życiu rozprężenia, co odbiło się niekorzystnie na twoich finansach i sytuacji zawodowej. Jeśli chcesz, żeby traktowano cię poważnie, skup się na konkretnym zadaniu i nie odpuszczaj.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Marzy ci się spokojny weekend obfitujący w relaks, dobre jedzenie i maraton filmowy? Nie odmawiaj sobie tego. Ostatnio ciężko pracowałaś i przed tobą również niemały wysiłek, dlatego najbliższą sobotę i niedzielę spędź beztrosko.
Związki i seks: Najbliższy weekend zaplanujcie z partnerem inaczej niż zwykle. Dobrym pomysłem będzie wyjście na obiad z domu. Przyjemnie spędzicie czas i przełamiecie rutynę. Jesteś singielką? Nie spodziewaj się, że siedząc w domu, spotkasz miłość życia. Najwyższy czas wyjść do ludzi.
Kariera i finanse: W twojej firmie pojawi się ktoś, kto będzie wobec ciebie wrogo nastawiony. Zupełnie nie zawracaj sobie tym głowy, tylko rób swoje. To przez zazdrość, na którą naprawdę nie warto zwracać uwagi.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Pewna osoba, z którą kiedyś łączyła cię wyjątkowa więź, ciągle czeka na twoją wiadomość. Najwyższy czas schować dumę do kieszeni i podejść do sprawy jak osoba dorosła. Szkoda by było, żeby kontakt między wami się urwał.
Związki i seks: Zaczniesz mieć wyrzuty sumienia, że skoncentrowałaś się na sobie i zaniedbałaś partnera. Co się stało, to się nie odstanie. Zacznij już teraz pracować nad związkiem i pokaż ukochanemu, jak jest dla ciebie ważny. Jesteś singielką? Nie wplącz się w żadną dwuznaczną sytuację z zajętym mężczyzną – będą z tego kłopoty!
Kariera i finanse: Przełożony wreszcie cię doceni. Poczujesz, że znalazłaś miejsce pracy, na jakim ci zależało. Zaczniesz pracować dwa razy ciężej i szybko staniesz się liderką grupy.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Zaczyna się trudny okres w twoim życiu. Kilka niepowodzeń boleśnie odbije się na twoim samopoczuciu. Stracisz pewność siebie i witalność. Nie wyjdziesz na prostą, dopóki nie porozmawiasz o swoich zmartwieniach z kimś zaufanym.
Związki i seks: Pewnemu interesującemu mężczyźnie zaimponujesz niecodziennym hobby i wiedzą na ciekawy temat. Zacznie się od przelotnej rozmowy, a może skończyć na czymś znacznie poważniejszym.
Kariera i finanse: Nie samą pracą człowiek żyje. Jeśli nie chcesz się poczuć przytłoczona i przemęczona, przestań przenosić obowiązki do domu i znajdź czas na odpoczynek. W tym tygodniu najlepiej wpłynie na ciebie relaks aktywny, czyli sport – również w większej grupie.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie