Zodiakalne duety, które kompetnie do siebie NIE PASUJĄ

Ostatnio nie dogadujesz się z partnerem? Nieustannie się kłócicie? A czy pomyślałaś kiedykolwiek, że jedną z przyczyn Waszego niedopasowania może być znak zodiaku? Sprawdź, które zodiakalne połączenia niezbyt do siebie pasują.
Zodiakalne duety, które kompetnie do siebie NIE PASUJĄ
28.03.2018

Jeśli zastanawiasz się o co w tym właściwie chodzi - spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż astrologia zaleca dobieranie się par zgodnie z żywiołem, do których przypisany jest jej/jego znak zodiaku. Żywioł Ognia to Lew, Baran i Strzelec, Ziemi – Byk, Panna, Koziorożec, Powietrza – Bliźnięta, Waga, Wodnik, a żywioł Wody to Rak, Skorpion i Ryby. Najlepiej dogadywać się więc będą te osoby, których partner jest z tego samego żywiołu co one same. Jakie są zatem najgorsze możliwe połączenia?

1. Baran - Koziorożec
Choć oboje mierzycie równie wysoko i macie podobne oczekiwania względem życia, Koziorożec jest osobą, która całkowicie poświęca się pracy - a to już Baranowi się nie spodoba, ponieważ nigdy nie dostanie ze strony wystarczającej ilości uwagi i zainteresowania. Co więcej, koziorożec uwielbia grać pierwsze skrzypce i ustalać zasady. Osoby spod znaku Barana uważają z kolei, że zasady są po to, by je łamać.


2. Bliźnięta - Skorpion
Owszem, jest między Wami ogromna chemia i z porozu świetnie się dogadujecie. Skorpion to jednak bardzo zaborczy znak zodiaku, który będzie nade wszystko próbował przejąć kontrolę nad Bliźniętami, co osobom spod tego znaku zodiaku niekoniecznie może się spodobać. To połączenie to zdecydownie mieszanka wybuchowa!


3. Lew - Ryby
Ryby to osoby, które bujają w obłokach i często snują oderwane od rzeczywistości plany i marzenia. Taki sposób myślenia nie do końca odpowiada dynamicznemu i upartemu Lwu, który uwielbia zawsze stawiać na swoim. Lwa w Rybach może także denerwować depresyjne podejście do życia i nieustanne pogrążenie w melancholii. 

4. Wodnik - Byk
Temu państwu także może być ciężko zbudować trwały i długoletni związek. Dlaczego? Ponieważ faktem jest, że przedstawiciele obu tych znaków chcą od życia... zupełnie czego innego. Wodnik to indywidualista, a Byk marzy o cieple domowego ogniska i stabilnym życiu. Wodnik może czuć się przez to ograniczany przez swojego partnera.

5. Lew - Skorpion
W tym związku z pewnością fruwają przysłowiowe talerze. Aż iskrzy od namiętności i pożądania - pozornie wydawać by się mogło, że to para idealna - rodem z filmu o miłości, jednak to tylko pozory. Dlaczego? Ponieważ oba znaki uwielbiają dominować, stawiać na swoim i mieć ostatnie zdanie w związku. Do tego trzeba mieć także na uwadze zaborczy charakter Skorpiona. To zodiakalne połączenie z pewnością jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej narażonych na porażkę.


ZOBACZ TAKŻE: Horoskop na WIOSNĘ

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.33 / 5
M8i (Ocena: 1) 02.04.2018 11:10
Ale glupoty
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.03.2018 02:59
Nie prawda z pierwszym mężem małośmy się nie pozabijali a oboje żywioły ognia a z drugim mężem ogień i woda i od 20 lat razem świetnie się dogadujemy więc ten artykuł to same bzdury nie poparte życiowymi faktami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2018 18:20
Bzdury wypisujecie! Pojecia nie macie o astrologii!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2018 18:12
Moi rodzice to baran i koziorozec, całe małżeństwo się kłócili. Ja z narzeczonym lew i ryby, pasujemy do siebie jak nikt inny
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.03.2018 14:49
Moi rodzice to baran i koziorożec - są małżeństwem ponad 40 lat i nie widzę by się nie dogadywali. Ja jestem bliźnięta a mój narzeczony skorpion i nie mamy żadnych nieporozumień.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie