Horoskop tygodniowy: Skorpiona czeka niespodziewany flirt, a Koziorożec będzie miał problemy finansowe

W jakie wydarzenia będzie obfitował tydzień przedświąteczny? Dowiedz się ze swojego horoskopu.
Horoskop tygodniowy: Skorpiona czeka niespodziewany flirt, a Koziorożec będzie miał problemy finansowe
Fot. Unsplash
26.03.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Sprzątanie, zakupy, gotowanie, szykowanie – w tygodniu przedświątecznym będziesz miała co robić. W okolicach piątku zabraknie ci sił. Będziesz musiała odpocząć, w przeciwnym wypadku twoje baterie się wyczerpią.
Związki i seks: Jesteś singielką? Jeśli czekasz na wielką miłość, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość. Ona przyjdzie, ale jeszcze nie teraz. Masz partnera? Zastanówcie się, jak spędzicie święta. Nie zwlekajcie z decyzją.
Kariera i finanse: Szef zacznie traktować cię jak swojego powiernika. Będzie ci to schlebiać, ale uważaj, żeby współpracownicy nie odebrali tego na opak. Wszelkie plotki na swój temat wyjaśniaj od razu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ NAJCZĘŚCIEJ

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Spotkanie z dawno niewidzianą osobą sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, dokąd zmierza twoje życie. Wnioski nie będą optymistyczne. Może to dobry czas, aby ustalić priorytety?
Związki i seks: Partner zaskoczy cię pozytywnie w pewnej sprawie. Spojrzysz na niego z innej strony i wreszcie zrozumiesz, jak bardzo wartościowym jest człowiekiem. Jesteś singielką? W tym tygodniu odpuść sobie randki z mężczyznami poznanymi w sieci, bo nic z nich nie wyniknie.
Kariera i finanse: Wpadnie ci niespodziewana gotówka. Nie zachłystuj się nią – przyda się szybciej, niż się spodziewasz, dlatego odłóż te pieniądze na czarną godzinę. Najlepiej w całości.

Zobacz także: Znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. Zafundują Ci miłosny koszmar

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Jak grom z jasnego nieba spadnie na ciebie przykra wiadomość rodzinna, która cię zdołuje. Będziesz musiała szybko się zmobilizować i zamiast się zamartwiać, zacząć działać.
Związki i seks: Oczekujesz, że partner zmieni się dla ciebie, ale czy ty potrafisz pójść na kompromis? Najwyższy czas spojrzeć na siebie krytycznym okiem. Jesteś singielką? Wysoko zawieszona poprzeczka innym mężczyznom jest dobra, ale zastanów się, czy powodem twojej samotności nie są wygórowane oczekiwania.
Kariera i finanse: Nadmiar wydatków odbije się na stanie twojego konta. Najbliższe dni, a nawet tygodnie szykują się chude. Będziesz musiała zrezygnować z części planów.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Ktoś ci bliski poprosi o radę w ważnej sprawie, ale nie będziesz umiała pomóc. Nie dołuj się z tego powodu. Masz prawo czuć się zagubiona i bezradna. Już sama twoja obecność będzie pomocna.
Związki i seks: W twoim związku szykują się przejściowe problemy. Dopadnie was rutyna, z którą nie będziecie umieli dać sobie rady. Trzeba to przeczekać. Jesteś singielką? Jeśli nie odwzajemniasz czyjegoś uczucia, powiedz to wprost, zamiast wysyłać niespójne sygnały. To bardzo nie w porządku.
Kariera i finanse: Popełnisz w pracy kilka błędów. Będzie to skutek twojego roztargnienia. Jeśli nie radzisz sobie z wiosennym przesileniem, weź parę dni wolnego.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Tydzień przedświąteczny da ci mocno w kość. Będziesz urobiona po łokcie, a dodatkowo spadną na ciebie sprawy, których się nie spodziewałaś. Nie wstydź się poprosić o pomoc.
Związki i seks: Zagalopowałaś się ostatnio w relacji z pewnym mężczyzną i teraz czujesz się niezręcznie. Nie rozpamiętuj przeszłości, ale wyciągnij wnioski. Masz partnera? Upiecz jego ulubione ciasto, a będzie zachwycony. W końcu przez żołądek do serca.
Kariera i finanse: Zwiększysz swoje szanse na rynku pracy, jeśli poszerzysz kompetencje. Dobrym pomysłem będzie zapisanie się na kurs doszkalający, niekoniecznie związany z obecną branżą.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Najwyższy czas ustalić, dlaczego ostatnio zamknęłaś się w sobie. Być może masz zmartwienia, które wpędzają cię w dołek psychiczny. Powinnaś przestać się dołować i zacząć działać.
Związki i seks: Jeśli masz problem, nie zamykaj się w sobie, tylko zwierz się partnerowi. Będziesz zaskoczona, jak dobrych udzieli ci rad. Jesteś singielką? Nie zarzucaj sieci tam, gdzie nie powinnaś. Miłości szukaj wśród wolnych mężczyzn.
Kariera i finanse: Nawiążesz współpracę z dobrym klientem, który zasypie cię zleceniami. Pamiętaj tylko, żeby nie brać na siebie zbyt dużo – na realizację wszystkich projektów zabraknie ci czasu i sił.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W chwilach słabości nie duś niczego w sobie, tylko zwróć się do zaufanej osoby, która nigdy cię nie zawiodła. Szczera rozmowa potrafi zdziałać cuda. W sobotę dobrze zrobi ci kawa z przyjacielem.
Związki i seks: Singielki będą się w tym tygodniu czuły skołowane. Wszystko przez sprzeczne komunikaty wysyłane przez niezdecydowanych mężczyzn. Wagi w związku będą musiały rozmówić się z partnerem na temat finansów.
Kariera i finanse: Najwyższy czas pomyśleć o zainwestowaniu nadwyżek pieniędzy. Do tej pory wydawałaś wszystko co do grosza. Skutek taki, że nie masz oszczędności. Na początek poczytaj blogi poświęcone finansom.  

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Wreszcie poczujesz wiosnę. Postanowisz zrobić porządki w szafach. Ubrania posegreguj, a te, których już nie nosisz, oddaj potrzebującym.
Związki i seks: Dojdziesz do porozumienia z partnerem w ważnej sprawie dotyczącej waszego związku. Jesteś singielką? Daj wreszcie szansę nieśmiałemu chłopakowi, który od dawna wysyła ci znaki. Gwiazdy mówią, że może być z tego piękne uczucie.
Kariera i finanse: Współpracowniczka, która do tej pory nie była ci zbyt przychylna, diametralnie zmieni front. Wyda się to podejrzane, ale jej intencje będą czyste. Pamiętaj jednak, że nie warto zdradzać jej wszystkich firmowych tajemnic.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Nie będziesz miała w tym tygodniu najlepszego nastroju. Najdrobniejsze rzeczy wyprowadzą cię z równowagi. W kryzysowych momentach idź na samotny spacer i spróbuj ochłonąć.
Związki i seks: W najbliższych dniach twój partner będzie zachowywał się tajemniczo, co wzbudzi twoją czujność. Nie doszukuj się w tym drugiego dna. Jesteś singielką? Gdy poczujesz się lepiej w swojej skórze, mężczyźni od razu to zauważą. Może na początek zmiana fryzury?
Kariera i finanse: Jeśli frustruje cię brak zajęcia, spróbuj zmienić taktykę poszukiwania pracy, bo dotychczasowa okazała się nieskuteczna. Warto podkręcić CV i przedstawić potencjalnemu pracodawcy swoje portfolio.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Pochopnie podjęte decyzje dadzą teraz o sobie znać. Będziesz na siebie wściekła, ale nie traktuj siebie zbyt surowo. Każdy ma prawo do pomyłki.
Związki i seks: Partner zwróci się do ciebie z poważnym problemem. Nie załamuj się, tylko wspólnie spróbujcie znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Jesteś singielką? Niewłaściwie ulokowane uczucia zmuszą cię do myślenia. Okaże się, że zakochujesz się w męskiej powierzchowności, co nie wróży dobrze.
Kariera i finanse: Zaczniesz narzekać na stan swojego konta. Możesz albo ograniczyć wydatki, albo zwiększyć dochody. Na razie na horyzoncie nie widać szans na znaczny przypływ gotówki, więc zaciśnij pasa.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Wstąpi w ciebie niespożyta energia. Zapragniesz coś zmienić w swoim życiu. Zastanów się, od czego mogłabyś zacząć i nie zwlekaj z rozpoczęciem działań. Im szybciej zaczniesz, tym wcześniej pojawią się efekty.
Związki i seks: Szykuje się bardzo pomyślny czas dla sfery uczuciowej. Jeśli jesteś z związku, spodziewaj się romantycznych chwil i poważnych deklaracji. Jeśli natomiast jesteś singielką, czeka cię wiele randek i dużo męskiej adoracji.
Kariera i finanse: Jeśli zależy ci na odzyskaniu długu, rozmów się z wierzycielem i postaw sprawę jasno. Być może jakimś rozwiązaniem będzie spłata twoich należności w ratach.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Otrzymasz dziwny telefon, który wytrąci cię z równowagi. Nie warto kumulować w sobie negatywnych emocji. Żeby się uspokoić, przeznacz wieczór na rzeczy, które sprawiają ci przyjemność.
Związki i seks: Po wielu latach skakania z kwiatka na kwiatek dojdziesz do wniosku, że tym, czego potrzebujesz, jest stabilizacja. To krok w dobrą stronę. Jeśli masz partnera, nie powtarzaj mu sekretów koleżanek, bo to nie w porządku.
Kariera i finanse: Ktoś zaufany udzieli ci kilku rad związanych ze sferą finansową. Warto je zapamiętać i przynajmniej część wcielić w życie. Zdziwisz się, jakie dadzą efekty.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
kasiuchna (Ocena: 5) 26.03.2018 17:12
Ten horoskop się zawsze sprawdza ! :D Czy uzywała któraś z was perle bleue tego kremu?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie