Wielki miłosny HOROSKOP NA WIOSNĘ ♥

Warto zajrzeć!
Wielki miłosny HOROSKOP NA WIOSNĘ ♥
Fot. Unsplash.com
21.03.2018

Baran (21.03-19.04)

Najbliższe miesiące to czas stabilizacji. Zaakceptujesz samą siebie i fakt, że nie masz faceta. Przestaniesz odczuwać z tego powodu kompleksy i dostrzeż nowe pozytywy wynikające z życia bez zobowiązań. Twoja pewność siebie i pogodny nastrój sprawią, że mężczyźni zaczną łaknąć twojego towarzystwa. Będziesz flirtować i umawiać się na randki. Jeden z adoratorów oszaleje na twoim punkcie. Zanim się zdeklarujesz, zastanów się, czy jesteś gotowa na związek.

Masz faceta? Miłosna euforia, która cię rozpierała, ustąpi miejsca spokojowi i zdrowemu rozsądkowi. Spojrzysz na swojego partnera obiektywnie i zaczniesz go sprawdzać pod kątem przyszłego męża. Twój ukochany zda ten egzamin wzorowo. Okaże się nie tylko namiętnym kochankiem, ale i oddanym przyjacielem. Wasz związek umocni się, a relacje między wami staną się trwalsze. Zaczniecie na sobie polegać i obdarzycie się większym zaufaniem.

Zonbacz także: Faceci stworzyli ranking damskich fryzur. Właśnie TAK powinnaś się czesać

Byk (20.04-20.05)

Najbliższe miesiące nie przyniosą wielu zmian. Możesz się za to spodziewać większej adoracji ze strony mężczyzn. Twój partner zauważy, że podobasz się innym i sam zacznie zabiegać o twoje względy. Będzie poświęcał ci więcej czasu i skupi się na twoich potrzebach. Wasze życie seksualne rozkwitnie. Nabierzecie ochoty na eksperymenty i spróbujecie czegoś, na co od dawna miałaś ochotę. Towarzyszący wam w łóżku dreszczyk emocji okaże się najlepszym zabójcą rutyny.

Jesteś singielką? Spojrzysz na siebie mniej krytycznie i zaczniesz podkreślać strojem swoje atuty. Bardziej kobiecy wizerunek przyciągnie do ciebie adoratorów. Mężczyźni będą cię komplementować, a miłe słowa dodadzą ci jeszcze więcej pewności siebie. Uświadomisz sobie, że jesteś wartościową kobietą i przestaniesz umawiać się z każdym, kto tylko zaproponuje ci spotkanie. Postawisz poprzeczkę dużo wyżej i tym samy przestaniesz tracić czas na bezowocnych i nudnych randkach.

 

miłosny HOROSKOP

Fot. Unsplash.com

Wodnik (20.01-20.02)

Wiosna nie przyniesie poważnych zmian. Możesz za to spodziewać się większej dawki emocji. Jeśli do tej pory nie udało ci znaleźć drugiej połówki, to będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość. Nie znaczy to jednak, że towarzystwo mężczyzn będzie ci obce. Twój pogodny nastrój i aura tajemniczości przyciągną do ciebie adoratorów. Z jednym z nich przeżyjesz niezapomnianą przygodę miłosną. Wasz romans potrwa kilka miesięcy.

W związku czekają cię trudne chwile, które zweryfikują wasze podejście do wspólnej przyszłości. Okaże się, że nigdy nie myśleliście w ten sam sposób. Wielogodzinne rozmowy przyniosą jednak rezultat. Dojdziecie do konsensusu i od nowa zaczniecie pracować nad związkiem. Wasze starania nie pójdą na marne.

Ryby (21.02-20.03)

Powiew wiosennego wiatru doda ci energii i siły do walki o miłość. Spojrzysz na siebie obiektywnie i przestaniesz się skupiać na kompleksach. Odzyskasz utraconą pewność siebie i uświadomisz sobie, że wymarzony mężczyzna jest w zasięgu twoich rąk. Subtelne starania o jego względy zaczną przynosić obiecujące rezultaty. Staniesz się dla niego bardzo bliska, a twój urok wewnętrzny sprawi, że spojrzy na ciebie jak na potencjalną partnerkę.

W związku dołożysz wszelkich starań, by relacje z twoim ukochanym poprawiły się. Zmienisz swoją postawę wobec niego i zamiast oczekiwać, zaczniesz dawać. Znajdziesz również czas na szczere rozmowy, które okażą się lekarstwem na wszelkie problemy. Dojdziecie do konsensusu w wielu sprawach, a oczyszczona atmosfera między wami stworzy warunki do rozkwitu uczuć.

 

miłosny HOROSKOP

Fot. Unsplash.com

Strzelec (22.11-21.12)

Przed tobą czas pozytywnych zmian. Nauczysz się rozmawiać z partnerem o wszystkich sprawach, nawet tych najbardziej intymnych. Szczerość i zaufanie staną się podstawą do zbudowania silnych i zdrowych relacji. Wyjaśnicie sobie wszelkie nieporozumienia i zapomnicie o dawanych żalach. Przyjazna atmosfera między wami sprawi, że twój partner będzie chciał spędzać z tobą jak najwięcej czasu. Jego życie towarzyskie zejdzie na drugi plan, a ty staniesz się dla niego najważniejsza.

Jesteś singielką? Staniesz się otwarta na nowe znajomości i poczujesz, że jesteś gotowa na związek. Psychiczna blokada, która do tej pory nie pozwalała ci się zaangażować, samoistnie zniknie. Zaczniesz nawiązywać kontakt z mężczyznami i dbać o dobre relacje. Jedna z nowych znajomości nabierze bardziej intymnego charakteru. Twój adorator ujrzy w tobie wartościową kobietę, z którą warto się związać na stałe.

Koziorożec (22.12-19.01)

Rozkwitniesz wraz z wiosennymi kwiatami, a twoje serce otworzy się na miłość. Nabierzesz ochoty do flirtu i spotkań z mężczyznami. Jeśli do tej pory nie udało ci się spotkać nikogo, kto by cię zainteresował, to sytuacja diametralnie się zmieni. Nawiążesz kilka nowych znajomości, a każdy z adoratorów będzie dla ciebie równie atrakcyjny. Postaraj się jak najszybciej wybrać tego jedynego. Przeciągając w czasie swoją decyzję, możesz zostać z niczym.

Masz faceta? Wiosenna aura sprawi, że poczujesz się szczęśliwa u boku partnera. Zaczniesz go doceniać i cieszyć się każdym dniem spędzonym razem z nim. Twoje pozytywne nastawienie do jego osoby okaże się najlepszym sposobem na poprawienie waszych relacji. Twój ukochany odwdzięczy ci się tym samym i zacznie bardziej się starać. Poczujesz się tak jak na początku waszego związku.

 

miłosny HOROSKOP

Fot. Unsplash.com

Lew (23.07-22.08)

Przed tobą czas zawierania nowych znajomości. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie i stworzy ci warunki do poznania atrakcyjnych mężczyzn. Z jednym z nich nawiążesz przyjacielską relację, która z czasem przerodzi się w coś poważnego. Twoje serce zabije szybciej, chociaż trudno będzie ci się do tego przyznać nawet przed samą sobą.

W związku staniesz przed wyborem między obecnym partnerem a nowo poznanym mężczyzną. Decyzja będzie niezwykle trudna i brzemienna w skutkach. Cokolwiek postanowisz, nie będziesz już mogła wrócić do wcześniejszego stanu rzeczy. Nie działaj pochopnie i zdaj się na szósty zmysł, który podpowie ci, co masz robić. Słuchając dobrych rad koleżanek, kolejny raz popełnisz błąd.

Zobacz także: 15 najseksowniejszych imion żeńskich

Panna (23.08-22.09)

Wiosna przyniesie odrodzenie dawnych uczuć i okres stabilizacji. W związku możesz spodziewać się poprawy wzajemnych relacji i większego zaangażowania ze strony partnera. Twój ukochany poświęci ci więcej czasu, a twoje dobro stanie się dla niego priorytetem. Wasz związek przejdzie na wyższy poziom i stanie się silniejszy. Zaczniecie na poważnie myśleć o wspólnej przyszłości i rozważać wspólne zamieszkanie, a nawet ślub. Niewykluczone, że wkrótce twój palec serdeczny ozdobi pierścionek zaręczynowy.

Jesteś singielką? Na twojej drodze znów pojawi się ten sam mężczyzna – ktoś, z kim kiedyś łączyło cię coś niezwykłego. Wspomnienia i dawne urazy nie pozwolą ci się przed nim otworzyć i dać mu szansy. Twoje serce kolejny raz zabije mocniej, ale nie będziesz potrafiła się do tego przyznać. Twój lęk jest zrozumiały, ale może warto zaryzykować? W przeciwnym wypadku nigdy się nie dowiesz, czy się nie pomyliłaś.

 

miłosny HOROSKOP

Fot. Unsplash.com

Waga (23.09-22.10)

Wiosna to czas ważnych decyzji. Jako singielka zostaniesz przyparta do muru. Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zapragnie być dla ciebie kimś więcej. Wasze niezobowiązujące spotkania przestaną mu wystarczać i zacznie oczekiwać od ciebie deklaracji. Nie rób niczego wbrew w sobie. Jeśli wciąż boisz się zaangażować, to znaczy, że nie trafiłaś na właściwego mężczyznę.

Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, że dryfujecie razem, ale bez konkretnego celu. Jego spostrzeżenia będą słuszne. Wasz związek już od dawna tkwi w zawieszeniu. Warto określić wspólny priorytet i podjąć konkretne działanie. Jeśli wciąż mieszkacie osobno, to najwyższy czas spróbować być razem na co dzień. Będzie to doskonały test sprawdzający, czy jesteście partnerami na całe życie.

Skorpion (23.10-21.11)

Przed tobą miesiące miłosnej eksplozji. W związku możesz spodziewać się rozkwitu uczuć i wybuchu pożądania. Wszelkie sprawy, które dzieliły cię z partnerem, okażą się błahe. Zaczniecie się dogadywać zarówno w życiu codziennym, jak i sferze erotycznej. Wytworzy się między wami bliskość i porozumienie dusz. Wątpliwości dotyczące waszego związku znikną. Uświadomisz sobie, że jesteś z właściwym człowiekiem i nie chcesz już nikogo innego.

Nie masz faceta? To wkrótce się zmieni. Poznasz mężczyznę spod żywiołu ognia. Jego temperament i apetyt na życie rozgrzeją twoje serce do czerwoności. Zanim się obejrzysz, stracisz dla niego głowę. Spędzisz z nim niezapomniane chwile i pasmo upojnych nocy. Wasz romans przerodzi się w coś poważnego. Zakochacie się w sobie i stworzycie idealnie uzupełniającą się parę.

 

miłosny HOROSKOP

Fot. Unsplash.com

Bliźnięta (21.05-21.06)

Przed tobą czas miłosnych dylematów. W związku czeka cię wiele pokus i sprawdzian twojego zaangażowania. Poznasz atrakcyjnego mężczyznę, z którym będziesz się świetnie dogadywać. Wasza znajomość w okamgnieniu nabierze erotycznego charakteru. Zaczniesz o nim fantazjować i tym samym oddalisz się od swojego partnera. Twój ukochany zauważy zmianę w twoich uczuciach i zacznie podejrzewać cię o romans. Nie przedłużaj sytuacji w nieskończoność. Zarówno twój partner, jak i nowy adorator zasłużyli na to, byś była wobec nich fair.

Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod znaku Barana. Jego ognisty temperament i twoja zrównoważona natura okażą się idealnie uzupełniającą się kombinacją. Bardzo szybko stracicie dla siebie głowę. Niestety, twój wybranek będzie coś przed tobą ukrywał. Gdy prawda wyjdzie na jaw, staniesz przed trudnym wyborem między miłością a zdrowym rozsądkiem.

Rak (22.06-22.07)

Przed tobą burzliwy okres pełen miłosnych przygód. Staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjna, a świadomość, że podobasz się mężczyznom, doda ci pewności siebie. Zaczniesz flirtować i nawiązywać nowe znajomości. Spotkania z niebieskookim przystojniakiem bardzo szybko nabiorą dwuznacznego charakteru. Zanim zdążysz zaprotestować, wdasz się z nim w romans. Czeka cię pasmo upojnych nocy, a randki spędzone na rozmowach okażą się równie interesujące. To, czy wasza znajomość przerodzi się w coś poważniejszego, będzie zależało tylko od ciebie.

Masz faceta? Przestaniesz się dogadywać z partnerem, a brak porozumienia między wami zaowocuje pasmem konfliktów. Oddalicie się od siebie, choć w głębi serca wciąż będziecie się darzyli głębokim uczuciem. Przyczyną całej sytuacji okaże się zaniedbane życie intymne. Na szczęście twój ukochany szybko to sobie uświadomi. Zaczniecie nad tym pracować, a wieczory spędzone w łóżku staną się lekarstwem na całe zło.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 09:00
Jest ok zobaczymy pozdrawiam
odpowiedz
ksndn (Ocena: 5) 22.03.2018 23:57
Zapomnieliście o bliźniętach!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2018 07:27
A o bliźniakach to zapomnieli czy pora umówić wizytę u okulisty ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2018 08:26
Czyli Jak zwykle z mnie wodniczki gowno :/ zostane sama do konca zycia...
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo