Horoskop tygodniowy: Wagę czeka romantyczna kolacja, a Byk dostanie szansę na awans

Już wiemy, co czeka Cię w najbliższych dniach! Poznaj swój horoskop.
Horoskop tygodniowy: Wagę czeka romantyczna kolacja, a Byk dostanie szansę na awans
Fot. Unsplash
12.03.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz nadchodzącą wielkimi krokami wiosnę, zacznie cię rozpierać energia i chęć do działania. Jak to spożytkować? Zapisz się na siłownię, pobiegaj albo wybierz się na rowerową wycieczkę.
Miłość i seks: Na horyzoncie pojawi się kłótnia z partnerem, którą prawdopodobnie sama sprowokujesz. Uważaj jednak z oskarżeniami, bo tym razem intuicja może cię zawieść, a wypowiedzianych w gniewie słów nie da się cofnąć. Jeśli jesteś singielką, zwróć uwagę na blondyna, który pojawi się w twoim otoczeniu.
Kariera i pieniądze: Pieniądze raczej się ciebie nie trzymają, ale w tym tygodniu będą miały szczególną skłonność do znikania. Jeśli chcesz uniknąć dziury budżetowej, lepiej unikaj galerii handlowych i odwiedzin w sklepach internetowych.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Nadchodzi czas sprzyjający pojednaniu. Jeśli jesteś pokłócona z przyjaciółką albo nie możesz porozumieć się z rodzicami, w najbliższych dniach spróbuj wyciągnąć rękę do zgody. Tym razem prawdopodobnie nie zostanie odtrącona.
Miłość i seks: Znudziło cię życie singielki? Spróbuj wziąć sprawy w swoje ręce i przejąć inicjatywę. Nie wstydź się podejść do przystojniaka spotkanego na imprezie, bo gwiazdy będą sprzyjać zawieraniu nowych, bardzo interesujących znajomości. Jesteś w związku? Zacznij więcej rozmawiać z partnerem.
Kariera i pieniądze: W pracy możesz otrzymać ciekawą propozycję od przełożonego. Realizacja zadania będzie wymagała sporo wysiłku, ale zaowocuje nie tylko niezłą premią, ale również szansami na awans.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Spotka cię przykra sytuacja, która popsuje ci humor. Bliska osoba zawiedzie cię w ważnej sprawie i nadszarpnie twoje zaufanie. Potraktuj to zdarzenie jako lekcję życia i wyciągnij wnioski.
Miłość i seks: Masz faceta? Czekają cię dni miłosnego uniesienia. Twój facet stanie się wzorowym partnerem i zmysłowym kochankiem. Jesteś singielką? Flirtuj, ale nie pozwalaj adoratorom przekraczać granicy przyzwoitości. Przesadna swoboda z twojej strony zostanie odebrana jako przyzwolenie na każde zachowanie.
Kariera i pieniądze: Układ planet będzie sprzyjał śmiałym posunięciom. Zawalcz o sukces i podejmij radykalne działanie. Do odważnych świat należy.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Wraz z nadejściem cieplejszych dni nastąpi znacząca poprawa twojego nastroju. Poczujesz chęć do życia i nowych wyzwań. Od dawna planowałaś odwiedzić przyjaciółkę mieszkającą na drugim krańcu Polski? Zrób to właśnie teraz!
Miłość i seks: Partner zaczyna cię coraz bardziej irytować? Może nadszedł czas na poważną rozmowę o przyszłości waszego związku? Jesteś singielką? Nie podejmuj pochopnych kroków, bo to nie jest odpowiedni moment na szukanie drugiej połówki.
Kariera i pieniądze: W najbliższym tygodniu będzie ci sprzyjało szczęście w grach liczbowych. Może warto odwiedzić kolekturę i skreślić kilka liczb?

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Los zacznie ci sprzyjać i odpędzi od ciebie potencjalne kłopoty. Weekend sprzyja metamorfozom związanym z wyglądem, na przykład fryzurą.
Miłość i seks: W rozmowach z partnerem nie unikaj kontrowersyjnych tematów. Milczenie w sprawach, w których się nie zgadzacie, tylko pozornie utrzymuje zgodę w waszym związku. Jeśli jesteś singielką, poznasz mężczyznę silnego fizycznie i psychicznie. U jego boku przekonasz się, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa.
Kariera i pieniądze: Najbliższe dni zaskoczą cię nawałem pracy. Będziesz miała dużo obowiązków i mało czasu na ich wykonanie. Nie próbuj na siłę udowadniać, że jesteś samowystarczalna. Schowaj dumę do kieszeni i poproś o pomoc współpracowniczkę.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Nadchodzi tydzień sprzyjający egzystencjalnym rozważaniom. Nie zawsze z optymistycznym finałem. Możesz popaść w melancholię, gdy stwierdzisz, że nie udało się zrealizować wielu śmiałych planów.
Miłość i seks: Poczujesz ochotę na odważniejsze igraszki w sypialni. Problem w tym, że niekoniecznie spotkasz się ze zrozumieniem partnera. Być może będziesz musiała włożyć trochę wysiłku, by rozbudzić jego uśpione libido. Jeśli jesteś singielką, raczej nie masz w tym tygodniu szans na płomienny romans.
Kariera i pieniądze: Od dawna myślisz o zmianie pracy, ale boisz się konsekwencji? To dobry moment na podjęcie poważnych decyzji zawodowych. Na pewno nie będziesz ich żałować.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Koleżanki mają do ciebie pretensje, że unikasz spotkań? W najbliższych dniach spróbuj nadrobić towarzyskie zaległości. Potrzebujesz relaksu i dobrej zabawy.
Miłość i seks: Jeśli jesteś singielką, na horyzoncie może pojawić się bardzo interesujący mężczyzna. Być może nie będzie to gorące uczucie od pierwszego wejrzenia, ale w miarę upływu czasu ta znajomość będzie coraz intensywniejsza. Nie przegap tego! Jeśli masz partnera, zaproponuj mu romantyczną kolację. Miły wieczór wzmocni wasz związek.
Kariera i pieniądze: Planowałaś zaciągnięcie większego kredytu? To dobry moment na wizytę w banku. Analitycy wyjątkowo łaskawie ocenią twój wniosek.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Twoje życie zwolni i unormuje się. Będziesz miała dużo wolnego czasu, by zrobić coś pożytecznego dla siebie i przyjaciół. W weekend zorganizuj domowe spa i zaproś najbliższe koleżanki.
Miłość i seks: Sprzeczka z partnerem uświadomi ci, jak wiele drobiazgów wzajemnie wam przeszkadza. Wyciągnij wnioski i zastanów się nad przyszłością waszego związku. Jesteś singielką? Przestań wątpić w swoje uczucia. Uwierz w miłość i zaryzykuj.
Kariera i pieniądze: Atmosfera w pracy poprawi się. Współpracownicy przestaną sobie skakać do oczu i rzucać sobie pod nogi kłody. Komfortowe warunki pozwolą ci rozwinąć skrzydła i pokazać, na co cię stać.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Za bardzo się wszystkim przejmujesz. Musisz trochę wyluzować i pomyśleć o sobie. Przyda ci się wolny dzień, by się polenić, poczytać książkę czy obejrzeć dobry film w kinie.
Miłość i seks: Tęsknisz za romantycznymi uniesieniami? Możesz ich doczekać już w nadchodzącym tygodniu, bez względu na to, czy jesteś w związku, czy też wciąż poszukujesz swojego księcia. Bądź jednak czujna…
Kariera i pieniądze: Twoja pozycja zawodowa zdecydowanie wzrośnie. Być może przyczyni się do tego świetnie wykonane zadanie, ale niewykluczone, że po prostu szef przejrzy wreszcie na oczy i zrozumie, z jak wartościową podwładną przyszło mu współpracować.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Męczy cię uczucie niepokoju? Masz czarne myśli? Spokojnie, nadchodzące dni powinny skutecznie je rozwiać. Przyczyni się do tego między innymi spotkanie z dawno niewidzianą osobą, której ci brakowało.
Miłość i seks: W twój związek wkradła się rutyna, dlatego warto dodać mu trochę ognia, zwłaszcza w sypialni. Partner okaże się bardzo otwarty na wszelkie eksperymenty, nawet te bardzo szalone. Jeśli jesteś singielką, możesz spodziewać się ciekawego spotkania z intrygującym brunetem.
Kariera i pieniądze: Uważaj na rozmaitych doradców finansowych. Ich sugestie mogą cię wpędzić w poważne tarapaty, które będą dużo kosztować, a wybrnięcie z nich zajmie długie miesiące.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Wsparcie rodziny podbuduje cię i napełni optymizmem. Świadomość posiadania przyjaciół doda ci odwagi, dzięki której zawalczysz o swoje. Pod koniec tygodnia wyjaśni się tajemnica, która spędzała ci sen z powiek.
Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości. Partner otoczy cię troską i zapewni ci poczucie bezpieczeństwa. Nie masz faceta? Daj się namówić na randkę w ciemno. Będziesz zadowolona.
Kariera i pieniądze: Twoje finanse wymkną ci się spod kontroli. Trudno będzie ci się opanować podczas zakupów i odłożyć pieniądze na czarną godzinę. Postaraj się zaoszczędzić trochę grosza, bo pod koniec tygodnia czeka cię nieplanowany wydatek.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Przygotuj się na huśtawkę nastrojów. Jednego dnia będziesz tryskać dobrym humorem, by następnego popaść w melancholię. W okolicach czwartku uważaj na swoje emocjonalne wybuchy.
Miłość i seks: Partner stanie się dla ciebie wyjątkowo czuły i wyrozumiały. Będziesz miała szansę wyegzekwować więcej swobody i czasu dla samej siebie. Jesteś singielką? Zauroczysz się mężczyzną, który związany jest z branżą artystyczną. Razem stworzycie zgrany duet.
Kariera i pieniądze: Czeka cię ekscytujące, ale trudne wyzwanie. Zostanie sprawdzona twoja wiedza, którą powinnaś była zdobyć w ostatnim czasie. Daj z siebie wszystko, bo wynik tego testu zdecyduje o twoim awansie.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 3) 14.03.2018 16:48
Nareszcie nie trzeba przeklikiwac sie przez kilka stron!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie