Horoskop tygodniowy 19.02. - 25.02.

Sprawdź, co może wydarzyć się w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 19.02. - 25.02.
Fot. Unsplash
19.02.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Nie uprawiaj czarnowidztwa, bo nie służy to niczemu dobremu. W tym tygodniu postaraj się myśleć pozytywnie i nie martwić się na zapas. Zdziwisz się, jakie to proste i jakie daje efekty.
Związki i seks: Partner zacznie ci wypominać, że za dużo czasu spędzasz z koleżankami, co negatywnie odbija się na waszej relacji. Będziesz musiała przyznać mu rację. Jesteś singielką? Odezwie się do ciebie mężczyzna, o którym nigdy nie myślałaś poważnie – a jednak okaże się, że świetnie się ze sobą dogadujecie.
Kariera i finanse: Szukasz pracy? Układ planet wskazuje, że propozycja złożona przez znajomą osobę ma szansę zaowocować niezłym stanowiskiem. Dlatego nie wahaj się, by z niej skorzystać.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: To nie jest dobry czas na zmianę diety – twój organizm może sobie z tym nie poradzić. Bardzo wskazany jest natomiast ruch, szczególnie na świeżym powietrzu, o ile pogoda na to pozwoli.
Związki i seks: Masz partnera? Spraw mu jakiś drobiazg, by pokazać, ile dla ciebie znaczy. Będzie bardzo zadowolony i wkrótce postanowi ci się odwdzięczyć. Jesteś singielką? Nie daj się nabrać na czułe słówka seryjnego podrywacza. To typ faceta, który unieszczęśliwia kobiety.
Kariera i finanse: Szef może zacząć rzucać dwuznaczne teksty i robić aluzje do twojego wyglądu. Pamiętaj, by od razu wyznaczyć granicę, której nigdy nie przekroczysz. Im szybciej to zrobisz, tym prędzej się od ciebie odczepi.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Czas zadbać o zdrowie! Wybierz się na rutynowe badania i sprawdź, czy wszystko w porządku. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. W niedzielę otrzymasz wiadomość, na którą długo czekałaś.
Związki i seks: Związek cię rozczarował? Nie duś tego w sobie, tylko szczerze porozmawiaj z partnerem. Udawaniem niczego nie zyskasz. Jesteś singielką? Układ planet wskazuje, że kręcą się wokół ciebie mężczyźni, na których nie warto tracić czasu. Uzbrój się w cierpliwość – wkrótce poznasz kogoś wartościowego.
Kariera i finanse: Zacznij oszczędzać na gorsze czasy. Będziesz się lepiej czuła, mając poduszkę finansową. Na początek niech będą to nawet bardzo drobne kwoty, byle odkładane regularnie.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Gorszy nastrój poprawi ci kontakt z dawno niewidzianymi znajomymi. Być może będziesz musiała wyjść z inicjatywą i zorganizować wasze spotkanie, ale będzie warto.
Związki i seks: Masz partnera? Następnym razem, gdy przyjdzie ci do głowy coś niemądrego, pamiętaj, jak dużo masz do stracenia. Jesteś singielką? Układ planet sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Któraś z nich może okazać się strzałem w dziesiątkę. Niewykluczone, że trafisz na swoją bratnią duszę!
Kariera i finanse: Czeka cię sporo nieplanowanych wydatków, które mocno nadszarpną twoim budżetem. Zamiast je rozpamiętywać, jak najszybciej zrób bilans wydatków i wpływów, który pokaże ci, jak u ciebie z finansami.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Spadnie na ciebie zdecydowanie za dużo obowiązków, z którymi nie dasz sobie sama rady. Będziesz musiała poprosić o pomoc. Okaże się, że możesz liczyć na osobę, po której nigdy byś się tego nie spodziewała.
Związki i seks: Poróżnisz się z partnerem o pieniądze. Nie będzie to przyjemna rozmowa. Okaże się, że macie odmienne spojrzenie na fundamentalne sprawy. Jesteś singielką? Szukanie miłości za wszelką cenę przynosi skutek odwrotny od zamierzonego. W tym tygodniu skup się na innych sprawach niż zabieganie o uwagę mężczyzn.
Kariera i finanse: Ktoś zwróci się do ciebie z prośbą o pożyczkę. Kwota nie będzie mała. Powiedz wprost, jeśli nie możesz udzielić pomocy. Nie trzymaj nikogo w niepewności.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Bliska osoba zarzuci ci, że ją zaniedbujesz. Zamiast się obrażać, zastanów się, czy nie ma racji. Jej żale nie są wyssane z palca. W piątek zadzwoń do bliskiej krewnej, która czeka na twój telefon.
Związki i seks: Poczujesz przypływ uczuć do partnera. Okaż mu to, nie szczędząc czułych słów i poświęcając mu dużo czasu. Wyjdzie wam to obojgu na dobre. Jesteś singielką? W tym tygodniu szczęście uśmiechnie się do kobiet, które wcale nie szukają miłości. A jednak miłość znajdzie was sama!
Kariera i finanse: Możesz spodziewać się przypływu gotówki, pod warunkiem, że nie osiądziesz na laurach i poszukasz okazji do zdobycia dodatkowych pieniędzy.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Porozmawiaj z rodzicami na temat swoich planów. Nie ma sensu niczego ukrywać ani robić różnych rzeczy za ich plecami. Szczerość to najlepsza taktyka. Będziesz zaskoczona, jak spokojnie to wszystko przyjmą.
Związki i seks: Mężczyzna, z którym wiązałaś poważne plany, da ci do zrozumienia, że nie szuka stałego związku. Będzie to dla ciebie cios, na szczęście szybko ochłoniesz. Masz partnera? Czeka was spokojny tydzień, który pokaże, że zawsze możecie na siebie liczyć.
Kariera i finanse: Zastanów się, dlaczego w ostatnim czasie nie udało ci się odłożyć ani grosza. Czy przypadkiem nie zrobiłaś się rozrzutna? W tym tygodniu postaraj się panować nad wydatkami, a zwłaszcza nad zachciankami.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: To nie będzie najlepszy tydzień. Czeka cię kilka sytuacji, które wytrącą cię z równowagi i na dłużej zepsują ci humor. Będziesz musiała się szybko otrząsnąć, w przeciwnym wypadku wpadniesz w lekki dołek.
Związki i seks: W twoim otoczeniu jest ktoś, kto próbuje się do ciebie zbliżyć. Miej oczy szeroko otwarte i nie skreślaj nikogo z powodu błahostek. Masz partnera? W tym tygodniu powstrzymaj się przed wygłaszaniem komentarzy na temat jego wyborów.
Kariera i finanse: Pieniądze nie spadną z nieba. Najwyższy czas, byś zastanowiła się nad swoją zawodową przyszłością i zakasała rękawy. Jeśli nie wiesz, jak powinna wyglądać twoja kariera, poradź się zaufanej osoby.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Zadbaj o relaks, bo ostatnio pracowałaś zdecydowanie zbyt dużo. Twój organizm rozpaczliwie potrzebuje odpoczynku. Zaplanuj spokojny wieczór we własnym towarzystwie – i koniecznie wyłącz telefon.
Związki i seks: Partner będzie się w tym tygodniu dziwnie zachowywał. Nie naciskaj go, bo zamknie się w sobie. Daj mu czas, a wkrótce sam się przed tobą otworzy. Jesteś singielką? To się na razie nie zmieni, możliwa za to przyjaźń z fascynującym facetem!
Kariera i finanse: Szykuje się dobry tydzień na wywalczenie podwyżki. Przygotuj się solidnie do rozmowy i z podniesionym czołem ruszaj walczyć o swoje. Przebieg rozmowy bardzo cię zaskoczy.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz czuła się bardzo dobrze. Z optymizmem zaczniesz patrzeć w przyszłość i przestaniesz przejmować się błahostkami. Trzymaj się tego, bo to znakomita strategia.
Związki i seks: Jeśli jesteś singielką, dojdziesz do wniosku, że do tej pory źle lokowałaś uczucia, co spowodowało serię bolesnych rozczarowań. Najwyższa pora zweryfikować sposób myślenia. Masz partnera? Usłyszysz od niego zaskakujące słowa. Szykuje się przełom w waszym związku.
Kariera i finanse: Denerwujesz się, że wszyscy traktują cię jak skarbonkę? Pamiętaj, że nie masz obowiązku płacić za każdego i przy każdej okazji. Nie pozwól sobie wejść na głowę.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Zbyt dużo od siebie wymagasz, co skutkuje tym, że nigdy nie jesteś z siebie w pełni zadowolona. Spróbuj oceniać siebie mniej surowo. Pomyśl o rzeczach, które ci się w życiu udały, a na które zapracowałaś sama.
Związki i seks: W tym tygodniu partner będzie potrzebował twojego wsparcia i dobrej rady. Stań na wysokości zadania – to ważny test dla waszego związku. Jesteś singielką? Zrobiłaś pewnemu mężczyźnie nadzieję, że może być między wami coś więcej, a teraz będziesz próbowała się z tego wycofać. Postaraj się go nie urazić.
Kariera i finanse: W najbliższych dniach nie będzie cię przelewać. Będziesz musiała opamiętać się na zakupach i ograniczyć wydatki na przyjemności. Na szczęście to sytuacja przejściowa.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Nie czujesz się ostatnio najlepiej? Zadbaj o własny nastrój, w wolnym czasie robiąc to, co sprawia ci radość, a nie tylko planując kolejne obowiązki. Każdy potrzebuje chwili oddechu.
Związki i seks: Zbyt mocno przeżywasz każdą, nawet najdrobniejszą sprzeczkę z partnerem. Nie ma to najmniejszego sensu, bo nie są to sprawy, nad którymi warto się rozczulać. Pamiętaj o tym. Jesteś singielką? Ktoś zacznie na ciebie naciskać, byś wreszcie się określiła. Nie rób niczego wbrew sobie.
Kariera i finanse: To będzie dobry tydzień na poszerzenie kwalifikacji i zdobycie nowych umiejętności. Zastanów się, co jest w twojej branży na topie i idź w tym kierunku. Okaże się, że połączysz przyjemne z pożytecznym.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.02.2018 15:56
Hahah dobry horoskop bez wodnika ciekawe kto to napisal hahaah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie