HOROSKOP: Co wydarzy się w tym tygodniu?

Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku.
HOROSKOP: Co wydarzy się w tym tygodniu?
Fot. Unsplash
12.02.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz się przytłoczona problemami, o których ostatnio opowiadali ci krewni i znajomi. Pamiętaj, że za nikogo nie przeżyjesz życia. W sobotę otrzymasz wiadomość dotyczącą ważnej dla ciebie sprawy.
Związki i seks: Partner żąda dowodu miłości? Nie ulegaj jego naciskom, tylko z nim o tym szczerze porozmawiaj. Nigdy nie warto robić nic wbrew sobie. Jesteś singielką? Chłopakowi, który ci się naprzykrza, wyznacz granice. Następnym razem, gdy zrobi coś, przez co nie będziesz czuła się komfortowo, zareaguj od razu.
Kariera i finanse: Nie szalej na zakupach – gdy raz się zapomnisz, może się okazać, że wydałaś pieniądze przeznaczone na ważne sprawy. Nadszedł czas oszczędności.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W tym tygodniu poczujesz, że otoczona jesteś przyjaciółmi, na których możesz liczyć. Będzie ci lżej z tą świadomością. W sobotę bliska osoba zwróci się do ciebie z prośbą o pomoc. Nie odmawiaj bez zastanowienia.
Związki i seks: Staniesz się podejrzliwa względem partnera. Będziesz nieufna i przekonana, że robi coś za twoimi plecami. Pamiętaj, by nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Jesteś singielką? Nie zarzucaj sieci tam, gdzie nie czujesz się dobrze i komfortowo. Drugiej połowy szukaj w środowisku godnym zaufania.
Kariera i finanse: W tym tygodniu czeka cię sporo pracochłonnych zajęć. Zdenerwujesz się, że trzeba na nie poświęcić tyle czasu. Postaraj się opanować.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: To dobry czas na przemeblowanie albo remont. Do pomocy zaangażuj osoby, w otoczeniu których dobrze się czujesz i na które zawsze możesz liczyć. Będziesz bardzo zadowolona z efektów i od razu poczujesz się lepiej.
Związki i seks: Podczas wymiany zdań z partnerem powiesz o jedno zdanie za dużo. Poczuje się dotknięty i zamknie się w sobie. Będziesz musiała szybko go przeprosić. Jesteś singielką? Gwiazdy sprzyjają flirtom i relacjom bez zobowiązań, więc czerp z tego w tym tygodniu pełnymi garściami.
Kariera i finanse: Jeśli ostatnio zmieniłaś pracę, okaże się, że była to dobra decyzja. Wpadniesz w wir obowiązków i zaangażujesz się w nie na sto procent. Wkrótce zostanie to docenione.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W tym tygodniu przyda ci się trochę luzu. Odłóż na bok sprawy, które nie są pilne, i wygospodaruj więcej czasu na przyjemności. Naładujesz baterie i przekonasz się, że zwiększy się twoja kreatywność. Będziesz zarażać optymizmem.
Związki i seks: Partner poprosi cię o radę. To ważny sygnał świadczący o jego zaufaniu do ciebie. Wspólnie pochylcie się nad problemem. Jesteś singielką? Czeka cię spotkanie z mężczyzną, który zawróci ci w głowie. Niewykluczone, że się zakochasz!
Kariera i finanse: Nie strać czujności, gdy ktoś będzie zachęcał cię do przekazania darowizny albo wpłaty na konto. Najpierw upewnij się, czy to nie oszustwo.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Zawirowania pogodowe odbiją się na twoim zdrowiu i samopoczuciu. Twoja odporność osłabnie i niewykluczone, że będziesz się musiała wspomóc lekami. Najpierw sięgnij po domowe sposoby na powrót do zdrowia.
Związki i seks: Zanim zaangażujesz się w bliższą relację, zastanów się, czy masz z tym mężczyzną wspólne priorytety. Prawdopodobnie chcecie od życia różnych rzeczy, a to nie jest dobry prognostyk. Masz partnera? W tym tygodniu będzie między wami spokojnie, a tydzień upłynie w przyjemnej atmosferze.
Kariera i finanse: W najbliższych dniach mogą pojawić się ciekawe propozycje zarobienia dodatkowych pieniędzy. Przynajmniej z jednej postaraj się skorzystać. Praca okaże się przyjemna, a kasa szybko wpłynie na twoje konto.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Czarnowidztwo stało się twoją domeną. Przestań martwić się na zapas, bo niczemu to nie służy. W tym tygodniu staraj się myśleć pozytywnie – będziesz zaskoczona, jak bardzo ci się to przysłuży.
Związki i seks: Będziesz musiała wykazać się większą kreatywnością, jeśli zależy ci na zdobyciu względów pewnego mężczyzny. Ten facet ceni dziewczyny z pomysłem. Masz partnera? Zabierz go na basen, spacer albo krótką wycieczkę. Przyda wam się relaks we dwoje.
Kariera i finanse: Najwyższa pora zadbać o samorozwój. Zastanów się, w których obszarach mogłabyś zdobyć przydatną wiedzę, i idź w tym kierunku. Kto się nie rozwija, ten się cofa – a konkurencja nie śpi.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Dopadnie cię zimowa chandra. Poradzisz sobie z nią, zdrowo się odżywiając i nie lekceważąc aktywności fizycznej. Pamiętaj, że humor zawsze poprawi ci rozmowa z kimś, kto umie cię rozśmieszyć.
Związki i seks: Zaniedbaliście z partnerem sferę intymną? Najwyższy czas zrobić z tym porządek i wrócić do rozkosznych początków związku. Pomoże wam w tym kinowy seans najnowszego Greya. Jesteś singielką? Nie narzucaj się mężczyźnie, który nie daje ci zielonego światła.
Kariera i finanse:  Szef zacznie cię poganiać i będzie bez przerwy patrzył ci na ręce. Bardzo cię to zirytuje. Możliwa wymiana zdań pomiędzy wami. Nie miej wyrzutów sumienia. Ten, kto pozwala sobie wejść na głowę, traci najwięcej.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie będziesz narzekać na nudę. Wydarzy się sporo ciekawych rzeczy, które nie pozwolą ci spać spokojnie. Niedzielę przeznacz na regenerację i odpoczynek, w przeciwnym wypadku szybko opadniesz z sił.
Związki i seks: W tym tygodniu gwiazdy będą sprzyjać Skorpionom zarówno w związku, jak i stanu wolnego. Jeśli masz partnera, zarezerwujcie dla siebie piątek albo sobotę. Jeśli jesteś singielką, spodziewaj się okazji do flirtów, randek i romansów.
Kariera i finanse: Wyścig szczurów nie jest dla ciebie, najwyższy czas, żebyś zdała sobie z tego sprawę. Gonitwa za pieniędzmi nie da ci szczęścia ani poczucia satysfakcji.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Postanowisz pobyć trochę sama i będzie to dobra decyzja. Przeznacz ten czas na refleksję osobistą i zastanowienie się, czego chcesz od życia i gdzie widzisz siebie za dziesięć lat. Warto robić dalekosiężne plany.
Związki i seks: Partner zacznie namawiać cię, żebyście zrobili kolejny krok w waszym związku. Pojawią się poważne tematy: ślub, wspólne mieszkanie, dziecko. Mów wprost o swoich odczuciach i nie kryj obaw. Jesteś singielką? W tym tygodniu odpocznij od mężczyzn. Maraton randek nie jest ci potrzebny do szczęścia.
Kariera i finanse: Możliwa dodatkowa gotówka – i to niemała. Nie wydawaj jej od razu w całości, zwłaszcza na bzdety. Najrozsądniej będzie, jeśli odłożysz co najmniej połowę.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Zrobisz się płaczliwa i sentymentalna. Byle drobnostki będą wywoływać u ciebie wzruszenie. To przejściowy stan, więc się nim nie przejmuj. Za kilka dni wszystko wróci do normy.
Związki i seks: Wreszcie poczujesz, że ty i twój partner idealnie do siebie pasujecie. Przestaniesz szukać szczęścia poza związkiem i skupisz się na łączącej was relacji. Jesteś singielką? Ktoś postanowi umówić cię na randkę w ciemno, ale będziesz miała wątpliwości. Niepotrzebnie. Czeka cię miłe spotkanie!
Kariera i finanse: Harujesz jak dzika, a nie wynika z tego zupełnie nic? To niezawodny znak, że pora pomyśleć o zmianie pracy. Nie bój się podjąć ryzyka – wyjdzie ci to tylko na dobre.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W najbliższych dniach możesz być markotna i przygnębiona. W chwilach zwątpienia zwróć się do najlepszej przyjaciółki. Ona zawsze wie, jak cię pocieszyć.
Związki i seks: Ostatnio relacje z mężczyznami zaczęłaś traktować zbyt serio, a i tak nic z tego nie wynika. W tym tygodniu pora trochę zwolnić i nie obiecywać sobie zbyt wiele. Masz partnera? Doceń jego starania. On robi wszystko, byś była szczęśliwa i zadowolona, czego zdajesz się nie dostrzegać.
Kariera i finanse: Będziesz miała dużo na głowie. Poczujesz się przytłoczona obowiązkami, zwłaszcza że ich liczba nie przekładała się dotąd na dochody. Pomyśl, w którą stronę chciałabyś rozwinąć swoją karierę.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W pierwszej połowie tygodnia zadbaj o solidny wypoczynek. Nie bierz na siebie zbyt dużo, bo nie podołasz obowiązkom. Należy ci się relaks. Najbliższy weekend poświęć na regenerację. Daruj sobie imprezy i wyjścia z domu.
Związki i seks: Pokłócisz się z partnerem o drobiazgi. Po paru godzinach nie będziecie już nawet pamiętać, o co poszło. Jeśli będziesz musiała pierwsza wyciągnąć rękę na zgodę, nie wahaj się chwili. Singielki szukające miłości muszą uzbroić się w cierpliwość – to jeszcze nie ten moment.
Kariera i finanse: Po firmie, w której pracujesz, zaczną krążyć plotki dotyczące jednej z twoich koleżanek. Nie wierz w nie ślepo i nie rozpowszechniaj ich bez sprawdzenia. W ten sposób można kogoś bardzo skrzywdzić.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 12.02.2018 03:52
Te cholerne głośne włączające się same reklamy przechodzą wszelkie pojęcie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie