Horoskop tygodniowy 22.01. - 28.01.

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 22.01. - 28.01.
Fot. Unsplash
22.01.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W tym tygodniu na twoje samopoczucie dobrze wpłynie kontakt z naturą. Postaraj się wykorzystać każdą okazję, by spędzić czas z dala od zgiełku. Nawet spacer po parku poprawi ci nastrój i pomoże uporządkować kilka ważnych spraw.
Związki i seks: Zaufasz intuicji w sprawach związanych z pewnym mężczyzną i dobrze na tym wyjdziesz. Okaże się, że przeczucie cię nie myliło. Masz partnera? W twoim związku zrobi się dość nieprzyjemnie. Poczujesz się odtrącona, a wszelkie próby podjęcia dialogu zakończą się fiaskiem. Przeczekaj ten czas.
Kariera i pieniądze: Pojawi się ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu, ale zanim ją przyjmiesz, przelicz oszczędności i zastanów się dobrze, czy możesz sobie na to pozwolić. Być może to nie jest najlepszy moment na nieplanowane szaleństwa.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Najwyższy czas pójść po rozum do głowy i pewną scysję z bliską osobą uznać za niebyłą. Czy powód waszej sprzeczki naprawdę był aż tak poważny? Gdy wszystko gruntowanie przeanalizujesz, uświadomisz sobie, że poszło o bzdety.
Związki i seks: W tym tygodniu będziesz miała ochotę poznać nowych ludzi – w tym towarzystwie nie będzie brakować mężczyzn; z jednym z nich szybko nawiążesz nić porozumienia. Możesz się zakochać! Masz partnera? Wreszcie poczujesz, że masz obok siebie swoją drugą połówkę. To będzie bardzo budujące i pokrzepiające odkrycie. W waszym związku wszystko będzie układać się pomyślnie.
Kariera i pieniądze: Szykuje się dobry tydzień dla spraw finansowo-zawodowych. Pojawią się ciekawe propozycje i okazje do zyskania dobrych pieniędzy.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: To będzie spokojny tydzień, w którym nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, dzięki czemu będziesz mogła się wyciszyć i nabrać dystansu do większych spraw.
Związki i seks: W najbliższych dniach bądź ostrożna w sprawach damsko-męskich. Ktoś będzie próbował zwabić cię na puste słowa – nie ufaj im! Masz partnera? Czeka was ożywienie uczuć i dużo przyjemnych doznań, również w sferze intymnej. Znowu między wami zaiskrzy jak kiedyś. Zrozumiesz, że to facet stworzony dla ciebie i nie będziesz już chciała nikogo innego.
Kariera i pieniądze: Uważaj na pieniądze w tym tygodniu! Gwiazdy mówią, że możesz zagalopować się na zakupach i wydać znacznie więcej niż powinnaś. Nie ulegaj promocjom i nie kupuj niepotrzebnych drobiazgów, które do niczego się nie przydają.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W tym tygodniu będziesz musiała uważać na słowa. Powiesz coś nieopatrznie i sprawisz komuś tym przykrość. Im szybciej się zreflektujesz i wyjaśnisz, co tobą kierowało, tym prędzej wszystko wróci do normy.
Związki i seks: Mężczyzna, który od dawna ci się podobał, zacznie wysyłać w twoją stronę sygnały. Zanim zaangażujesz się na dobre, zachowaj zdrowy rozsądek i pozwól w swoim tempie rozwijać się tej znajomości. W tym tygodniu twój ukochany będzie w dobrym humorze, a jego samopoczucie udzieli się również tobie.
Kariera i pieniądze: Jeśli nie masz pracy, w tym tygodniu pojawi się realna szansa na zdobycie zatrudnienia, o jakim marzysz od dawna. Przygotuj porządne CV i dobry list motywacyjny, a przed rozmową kwalifikacyjną koniecznie się zrelaksuj.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W najbliższych dniach trudno będzie ci nad sobą zapanować. Staniesz się niecierpliwa, skłonna do wybuchów i płaczliwa. Najbardziej błahe rzeczy zaczną wytrącać cię z równowagi. Z pomocą przyjdzie ci wolny wieczór spędzony solo.
Związki i seks: Słowne utarczki między tobą a partnerem napsują wam obojgu krwi na dobrych parę dni. Nie będziecie się do siebie odzywać. Ktoś będzie musiał pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę. Jesteś singielką? Konfrontacja z byłym partnerem nie wyjdzie ci na dobre, zwłaszcza gdy odkryjesz, w jak dobrym jest humorze. Odreaguj w gronie przyjaciółek, ale unikaj alkoholu.
Kariera i pieniądze: Jeśli wpadnie ci dodatkowa gotówka, co w tym tygodniu jest możliwe, nie wydawaj jej na przyjemności, tylko odłóż. Wkrótce czeka cię niespodziewany wydatek – dodatkowe pieniądze będą jak znalazł.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Wizytę złoży ci ktoś, z kim dawno się nie widziałaś. Będzie to dla ciebie powód do stresu, szybko się jednak okaże, że świetnie się ze sobą dogadujecie. Postanowicie odświeżyć znajomość. Obu stronom wyjdzie to na dobre.
Związki i seks: Zrobisz się bardzo nerwowa, co odbije się na twoich relacjach z partnerem. Przez jakiś czas nie będziecie mogli znaleźć wspólnego języka. Jesteś singielką? Zastanów się, czy szukanie miłości przez internet to dobre rozwiązanie, skoro do tej pory już kilka razy się sparzyłaś. Może warto na jakiś czas odpuścić i poczekać, aż miłość zjawi się sama?
Kariera i pieniądze: Okazja do zarobienia dodatkowej gotówki przejdzie ci koło nosa. Będziesz miała czego żałować. Następnym razem nie zwlekaj z decyzją, tylko bierz od razu, co podsuwa ci los.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: To będzie tydzień pełen napięcia i nerwów. Drobne sytuacje napsują ci sporo krwi, co negatywnie odbije się na twoim samopoczuciu. Będziesz musiała sama zadbać o swój dobry nastrój, bo ludzie w twoim otoczeniu zawiodą.
Związki i seks: Dopadną was problemy finansowe. Zaczniesz mieć żal do partnera, że nie szuka wyjścia z sytuacji i wszystko jest na twojej głowie. Milczenie nie jest rozwiązaniem – mów, co leży ci na sercu. Jesteś singielką? Przyjaciel sprawi ci przyjemny drobiazg, który opacznie odbierzesz. Nie myl dowodów sympatii z wyznaniem miłości.
Kariera i pieniądze: Weź sprawy zawodowe w swoje ręce i zadbaj o swoją karierę. Zacznij od gruntownego zastanowienia się, co chciałabyś w życiu robić i czy można na tym zarobić – oraz w jaki sposób. Bez takiej analizy ani rusz.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach wypełni cię odwaga, by zrealizować najskrytsze plany. Gwiazdy mówią, że właśnie teraz jest na to dobry moment. Jeśli go przegapisz, okazja może się prędko nie powtórzyć.
Związki i seks: Będziesz musiała w tym tygodniu bardzo uważać, żeby nie zrobić komuś niepotrzebnych nadziei. Ktoś tylko czeka na znak z twojej strony, więc miej się na baczności i nie igraj z czyimiś uczuciami. Masz partnera? Bądź teraz dla niego ciepła i wyrozumiała. On bardzo tego potrzebuje, a nie zawsze ci o tym powie.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu uda ci się porozmawiać z szefem na ważny temat, który chodził za tobą od dawna. Przekonasz się, że nie taki diabeł straszny – rozmowa okaże się bardzo przyjemna i co najważniejsze, sporo dzięki niej ugrasz.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Dobrym samopoczuciem obdzielisz bliższych i dalszych znajomych. Uświadomisz sobie, że nie masz większych powodów do zmartwień i zaczniesz czerpać przyjemność z drobiazgów.
Związki i seks: Ten tydzień będzie sprzyjał sprawom uczuciowym. Rozmówisz się z partnerem w ważnej dla was sprawie, a wnioski z tej rozmowy okażą się optymistyczne. Również w życiu singielek wydarzy się dużo dobrego. Poczujecie się pewnie w swojej skórze, co odbije się na zainteresowaniu płci przeciwnej. Możliwa ciekawa weekendowa propozycja, którą warto rozważyć.
Kariera i pieniądze: Nie poszczęści ci się w sprawach finansowych. Nieroztropne decyzje negatywnie odbiją się na twoim budżecie. Sytuacja zrobi się nieciekawa. Przeanalizuj wszystko gruntownie i opracuj strategię działania.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W ostatnim czasie złożyłaś kilka obietnic, z których trudno będzie ci się wywiązać. Będziesz musiała spojrzeć kilku osobom w oczy i wszystko wyjaśnić. Nie obawiaj się tych rozmów – wyjdziesz z nich obronną ręką.
Związki i seks: Kiedy partner poprosi cię o pomoc, nie odmawiaj. On bardzo liczy na twoje wsparcie i nie szuka go u nikogo innego. Jesteś singielką? W tym tygodniu może spotkać cię coś bardzo miłego ze strony płci przeciwnej. Utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś atrakcyjną kobietą. Twoja samoocena wzrośnie. Masz partnera? Coś leży ci na sercu, a on nie umie czytać w myślach. Będziesz musiała zacząć o wszystkim mówić wprost.
Kariera i pieniądze: Odkryjesz w sobie powołanie do zawodu, który nigdy dotąd nie przeszedł ci przez myśl. Okaże się, że realizujesz się w nim i masz realną szansę na rozwój.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W tym tygodniu będziesz mogła wreszcie zwolnić i podładować baterie. Dobrze zrobi ci dzień na luzie, w piżamie lub szlafroku, bez makijażu i zaprzątania sobie głowy codziennymi obowiązkami.
Związki i seks: Partner zacznie zanudzać cię opowieściami na temat swojej pracy. Wyczuje twoje zniechęcenie. Uważaj, bo może się przed tobą zamknąć, a wtedy będziesz żałowała, że nie byłaś dla niego wsparciem. Jesteś singielką? Nie wierz w każde słowo nowo poznanego faceta. Czyjeś czułe słówka mogą być tylko po to, żeby cię do siebie zwabić.
Kariera i pieniądze: Nie rób pięciu rzeczy jednocześnie, bo nie wyniknie z tego nic dobrego. Najpierw skup się na jednym zadaniu, a dopiero po jego skończeniu zajmij się następnym. To znacznie lepszy sposób na efektywność.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Czeka cię dość dziwny, obfitujący w niecodzienne wydarzenia tydzień. Na twojej drodze pojawią się nietypowi ludzie. Możesz również przeżyć zaskakującą, ale wspaniałą przygodę, która na zawsze zostanie w twojej pamięci.
Związki i seks: W twój związek wkroczy rutyna, która bardzo cię zdołuje i zniechęci do partnera. Będziesz dostrzegać w nim same wady i zaczniesz obwiniać o wszystko. Pamiętaj, że każdy kij ma dwa końce. Jesteś singielką? Nie wyznawaj miłości, dopóki nie będziesz pewna, że naprawdę czujesz coś niepowtarzalnego.
Kariera i pieniądze: Ze zdwojoną energią zasiądziesz do zawodowych obowiązków, co szybko zauważą twoi przełożeni. Zostaniesz doceniona i pochwalona. Pamiętaj tylko, by pod wpływem komplementów nie osiąść na laurach.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo