Horoskop tygodniowy 15.01 - 21.01

Jaki będzie ten tydzień? Co przyniesie? Sprawdź, czego możesz się spodziewać.
Horoskop tygodniowy 15.01 - 21.01
Fot. Unsplash.com
15.01.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Jeśli planujesz coś większego: np. remont albo przeprowadzkę, odłóż to na kolejny tydzień. W tym nie będziesz miała sił ani nastroju. Popraw sobie humor w okolicach piątku, przyjmując zaproszenie towarzyskie od interesującej osoby.
Związki i seks: Zmuś partnera, by ruszył się z kanapy. Zaplanuj dla was coś ciekawego, dzięki czemu poczujecie się jak na początku znajomości. Jesteś singielką? Zawróci ci w głowie znacznie starszy, dojrzały facet, który na tle równolatków wyda się zjawiskiem. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę. Zachowaj zdrowy rozsądek.
Kariera i pieniądze: Możesz liczyć na nagrodę, która będzie zapłatą za trud, który wkładasz w codzienne obowiązki. Nie spodziewaj się tylko, że stanie się to codziennością. Być może to tylko epizod.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Choć dzisiejszy poniedziałek to tzw. Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku, będziesz w niezłym nastroju, co zauważą twoi bliscy i znajomi. To dobry moment, by wykorzystać tę energię na zrobienie czegoś kreatywnego.
Związki i seks: Trzeba wyjaśnić z partnerem to, co jest między wami niejasne. Nie czekaj z tym kolejnych dni, tylko zrób to jak najszybciej. Rozmowa okaże się łatwiejsza niż się spodziewasz. Nie jesteś w związku? Nie próbuj umawiać się z kim popadnie, to nie jest dobra strategia. Poczekaj, aż na horyzoncie pojawi się ktoś godny uwagi.
Kariera i pieniądze: Zatracisz się w zawodowych obowiązkach, zapominając o relaksie i własnych przyjemnościach. Najwyższy czas nieco zwolnić. Pamiętaj, że od czasu poświęcanego pracy znacznie ważniejsza jest twoja efektywność.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: W tym tygodniu nie będziesz się dobrze czuć. Dopadnie cię gorszy nastrój i przekonanie, że nie jesteś w stanie spełnić marzeń. To czarnowidztwo będzie trwało kilka dni, na szczęście niebawem wszystko wróci do normy i poczujesz się lepiej.
Związki i seks: Uświadomisz sobie, że pewien mężczyzna tobą manipuluje. Fakt, że zdajesz sobie z tego sprawę, to dobry znak. Masz partnera? Będziesz musiała kilka razy ugryźć się w język, w przeciwnym wypadku może się między wami wywiązać sprzeczka, a nawet awantura. Nie zawsze warto mówić wszystko, co przyjdzie do głowy.
Kariera i pieniądze: Boisz się zmian? Niepotrzebnie! Zasiedzenie się w przeciętnej pracy nie daje ci szczęścia, nie powinnaś więc mieć oporów, by spróbować czegoś innego.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Spraw sobie przyjemność. Pozwól sobie na odrobinę słodkiego lenistwa – zaszyj się w domu, odwołaj wszystkie spotkania i korzystaj z wolnego czasu. Podładujesz baterie i poczujesz się rewelacyjnie, a ten stan utrzyma się długo.
Związki i seks: W kwestii uczuć nie wydarzy się nic przełomowego. Nie spodziewaj się w tym tygodniu gwałtownych porywów serca ani wstrząsających spotkań. Będzie spokojnie. Masz partnera? Będziecie sami musieli zadbać o wasz wolny czas. Trochę więcej kreatywności, a związek bardzo na tym zyska.
Kariera i pieniądze: To będzie trudny tydzień dla finansów. Przez swoją lekkomyślność wydasz więcej niż powinnaś, możliwe również, że zgubisz pieniądze! Uważaj w centrach handlowych i pilnuj swoich rzeczy.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Ostatnio byłaś bardzo powściągliwa i nie angażowałaś się w nic spontanicznego. W twoje życie wkroczyła nuda. Rozpraw się z nią, robiąc coś kreatywnego i szalonego. Może to być przyjemny drobiazg.
Związki i seks: Trudno będzie ci podjąć ważną decyzję dotyczącą związku. Będziesz musiała się nad nią poważnie zastanowić, żeby nie popełnić błędu. Zaufaj intuicji. Jesteś singielką? Pozwól sobie na odrobinę luzu w tym tygodniu i spotkaj się niezobowiązująco z kolegą, który zaproponuje ci spotkanie. Pamiętaj, że nie musi od razu z tego wyniknąć romans stulecia.
Kariera i pieniądze: Pilnuj w tym tygodniu terminów. Jeśli o czymś zapomnisz, będziesz tego gorzko żałować i możesz słono za to zapłacić. Bądź czujna i nad niczym nie trać kontroli.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Odbędziesz bardzo przyjemną rozmowę z pewną osobą, z którą kiedyś utrzymywałaś bliższy kontakt, ale potem wasze drogi się rozeszły. Będziesz pozytywnie zaskoczona. Zadbaj o to, żeby na jednej rozmowie się nie skończyło.
Związki i seks: Rzucisz się w wir spotkań towarzyskich i nie będziesz stronić od męskiej adoracji. Uważaj tylko, żeby nie zrobić komuś niepotrzebnej nadziei, jeśli jesteś przekonana, że to nie jest facet dla ciebie. Masz partnera? Sobota będzie okazją do szczerej i ważnej rozmowy.
Kariera i pieniądze: Ktoś zacznie polować na twoje stanowisko. Zmusi cię to do myślenia, bo od pewnego czasu myślałaś o porzuceniu pracy. Okaże się, że to nie ten moment. Daj z siebie sto procent, a przekonasz się, że było warto.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W najbliższych dniach uśmiechnie się do ciebie szczęście. Wszystko ułoży się po twojej myśli. To dobry moment, by zrobić coś, do czego od dawna się zabierałaś. Los ci teraz sprzyja, więc koniecznie to wykorzystaj.
Związki i seks: Będziesz musiała bardzo uważać, bo w najbliższych dniach pojawi się wiele okazji do flirtu. Nie pozwalaj sobie na zbyt dużo, bo możesz tego potem żałować. Masz partnera? Poświęć mu więcej uwagi niż zwykle i zadbaj o jego potrzeby.
Kariera i pieniądze: Zdasz sobie sprawę, że nie potrafisz zarządzać pieniędzmi, przez co często jesteś na minusie. Musisz się podszkolić. Z pomocą przyjdą ci blogi i podręczniki dotyczące domowych finansów oraz oszczędzania.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Poznasz kogoś nowego, z kim nawiążesz nić porozumienia. Jeśli zadbacie o tę znajomość, może się z niej zrodzić piękna przyjaźń. Warto to zrobić, bo niecodziennie spotyka się swoją bratnią duszę.
Związki i seks: W tym tygodniu pozwolisz sobie na sporo swobody w kwestiach damsko-męskich. Będziesz flirtować, uwodzić i niejednemu mężczyźnie zawrócisz w głowie. Masz partnera? Czeka was scysja o nieistotne drobiazgi. Uniesiesz się honorem i nie będziesz chciała się pogodzić. Przeczekaj ciche dni.
Kariera i pieniądze: Twój przełożony stanie się nieznośny. Stracisz zapał do pracy i postanowisz rozejrzeć się za nowym zajęciem. Uważaj tylko, żeby nie pokłócić się z szefem, jeśli nie będziesz miała innej posady na oku. Lepiej nie palić za sobą mostów.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Usłyszysz dziwną uwagę na swój temat, która wpędzi cię w dołek. Nie pozwól, by zrodził się z tego kompleks, bo trudno będzie ci się z nim rozprawić. Uznaj całą sytuacją za niebyłą i nie przejmuj się opiniami innych.
Związki i seks: Będziecie musieli z ukochanym zadbać o waszą relację – nic samo się nie zrobi. Umówcie się na randkę, spędźcie wieczór z dala od komputerów, zadbajcie o romantyczny nastrój. Jesteś singielką? Sparzysz się boleśnie i pomylisz w ocenie mężczyzny, na którym bardzo ci zależało. Odchorujesz to, ale na szczęście szybko staniesz na nogi.
Kariera i pieniądze: Poczynisz kilka nietrafionych inwestycji, przez które stracisz trochę pieniędzy. Ta sytuacja powinna dać ci do myślenia. Stara prawda głosi, że powinniśmy zajmować się tym, na czym najlepiej się znamy.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach dobry humor nie będzie cię opuszczał. Do wszystkiego podejdziesz na luzie. Tak trzymaj. Szybko się przekonasz, że z taką postawą żyje się znacznie łatwiej, a ludzie wokół wydają się życzliwsi.
Związki i seks: W twoje życie wkroczy mężczyzna, który da ci wyraźnie do zrozumienia, że oczekuje twojej bliskości. Jeśli jesteś singielką, zastanów się, czy odpowiada ci swobodna relacja, bo wasza przyszłość jest niejasna. Jeśli natomiast jesteś w związku, od razu postaw sprawę jasno, żeby nie wpędzić się w dwuznaczną sytuację.
Kariera i pieniądze: Przyda ci się trochę wolnego. Nie bój się odpocząć od pracy i poświęcić te dni dla siebie. Gdy podładujesz baterie, wrócisz z większym zapałem i głową pełną pomysłów.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Będziesz cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród kolegów i koleżanek w tym tygodniu. Wszyscy będą szukać twojego towarzystwa i zaczną ci się zwierzać. Jeśli poczujesz się przytłoczona, powiedz „dość”.
Związki i seks: Nie obiecuj sobie zbyt wiele po znajomości, którą niedawno nawiązałaś. Na wszystko potrzeba czasu. Pozwól relacji rozwijać się we własnym tempie. Masz partnera? Poczujesz się doceniona. Zauważysz również, że twój partner stał się bardziej czuły i delikatniejszy. Pochwal go, a będzie robił tak dalej.
Kariera i pieniądze: Jeśli od dawna rozważałaś możliwość podjęcia pracy zdalnej, to dobry tydzień na ten krok. Ważne jednak, aby zabrać się do tego od właściwej strony, czyli zaplanować wszystko od zera.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Wreszcie uwierzysz w siebie, a twoja samoocena wzrośnie. Poczujesz, że marzenia są w zasięgu twoich rąk i jesteś w stanie wiele osiągnąć. Przekonasz się, że wysiłek wkrótce zaprocentuje.
Związki i seks: Zrobisz się nerwowa i zaczniesz wyładowywać się na partnerze, który zdenerwuje się, że traktujesz go jak worek treningowy. Będziesz musiała go przeprosić. Jesteś singielką? Niewinny flirt nie jest zły, uważaj jednak, żeby nie robić tego z przesadną ostentacją, bo możesz sprowokować plotki.
Kariera i pieniądze: Osoba, która pożyczyła od ciebie pieniądze, wciąż nie odda długu. Zaczniesz dużo o tym myśleć i stanie się to dla ciebie powodem frustracji oraz złości. Nie bój się upominać o własne pieniądze.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie