Horoskop na 2018 rok

Już jest – świeżutki horoskop na cały 2018 rok. Sprawdź, co wydarzy się w różnych sferach twojego życia.
Horoskop na 2018 rok
Fot. Unsplash.com
01.01.2018

Baran (21.03-19.04)
Za tobą rok w kratkę, pełen wzlotów i upadków. Na szczęście nowy rok będzie dla ciebie znacznie korzystniejszy. Czeka cię wiele przyjemnych chwil, niespodzianek i zaskakujących sytuacji, które zmienią bieg twojego życia. Możliwe spektakularne osiągnięcie, pod warunkiem, że niczego nie zaniedbasz. Nic nie przyjdzie samo.

Jeśli chodzi o miłość, ten rok będzie wyjątkowo burzliwy. Kobiety w związku spodziewające się zaręczyn będą musiały przejść przez poważny kryzys, który postawi pod znakiem zapytania całą relację. Przy obustronnym zaangażowaniu uda się wam wyjść z tego obronną ręką. Singielki mogą spodziewać się wielu ciekawych spotkań, nietuzinkowych randek i nietypowych propozycji. Szczególnie jeden mężczyzna odegra w waszym życiu ważną rolę. Gwiazdy nie mówią jednak, czy to będzie ten jedyny.

Uważaj na zdrowie w pierwszej połowie roku. A w pracy nie daj się wciągnąć w żadne gierki i dwuznacznie sytuacje. Nie wyjdzie z tego nic dobrego. Rob swoje i na nikogo się nie oglądaj.

Byk (20.04-20.05)
Początek roku przyniesie stabilizację na wszystkich płaszczyznach twojego życia. Nie będziesz mogła narzekać na zdrowie, pamiętaj jednak, by nie zaniedbać aktywności fizycznej. Ruch jest wskazany nawet w odmiennych stanach takich jak ciąża, oczywiście za zgodą lekarza. Gwiazdy wskazują, że ten temat może cię w tym roku dotyczyć!
Poza tym to będzie emocjonujący rok, jeśli chodzi o uczucia, zwłaszcza dla singielek. Możliwe przełomowe wydarzenie – rozwój wypadków zaskoczy wszystkich wokół, a szczególnie ciebie! Pamiętaj tylko, żeby w ferworze uczuć nie stracić zdrowego rozsądku i nie wejść w toksyczny układ bez przyszłości. Szczególnie końcówka roku będzie burzliwa w kwestii uczuć.

Rok 2018 okaże się bardzo dobry dla spraw finansowych. Jeśli wpadłaś w dołek, wreszcie z niego wyjdziesz i zapomnisz o kłopotach materialnych. W tym roku warto poważnie podejść do kwestii budżetu i zacząć notować wpływy oraz wydatki, nawet jeśli wydaje ci się, że nad wszystkim panujesz.

horoskop na 2018 rok

Fot. Unspash.com

Bliźnięta (21.05-21.06)
Nowy rok to dobra okazja, żeby się zastanowić, co ci się dotąd udało, z czego jesteś zadowolona, a nad czym powinnaś jeszcze popracować. Potraktuj wejście w rok 2018 jako nowe otwarcie. To dobry moment, by postawić wszystko na jedną kartę, jeśli masz marzenie, które bardzo chciałabyś zrealizować. Los będzie ci w tym roku sprzyjał i przyniesie powodzenie w nawet najtrudniejszych sprawach.

W kwestii uczuć czeka cię raczej spokojny rok, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Partner będzie czuły i troskliwy, zapewni ci też poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu utwierdzisz się w przekonaniu, że do siebie pasujecie. Nie szukaj dziury w całym, zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawi się interesujący mężczyzna, co może nastąpić w okolicach wiosny lub lata. Dla singielek to będzie dobry rok w kwestii uczuć. Spokojny, co nie oznacza, że nie szykują się niezapomniane spotkania i przełomowe wydarzenia. W twoim życiu na pewno pojawi się ktoś, kto wniesie w nie dużo spokoju i harmonii.

Rak (22.06-22.07)
Pierwsze tygodnie nowego roku okażą się wyjątkowo intensywne. Możliwy daleki wyjazd w sprawdzonym gronie albo nowe wyzwanie, którego byś się nie spodziewała. Bez względu na to, co to będzie, możesz spodziewać się wielu wrażeń i emocji. Pamiętaj tylko, żeby nie stracić głowy, szczególnie gdy w grę wchodzi wydawanie pieniędzy i wchodzenie w relacje bez przyszłości z podejrzanymi, choć atrakcyjnymi mężczyznami. W tym roku czeka cię sporo takich znajomości. Singielki nie będą się nudzić! Jeśli jesteś w związku, wasza relacja będzie bliska i udana. Szczególnie w okolicach wiosny możesz spodziewać się przypływu uczuć ze strony partnera. Natomiast na jesieni niewykluczony kryzys. Unikniecie go, wszystkie nieporozumienia rozwiązując na bieżąco.

Ten rok będzie dobry na rozkręcenie własnego biznesu albo zmianę pracy. Uważaj jedynie w lipcu, bo może coś wtedy pójść nie po twojej myśli. W pozostałe miesiące działaj śmiało i nie oglądaj się za siebie.   

horoskop na 2018 rok

Fot. Unsplash.com

Lew (23.07-22.08)
Rok 2018 przyniesie Lwicom wiele przygód, doznań i często nietypowych doświadczeń, których namnożenie szykuje się zwłaszcza na wiosnę. To dobra wiadomość dla kobiet, które nie lubią się nudzić. W nowym roku będziesz pewna siebie i, co ważne, uda ci się wreszcie rozprawić z kompleksami. Zrozumiesz, że tylko cię dołują i nie wnoszą do twojego życia niczego dobrego. To będzie ogromny przełom. Dojrzejesz w końcu duchowo i psychicznie, co zauważą osoby w twoim otoczeniu. Również ty dostrzeżesz w swoim zachowaniu i postawie dużą zmianę.

Bardzo możliwe, że latem przeżyjesz burzliwy romans. Czeka się spotkanie z oszałamiającym mężczyzną, przy którym trudno będzie ci myśleć racjonalnie. Czeka cię wiele skrajnych emocji, ale jedno jest pewne – tej znajomości nigdy nie zapomnisz. Lwice w związkach mogą spodziewać się długo wyczekiwanych zaręczyn lub nawet zmiany stanu cywilnego. Zajęte kobiety również poznają mężczyznę, obok którego nie da się przejść obojętnie. Trzeba będzie o nim szybko zapomnieć i zwrócić się ku stałemu partnerowi.

Panna (23.08-22.09)
W tym roku pokonasz wreszcie wszelkie przeciwności losu. To, co nieprzyjemne, odejdzie w niepamięć. Uda ci się wyjaśnić dawne spory i zażegnać konflikt z osobą, na której ci zależy. W okolicach maja mogą pojawić się drobne perturbacje, ale wyjdziesz z tego obronną ręką. W chwilach kryzysu będziesz miała na kogo liczyć.

Najbliższe miesiące przyniosą ożywienie w miłości. Ktoś, na kim bardzo ci zależy, wreszcie zwróci na ciebie uwagę, a nawet okaże niemałe zainteresowanie. Będzie to dla ciebie nagroda za wiele miesięcy cierpliwości. Jeśli natomiast masz partnera, czeka was nowy etap w życiu – możliwa przeprowadzka do wspólnego mieszkania, zaręczyny, ślub, a może i coś więcej! Dobry na zmiany będzie zwłaszcza okres wakacyjny.

W pracy również wiele się będzie działo. Możliwe liczne zmiany miejsca zatrudnienia, nowi szefowie i wiele ciekawych projektów, w które chętnie się zaangażujesz. Czeka cię wiele wartościowych wpisów w CV oraz dodatkowa gotówka, którą warto mądrze rozdysponować, część odkładając na trudniejszy koniec roku.

horoskop na 2018 rok

Fot. Unsplash.com

Waga (23.09-22.10)
Spróbuj w tym roku skupić się bardziej na swoich potrzebach, bo tylko ty umiesz najlepiej o nie zadbać. Naucz się trudnej sztuki asertywności – bardzo ci się przyda, zwłaszcza w pierwszych tygodniach roku. Zanim przyjdzie wiosna, zrób porządek w pokoju – pozbądź się sentymentalnych pamiątek, które źle ci się kojarzą, przejrzyj dokumenty i wyrzuć te niepotrzebne, zrób przemeblowanie. Będziesz zadowolona z efektów. Do pomocy zaangażuj rodzeństwo – najwyższy czas naprawić wasze relacje.

W sprawach uczuciowych szykuje się dużo niespodzianek. Poczujesz się dobrze w swojej skórze, co przełoży się na stosunek twojego partnera do ciebie – nie będzie mógł oderwać od ciebie rąk! Wskazana wspólna aktywność, np. jazda na rowerze albo coś bardziej ekstremalnego. Może zaczniecie wspinać się po ściankach albo nurkować? Jeśli jesteś singielką, od początku roku miej oczy szeroko otwarte – na horyzoncie miłość! Unikaj tylko znajomości z przypadkowymi ludźmi z internetu, szczególnie w pierwszej połowie roku. Gwiazdy mówią, że nie wyjdzie z tego nic pożytecznego.

Skorpion (23.10-21.11)
Początek roku przyniesie nowe możliwości i wyzwania, w które chętnie się zaangażujesz. Uważaj tylko, z kim je podejmiesz – gwiazdy mówią, że w twoim otoczeniu znajdzie się wróg, który będzie chciał zniweczyć twoje plany i wysiłki. Dlatego zaufaj intuicji i nie daj się nabrać na czułe słówka, które będą puste i nic niewarte.

W okolicach wiosny znajoma złoży ci ciekawą propozycję finansową. Będziesz się wahała, czy ją przyjąć. Niepotrzebnie. To będzie krok w dobrą stronę, który zapewni ci rozwój, nowe znajomości i dobre pieniądze. Bądź natomiast czujna na jesieni, bo możesz wpaść w kłopoty finansowe. Wystrzegaj się szybkich pożyczek, bo możesz się z nich nie wygrzebać. Pierwszą połowę roku wykorzystaj na stworzenie poduszki finansowej.

Jeśli szukasz miłości, w tym roku przestań oglądać się za superprzystojnymi facetami, a  zwróć uwagę na tych, którzy mają coś w głowie. Gwiazdy mówią, że właśnie z takiej znajomości może wyniknąć coś poważnego. Z tymi oszałamiająco atrakcyjnymi warto co najwyżej od czasu do czasu poflirtować. Jeśli natomiast masz partnera, jak ognia unikaj pokus, które będą cię kusić zwłaszcza latem. Pielęgnuj to, co masz – żal byłoby to stracić.

horoskop na 2018 rok

Fot. Unsplash.com

Strzelec (22.11-21.12)
Czeka cię dość ciężki rok w sprawach finansowych. W kość da ci zwłaszcza trudna końcówka roku. Zamiast pożyczać, będziesz musiała ograniczyć wydatki – szczególnie na przyjemności – i poszukać dodatkowych źródeł dochodu. Czeka cię dużo wytężonej pracy, ale również szansa na rozwój i zdobycie nowych umiejętności. Na szczęście mimo wszystko uda ci się zachować pogodę ducha. Bliscy będą cię wspierać i dopingować, co pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie i zbuduje w tobie przekonanie, że ze wszystkiego wyjdziesz obronną ręką.

Na szczęście dużo dobrego czeka cię w sprawach uczuciowych. Jeśli masz partnera, będziesz na niego mogła liczyć w trudnych chwilach. Pomoże ci nieraz, co wzmocni twoje uczucie do niego. W okolicach wakacji spróbujcie porozmawiać o przyszłości waszego związku. Jesteś singielką? Zostaniesz wysłana na kilka randek w ciemno. Nie wszystkie będą równie interesujące, ale jedna zrobi na tobie szczególne wrażenie. Poczujesz, że mężczyzna, z którym się spotkałaś, to twoja druga połowa. Gwiazdy mówią, że jeśli pozwolicie tej znajomości rozwijać się w naturalnym tempie, może z tego wyniknąć coś wspaniałego!

Koziorożec (22.12-19.01)
W nowym roku nieraz będziesz musiała schować dumę do kieszeni i zrobić coś, na co nie do końca miałabyś ochotę. Pamiętaj o tym zwłaszcza w lutym, lipcu i październiku. Twoja pokora zaprocentuje i zostanie nagrodzona. Natomiast na początku roku zadbaj o zdrowie i rozstań się wreszcie z nałogiem, z którego nie ma żadnych korzyści. Jeśli zrobisz to w krótkim czasie, osiągniesz sukces. Z pomocą przyjdą ci przyjaciele.

W kwestii uczuć i finansów dużo zawirowań. Singielki mogą się gorzko rozczarować w pierwszej połowie roku, za to w kolejnych miesiącach będzie znacznie, znacznie lepiej. Masz partnera? Spróbuj w tym roku być bardziej wyczulona na jego potrzeby, inaczej zamknie się w sobie, co nie wróżyłoby dobrze waszemu związkowi. W okolicach kwietnia twój partner może mieć problem, z którym nie będzie chciał się podzielić. Wyciągnij do niego pomocą dłoń, a uda wam się szybko wyjść z tej opresji.

Kwiecień może również przynieść ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o pieniądze. Możliwa kusząca propozycja z obietnicą znacznych pieniędzy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, rozmów się z kimś starszym, kto ma duże życiowe doświadczenie.

horoskop na 2018 rok

Fot. Unsplash.com

Wodnik (20.01-20.02)
W pierwszych tygodniach nowego roku namów przyjaciółkę na wspólny wypad na drugi koniec Polski. Będziecie zachwycone! Naładujesz akumulatory, nabierzesz dystansu do spraw bieżących, a dzięki spacerom na świeżym powietrzu poprawi się odporność twojego organizmu. To bardzo ważne – gwiazdy mówią, że zimą możesz podupaść na zdrowiu, dlatego dbaj o siebie.

Dużo dobrego spotka cię w tym roku w sprawach uczuciowych. Ukochany stanie na wysokości zadania w ważnym momencie, co umocni wasze uczucie i bardzo was do siebie zbliży. Poczujesz, że nie chcesz już zmieniać partnera, bo znalazłaś tego jedynego. Dla singielek los również szykuje wiele miłych niespodzianek. Wiosną kontakt z tobą nawiąże dawno niewidziany mężczyzna, który zapragnie znaleźć się blisko ciebie. Koniecznie daj mu szansę. Ta znajomość będzie burzliwa, ale jeśli uda wam się wypracować kompromis, bardzo możliwe, że stworzycie stabilny i szczęśliwy związek.

W tym roku uważaj na finanse, bo gotówka nie będzie się ciebie trzymać. Nadwyżki od razu wpłacaj na konto, w przeciwnym wypadku prędko je wydasz.

Ryby (21.02-20.03)
Gwiazdy mówią, że ten rok będzie dla ciebie bardzo udany. Już na początku roku dotrze do ciebie długo wyczekiwana wiadomość, dzięki której będziesz mogła spełnić marzenia. Będzie to jednak od ciebie wymagało nieco wysiłku i dobrej kondycji fizycznej, dlatego pamiętaj, żeby dbać o formę, również zimą.

Wiosną czeka cię intensywny czas dotyczący nauki i pracy. Skup się na tym, co masz do zrobienia, a wkrótce czeka cię nagroda. Będziesz bardzo zadowolona. Jeśli chciałabyś zmienić pracę, najlepszy będzie czas lata albo jesieni. W tym okresie na horyzoncie mogą pojawić się ciekawe i korzystne w aspekcie finansowym propozycje. Jedna z nich wyda ci się dziwna, ale nie warto jej odrzucać, bo może być to początek owocnej współpracy.

W kwestii uczuć to będzie dobry rok. Zarówno dziewczyny w związku, jak i singielki czeka przypływ uczuć i miłe spotkania z płcią przeciwną. Jeśli masz partnera, w tym roku wasz związek się bardzo umocni, jeśli natomiast jesteś sama, ten rok na pewno przyniesie ożywienie uczuć, a nawet wspaniały związek.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie