Twój horoskop tygodniowy ♥

Co przyniesie ostatni tydzień tego roku? Poznaj najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Twój horoskop tygodniowy ♥
Fot. Unsplash
25.12.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla ciebie czasem wyciszenia i refleksji. Kilka przykrych spraw, które leżały ci dotąd na sercu, ujrzysz w innym świetle. Będzie to dla ciebie lekcja pokory, ale również cenna nauczka na przyszłość.
Związki i seks: Partner zaraz po świętach rzuci się w wir pracy, co ci się nie spodoba. Planowałaś ten czas spędzić we dwoje, żeby przynajmniej na jakiś czas zapomnieć o troskach. Rozmów się z nim na ten temat, ale spokojnie. Jesteś singielką? Zrób wszystko, żeby Sylwestra nie spędzić w domu. Impreza, na którą się wybierzesz, będzie niezapomniana.
Kariera i pieniądze: Koniec roku to dobra okazja, żeby przeanalizować tegoroczny budżet, przynajmniej ogólnie. Zrób rachunek sumienia i zastanów się, na co wydawałaś najwięcej pieniędzy i jak to zmienić od nowego roku.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Wreszcie będziesz miała czas, aby poczytać książki, poćwiczyć, wypić ciepłą kawę w spokoju albo umówić się z koleżanką. Rób to bez wyrzutów sumienia. Od nowego roku będziesz musiała się zmobilizować do działania i ostro ruszać na podbój świata.
Związki i seks: Partner złoży ci w tym tygodniu zaskakującą propozycję. Omówcie ją wspólnie. To może być niezapomniane przeżycie na koniec mijającego roku. Jesteś singielką? Poświęć wolny czas na znalezienie idealnej sukienki na Sylwestra. Obejrzyj też tutoriale, jak się uczesać i umalować. Gwiazdy mówią, że na imprezie noworocznej spotkasz kogoś, kto zawróci ci w głowie.
Kariera i pieniądze: Wolne dni wpłyną pozytywnie na twoją psychikę. Podładujesz akumulatory, dzięki czemu w twojej głowie pojawią się ciekawe pomysły oraz nowe pokłady kreatywności.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Pomimo szaleńczych przygotowań do świąt, ten tydzień spędzisz w przyjemnej atmosferze i dobrym samopoczuciu. Ktoś złoży ci interesującą propozycję dotyczącą spędzenia wolnego czasu. Nie zastanawiaj się, bo to prawdziwa okazja.
Związki i seks: W święta poczujesz się bardzo samotna i będziesz zazdrościć koleżankom, które mają stałych partnerów. Pamiętaj tylko, że nigdy nie wiesz, jak układa się w tych związkach. Stan wolny ma wiele plusów. Masz partnera? Namów go na Sylwestra we dwoje. Nie będziecie żałować.
Kariera i pieniądze: Nie zaprzątaj sobie w tym tygodniu głowy wydatkami, które poczyniłaś na święta. Były niezbędne. Już wkrótce pojawi się szansa na zarobienie niezłych pieniędzy. Najpierw upewnij się jednak, że podołasz zleceniu.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Świąteczna atmosfera wpłynie pozytywnie na twój nastrój. Udzieli ci się bożonarodzeniowa aura – w końcu się wyciszysz i wypoczniesz psychicznie. Pomimo zmęczenia fizycznego uznasz ten tydzień za bardzo udany. Szykuj się do Sylwestra!
Związki i seks: W sprawach damsko-męskich coraz częściej brakuje ci samokontroli. Pozwalasz sobie na wiele w kontaktach z obcymi mężczyznami, szczególnie pod wpływem alkoholu. Najwyższy czas wyznaczyć samej sobie granicę. Jeśli masz partnera, pokłócicie się w tym tygodniu o błahostkę. Będziesz musiała pierwsza wyciągnąć rękę na zgodę.
Kariera i pieniądze: Przed nowym rokiem niespodziewanie wpadnie ci dodatkowa gotówka. Jeśli nie masz długów, wydaj ją na przyjemności. Ostatecznie ten rok nie był najgorszy, masz więc co świętować.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przemijający rok skłoni cię do refleksji. Zaczniesz się zastanawiać, co ci się udało, a co wręcz przeciwnie. Dojdziesz do wniosku, że mogłaś osiągnąć więcej. Zbieraj siły na nowy rok i ruszaj z kopyta!
Związki i seks: Koniec roku nastroi cię do łóżkowych eksperymentów. W waszej sypialni zrobi się bardzo ciekawie. Tylko nie przekraczajcie swojej granicy komfortu. Jesteś singielką? Ten rok bywał mocno w kratkę, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Gwiazdy mówią jednak, że w kolejnych miesiącach będzie się działo dużo zaskakujących rzeczy z płcią przeciwną w roli głównej.
Kariera i pieniądze: Przełom roku to dobry czas, by przeanalizować swoją sytuację zawodową. Zastanów się, czy to, co robisz, sprawia ci satysfakcję i czy jest tym, co chcesz robić dalej. Odpowiedź na to pytanie jest fundamentalna dla twojego spełnienia zawodowego i spodziewanych efektów.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Po świętach czeka cię bardzo intensywny czas związany z nadrabianiem towarzyskich zaległości. Spotkanie będzie goniło spotkanie, więc nie będziesz miała chwili wytchnienia. Nie odpoczniesz aż do nowego roku.
Związki i seks: Dostaniesz kilka zaproszeń na tegorocznego Sylwestra – od kameralnych spotkań do hucznych imprez. Jeśli masz partnera, rozmów się z nim i wspólnie podejmijcie decyzję. Być może ktoś będzie musiał pójść na ustępstwo. Jeśli natomiast jesteś singielką, wybierz imprezę, na którą ma ochotę pójść twoja przyjaciółka. Przy niej będzie ci raźniej.
Kariera i pieniądze: W finansach typowe poświąteczne rozprężenie i braki w kasie. Zupełnie się tym nie przejmuj. Wkrótce sytuacja zmieni się diametralnie. Na horyzoncie ciekawa propozycja pracy.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Czeka cię przypadkowe spotkanie z osobą, której do tej pory unikałaś. Rozmówicie się i rozstaniecie w średnich nastrojach, co popsuje ci humor do nowego roku. Sylwestrowa zabawa wśród przyjaciół poprawi ci samopoczucie.
Związki i seks: Usłyszysz od partnera ciekawą propozycję dotyczącą was obojga, która jednocześnie cię zaskoczy i ucieszy. Wróćcie do tematu po nowym roku, bo trzeba go omówić na spokojnie. Jesteś singielką? Nie szukaj miłości na siłę, nie tędy droga. Gdy trochę odpuścisz, miłość znajdzie cię sama.
Kariera i pieniądze: Braki w portfelu to nie tylko skutek świątecznych wydatków, ale również bezmyślnego wydawania pieniędzy na wszystko, co wpadnie ci w oko. W nowym roku będziesz musiała dwa razy oglądać każdą złotówkę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Dobre samopoczucie nie opuści cię przez długi czas. To efekt świąt spędzonych w przyjemnej atmosferze i spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi. Również w Sylwestra będziesz bawić się znakomicie i do białego rana.
Związki i seks: Partner nie będzie tryskał humorem, co trochę cię zmartwi, ale szybko sobie wszystko wyjaśnicie i rozwiążecie nurtujący go problem. Podniesie go to na duchu. Jesteś singielką? Zrób się na bóstwo i na imprezie sylwestrowej szalej bez oporów. Szykuje się niezapomniana zabawa.
Kariera i pieniądze: Pod koniec roku nie licz na nagły przypływ gotówki. Będziesz musiała zacisnąć pasa, ale na szczęście na krótko. Od stycznia spodziewaj się nowych perspektyw finansowych i zawodowych.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Świąteczne prezenty sprawią ci tak dużą frajdę, że cały tydzień spędzisz w dobrym humorze. Nie zepsuje go nawet pewne zdjęcie, które zobaczysz w popularnym portalu społecznościowym.
Związki i seks: Jeśli jesteś singielką, w tym tygodniu dopadnie cię ochota na romantyczną przygodę. Postanowisz umówić się z kimś przez internet. Gwiazdy radzą jednak, żebyś nie wybierała się w podróż do obcego miasta. Masz partnera? Zorganizuj mu wolny czas, bo ten mężczyzna nie umie wypoczywać. Na początek zaproponuj wspólny spacer, szczególnie jeśli spadnie śnieg.
Kariera i pieniądze: Ktoś bliski poprosi cię o drobną pożyczkę. Jeśli to osoba, której ufasz i na której możesz polegać, nie odmawiaj. Niedługo karta może się odwrócić i to ty będziesz potrzebować pomocy.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Po świętach otrzymasz nieprzyjemną wiadomość, która negatywnie wpłynie na twój nastrój. Nie pozwól, żeby popsuło ci to humor na wiele dni. Przyszykuj sobie wystrzałową kreację na Sylwestra i baw się beztrosko do samego rana.
Związki i seks: Dla singielek przełom roku będzie wyjątkowo korzystny. Pojawi się kilka szans na flirt, a nawet na coś więcej. Będziesz miała twardy orzech do zgryzienia, kogo wybrać. Masz partnera? Nie pozwól mu zatracać się w pracy, szczególnie pod koniec roku. Nawet teraz sobie nie odpuści – już twoja w tym głowa, żeby znalazł czas na odpoczynek.
Kariera i pieniądze: Będziesz się wahać, czy wydać na sylwestrowe przygotowania tyle, ile byś chciała, zwłaszcza że święta też cię trochę kosztowały. Gwiazdy podpowiadają, byś nie żałowała grosza. Nowy rok zaskoczy cię nowymi propozycjami.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Porozmawiaj z zaufanym krewnym o tym, co od dawna cię trapi. Koniec roku to odpowiedni moment, by w miarę możliwości pozbyć się problemów i trosk. Usłyszysz cenną radę, która zmieni twój sposób myślenia.
Związki i seks: Ukochany postanowi spędzić Sylwestra w domu, co nie będzie ci na rękę. Możliwa sprzeczka między wami, a po niej ciche dni. Zróbcie wszystko, żeby nie zaczynać nowego roku w nieprzyjemnej atmosferze. Jesteś singielką? Twój były chłopak znowu pojawi się w twoim życiu. Jego intencje będą niejasne, dlatego trzymaj go na dystans.
Kariera i pieniądze: W pracy i finansach dobra passa. Pomimo świątecznych wydatków zostanie ci jeszcze trochę grosza. Nie odmawiaj jednak, gdy ktoś złoży ci intratną propozycję. Może się nie powtórzyć.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Możliwe pogorszenie stanu zdrowia – na przykład w formie przeziębienia. Będziesz je musiała wyleżeć, w przeciwnym wypadku Sylwestra spędzisz w łóżku. Pamiętaj, żeby zdrowo się odżywiać i wietrzyć sypialnię przed snem.
Związki i seks: Rodzice partnera staną się dla ciebie wyjątkowo mili, co ociepli wasze relacje i sprawi, że twój ukochany będzie bardzo zadowolony. Jesteś singielką? Powinnaś dać szansę mężczyźnie, który może nie jest charyzmatyczny, ma za to wiele zalet, które liczą się u partnera. Gdy zaprosi cię na spotkanie, nie odmawiaj pochopnie.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu w twoich finansach nie wydarzy się nic przełomowego. Gwiazdy podpowiadają, byś wzięła sprawy w swoje ręce i zatroszczyła się o rozwój swojej kariery zawodowej.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo