Horoskop tygodniowy 18.12. - 24.12.

Co wydarzy się w tygodniu przedświątecznym? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku!
Horoskop tygodniowy 18.12. - 24.12.
Fot. Unspash.com
18.12.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz się przytłoczona obowiązkami i oczekiwaniami otoczenia. Zbuntuj się, w przeciwnym wypadku wpadniesz w dołek psychiczny i osłabniesz. Piątek to dobry dzień na przeprowadzenie poważnej rozmowy.
Związki i seks: Przyjdzie ci do głowy coś, czego nie powinnaś zrobić. Zanim rzucisz się na głęboką wodę, rozważ ewentualne konsekwencje. Czy warto ryzykować wszystko dla chwili przyjemności? Jeśli masz partnera, nie myśl, że jego skupienie i małomówność wynikają z żalu do ciebie. Jest teraz bardzo zapracowany, a w końcu ty nie musisz być przyczyną wszystkich jego stanów.
Kariera i finanse: Nie myśl o pieniądzach, tylko skup się na nauce. To twój bilet do lepszej przyszłości. Pamiętaj tylko, by nie zarywać nocy, bo to taktyka na krótką metę. Mądrze rozplanuj naukę, żeby nie musieć siedzieć nad książkami o nieludzkiej porze.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przedświąteczny tydzień upłynie pod znakiem gonitwy za obowiązkami, prezentami i zakupami. Tłumy w sklepach zmęczą cię. Do wigilijnej kolacji usiądziesz zmęczona, ale podniosła atmosfera szybko poprawi ci humor.
Miłość i seks: Będziesz miała żal do partnera, że cię nie rozumie. Posprzeczacie się, czekają was ciche dni. Skróćcie je, od razu sobie wszystko wyjaśniając. Szkoda nerwów na niesnaski. Jesteś singielką? Życzenia świąteczne złoży ci dawno niewidziany znajomy. Będzie to miła niespodzianka. Przeciągnij waszą korespondencję, składając propozycję wspólnego spędzenia czasu przed nowym rokiem.
Kariera i finanse: Świąteczne wydatki mocno nadszarpną twój budżet. Nie powinnaś się niepokoić. Wkrótce pojawią się nowe możliwości łatwego zarobku, z których warto będzie skorzystać. Póki co nie martw się na zapas.

horoskop

Fot. Unspash.com

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze aż do końca tygodnia. Nie zmieni tego ani nagromadzenie obowiązków, ani przykrość, która spotka cię w okolicach czwartku lub piątku. Rób swoje i nie oglądaj się na nikogo.
Związki i seks: Twój partner poczuje się gorzej w tym tygodniu. Będziesz musiała się nim zaopiekować, w przeciwnym razie rozłoży się na dobre. Pamiętaj też o sobie. Sezon na przeziębienia w pełni! Jesteś singielką? Ten chłopak, który tak bardzo ci się podoba, nie wie o twoim istnieniu. Spróbuj nawiązać z nim kontakt, np. przez wspólną koleżankę. W tym tygodniu gwiazdy będą ci sprzyjać.
Kariera i pieniądze: Nie ruszaj po prezenty bez planu. Najpierw oszacuj, ile możesz wydać, posprawdzaj ceny w internecie i dopiero wybierz się na zakupy. Kupowanie przypadkowych produktów nie ma sensu, poza tym sprawi, że wydasz wszystko co do grosza.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: To nie jest dobry czas na rozpoczęcie odchudzania. Gwiazdy nie będą ci sprzyjać. Poczekaj przynajmniej do czasu, aż miną święta, a teraz ciesz się smakołykami, które zjada się tylko raz do roku. We wtorek czeka cię przypływ energii. Dobrze ją wykorzystaj.
Związki i seks: Będziesz miała żal do partnera, że nie pomaga ci wtedy, kiedy tego od niego oczekujesz. Nadąsasz się, co nie wpłynie dobrze na wasze relacje. Powiedz mu wprost, co leży ci na sercu. Jesteś singielką? Koleżanka złoży propozycję wyjścia w nietypowe miejsce. Nie odmawiaj. Możesz tam spotkać kogoś bardzo interesującego.
Kariera i pieniądze: To dobry moment na rozmowę z szefem o nadgodzinach. Pracujesz bardzo dużo, a nie masz z tego nic prócz stresu i niedostatku snu. Powiedz pracodawcy, jak to wygląda z twojego punktu widzenia. Jeśli się nie postawisz, inni wejdą ci na głowę.

horoskop

Fot. Unspash.com

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Ktoś zwróci uwagę, że dajesz się wykorzystywać, co bardzo cię zaboli. Zamiast się obrażać, przeanalizuj te słowa. Faktycznie wzięłaś na siebie bardzo dużo. Jeśli się nie opamiętasz, inni przerzucą na ciebie większość swoich spraw.
Związki i seks: Porozmawiaj z partnerem o tym, jak wykorzystać wolne dni. Nie marnujcie ich przed telewizorem. Wyskoczcie gdzieś we dwoje i cieszcie się własnym towarzystwem. Jesteś singielką? Relacja z mężczyzną, na którym ci zależało, przestanie się rozwijać i wasza przyszłość stanie pod znakiem zapytania. Będzie to dla ciebie frustrujące, ale niczego nie przyśpieszaj. Sprawy powinny toczyć się własnym torem.
Kariera i pieniądze: Ktoś zwróci się do ciebie z prośbą o sporą pożyczkę. Zanim odpowiesz, zastanów się dwa razy, czy możesz sobie na to pozwolić. Gwiazdy mówią, że możesz mieć problem z szybkim odzyskaniem długu.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Baterie rozładowane świątecznymi przygotowaniami podładuj, wybierając się na długi spacer i przeznaczając wolne wieczory swojej pasji. W mig nabierzesz sił, dzięki czemu nawet z niespodziewanymi obowiązkami świetnie dasz sobie radę.
Miłość i seks: Porozmawiaj z partnerem o tym, czego chcecie od życia. To bardzo ważne i nie ma co tego przekładać. Gwiazdy mówią, że wasze priorytety mogą okazać się rozbieżne – warto to w końcu ustalić. Jesteś singielką? Nie umawiaj się z kim popadnie, bo to nie jest sposób na szczęście. Zrób sobie wolne od facetów, a ktoś godny zainteresowania pojawi się bardzo szybko.
Kariera i pieniądze: Marzy ci się podwyżka? Zabłyśnij w firmie, np. zgłaszając się do nowego projektu, w którym będziesz mogła się wykazać. Najwyższy czas, by szef zobaczył i docenił twoje mocne strony. Postaraj się, żeby tego nie przegapił.

horoskop

Fot. Unspash.com

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W tym tygodniu czeka cię lekki spadek formy. Zaniedbasz aktywność fizyczną i swoje sprawy, co negatywnie odbije się na twoim samopoczuciu. Podreperuj je, znajdując chwilę na spotkanie z dobrą koleżanką przy kubku aromatycznej kawy. Skuście się też na coś słodkiego.
Miłość i seks: Partner namówi cię na pewną nowość w sypialni. Będziesz zaskoczona, ale też zaciekawiona. Zanim się na to zdecydujcie, omówcie wszystkie newralgiczne kwestie. Jesteś singielką? Będziesz adorowana przez mężczyznę kompletnie nie w twoim typie. Jeśli nie czujesz między wami chemii, nie rób mu nadziei i od razu postaw sprawę jasno.
Kariera i pieniądze: Ktoś zwróci ci dług, dzięki czemu twój budżet zasili się dodatkową gotówką. Przyda się przed świętami. Postaraj się jednak nie wydać wszystkiego. Chociażby jedną trzecią dobrze byłoby odłożyć na czarną godzinę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Drobnostka zepsuje ci w tym tygodniu humor na dobrych parę dni. Nie warto się tym przejmować, bo to nic ważnego. W sobotę będziesz miała obowiązków po pachy. Znajdź jednak czas na odpoczynek.
Miłość i seks: Czeka się sprzeczka z partnerem, po której nie będziecie się do siebie odzywać. Nie czekaj, aż on pierwszy wyciągnie rękę na zgodę, tylko zrób to sama. To przez jego dumę godzicie się tak późno. Jesteś singielką? Mężczyzna, po którym byś się tego nie spodziewała, zapragnie zbliżyć się do ciebie. Daj mu szansę – gwiazdy mówią, że to ktoś, kto dotrzyma ci kroku.
Kariera i pieniądze: Nie zazdrość nikomu pieniędzy, bo nigdy nie wiesz, ile wyrzeczeń za tym stoi. Lepiej doceń to, co masz. A jeśli czujesz niedostatek w kwestiach finansowych, zastanów się, w czym jesteś dobra i spróbuj przekuć to w sukces.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Pod choinką znajdziesz wiele wspaniałych prezentów, które sprawią ci dużą przyjemność. Również ktoś, po kim byś się tego nie spodziewała, dołoży wszelkich starań, byś była zadowolona. Warto to docenić.
Związki i seks: Poczujesz się kochana i szczęśliwa w swoim związku. Duży wpływ będzie miała na to świąteczna aura. Podaruj ukochanemu coś, o czym od dawna marzy. Jesteś singielką? Przed świętami czeka cię wiele dowodów sympatii ze strony płci przeciwnej. Pamiętaj tylko, by nie zinterpretować na opak intencji innych. Nie każdy z tych mężczyzn szuka stałego związku.
Kariera i pieniądze: Przed świętami czeka cię dużo wydatków, ale niczym się nie martw – gwiazdy mówią, że po nowym roku pojawi się szansa na większy zarobek i nawiązanie ciekawych znajomości.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W tym tygodniu będzie dopisywał ci humor. Nawet liczne obowiązki i drobne niepowodzenia nie zepsują ci nastroju. Święta upłyną w przemiłej atmosferze, która udzieli się wszystkim domownikom.
Związki i seks: Zapragniesz zmienić coś w swoim związku, ale partner podejdzie do tego sceptycznie. Nie myśl, że to brak zaangażowania z jego strony. On po prostu boi się zmian, dlatego przedstaw mu spokojnie swój punkt widzenia. Jesteś singielką? Spodoba ci się dużo młodszy chłopak. Czy jego wiek stanowi dla ciebie problem? Nie powinien. Rok urodzenia nie ma żadnego znaczenia, jeśli się ze sobą dogadujecie.
Kariera i pieniądze: Pojawi się sposób na szybkie pomnożenie gotówki. Wzbudzi jednak twoje wątpliwości. Zaufaj swojej intuicji. To zlecenie faktycznie może okazać się wielką pomyłką.

horoskop

Fot. Unsplash.com

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W zimne dni nie zaszywaj się w łóżku, tylko załóż ciepłe ubrania, dobrze się opatul i ruszaj na spacer. Powinnaś teraz podreperować odporność, bo jesteś podatna na przeziębienie. I jedz dużo cytrusów.
Miłość i seks: Partner zacznie unikać seksu, co weźmiesz do siebie. Niepotrzebnie. To efekt przepracowania i przejściowego spadku formy. Popraw mu nastrój dobrym jedzeniem. W końcu przez żołądek do serca. Jesteś singielką? Nie dołuj się z powodu swojego stanu wolnego, tylko korzystaj z wolności, która daje dużo swobody. Poza tym miłość czai się tuż za rogiem, wkrótce się o tym przekonasz.
Kariera i pieniądze: W twoim otoczeniu pojawi się fałszywa osoba, która będzie zgrywać sojusznika, a tak naprawdę tylko czeka na twoje potknięcie. Jeśli ją zdemaskujesz, nie wchodź z nią w żadne zażyłe relacje.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Pozytywne myślenie da efekty w najbliższych dniach. Zobaczysz, że wszystko zacznie układać się po twojej myśli, uda ci się również znaleźć rozwiązanie dla trudnych spraw, które od dawna nad tobą wisiały. Tak trzymaj.
Związki i seks: Zostaniesz zaproszona na randkę w ciemno. Będziesz miała opory – niesłusznie. Gwiazdy mówią, że to będzie bardzo ciekawe spotkanie. Za wcześnie jednak, by stwierdzić, czy wyniknie z tej znajomości coś więcej. Masz partnera? Usłyszysz od niego coś, co bardzo cię zaskoczy i da ci do myślenia. Jeśli coś okaże się niejasne, od razu to sobie wyjaśnijcie. Nie odkładajcie tego na potem.
Kariera i pieniądze: Błyskawiczny upływ gotówki zepsuje ci humor. Zamiast się dołować, pomyśl, w jaki sposób zdobyć dodatkową kasę, nie zapożyczając się przy tym po uszy. Gwiazdy mówią, że warto porozmawiać o tym z przyjaciółką.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo