Horoskop tygodniowy 11.12. - 17.12.

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 11.12. - 17.12.
Fot. Unsplash
11.12.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz czuła się dowartościowana i pewna siebie. Ta dobra passa będzie trwała dłuższy czas i nie przerwie jej nawet ostra wymiana zdań z pewną zarozumiałą osobą. Wreszcie zrozumiesz, że słowa innych nie mają znaczenia.
Związki i seks: Partner sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, a twoja wysoka samoocena przełoży się na aktywność w sypialni. Czekają was bardzo przyjemne chwile. Jesteś sama? Nie dołuj się z powodu bycia singielką, bo otacza cię wiele wspaniałych osób, podczas gdy niejedna twoja koleżanka tkwi w związku bez przyszłości. Ciesz się tym, co masz, a jeśli chodzi o miłość, to pamiętaj, że może pojawić się w każdym momencie!
Kariera i pieniądze: Wpadnie ci dodatkowa kasa, którą będziesz chciała wydać od razu. Nie rób tego. Przyjemności są ważne, ale wkrótce czekają cię inne, poważniejsze wydatki. Święta nadejdą szybciej, niż przypuszczasz.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Zamiast planować szalony weekend, który zamierzasz spędzić poza domem, pozwól sobie na porządny odpoczynek. Naładujesz akumulatory, nabierzesz dystansu do różnych spraw, odsapniesz. Twój organizm tego potrzebuje.
Miłość i seks: W twoim związku nie będzie działo się dobrze. Powodem będą twoje wygórowane oczekiwania względem partnera. Odpuść trochę. On i tak dwoi i się troi, żeby sprostać twoim wymaganiom. Jesteś sama? Zastanów się, czy przyczyną twojej przedłużającej się samotności nie jest zbyt wysoko zawieszona poprzeczka.
Kariera i pieniądze: Kończą ci się oszczędności. To niedobry sygnał przed zbliżającymi się świętami. Masz jeszcze czas, by zdobyć trochę grosza. Popytaj wśród znajomych, czy nie słyszeli o jakiejś pracy dorywczej. Będziesz miała sporo szczęścia w tym temacie.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: W pierwszych dniach tygodnia spotka cię nietypowa niespodzianka. To wydarzenie wpłynie na twoje życie. W piątkowy wieczór zaplanuj sobie czas w pojedynkę – najlepiej pod kocem z książką i kubkiem gorącej herbaty.
Miłość i seks: Twój partner zaczyna rozważać, czy nie zaangażować się mocniej w waszą znajomość i nie przenieść jej na wyższy poziom. To oznaczałoby ogromny skok w relacji, która was łączy. Zastanów się, czy jesteś na gotowa. Nie masz nikogo? Nie powinnaś się tym martwić, bo gwiazdy wskazują, że miłość w twoim życiu pojawi się szybciej, niż myślisz!
Kariera i pieniądze: Popełnisz błąd w pracy, który będzie cię wiele kosztował. Naprawienie pomyłki okaże się bardzo trudne. W ciężkich chwilach zwróć się do szefa i szczerze z nim porozmawiaj. Wbrew temu, co ci się wydaje, to dobry człowiek.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Zaufana osoba bardzo cię zrani. Poczujesz się tym przytłoczona i wpadniesz w dołek. Nie daj się kiepskiemu nastrojowi. Spotkaj się z wieloletnią koleżanką, na którą zawsze mogłaś liczyć, i wyrzuć z siebie żale.
Miłość i seks: Nie słuchaj innych, jeśli krytykują twój związek. Liczy się to, co ty i partner czujecie do siebie i jak bardzo jesteście sobie oddani. Jeśli nie widzicie świata poza sobą, to resztą nie ma znaczenia. Jesteś singielką? Na razie nie spotkasz wielkiej miłości, ale niewykluczone randki z ciekawymi ludźmi. Jeśli podejdziesz do nich na luzie, będziesz się świetnie bawić.
Kariera i pieniądze: Porozmawiaj z przełożonym o nadgodzinach. Ostatnio bierzesz ich na siebie za dużo, przez co spada twoja efektywność i kreatywność. Poza tym porozmawiaj o ewentualnej premii na święta. Powalcz o nią, bo ci się należy.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: To będzie dobry tydzień. Nabierzesz pewności siebie i nie będziesz wstydzić się swoich osiągnięć. Uda ci się też rozprawić z podłymi kompleksami, które zatruwały ci życie. Postaraj się tylko, by ten stan nie skończył się zbyt szybko.
Miłość i seks: Korci się seks z byłym partnerem? Gwiazdy mówią, że to byłby błąd. Pokusa, owszem, jest duża, ale konsekwencje będą jeszcze większe. Jesteś w związku? Zrób partnerowi niespodziankę bez okazji. Bardzo go tym ucieszysz, zwłaszcza że ostatnio ma sporo zmartwień, o których nie chce ci powiedzieć. Być może wreszcie się przed tobą otworzy.
Kariera i pieniądze: Nie wysyłać obsesyjnie SMS-ów na loterie, bo nic z tego nie będzie.  Nie masz szczęścia w grach liczbowych, dlatego im szybciej się z tym pogodzisz, tym więcej gotówki zostanie w twojej kieszeni.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Nie będzie w tym tygodniu najlepsze. Złoży się na to kilka czynników: kiepska pogoda i brak słońca, dużo obowiązków i brak rozrywek. O te ostatnie zadbaj sama, wolne chwile poświęcając na przyjemności, o których zapomniałaś. Dlaczego nie pielęgnujesz pasji, która dawała ci tyle radości? Pora do niej wrócić.
Miłość i seks: Ktoś da ci do zrozumienia, że jesteś dla niego ważna. Nie zlekceważ tego, bo to wyjątkowy człowiek, który dotrzyma ci w życiu kroku! Jeśli masz partnera, uważaj, żeby w najbliższym czasie nie przegapić jakiejś ważnej dla niego uroczystości. Trudno będzie ci to odkręcić.
Kariera i pieniądze: Pojawi się okazja do szybkiego zarobku. Jeśli propozycja wydaje się podejrzana, zastanów się dwa razy. Ktoś może ci obiecać gruszki na wierzbie, ale czy wywiąże się ze swojej obietnicy? Zwłaszcza jeśli to dla ciebie obca osoba, miej się na baczności!

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W tym tygodniu będziesz czuła się nieco osłabiona i możliwe, że również przygnębiona. Brak słońca da ci mocno w kość, a humoru nie poprawi napięta sytuacja w domu. Nie zamykaj się w sobie – porozmawiaj z bliskimi, inaczej sytuacja wkrótce stanie się nie do zniesienia.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Przygodny seks nie da ci ani satysfakcji, ani nie zwiększy twojego poczucia własnej wartości. Skończ z tym, również dla własnego bezpieczeństwa. Masz partnera? Zaplanuj weekend we dwoje i nie denerwuj się, że zazwyczaj to ty musisz wychodzić z inicjatywą. Twój ukochany ma wiele zalet, których nie doceniasz, a które mają kluczowe znaczenie w codziennym życiu.
Kariera i pieniądze: Nie wierz w to, że masz pecha. Do niektórych rzeczy trzeba się po prostu bardziej przyłożyć. Następnym razem, gdy nie będziesz sobie z czymś radzić, poproś o pomoc, a pójdzie ci znacznie łatwiej.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Dobry humor na początku tygodnia zepsuje ci zła informacja dotycząca ważnej w twoim życiu osoby. Poczujesz się tym przytłoczona i bezradna. Choć to trudne, staraj się myśleć pozytywnie. Wkrótce wszystko się ułoży.
Miłość i seks: Partner zrobi się wobec ciebie nieprzyjemny i szorstki. Nie będziesz wiedziała, jaka jest tego przyczyna. Nie zgaduj – po prostu z nim porozmawiaj. Powód jego zachowania bardzo cię zaskoczy. Jesteś singielką? Koleżanka namówi cię na randkę z internetu. Będziesz się wahała. Warto się zgodzić. Gwiazdy mówią, że to będzie udane spotkanie.
Kariera i pieniądze: Poczujesz niepokój w związku z czekającymi cię wydatkami, bo w kasie pusto, a perspektyw na zarobienie niewiele. Jeśli nie masz możliwości zasilić budżetu, na jakiś czas ogranicz wydatki, zwłaszcza te, które nie są niezbędne do życia.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W poniedziałek humor poprawi ci ciekawa wiadomość. W środę natomiast inna, tym razem zła wiadomość, na długo popsuje ci nastrój. O tym, co cię gnębi, warto porozmawiać z zaufaną osobą – krewnym albo przyjaciółką.
Związki i seks: Uświadomisz sobie, że z partnerem łączy cię jedynie przyzwyczajenie. Jego obecność w twoim życiu przestała sprawiać ci radość, a nawet przeciwnie – od pewnego czasu głównie irytuje. To ostatnia chwila, by zawalczyć o ten związek. Jesteś singielką? Zbyt uparcie szukasz miłości. Oddaj się w ręce losu, bo i tak wszystko od niego zależy. Nie jesteś w stanie kierować każdym aspektem swojego życia.
Kariera i pieniądze: Gwiazdy mówią, że czeka cię dużo wydatków, ale szczęśliwie nie zabraknie ci na to pieniędzy. Będziesz mogła sobie nawet pozwolić na odłożenie części gotówki. Zrób to koniecznie. W pracy uważaj na wścibskie koleżanki.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Ktoś, po kim byś się tego nie spodziewała, sprawi ci wielką przyjemność. To będzie bardzo miłe doznanie, które na długo zapewni ci dobry humor. Warto to wykorzystać i spotkać się z koleżanką, która nie może wygrzebać się z dołka. Zarazisz ją swoim optymizmem.
Związki i seks: Choć jesteś w związku, zwrócisz uwagę na pewnego mężczyznę i zaczniesz o nim myśleć częściej, niż powinnaś. To sygnał, że do twojego związku wtargnęła rutyna. Poszukajcie z partnerem sposobu, by ożywić waszą relację. Jesteś singielką? Nie myśl, że los skazał cię na samotność, bo to nieprawda. Wkrótce się o tym przekonasz, a póki co nie zamykaj się w domu, dużo się uśmiechaj i nie skreślaj kogoś tylko dlatego, że słucha innej niż ty muzyki.
Kariera i pieniądze: Zaczniesz zazdrościć jednej z koleżanek sukcesów zawodowych. Ona to odczuje i relacja między wami ulegnie ochłodzeniu. Zmień swoją postawę – osiągnięcia przyjaciół powinny cię motywować, a nie podcinać ci skrzydła.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Twoje życie zrobiło się w ostatnim czasie bardzo przewidywalne. W dużej mierze sama za to odpowiadasz, bo nie robisz nic, żeby było ciekawej. Zastanów się, dlaczego porzuciłaś swoje pasje i zainteresowania. Może to dobry moment, by sobie o nich przypomnieć?
Związki i seks: Partner zachowa się wobec ciebie nie w porządku i to wśród znajomych. Poczujesz się zażenowana. Ta sytuacja ochłodzi wasze relacje. Od razu wszystko sobie wyjaśnijcie, bo wkrótce on może zapomnieć o całym zajściu. Nie masz partnera? Znajomość z pewnym znacznie starszym od ciebie mężczyzną nabierze tempa. Okaże się, że ten facet ma wobec ciebie całkiem poważne zamiary.
Kariera i pieniądze: Wiara, że wygrasz na loterii, to nie najlepszy sposób na wzbogacenie się. Lepiej po prostu się zastanów, w czym jesteś dobra, i spróbuj przekuć to w sukces. Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Poczujesz przypływ energii, który doda ci skrzydeł i przywróci wiarę w to, że możesz być bardzo szczęśliwa. Wykorzystaj to rozsądnie, najlepiej powoli biorąc się już do świątecznych przygotowań. Dzięki temu nie zostawisz sobie wszystkiego na ostatnią chwilę.
Miłość i seks: Porozmawiaj z partnerem, jeśli w jego zachowaniu pojawiło się coś, co ci nie odpowiada. Im szybciej to sobie wyjaśnicie, tym wcześniej atmosfera między wami się oczyści. Jeśli jesteś singielką, w tym tygodniu nie odmawiaj, gdy ktoś zaprosi cię na imprezę albo spotkanie. Gwiazdy mówią, że możesz tam spotkać kogoś godnego twojego uwagi.
Kariera i pieniądze: W twojej kasie zrobi się pusto. Tylko się nie zapożyczaj, bo możesz szybko popaść w długi. Zaciśnij pasa i powstrzymaj się od nieplanowanych wydatków, przynajmniej na jakiś czas.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 4 / 5
Ksenia (Ocena: 4) 12.12.2017 12:26
Szczerze mówiąc, nie ze wszystkim się zgadzam. Widziałam bardziej dopasowane do mojego znaku zodiaku horoskopy np. https://www.horoskop360.pl/horoskop-baran/tygodniowy Ten jest dużo bardziej rzetelny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie