Twój horoskop tygodniowy ♥

Co wydarzy się w tym tygodniu? Dowiedz się z horoskopu dla swojego znaku zodiaku.
Twój horoskop tygodniowy ♥
Fot. Unsplash
04.12.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Ten tydzień będzie spokojny. Szczęśliwie ominą cię wszelkie nieprzyjemności i nawet znajoma, z którą dotąd było ci nie po drodze, stanie się względem ciebie bardziej przychylna. Dobra passa będzie trwała dłuższy czas.
Miłość i seks: W związku również spokój. Twoja wybuchowa natura chwilowo złagodnieje, co zauważy partner i sam stanie się wobec ciebie łagodny – to wszystko z korzyścią wpłynie na wasz związek. Jesteś singielką? Mikołajki spędź w gronie przyjaciół. Możliwe, że na horyzoncie pojawi się ktoś szczególny. Nie dawaj mu kosza.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu będziesz sobie mogła pozwolić na odrobinę szaleństwa, ale nie strać czujności i zdrowego rozsądku. Zbliżają się święta, więc lepiej zacznij o nich myśleć, zamiast wydawać pieniądze bez opamiętania.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Usłyszysz kilka gorzkich słów na swój temat, co podkopie twoją pewność siebie. Spróbuj przeanalizować to, co usłyszałaś i wyciągnąć wnioski. Zamykanie się w sobie nie będzie najlepszym rozwiązaniem.
Miłość i seks: Będziesz mogła liczyć na swojego partnera. Przekonasz się, że wbrew temu, co czasem ci się wydaje, to odpowiedzialny facet, który wie, jak o ciebie zadbać. Jesteś singielką? To się w tym tygodniu nie zmieni, ale miej oczy szeroko otwarte. Każda nowa znajomość może być zalążkiem pięknej przyjaźni – albo czegoś więcej.
Kariera i pieniądze: Wykaż się w pracy. Nawet jeśli to tylko zlecenie dodatkowe, warto pokazać, że jesteś wartościowym i kreatywnym pracownikiem, a zaprocentuje to w przyszłości. Przekonasz się o tym szybciej, niż możesz się spodziewać.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień. W poniedziałek porozmawiasz z kimś, z kim dawno nie miałaś kontaktu, a pod koniec tygodnia usłyszysz na swój temat zaskakujący komplement, który na długo zapadnie ci w pamięć.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Rozmówisz się z partnerem na ważny i trudny temat, co okaże przełomem w waszej relacji. Zdacie sobie sprawę, że wasz związek zmierza w stronę, która oznacza poważne zaangażowanie, a nawet dużo więcej.
Kariera i pieniądze: Czas zrobić bilans zysków i strat. Od tego tygodnia skrupulatnie notuj wszystkie wpływy i wydatki, bo od pewnego czasu finanse wymykają ci się spod kontroli. Dzięki temu wkrótce będziesz mogła się zorientować, ile naprawdę masz pieniędzy i na co głównie je wydajesz.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Na początku tygodnia dopadnie cię osłabienie. Zduś je w zarodku, w przeciwnym wypadku rozłożysz się na dobre. Dbaj o siebie, ciepło się ubieraj. Chyba czas zmienić buty na cieplejsze. Zrób wszystko, żeby się nie rozchorować.
Miłość i seks: Jeśli nie masz nikogo, zastanów się, dlaczego tak naprawdę chcesz być w związku. Czy przypadkiem nie jest tak, że uzależniasz poczucie własnej wartości od mężczyzny? Odpowiedź na to pytanie powinna zmusić cię do myślenia. Jesteś w związku? Ten tydzień nie przyniesie sensacji, ale to dobry znak – stabilizacja jest ważna i potrzebna.
Kariera i pieniądze: Możesz już zacząć myśleć o świątecznych prezentach. Przelicz pieniądze i zastanów się, co warto kupić wcześniej, żeby nie gromadzić wydatków w późniejszym czasie. Jeśli ktoś zwróci się do ciebie z prośbą o pożyczkę, taktownie odmów.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym humorze. Nikt nie będzie umiał cię rozśmieszyć. Przerwij tę melancholię, wybierając się na zakupy – solo lub z przyjaciółką. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, zwierz się jej, a poczujesz się lepiej.
Miłość i seks: Ty i twój partner oddaliliście się od siebie. W końcu zdasz sobie z tego sprawę i poczujesz się zdołowana. Zamiast zdawać się na los, porozmawiajcie i wspólnie opracujcie strategię działania. Jesteś singielką? Koleżanka postanowi wysłać cię na randkę w ciemno. Nie odmawiaj.
Kariera i pieniądze: Na twoim koncie pojawi się dodatkowa kasa. Spożytkuj ją mądrze. Raczej nie warto jej w całości wydawać. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie podzielenie tych pieniędzy: część wydaj, a część odłóż.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Odniesiesz wrażenie, że rodzina za bardzo wtrąca się w twoje sprawy. Nie będzie ci to odpowiadało. Nie prowokuj awantur, po prostu z nimi o tym porozmawiaj. To znacznie lepsza taktyka niż rozpalanie konfliktów.
Miłość i seks: Czułości z partnerem przestaną sprawiać ci przyjemność – wręcz zaczniesz ich unikać. Zastanów się, gdzie leży przyczyna. Czy nie jest tak, że od pewnego czasu nie możecie się ze sobą dogadać i to przekłada się na sprawy intymne? Singielki powinny mieć oczy szeroko otwarte – na horyzoncie miłość!
Kariera i pieniądze: Ktoś z twojej pracy wpadnie ci w oko. Zanim zaczniesz flirtować, rozmów się ze sobą, czy gra jest warta świeczki. Ryzykujesz wiele i wiele możesz stracić. A gwiazdy mówią, że z tego i tak nie będzie niczego poważnego.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Poczujesz się nieszczęśliwa ze swoimi dotychczasowymi wyborami. Dojdziesz do smutnego wniosku, że źle na nich wyszłaś i punkt, w jakim obecnie się znajdujesz, nie daje ci radości. Zbliżający się koniec roku to dobry moment, by rozmówić się ze sobą.
Miłość i seks: Samotność zacznie ci porządnie dawać się we znaki. Nie popełniaj pochopnych decyzji, bo skutek będzie odwrotny od zamierzonego. Masz partnera? Ten tydzień będzie pełen spraw i obowiązków, dlatego weekend zarezerwujcie wyłącznie dla siebie. Bardzo jest wam to potrzebne.
Kariera i pieniądze: Nigdy po trupach do celu! W pracy cel nie uświęca środków. Jeśli czujesz, że miałabyś zrobić coś niezgodnie z zasadami – a w tym tygodniu może się tak zdarzyć – to odpuść.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Ten tydzień będzie dla ciebie bardzo przychylny. Nieoczekiwanie pojawi się ciekawa propozycja, z której powinnaś skorzystać. Uda ci się też dopiąć rozgrzebane sprawy. W piątek spraw sobie nagrodę i wybierz się z przyjaciółką na kawę.
Miłość i seks: Dobra passa będzie dotyczyć również życia uczuciowego. Jeśli jesteś w związku, partner pozytywnie cię zaskoczy, a najbliższe dni będą pełne ciepła. Jeśli natomiast jesteś wolna, w najbliższych dniach może się to zmienić! Na pewno nie będziesz cierpiała na brak zainteresowania.
Kariera i pieniądze: Tkwisz w pracy, która nie daje ci radości? Ponieważ w tym tygodniu będziesz miała dobrą passę, najwyższy czas pomyśleć o zmianie miejsca zatrudnienia. A jeśli to dla ciebie zbyt pochopny krok, odważ się i porozmawiaj z szefem o podwyżce.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Przyjaciółka zwróci się do ciebie z problemem. Nie będziesz wiedziała, jak jej pomóc. Powiedz jej to uczciwie, zamiast udawać ekspertkę od wszystkiego. W czwartek pamiętaj o imieninach bliskiej osoby.
Miłość i seks: Postanowicie z partnerem spróbować czegoś nowego. Okaże się to wielkim wyzwaniem dla was obojga. Wspierajcie się i śmiejcie z niepowodzeń – nie warto brać wszystkiego na poważnie. Jesteś singielką? Odezwij się do znajomego, który ostatnio zaczepił cię przez internet. Nie zrobił tego przypadkowo.
Kariera i pieniądze: Najwyższy czas zastanowić się, co chcesz w życiu robić. Wciąż nie potrafisz podjąć decyzji. Gwiazdy podpowiadają, że sprawdzisz się w dziedzinie związanej z kreatywnym myśleniem.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Wpadniesz w lekki dołek psychiczny w zasadzie bez powodu. Humor poprawi ci spotkanie z przyjaciółką i porządne zakupy. Pilnuj się tylko, żeby nie wydać za dużo. Nadchodzą świąteczne wydatki!
Miłość i seks: W Mikołajki ukochany bardzo cię zaskoczy. Sprawi ci wielką przyjemność i poczujesz się niezręcznie, że nie postarałaś się tak bardzo jak on. Zrewanżuj się w nadchodzący weekend. Jesteś sama? To nie jest powód, by się załamywać. Zmieni się to szybciej niż może ci się wydawać!
Kariera i pieniądze: Wpadnie ci dodatkowa gotówka, której bardzo teraz potrzebujesz. Gwiazdy podpowiadają, by część wydać na przyjemności, a część mądrze spożytkować – najlepiej odłożyć na czarną godzinę.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W tym tygodniu musisz bardzo na siebie uważać – możliwe przeziębienie, które zaniedbane może przeobrazić się w coś znacznie poważniejszego. To ostatnia rzecz, której teraz potrzebujesz, więc ubieraj się stosownie do pogody i zażywaj aktywności fizycznej.
Miłość i seks: Zadzwoń do kolegi, który od dawna wysyła ci sygnały. To nieśmiały chłopak, który nie wie, jak zwrócić na siebie twoją uwagę. Masz partnera? Daj mu się wygadać. Nie jest mu łatwo mówić o sobie, dlatego stwórz dobry grunt pod rozmowę i zamień się w słuch, nie wygłaszając zbędnych mądrości.
Kariera i pieniądze: Koniec tygodnia przyniesie rozprężenie w pracy. Na szczęście ujdzie ci to na sucho. Zmobilizuj się jednak w następnym tygodniu, bo szef ma cię teraz na oku, a konkurencja nie śpi.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Od pewnego czasu szwankuje ci wzrok. Koniecznie wybierz się do specjalisty – być może będziesz musiała zmienić szkła na mocniejsze (albo w ogóle zacząć nosić okulary). Wybierz sobie twarzowe oprawki.
Miłość i seks: Jesteś singielką? W Mikołajki nie siedź w domu, tylko wybierz się na zabawę w miłym towarzystwie. Wieczór zakończy się bardzo przyjemnie. Masz partnera? Wam też przyda się trochę rozrywki. Zamiast siedzieć w domu, ruszcie w Mikołajki w miasto i bawcie się beztrosko we dwoje, spacerując i zaszywając się w kawiarenkach. Ewentualnie zaplanujcie sobie niezapomniany wieczór w domu.
Kariera i pieniądze: To nie jest dobry moment na zmianę pracy ani na rozmowę o podwyżce. Koniec roku będzie ciężki – zaciśnij pasa, ogranicz zbędne wydatki i poszukaj sposobu, by znaleźć dodatkową gotówkę na nadchodzące święta.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo