Horoskop tygodniowy 27.11. - 03.12.

Wróżka Nunila już wie, co przyniesie najbliższy tydzień. Przekonaj się i ty.
Horoskop tygodniowy 27.11. - 03.12.
fot. Unsplash / Fotor
27.11.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Dostaniesz pozytywnego „kopa”. Zaczniesz działać i będziesz miała z tego frajdę. W okolicach środy niechcący podsłuchasz rozmowę na swój temat. To, co usłyszysz, przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Okaże się, że się myliłaś co do pewnych osób i spraw.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zacznie bawić się w kotka i myszkę, ale tym razem to ty będziesz drapieżnikiem. Twój zwierzęcy pazur uaktywni się także w łóżku. Przed wami maraton namiętnych nocy. Wasz związek bardzo na tym zyska. Jesteś singielką? Zawierz intuicji w spornej kwestii dotyczącej mężczyzny, który ci się podoba. Plotki na jego temat mają niewiele wspólnego z prawdą.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wyzwań. Nie poddawaj się na stracie. Będziesz teraz obserwowana. We wtorek zejdź z oczu zdenerwowanemu szefowi. Nie dogadacie się.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą ciekawy tydzień. Twoje życie przyśpieszy i zanim się obejrzysz, będzie już weekend. W sobotę idź na imprezę, ale zamiast stać przy barze, zaszalej na parkiecie. Spojrzenia innych mężczyzn dodadzą ci animuszu.

Miłość i seks: Masz faceta? Między wami zrodzi się nowe uczucie. Będzie dojrzałe, ale nie nudne. W drugiej połowie tygodnia znajdźcie czas na wspólny trening. Uprawianie sportu w duecie pozytywnie wpłynie na wasze libido. Jesteś singielką? Mężczyzna, który na co dzień uwielbia się popisywać, zaprosi cię na randkę. Zgódź się choćby na przekór koleżance. Niezależnie od tego, jak potoczą się sprawy, będziesz miała satysfakcję.

Kariera i pieniądze: W finansach tak sobie. Twój portfel nie zaświeci pustaki, ale nadal nie będziesz mogła sobie pozwolić na taki standard, jaki przedstawiają twoim znajomi. Tym się nie przejmuj. Liczy się to, że masz oszczędności.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Na twojej drodze pojawi się ktoś niebezpieczny. Niestety, kolejny raz dasz się wywieść na manowce. Zanim się obejrzysz, wplączesz się w trudną sytuację. Wyjście będzie tylko jedno, a stawka bardzo wysoka. W podjęciu decyzji może ci Waga – świetny obserwator.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany odsłoni się i obnaży przed tobą swoją duszę. Będziesz zaskoczona i wzruszona zarazem. Doceń to, co robi. Nie każdego stać na taką szczerość. Skończ z bezsensownymi flirtami. Jesteś singielką? Polubisz wesołego Byka, a twoja sympatia zostanie odwzajemniona po stokroć silniej. Nie rób nic z litości. Z tej mąki i tak nie będzie chleba.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej ryzyka. Nie podejmuj go zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia. W pierwszej zachowaj trzeźwość umysłu. W przeciwnym wypadku zamiast zyskać, stracisz.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Pierwsze dni nowego tygodnia nie zaskoczą cię. Wszystko ułoży się tak, jak przewidziałaś. Zamiast narzekać na brak wrażeń, ciesz się, że los cię oszczędza. Nie jesteś teraz przygotowana na walkę z całym światem. W weekend wypocznij w towarzystwie samej siebie.

Miłość i seks: Masz faceta?  W waszym związku zrobi się gorąco. Niestety nie od namiętności, lecz od negatywnych emocji. W okolicach czwartku pokłócicie się. Tym razem to twój ukochany będzie miał więcej racji. Jesteś singielką? Nie igraj z temperamentnym Baranem. Jego cierpliwość wisi na włosku. Metoda kija i marchewki w jego przypadku się nie sprawdza. Zmień taktykę.  

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny czas. Będziesz odnosić sukcesy, a pieniądze zaczną mnożyć ci się w rękach. Piątek sprzyja inwestycjom. Odważ się, nie pożałujesz.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Zaczniesz wariować. Melisa nie wsysaczy i nawet intensywny wysiłek nie pomoże na twoją bolączkę. Nie walcz sama ze sobą, bo ta walka nie może zakończyć się zwycięstwem. W piątek unikaj jazdy samochodem.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie potrzebował więcej czasu na hobby. Podaruj mu go bez zbędnych komentarzy. W wolny wieczór spotkaj się z przyjaciółkami. Plotkując, dowiesz się ciekawych rzeczy o swoim ukochanym. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio nie zwracał na ciebie uwagi, wyśle ci miłą widomość. Odpisz, ale zdawkowo. Będąc powściągliwą, pociągniesz odpowiedni sznurek, uruchamiając perpetuum mobile.

Kariera i pieniądze: W pracy nie najlepiej. Przełożony zwróci ci uwagę, a ty zamiast przyjąć krytykę, odetniesz się niegrzeczną ripostą. Szef puści to mimo uszu, ale ciebie zaczną dręczyć wyrzuty sumienia i strach o przyszłość w firmie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Ogarnie cię twórczy niepokój. Zaczniesz szukać inspiracji i znajdziesz ją w przedmiocie, do którego żywisz sentyment. W drugiej połowie tygodnia zrób się na bóstwo, choćby dla samej siebie. Poczujesz się o niebo lepiej.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj się mu uwieść. To nic, że znacie się jak łyse konie. Uwodzenie to zaklinanie prawdy przez obie strony. W weekend nie wychodźcie z łóżka. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, któremu do twarzy z nieśmiałością. Ten facet ma serce lwa, ale naturę introwertyka. Gdy go rozbudzisz, wasza znajomość nabierze rumieńców.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym cisza. Czyżby przed burzą? To się okaże w okolicach środy. W czwartek nie podpisuj ważnych umów. Popełnisz błąd.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz musiał się z czymś pożegnać. Z jednej strony odejdzie ci dodatkowe zmartwienie, ale z drugiej poczujesz, że coś ci bezpowrotnie ucieka. Coś, co darzyłaś sentymentem, o czym sama nawet nie wiedziałaś. Podejdź do całej sytuacji naturalnie. Nic nie trwa wiecznie.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zadzieje się. Początki będą trudne i w pewnym momencie poczujesz, że masz wszystkiego dość. Im bliżej weekendu, tym lżej na sercu – twoim i partnera. Niedzielę uda się wam spędzić w pogodnej atmosferze. Jesteś singielką? Mężczyzna, który lubi się przechwalać, zacznie rozpuszczać o was plotki. Połowa będzie wyssana z palca, ale tym razem cały szum pozytywnie wpłynie na obraz twojej osoby. Więcej zyskasz, niż stracisz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym rewelacja. Weźmiesz udział w projekcie, który otworzy przed tobą bramy sukcesu. Pieniądze zaczną sypać się z nieba niczym grudniowy, biały puch.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Trudno będzie ci zaakceptować pewne sprawy. Nie pomoże ci w tym przyjaciółka. W drugiej połowie tygodnia będziesz musiała zapomnieć o melancholii. Saturn rzuci pod twoje nogi ogromną kłodę. Przeklniesz los, który tak naprawdę ci sprzyja. Postaraj się dojrzeć drugie dno.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach staniecie się dla siebie bardziej przyjaciółmi niż kochankami. I dobrze. Szczerość i intelektualne porozumienie między wami, to coś na czym zbudujcie wspólną przyszłość. Jesteś singielką? Daj się uwieść zodiakalnemu Strzelcowi. To ktoś, kto dotrzyma ci korku, nawet gdy raptownie przyśpieszysz.

Kariera i pieniądze: W finansach tak sobie. Mimo wszystko nie narzekaj. Nie raz bywało gorzej. W sobotę zagraj w totolotka. Nie skreślisz szóstki, ale masz szansę coś wygrać.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz zmęczona. Życiem osobistym, miłosnym i zawodowym. Nie grzesz, Strzelcu! Niejedna osoba chciałaby być na twoim miejscu. W piątek zadzwoń do kogoś, kto za tobą tęskni. Takich osób jest wiele, ale odezwij się chociaż do jednej.

Miłość i seks: W miłości lepiej niż ostatnio, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Partner przymknie oko na twoje wady i spojrzy na ciebie przez różowe okulary. W weekend nadrobicie zaległości w łóżku. Jesteś singielką? Zaczarujesz niedostępnego Byka. Ten facet po prostu oszaleje na twoim punkcie. Możesz spodziewać się zaproszenia na randkę.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W środę miej oko na współpracownika, z którym pracujesz nad wspólnym projektem. Jego błąd będzie twoim błędem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą ważne wydarzenie. Przygotuj się do niego psychicznie. Będziesz musiała wykazać się hartem ducha. W chwilach trudności pomoże ci optymistyczny Lew. Weekend spędź z bliską osobą, ale w domowym zaciszu.

Miłość i seks: W miłości lepiej. Relacja z bliskim mężczyzną rozwinie się w kierunku pełnowartościowego związku, a nawet małżeństwa. Sama będziesz zaskoczona obrotem sprawy. Nie bój się tego. Najwyższy czas zrobić milowy krok do przodu.

Kariera i pieniądze: Zajęcie, w którym byłaś specjalistką, przestanie być twoim konikiem. Na prowadzenie wyjdzie konkurencja. Zamiast odpuszczać, pomyśl o podniesieniu kwalifikacji.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przyjaciele opuszczą cię, ale nie na długo. Wasza rozłąka uświadomi ci, jak wiele te osoby dla ciebie znaczą. W okolicach czwartku uda ci się wyjaśnić ważną sprawę. W sobotę nie eksploatuj organizmu. Zamiast trenować w pocie czoła, poczytaj w domu lekką książkę.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zrobi się gorąco od emocji, których do tej pory nie znałaś. Trudno będzie ci się do tego przyzwyczaić. Daj sobie czas i przede wszystkim nie walcz z uczuciami. Jesteś singielką? Spodoba ci się wysoki Koziorożec. Wasza rozmowa na metafizyczne tematy zapoczątkuje niebanalną znajomość.

Kariera i pieniądze: W pracy znajdziesz się od ostrzałem niewygodnych pytań. Tym razem milczenie nie okaże się złotem. Zdementuj plotki, zanim obiją się szefowi o uszy. Pamiętaj, że dobra opinia to przepustka do sukcesu.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają postanowieniom. Nie czekaj z nimi do nowego roku. W drugiej połowie tygodnia zamiast biegać, odpocznij. W weekend schowaj dumę do kieszeni i spotkaj się z przyjaciółką, na którą jesteś obrażona. Szkoda czasu na dziecinne fochy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych rewelacyjnie, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Wszystkie znaki na ziemi i niebie będą mówić, że postawny Baran się w tobie kocha. Jego uczucia, choć skrywane, eksplodują w najmniej oczekiwanym momencie. Masz faceta? Twój ukochany wyzna ci miłość w nietypowy sposób. Będziesz zaskoczona czy wręcz porażona. Zachowaj kamienną twarz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej zleceń. Z trudem wszystkiemu podołasz. W drugiej połowie tygodnia zadbaj o finanse. Wydatki znowu wymknęły ci się spod kontroli.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie