Twój horoskop tygodniowy ♥

Co przyniesie ten tydzień? W jakie wydarzenia będzie obfitował? Dowiedz się ze swojego horoskopu.
Twój horoskop tygodniowy ♥
Fot. Unsplash
13.11.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii. Dobra forma i pozytywne myślenie pomogą ci wytrwać w trudnych chwilach. W drugiej połowie tygodnia nabierzesz ochoty do zabawy. Zrób się na bóstwo i zaszalej. Weekendowy reset myślowy dobrze ci zrobi.
Miłość i seks: W miłości wpływ Marsa. Jego waleczna natura wpłynie na ciebie bojowo. Odważysz się zawalczyć o to, co straciłaś przez zaniedbanie. Na początku nie będzie łatwo. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się niezdobytą twierdzą i odgrodzi się od ciebie murem. Twój seksapil rozbije go w drobny pył, ale stopniowo. Daj sobie czas. Wkrótce osiągniesz swój miłosny cel.
Kariera i pieniądze: W pracy zajmiesz się tym, czym zwykle, ale tym razem będziesz musiała stawić czoła nowym wyzwaniom. Poradzisz sobie śpiewająco.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przed tobą nie najlepszy tydzień. Będziesz osowiała i stracisz ochotę do zabawy. W drugiej połowie tygodnia zawiedziesz się na bliskiej osobie. W weekend uda ci się wyjaśnić sprawę. Okaże się, że ty również nie byłaś bez winy.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoją uwagę zwróci zwariowany Baran. Jego uwodzicielski uśmiech i poczucie humoru sprawią, że nie tylko ty znajdziesz się pod jego urokiem. Będziesz musiała rywalizować – i to z własną przyjaciółką. Szykuj się na wojnę. Masz faceta? Rozdzielcie między sobą domowe obowiązki. W przeciwnym wypadku nigdy nie przestaniecie się kłócić. W niedzielę pojedźcie razem na wycieczkę rowerową. Na przekór jesiennej aurze!
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Będziesz musiała wydać trochę pieniędzy, ale mądrze nimi rozdysponujesz. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Zdarzenie z pierwszej połowy tygodnia wpłynie na twoją przyszłość. Będziesz musiała zweryfikować myślenie i zmienić cel. Zaakceptuj zrządzenia losu. Planety wysyłają ci sygnały nie bez powodu. W środę idź do fryzjera. Krótka grzywka to strzał w dziesiątkę.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie do rany przyłóż. Jego czułość i nadopiekuńczość w pewnym momencie zaczną cię męczyć. Nie daj tego po sobie poznać. W przeciwnym wypadku z sympatycznego misia partner zamieni się w górę lodową. Jesteś singielką? Zawrzesz ciekawą znajomość z inteligentnym Rakiem. Pozwól waszej relacji rozwijać się w żółwim tempie. Ten facet nie lubi nacisku.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kolejna przeszkoda. Tym razem nie będziesz musiała się męczyć. W usunięciu kłody pomoże ci współpracowniczka, która winna ci była przysługę. W piątek nie podpisuj żadnych umów.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie bierz na swoje barki zbyt wiele. Możesz nie podołać. W drugiej połowie tygodnia bądź ostrożniejsza w dyskusji. Jedno słowo wypowiedziane w nieodpowiednim momencie negatywnie wpłynie na twoją przyszłość.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował więcej czasu dla siebie. Podaruj mu tę możliwość, traktując ją jak przedświąteczny prezent. Wspólnie na tym skorzystacie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny zacznie cię uwodzić. Jego flirt będzie dobitny i wprawi cię w zakłopotanie. Nie udawaj, że ci to nie przeszkadza. Takie kwestie należy wyjaśnić od razu. W przeciwnym wypadku zabrniesz tam, gdzie wcale nie chciałaś się znaleźć.
Kariera i pieniądze: W pracy szybsze tempo. Będziesz musiała temu podołać kosztem życia osobistego. Zaciśnij zęby i brnij do przodu. Zdobędziesz uznanie u przełożonych, co otworzy ci drogę do awansu.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przyjaciółka zapragnie odbudować to, co legło między wami w gruzach. Mimo szczerych chęci nie wyjdzie jej to za dobrze. Wręcz przeciwnie. Zachowanie koleżanki utwierdzi cię w przekonaniu, że wasza znajomość już nigdy nie będzie taka jak kiedyś. W sobotę zostań w domu. Domowy relaks to luksus, którego bardzo potrzebujesz.
Miłość i seks: W miłości świetny czas, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Mężczyzna, który od dawna bardzo ci się podoba, zacznie cię adorować. Ku zaskoczeniu całego świata, jego zaloty nie zrobią na tobie wrażenia. Czyżby twoje serce stało się zimne jak lód? Jeśli masz faceta, dobra wiadomość: partner zrobi ci niespodziankę. Ucieszysz się niczym mała dziewczynka. W drugiej połowie tygodnia znajdźcie dla siebie więcej czasu. Potrzebujecie intymności bardziej niż kiedykolwiek.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny czas. Każdy dzień będzie obfitował w sukcesy. Będziesz z siebie dumna i wreszcie poczujesz się zawodowo spełniona.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej kondycji i zacznie dokuczać ci przeziębienie. W weekend daruj sobie imprezy. Zabawa w klubie pełnym ludzi jedynie pogorszy twój stan. W niedzielę odwiedź krewnych, których nie widziałaś wieki. Wasze spotkanie będzie miłą odskocznią.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się marudny i zamiast umilić ci życie, uprzykrzy ci je. Nie kłóćcie się, bo to nic nie da. Jeden wieczór po prostu spędźcie osobno. Chwila rozłąki okaże się lekarstwem. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, wyśle ci romantyczną wiadomość. Jego przesłodzony list zamiast sprawić ci przyjemność, wywoła w tobie sprzeczne uczucia. Być może nie jesteś jeszcze gotowa na zbliżenie.
Kariera i pieniądze: W pracy wspaniały czas. Szef cię pochwali, a miłe słowa staną się twoim motorem napędzającym. W drugiej połowie tygodnia będziesz czempionem w negocjacjach. Wykorzystaj dobrą passę i dopnij na ostatni guzik ważny projekt.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Staniesz się zazdrosna o sukcesy koleżanek. Nie będzie ci łatwo się do tego przyznać, nawet przed samą sobą. W drugiej połowie tygodnia spadnie na ciebie lawina niespodzianek. Jedna z nich zmieni twoje życie. Na lepsze!
Miłość i seks: Masz faceta? Partner wyzna ci prawdę dotyczącą swojej przeszłości. Będziesz zszokowana, ale cała sytuacja uświadomi ci, że między wami jest to, co najważniejsze w związku, czyli bezkresne zaufanie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb stanie na głowie, by zdobyć do ciebie kontakt. Doceń jego starania, nawet jeśli nie jest w twoim typie. Gdy go bliżej poznasz, okaże się, że nadajecie na tych samych falach.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym uśmiech losu. Przez przypadek znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie. Wykorzystaj ten moment. W piątek uważaj na naburmuszonego szefa. Możesz oberwać bez powodu.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie będziesz miała sobie równych. Wszystko, do czego się weźmiesz, zakończysz sukcesem. W drugiej połowie tygodnia zaczepny Byk wytrąci cię z równowagi. Na szczęcie nie na długo. W weekend zaszalej. Impreza do białego rana należy ci się jak dziecku cukierek.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zmieni się, ale sama nie będziesz wiedziała, czy to dobrze. Z początku trudno będzie ci się przyzwyczaić. Daj sobie czas. Nie należysz do osób, które biorą wszystko, co im los daje bez zastanowienia. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Wagi zrobi na tobie wrażenie. Będzie to coś nowego, zwłaszcza że ostatnio nie w głowie ci były amory. Nie lekceważ szybszego bicia własnego serca.
Kariera i pieniądze: Przedsiębiorcza osoba zaproponuje ci spółkę, a niedokończone projekty dadzą o sobie znać. Zastanów się, co teraz jest najważniejsze i tym się zajmij. Nie dasz rady zrobić wszystkiego naraz.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Ktoś nadepnie ci na odcisk. Niby nic, a jednak zaboli. Czy przypadkiem nie brakuje ci dystansu? Kila dni wolnego od całego świata pomogą ci złapać oddech. Wyjazd na wieś to strzał w dziesiątkę.
Miłość i seks: Masz faceta? Między wami zrobi się bardzo słodko. Będziesz się tym rozkoszować do samego weekendu. Mimo to nie osiadajcie na laurach. Nad związkiem trzeba pracować, nawet wtedy, gdy wszystko jest dobrze. Pozory mylą zwłaszcza w kwestii miłości. Jesteś singielką? Nie udawaj, że nie zauważasz wpatrzonego w ciebie jak w obrazek Bliźniaka. Ten facet ucieka się do rozmaitych sztuczek, byś tylko dała mu zielone światło. Zaryzykuj. W jego przypadku warto.
Kariera i pieniądze: W pracy względny spokój. Będziesz miała co robić, ale zabranie ci czasu na dopracowanie szczegółów. W środę nie zawieraj ważnych umów. Tego dnia będziesz rozkojarzona.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Twoja postawa wobec ludzi i świata wzbudzi kontrowersje. Podpadniesz niejednej osobie, a twoje życie towarzyskie przestanie się kręcić. Poczujesz, że zostałaś sama jak palec, a przyjaciółka, na którą zawsze mogłaś liczyć, zajmie miejsce we wrogim obozie. Trudno. Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem.
Miłość i seks: Masz faceta? Między tobą a partnerem pojawią się nowe emocje. Skrajne uczucia staną się ożywcze dla waszego związku. Odzyskacie miłosny temperament i staniecie się pomysłowi w łóżku. Szykuj się na maraton rozkoszy. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans z energicznym Lwem. Nie broń się przed tym, bo żyje się tylko raz. Lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować, że się nie zgrzeszyło.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Trudno. Czasem tak bywa. Zamiast prosić się u znajomych, wykorzystaj ten czas na doskonalenie umiejętności i podniesienie kwalifikacji.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Los spłata ci figla. W okolicach wtorku znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu i czasie. W galimatiasie wydarzeń przebiegły Skorpion poda ci pomocną dłoń. Będzie to przemyślany ruch świadczący o jego wyrachowaniu. Zachowaj trzeźwość myślenia.
Miłość i seks: W miłości dużo ciepła, szczególnie jeśli jesteś w związku. Twój ukochany roztoczy nad tobą ochronny parasol, a ty skryjesz się pod nim w najtrudniejszych chwilach. Zachowanie partnera będzie dowodem na to, że jesteś dla niego najważniejsza. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory adorował twoją koleżanką, zaprosi cię na randkę. Wyjdzie głupio, ale ten facet będzie miał szczere intencje. Zanim odmówisz, porozmawiaj ze swoją konkurentką. Ta dziewczyna nie może całe życie być psem ogrodnika.
Kariera i pieniądze: W pracy dużo lepiej. Złapiesz jednostajny rytm i przestaniesz przejmować się tym, na co nie masz wpływu. W wolnej chwili zrób remanent w papierach.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W najbliższych dniach twoje sprawy towarzyskie nabiorą tempa. Znajdziesz się w centrum wydarzeń, o których wolałabyś nie wiedzieć. Ktoś, za kim nie przepadasz, stanie między tobą a przyjaciółką. Walcz swoje o dobre imię.
Miłość i seks: W sprawach sercowych świetny czas. Jeśli jesteś w związku, to poczujesz, że masz przy sobie kogoś, z kim uzupełniasz się niczym kawa i mleko. Twój ukochany będzie miał tę samą refleksję. Jesteś singielką? W drugiej połowie tygodnia nie będzie ci to przeszkadzało. Na horyzoncie pojawi się mężczyzna twoich snów i co ważniejsze, ty spodobasz się jemu. Wasz flirt przerodzi się w namiętny romans.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej. Nie będziesz mniej zarabiać, ale twoja rozrzutność znowu da o sobie znać. Niewykluczona nagła potrzeba pożyczki. Zanim kogoś o nią poprosisz, zastanów się, czy pukasz do drzwi odpowiedniej osoby.

Komentarze (1)

Ocena: 3 / 5
rodzynka (Ocena: 3) 12.12.2017 13:59
Nie no, naprawdę nietrafiony horoskop. Nie sprawdziło mi się nic z istotnych rzeczy. Najlepszy horoskop jaki znam to https://www.horoskop360.pl/horoskop-byk/tygodniowy i tylko jemu wierzę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo