Twój horoskop tygodniowy ♥

Wróżka Nunila odkrywa karty na najbliższe dni.
Twój horoskop tygodniowy ♥
Fot. iStock
06.11.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Spotka cię coś zawstydzającego. Będziesz głównym bohaterem tego zajścia i po wszystkim trudno ci będzie dojść do siebie. Osoba bliska twojemu sercu zachowa się wzorcowo, bagatelizując całe zajście. Niestety mimo szczerych chęci trudno ci będzie o tym zapomnieć.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie zapracowany. Zadbaj o niego w tych dniach. Nawet nie wiesz, ile może znaczyć naszykowanie drugiego śniadania. Życie składa się z drobiazgów i miłość także. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który na co dzień nie lubi wyróżniać się z tłumu. W jego przypadku to nie brak pewności siebie, lecz powściągliwość. Facet z taką cechą pozwoli ci rozkwitnąć.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej niż ostatnio, ale nie z twojej winy. Przyjaciółka poprosi cię o pomoc i choć nie będzie ci to na rękę, twoja ewentualna odmowa zaważy na waszej znajomości. Szkoda by było się rozstać z tak błahego powodu.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Twoją największą wadą okaże się niepunktualność. Mimo szczerych chęci nie uda ci się zdążyć na czas tam, gdzie będziesz bardzo potrzebna. Przegapisz coś ważnego i stracisz dużą szansę. Wyciągnij z tego wnioski.
Miłość i seks: W miłości przychylność planet. Jeśli jesteś w związku, to między tobą a partnerem zrodzi się coś wyjątkowego. Będzie to pyszny koktajl z miłości, przyjaźni i namiętności. Rozkoszujcie się nim do syta. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio zawrócił ci w głowie, zaproponuje spotkanie. Będziesz w siódmym niebie. Wasza randka okaże się niezapomniana.
Kariera i pieniądze: Przed tobą luźny tydzień. Przełożeni nie będą od ciebie zbyt wiele wymagać i zaczniesz wywiązywać się ze wszystkiego na czas. Rób to, nie rzucając się w oczy.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Odezwie się do ciebie przyjaciółka, z którą od dawna nie miałaś kontaktu. Wasza rozmowa będzie zaskakująca. W drugiej połowie tygodnia czeka cię ważne wydarzenie. Nie panikuj. Odwagi doda ci Saturn. W czwartek nie kłóć się z rodzicami. Nic nie ugrasz, a tylko popsujesz sobie humor na weekend.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoje serce przebije strzała Amora. Zakochasz się w mężczyźnie spod żywiołu Wody i będzie to trudna miłość. Uczucia, które zaczną cię rozpierać, nie zostaną odwzajemnione. Na szczęście tylko na początku. Masz faceta? W twoim związku zrobi się gorąco. Niestety nie od namiętności, lecz przez zazdrość. Partner tupnie, aż zatrzęsie się ziemia, a ty będziesz musiała coś mu obiecać.
Kariera i pieniądze: Przez najbliższe dni będziesz wstawać do pracy lewą nogą. Szef zauważy twój brak entuzjazmu, ale refleksje zachowa dla siebie. Czwartek to dobry dzień na podpisanie umowy z niewygodnym klientem.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Przeżyjesz coś wyjątkowego. Zdarzenie to wpłynie na twoją przyszłość. W drugiej połowie tygodnia Jowisz zajmie się twoim zdrowiem. Odzyskasz siły i optymizm. W piątek uważaj na za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek nabierze rumieńców niczym jesienne jabłuszko, a ty w oczach partnera będziesz równie apetyczna co ten kuszący owoc. W waszej sypialni zrobi się słodko i pikantnie zarazem. Jesteś singielką? Mężczyzna, który lubi rzucać się w oczy, zacznie cię podrywać. Daj mu się uwieść, ale nie od razu. Twoja udawana niechęć podsyci jego pożądanie.
Kariera i pieniądze: W pracy spokojniej. Będziesz miała czas, by dopracować detale. W okolicach czwartku nie mów za dużo. Ktoś, kto nie lubi gduł, chętnie podłoży ci pod nogi kłody.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W ważnych dla ciebie sprawach przełom. Wszystko będzie szło po twojej myśli, z wyjątkiem dwóch aspektów – zdrowia i urody. Jedno z drugim będzie się łączyło. Próby zatuszowania przeziębienia kosmetykami dadzą marne efekty. Weekend spędź w domu w bamboszach i z kubkiem kakao.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zaskoczy cię. To, co zrobi, przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Podejdź do tego naturalnie, na ile potrafisz. Pewnych rzeczy nie da się zatrzymać. Twój ukochany to perpetuum mobile. Jesteś singielką? Spotkasz mężczyznę, z którym w wakacje przeżyłaś gorący flirt. Będzie niezręcznie i zarazem podniecająco. Tym razem trzymaj emocje na wodzy.
Kariera i pieniądze: W pracy bez szaleństw. I dobrze. Ostatnio za bardzo rzucałaś się w oczy. Wychodzenie przed szereg na dłużą metę zamiast pomoc, może zaszkodzić.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Twoją siłą okaże się skromność. Spodobasz się komuś, ale nie w aspekcie matrymonialnym. Wręcz przeciwnie, zaczniesz jawić się jako osoba godna zaufania i szczerej przyjaźni. W środę bądź ostrożniejsza, zwłaszcza jeśli będziesz musiała za kogoś zadecydować.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Pobijesz swoją konkurentkę na głowę, ale wygrana nie ucieszy cię tak, jak sądziłaś. Uświadomisz sobie, że cenniejsza była dla ciebie sama rywalizacja niż serce wybranka. Masz faceta? Partner nie spisze się na medal. Wręcz przeciwnie, da ciała i to w sytuacji, gdy będziesz na niego liczyła. Wyciągnij wioski, ale postaraj się nie wyolbrzymiać. Dobrze wiesz, że twój ukochany w głębi serca jest jeszcze małym chłopcem.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Co prawda, nie osiągniesz spektakularnego sukcesu, ale to, co masz, póki co ci wystarczy. Wtorek to dobry dzień na rozmowę z szefem w sprawie krótkiego urlopu.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Sprawy, które do tej pory zaprzątały twoją głowę, zostaną wyparte przez nową sytuację. Okaże się, że mogło być gorzej, niż sądziłaś. Nie panikuj i zaczerpnij rady u doświadczonych osób. Piątek sprzyja negocjacjom z rodziną.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zrobi się przytulniej, ale ciepło między wami zmrozi sprzeczka z przełomu wtorku i środy. Pokłócicie się o błahostkę, ale to wystarczy, by zrobiło się nieprzyjemnie. Jesteś singielką? Mężczyzna, który niedawno zawrócił ci w głowie, przestanie się do ciebie odzywać. Nie przeżywaj tego, bo ten facet nie jest kimś, za kim warto płakać. Wkrótce spotkasz tego właściwego.
Kariera i pieniądze: W finansach dużo lepiej. Odbijesz się od dna i skoczysz o kilka poziomów wyżej. W sobotę zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Dopadnie cię chandra. I nic dziwnego. Ostania sytuacja przygnębiłaby każdego. Nie katuj się i zrób sobie wolne. Weekend z górach to strzał w dziesiątkę. Zabierz ze sobą paczkę znajomych, ale tylko tych, którzy nie lubią się nad sobą użalać. W przeciwnym wypadku może ci się to udzielić.
Miłość i seks: Masz faceta? Na horyzoncie pojawi się błyskotliwy Wodnik. Nie dopuścisz do flirtu, a mimo to i tak coś między wami zaiskrzy. Uważaj. Twój partner będzie teraz czujny. Jeden fałszywy ruch i wszystko wyjdzie na jaw. Jesteś singielką? Nie ignoruj głosu serca, zwłaszcza jeśli szepce od dłuższego czasu. Nie stłumisz uczuć, nawet jeśli bardzo tego chcesz. Rozum z nimi nie wygra.
Kariera i pieniądze: W pracy świetnie. Szef będzie z ciebie dumny i nie omieszka tego powiedzieć na forum. Jego słowa nie spodobają się twojej współpracowniczce. Nie przejmuj się. Ona jest nieszkodliwa.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie:  W najbliższych dniach usłyszysz na swój temat wiele pochwał. Nadawcami miłych słów będą osoby, z którymi nie łączą cię zażyłe relacje. Wręcz przeciwnie, komplementami obsypią cię obcy ludzie. Tym bardziej to doceń. W dzisiejszych czasach coś takiego nie zdarza się zbyt często.
Miłość i seks: Masz faceta? W związku burze z piorunami. Twoimi parasolem okaże się spokój, a piorunochronem – milczenie. Pozwól swojemu ukochanemu się wykrzyczeć. Lepsze to niż ciągłe tłumienie emocji. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno flirtowałaś, wyśle ci dziwną wiadomość. Nie reaguj. Taki ruch z jego strony nie jest czystą zagrywką.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Brnij do przodu i nie oglądaj się na innych. Twoja intuicja okaże się niezawodna.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Czekają cię dni wypełnione beztroskim śmiechem. Wszystko będzie szło po twojej myśli, a wokół ciebie nie zabraknie wesołych ludzi, którzy nie przejmują się tym, na co i tak nie mają wpływu. Weekend zapowiada się szampańsko.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zostanie zmanipulowany przez kogoś, kto od początku waszego związku nie życzył wam dobrze. Przed wami trudny okres. Jesteś singielką? Mężczyzna, który lubi wyróżniać się z tłumu, wyśle ci dwuznaczną wiadomość. Jego flirt będzie inteligentny, ale dobitny. Możesz poczuć się urażona.
Kariera i pieniądze: W pracy doskonały czas. Robota będzie palić ci się w rękach i poczujesz, że znajdujesz się na odpowiednim miejscu. Środa sprzyja negocjacjom. Pamiętaj o nienagannym wizerunku.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Przemyślisz sytuacje, które ostatnio nie poszły po twojej myśli, i zamiast się zadręczać, wyciągniesz wnioski. W drugiej połowie tygodnia uda ci się zakończyć ciągnącą się od dawna sprawę. W niedzielę będziesz miała dużo energii.
Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiajcie od serca. Już dawno powinniście coś postanowić. Zwłoka i miganie się od odpowiedzialności nie działają na waszą korzyść. Jesteś singielką? Mężczyzna spod zodiakalnych Ryb zaprosi cię na randkę. Będziesz zaskoczona i zaciekawiona zarazem. Pokonaj nieśmiałość i zgódź się. Nie będziesz żałować.
Kariera i pieniądze: W finansach tak sobie. I nic dziwnego, ostatnio nie należałaś do dusigroszy. Twoja hojność jest imponująca, ale zastanów się, kto na tym zyskuje, a kto traci.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Zmęczenie da ci się we znaki. Będziesz starała się wszystkiemu podołać, ale organizm odmówi posłuszeństwa. Czy jest sens się tak mordować? W weekend wypocznij w towarzystwie przyjaciółki, zamieniając dom w salon piękności. Połączysz przyjemne z pożytecznym.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie ci działać na nerwy. Sama nie będziesz wiedziała dlaczego, ale jedno jest pewne, przed wami nie najlepszy tydzień. Zamiast szukać pretekstu do kłótni, spędźcie chociaż jeden wieczór bez siebie. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, którego patronem jest Jowisz. Jego siła i męskość sprawią, że zaczniesz o nim śnić po nocach. Nie zdradzaj się za szybko. Ten facet lubi zdobywać.
Kariera i pieniądze: Będziesz więcej pracować, ale przełoży się to na lepszą pensję. Okaże się, że większe pieniądze nie zrekompensują ci braku satysfakcji. Być może przyszedł czas na zmiany? Przemyśl to.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo