Horoskop tygodniowy 30.10. - 05.11.

Jakich wydarzeń spodziewać się w tym tygodniu? Dowiedz się ze swojego horoskopu!
Horoskop tygodniowy 30.10. - 05.11.
Fot. Unsplash
30.10.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz musiała trzymać swoje emocje na wodzy. Znajdziesz się pod obserwacją i każdy twój niewłaściwy ruch będzie surowo oceniany. Nie daj pretekstu osobom, które najchętniej utopiłyby cię w łyżce wody. Zbyt długo pracowałaś na to, co teraz masz.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zajmie się swoimi sprawami. I dobrze. Będziesz potrzebowała więcej czasu, by zająć się samą sobą. Weekend spędźcie jednak we dwoje, robiąc coś, co od dawana planowaliście. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który roztacza wokół siebie aurę tajemniczości. Pod tą niewidzialną powłoką skrywa się istny książę z bajki. Nie pozwól mu odjechać na białym rumaku. Drugi raz do ciebie nie przyjedzie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Wykażesz się i dostaniesz premię. Wykorzystaj ją mądrze. Na tańce, hulanki i swawole przyjdzie jeszcze czas.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przed tobą zwariowany tydzień. Niestety zabraknie ci energii i nie ze wszystkim dasz sobie radę. W drugiej połowie tygodnia uważaj na nieuczciwego Lwa. W sobotę zabaw się jak za starych, dobrych czasów.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zamiast cię docenić, skrytykuje cię publicznie. Będzie ci przykro – i nic dziwnego. Nie tak wyobrażałaś sobie wasz związek. Zamiast płakać do poduszki, porozmawiaj z nim od serca. Zbyt wiele się między wami nazbierało, by milczeć. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego wiedzę cenisz, zaprosi cię na randkę. Zgódź się, nawet jeśli masz przy nim kompleksy. Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy ma prawo do słabości.
Kariera i pieniądze: W pracy jeszcze lepiej niż ostatnio. Staniesz się czempionem i pobijesz konkurencję na głowę. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy z bankiem.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Zapragniesz zrobić coś, co zostało ci zabronione. Twój wewnętrzny głos będzie cię do tego namawiał i nawet rozmowa z racjonalnym Skorpionem nie zmieni twojego zdania. Przed tobą dużo wrażeń. Na początku tych dobrych, a potem trochę złych. Ogólny bilans wyjdzie na zero.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni się w ósmy cud świata. Nie będziesz mogła wyjść z podziwu przez cały tydzień. W sobotę zrewanżuj się i ugotuj coś pysznego. Romantyczna kolacja stworzy wam warunki do zakochania się na nowo. Jesteś singielką? Nie unikaj Byka, którego rozpiera energia. Z tym facetem odkryjesz w sobie pokłady miłosnego potencjału. W czwartek spotkajcie się wieczorową porą. Pamiętaj o czerwonej szmince i parasolce.
Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Nie bądź pazerna i ciesz się tym, co masz. Niektórzy mają znacznie gorzej!

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Zabraknie ci czasu, by zadbać o urodę. Przestaniesz się sobie podobać i zaszyjesz się w domu. Im bliżej weekendu, tym więcej pozytywnej energii. W sobotę nabierzesz ochoty do zabawy. W niedzielę czeka cię trudna rozmowa. Niestety zmęczenie da o sobie znać w nieodpowiednim momencie.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zajmie się wszystkim, tylko nie tobą. W drugiej połowie tygodnia to ty odstawisz go na boczny tor. Zabawa w kotka i myszkę nie najlepiej wpłynie na wasz związek. Jesteś singielką? Mężczyzna, który lubi się przechwalać, zaprosi cię na randkę. Zanim się zgodzisz, upewnij się, czy nie zrobił tego z wyrachowania. Może już tego nie pamiętasz, ale dawno temu zaszłaś mu za skórę.
Kariera i pieniądze: W pracy tak sobie. We wtorek popełnisz błąd i zawiedziesz przełożonych. Będziesz musiała się napracować, by szefostwo zapomniało o całej sytuacji. W piątek weź nadgodziny, nawet jeśli nie będą ci na rękę.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Będziesz czekała na coś, co jak na złość nie będzie chciało do ciebie przyjść. Zaczniesz wariować, ale w tym całym chaosie uda ci się zachować trzeźwość myślenia. W drugiej połowie tygodnia zaproś na kawkę Lwicę, z którą się przyjaźnisz. Przebywanie w jednym stadzie pozytywnie wpłynie na wasze nastroje.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany pozwoli ci na więcej swobody. Będziesz zaskoczona i zaciekawiona zarazem. Zamiast korzystać z danej ci wolnej ręki, zaczniesz węszyć. Twój dziki i zarazem niezawodny instynkt i tym razem cię nie zawiedzie. Zanim rykniesz, poznaj szczegóły całej sytuacji. Jesteś singielką? Mężczyzna, w którym podkochuje się twoja przyjaciółka, zaproponuje ci spotkanie. Porozmawiaj z nią na ten temat. W przeciwnym wypadku cała sprawa nie da ci spokoju.
Kariera i pieniądze: W pracy sinusoida. Będziesz robiła swoje, ale z niewielkimi sukcesami. W piątek zejdź z oczu szefowi.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Odezwie się do ciebie osoba, którą już dawno temu spisałaś na straty. Wasza rozmowa będzie zaskakująca. Pod koniec tygodnia znajdź czas na naukę. Twoje szare komórki zaczynają zapadać w zimowy sen. Pobudź je trochę, a lepiej się poczujesz.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany wymyśli coś nietypowego. Będziesz w jednej trzeciej zaskoczona, a w dwóch trzecich rozbawiona. Mimo wszystko postaraj się nie wybuchać śmiechem. Ego twojego partnera nie jest teraz w najlepszej formie. Zdobądź się na odrobinę empatii. Jesteś singielką? Mężczyzna, który lubi szybką jazdę, zawróci ci w głowie. Zanim się obejrzysz, będziesz grała w rytm jego klaskania. Opamiętaj się!
Kariera i pieniądze: W pracy doskonały okres. Wszystko, do czego się weźmiesz, wykonasz w stu procentach. W piątek bądź nieprzejednana. Ktoś będzie stawał na głowie po to, by nakłonić cię do zmiany decyzji.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Los się od ciebie odwróci. Mimo wszystko uda ci się dopiąć na ostatni guzik ważną sprawę. W środę widmo kłótni. Nie prowokuj kogoś, komu wiele nie trzeba, by rozpętać trzecią wojnę światową. W sobotę bądź ostrożniejsza w podróży.
Miłość i seks: W sprawach sercowych jak na wojnie. W twojej walce o miłość ktoś ucierpi. Na szczęście to nie będziesz ty. Mimo wszystko nie zatriumfujesz. Zbyt wiele łez zostanie wylanych, byś mogła tryskać z radości. Masz faceta? Zachęć do go zwierzeń. Jesteś sama? Wieczór w towarzystwie koleżanek dobrze ci zrobi.
Kariera i pieniądze: W pracy gorzej. Zapał, który niedawno cię rozpierał, zgaśnie jak zdmuchnięty płomień świecy. Przełożeni to zauważą. W chwili kryzysu zgoń wszystko na przeziębienie.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach strzeż się doradców, zwłaszcza w kwestii inwestycji. Pamiętaj, że dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło. W czwartek bądź życzliwa. Saturn ci to wynagrodzi.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zainteresuje się twoją rywalką. Niewinny komplement, który powie na jej temat, rozpali cię do czerwoności. Mimo wszystko postaraj się zachować spokój. Gdy zbagatelizujesz sprawę, partner sam dojdzie do wniosku, że ta kobieta nie jest warta waszych nerwów. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się zniewalający mężczyzna. Jego uśmiech i prezencja sprawią, że stracisz dla niego głowę. Nie rób nic głupiego. Ten facet nie jest wolny, więc nie oszukuj samej siebie.
Kariera i pieniądze: Popełnisz błąd, a twoja kariera zawiśnie na włosku. Będziesz musiała poruszyć wszystkie kontakty, by wyjść z tej sytuacji obronną ręką. W pierwszej kolejności zadzwoń do błyskotliwej Panny.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Odechce ci się wszystkiego i bardzo się rozleniwisz. Twoim najlepszym przyjacielem stanie się czekolada. Pod koniec tygodnia poczujesz się ciężko także na sercu. Zamiast zajadać smutki, przemyśl ostatnie wydarzenie i podejmij decyzję. Pewnych spraw nie można roztrząsać w nieskończoność.
Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu się wyszaleć. Twój ukochany tłumi wewnętrznego demona. Daj mu wolną rękę. Okaże się, że jego diabełek jest zdecydowanie mniej szkodliwy, niż przypuszczałaś. Wasz związek wkrótce stanie się idealny. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym flirtujesz w pracy, dziwnie się zachowa. Sama nie będziesz wiedziała, co z tym fantem zrobić. Zaczekaj. W drugiej połowie tygodnia dostaniesz wiadomość, która wszystko wyjaśni.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym będziesz musiała odznaczyć się stoickim spokojem. Nie będzie to łatwe zadanie. Pij melisę i uważaj na słowa. W środę nie podejmuj ważnych negocjacji.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Ktoś, kogo cenisz za odwagę, zaproponuje ci udział w kontrowersyjnym wydarzeniu. Zanim podejmiesz ryzyko, rozmów się z własnym rozsądkiem. Czasami coś, co udało się komuś, nie musi udać się tobie. W piątek uważaj za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim od serca. Porusz temat, który cię boli, nawet jeśli miałoby ucierpieć na tym twoje ego. Pewnych spraw nie można przykrywać kurtyną milczenia. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na zawadiackiego Strzelca. Ten energiczny blondyn jest dla ciebie stworzony. Uśmiechnij się do niego, a na własnej skórze przekonasz się, czym jest efekt motyla.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nie najlepiej. I nic dziwnego, ostatnio nie należysz do najbardziej pracowitych. Czas wziąć się w garść.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Osoba, której ufasz, zawiedzie cię. Przepłaczesz niejedną noc i w tym wszystkim zostaniesz sama. W okolicach czwartku w twoim życiu wydarzy się coś jeszcze bardziej zaskakującego. Całe zdarzenie sprawi, że zmienisz zdanie na temat bliskich.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany weźmie cię pod swojej skrzydła. Zaopiekuje się tobą jak małą dziewczynką, a ty poczujesz się bezpiecznie. W weekend zafundujcie sobie wspólną wycieczkę. Zmiana otoczenia dobrze wam zrobi. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na wysportowanego Bliźniaka. Ten facet ma siłę również i charakteru. Przy nim nic ci nie grozi.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Twoje obowiązki przestaną cię męczyć, a przełożony nie obarczy cię nowymi zadaniami. Środa to dobry dzień na rozmowę w sprawie podwyżki.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź czujna. Osoba z twojego otoczenia będzie chciała podłożyć ci pod nogi kłody. Pamiętaj, by w każdej sytuacji zachować klasę. Weekend nie sprzyja podróżom. Lepiej zostań w domu w towarzystwie dobrej książki.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni się, ale sama nie będziesz wiedziała, czy na lepsze. Jego zachowanie wzbudzi twoje wątpliwości. Zamiast zachodzić w głowę, porozmawiaj z nim. Jesteś singielką? Mężczyzna, który dawno temu skradł twoje serce, znów pojawi się na twojej drodze. Tym razem będzie szarmancki i uwodzicielski jak nigdy. Nie daj mu się omotać kolejny raz.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej, a w finansach rewelacyjnie. Jeśli jeszcze nie dostałaś podwyżki, to jest to kwestia czasu. Wreszcie się odbijesz od dna i zaszalejesz jak za starych, dobrych lat.

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
kasia (Ocena: 1) 30.10.2017 08:49
rozmowa o podwyzce 1 listopada? chyba komuś tu horoskop nie poszedł...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo