Horoskop tygodniowy 23.10. - 29.10.

Sprawdź, co przyniosą najbliższe dni.
Horoskop tygodniowy 23.10. - 29.10.
Fot. Unsplash
23.10.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Przed tobą ważna impreza rodzinna. Tym razem nienaganny strój i pozytywne nastawienie nie wystarczą. Będziesz musiała odznaczyć się stoickim spokojem. We wtorek uważaj za kierownicą. Brawurę zachowaj na rozmowę z szefem.
Miłość i seks: Masz faceta? Partner zapomni, jak bardzo cię kocha. Zaganiany i nieobecny zatraci się w swoim świecie. Zamiast się boczyć, wybudź go z tej emocjonalnej śpiączki. Jesteś singielką? Mężczyzna o anielskim głosie przemówi do ciebie, ale niestety w nieznanym języku. Trudno będzie wam się porozumieć, a plany randki spełzną na niczym. Zaczekaj. Gdy wasze serca zaczną bić mocniej, słowa zastąpią pocałunki.
Kariera i pieniądze: W finansach tak sobie. W środę powstrzymaj się od wydatków. W sobotę zagraj w grę loteryjną. Nawet jeśli nie wygrasz, to przynajmniej przez chwilę sobie pomarzysz.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W pierwszych dniach tygodnia wystrzegaj się tego, co ci szkodzi. Tyczy się to zarówno używek, jak i toksycznych znajomości. Im bliżej weekendu, tym więcej rozrywek. Na szczęście tych lekkostrawnych. W niedzielę bądź asertywna.
Miłość i seks: W miłości dziwnie. Ani dobrze, ani źle, a jakoś tak niepokojąco. Czyżby to była cisza przed burzą? Zastanów się jeszcze raz nad tym, co ostatnio się wydarzyło w twoim życiu uczuciowym. Jeśli dojdziesz do słusznych wniosków, masz szansę zawrócić bieg historii i sprawić, by wszystko skończyło się happy endem.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej, ale tylko przez twoje roztargnienie. Będziesz musiała zacisnąć pasa. W sobotę zagraj w totolotka. Niewykluczone, że zła karta odwróci się właśnie tego dnia.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Modlitwy zostaną wysłuchane. Twój los się odmieni i wreszcie poczujesz, że żyjesz pełną parą. W pierwszej połowie tygodnia bądź bardziej wyczulona na konstruktywną krytykę. Ktoś powie ci coś, co warto przemyśleć. W okolicach piątku uważaj na to, co sama mówisz.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nadepnie ci na odcisk. Zwróć mu uwagę, nawet jeśli będzie to wiązało się z kłótnią. Czasami trzeba tupnąć nogą. Jesteś singielką? Mężczyzna, który na co dzień nie lubi się wychylać, zajmie stanowisko w twojej sprawie. Twoim zachowaniem pokaże, że mu na tobie zależy. Chyba naprawdę wpadłaś mu w oko.
Kariera i pieniądze: Znów polubisz to, co robisz, i zaakceptujesz niewysoką pensję. Nie będzie to dobra strategia, zwłaszcza że twój szef tylko szuka pretekstu, by zapłacić ci jeszcze mniej. Zmień podejście, nawet jeśli będziesz musiała wykorzystać do tego swój nieoszlifowany talent aktorski.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Twój szósty zmysł nie zawiedzie cię. Pierwszy raz od dawna zaufasz intuicji i wyjdziesz z opresji obronną ręką. W okolicach czwartku dostaniesz od kogoś bliskiego miły upominek. Ucieszysz się, ale nie na długo. Nie bądź taka pazerna.
Miłość i seks: W miłości lepiej niż ostatnio. Poczujesz się dobrze w swoim związku i przestaniesz rozglądać się na boki. Twój cichy wielbiciel będzie niepocieszony. Trudno. Już dawno powinien się usunąć. Jesteś singielką? Spójrz inaczej na mężczyznę, który kojarzy ci się tylko z nudą. Może z tym facetem nie będziesz koni kraść, ale jedno jest pewne – przy nim nie dowiesz się, jak bardzo boli zdrada.
Kariera i pieniądze: W pracy rób swoje, ale nie zamykaj się na rady innych. Nie wszyscy współpracownicy źle ci życzą. Wręcz przeciwnie, wiele osób choć ci zazdrości, darzy cię sympatią.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Będziesz miała dużo do zrobienia. W natłoku wydarzeń zapomnisz zadbać o urodę. Pamiętaj, że twój wygląd jest siłą. Idź do fryzjera i zaszalej na zakupach. W modnej sukience zrobisz furorę. W niedzielę unikaj ludzi, którzy działają ci na nerwy. Możesz nie wytrzymać.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszej sypialni zabraknie pikanterii. Wspólnie pomyślcie o urozmaiceniu życia intymnego. Erotyczne gadżety to strzał w dziesiątkę. Jesteś singielką? Uważaj na przebiegłego Wodnika. Ten facet już dawno temu przejrzał cię na wylot. Pamiętaj, że uwodzicielka powinna być przede wszystkim tajemnicza.
Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy, na szczęście przyjemnej. W drugiej połowie tygodnia uważaj na szefa. Będzie miał muchy w nosie, a sama wiesz, że twoje słowa działają jak płachta na byka.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź przygotowana na wszystko. Merkury przestanie cię chronić przed złem tego świata. W drugiej połowie tygodnia nie wdawaj się w konszachty z Koziorożcem. W przeciwnym wypadku zamiast zyskać, stracisz.
Miłość i seks: W miłości jak na wojnie. Będziesz musiała walczyć o względy bliskiego mężczyzny, ale średnio będzie ci to wychodzić. Zawiedziona i podenerwowana zwrócisz uwagę na tajemniczego Koziorożca i uda wam się porozmawiać. W przeciągu kilku minut zrodzi się między wami coś bardzo intymnego. Nie bagatelizuj tych odczuć. Niewykluczone, że to właśnie twoja druga połówka!
Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Zamiast narzekać, poszukaj dodatkowego zajęcia. Czwartek to doby dzień na podjęcie rozmowy kwalifikacyjnej.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W twoim życiu nie wydarzy się nic, co mogłoby wprawić cię w zły humor. A mimo to nie będziesz czuła się w pełni szczęśliwa. Zaczniesz zazdrościć koleżankom i w afekcie powiesz kilka zdań za dużo bliskiej osobie. Skąd te kaprysy, Wago?
Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zrobi się jeszcze przyjemniej niż ostatnio. Zauważysz, że twój ukochany się stara, i już przez sam ten fakt, wybaczysz mu ostanie przewinienia. W piątek powiedz mu na ucho czułe słówko. Podziała to na niego lepiej niż afrodyzjak. Jesteś singielką? Pozwól sobie na chwilę odpoczynku od mężczyzn. Nie umawiaj się, nie pisz, nie rozmawiaj. Taka przerwa pozwoli ci spojrzeć na wiele spraw z dystansu.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Będziesz odnosiła małe, ale regularne sukcesy. Wtorek to dobry dzień na podpisanie umowy.  

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przed tobą ważne wydarzenie. Trudno będzie ci zapanować nad stresem i pod wpływem emocji nie zrealizujesz swojego planu w stu procentach. Będziesz miała do siebie pretensje – zupełnie niepotrzebnie. Zapanuj nad chorą ambicją.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach będziesz tak skupiona na sobie, że nawet tego nie zauważysz. Twój ukochany zacznie szukać pocieszenia u boku kogoś innego. Szczęście w nieszczęściu, że będą to koledzy. Jesteś singielką? Zaryzykuj i zaproponuj spotkanie wesołemu Baranowi. Przy nim zapomnisz o smutkach tego świata. Odwagi doda ci Mars i czerwona szminka.
Kariera i pieniądze: W pracy tempo żółwia. Tydzień roboczy będzie ciągnął się w nieskończoność, a tobie zabraknie zapału. Jedyne, co możesz zrobić, to zejść oczu szefowi.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Osoba, którą do tej pory ignorowałaś, stanie się bardzo widoczna w twoim życiu. Będziesz musiała zająć stanowisko w niewygodnej sprawie i wypowiedzieć się na kontrowersyjny temat. Sobota to twój szczęśliwy dzień. Będziesz zachwycona.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany obdarzy cię uczuciem, za którym tęskniłaś. Spędzicie razem wspaniałe chwile, ale pod koniec tygodnia coś się na chwile zepsuje. Porozmawiajcie o tym, by ten problem zdusić w zarodku. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego znakiem rozpoznawczym jest pozytywne nastawienie do życia, uśmiechnie się, ale tym razem nie do ciebie. Będzie ci przykro i nic dziwnego.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym cisza i spokój. Wykorzystaj ten czas, by zebrać siły. Wkrótce upór i determinacja bardzo ci się przydadzą.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach rób tylko tyle, ile musisz. Nie będziesz w formie, a bliscy zamiast ci pomóc, na chwilę o tobie zapomną. W piątek dostaniesz bardzo miłą wiadomość. Będziesz chodzić cała w skowronkach. Twój entuzjazm ostudzi rozmowa ze staroświeckim Strzelcem.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie miał się dobrze, ty – gorzej. Porozmawiaj z nim od serca. Powinnaś być z nim na równi. Partner nie może o tym zapominać. Jesteś singielką? Mężczyzna, który lubi się bawić, zaprosi cię na randkę. Zgódź się, ale sama zadecyduj o miejscu spotkania. Wybierz kameralny lokal. W innym środowisku twój wielbiciel pokaże nowe oblicze.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zaczniesz się martwić, ale jak sama wiesz, nic to nie da. Uruchom swoje kontakty. W pierwszej kolejności odezwij się do Wagi.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz śniła na jawie. Twój nastrój stanie się melancholijny, a ty zamiast działać, zaczniesz fantazjować o tym, co nastąpi. W weekend przeoczysz coś bardzo ważnego. Trudno. Widocznie tak miało być.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zajmie się sobą, ale będzie ci to na rękę. Odnowisz kontakty z przyjaciółmi i znajdziesz czas, by zwyczajnie poleniuchować. Mimo wszystko nie przesadzajcie z tą emocjonalną rozłąką. Weekend spędźcie tylko we dwoje, robiąc coś ciekawego. Jesteś singielką? Nie angażuj się w relację z brawurowym Lwem. Ten facet przyciąga kłopoty. Będąc u jego boku, możesz dostać rykoszetem. Nie ryzykuj. I tak masz za dużo zmartwień.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej niż ostatnio. Nie staniesz się efektywniejsza, ale nadgodziny przestaną być źródłem twoich frustracji. Szef cię pochwali.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Twoje dni wypełni czekanie na cud. Błąd! Szczęściu należy dopomóc. Chwyć byka za rogi i zacznij działać. Weekend zapowiada się szampańsko. Baw się, ale nie przekraczaj granicy, za którą czeka zła opinia.
Miłość i seks: W miłości jak na karuzeli. Czeka cię jazda bez trzymanki u boku mężczyzny, który nie jest świętoszkiem. Uważaj, bo będzie się działo. Masz faceta? Twój ukochany zatęskni za porywem młodzieńczych namiętności. Daj mu to, czego pragniesz. Wasz związek bardzo na tym zyska.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym lepiej. Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywalnie, ale osiągniesz mały sukces. W drugiej temperatura w firmie podniesie się o kilka kresek. Nie daj się zwariować i ostudź emocje. Zwłaszcza gdy w grę wchodzą negocjacje z ważnymi klientami.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Nela (Ocena: 5) 26.10.2017 11:15
co miesiąc przepowiadają mi to samo, już mi zbrzydło czytanie w kółko jedno i tego samego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2017 16:26
W horoskopie tekst o tym ze modlitwy będą wysłuchane... a to ciekawe.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo