Twój horoskop tygodniowy ♥

Co wróżka Nunila przewiduje na ten tydzień? Sprawdź swój horoskop!
Twój horoskop tygodniowy ♥
Fot. Unsplash
02.10.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Czas nie będzie działał na twoją korzyść. Zacznie ci go brakować, a bliscy nie zrozumieją twojej sytuacji. Wręcz przeciwnie, zostaniesz poproszona o pomoc i kolejny raz nie będziesz potrafiła odmówić. Popracuj nad asertywnością.
Miłość i seks: W miłości świetny tydzień. Mężczyzna, na którym ci zależy, wyjdzie z inicjatywą i zacznie cię zaskakiwać. Poczujesz się adorowana i kochana. Nie przerywaj dobrej passy i zaproponuj wspólny weekend z dala od znajomych, którzy za plecami drwią z waszej znajomości. Wyjazd tylko we dwoje będzie niezapomniany.
Kariera i pieniądze: Na polu finansowym ryzyko, które się nie opłaci. Podejmiesz złą decyzję i twój portfel zaświeci pustkami. Nie zrażaj się tym niepowodzeniem. Wkrótce fortuna znów się do ciebie uśmiechnie.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Osiągniesz sukces, który wpłynie na twoją przyszłość. Ruszysz do przodu z impetem, a Jowisz pomoże ci uporać się z napotkanymi trudnościami. W wolnych chwilach pomyśl o zmianie wizerunku. Wygląd nastolatki już do ciebie nie pasuje.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się dla ciebie ostoją. Wszystko wokół będzie trochę niepewne, ale to nic, skoro możesz polegać na partnerze. Najważniejsze, że kochasz ze wzajemnością. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym prowadzisz wirtualne rozmowy, zaproponuje ci spotkanie. Nie bój się rozczarowania. Wasza randka przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania.
Kariera i pieniądze: W pracy dużo lepiej. Będziesz się spełniać i zamiast narzekać, znajdziesz nowe źródło energii. Staniesz się zmotywowana i niezawodna.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Przerwiesz złą passę i zaczniesz osiągać sukcesy na co dzień. W okolicach weekendu los spłata ci figla. Spotkasz kogoś, kogo od dawna unikasz. Wasza rozmowa wytrąci cię z równowagi. Wieczór spędzony w gronie przyjaciół pozwoli ci odreagować.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się mniej zmysłowy. Wciąż będziecie sobie bliscy, ale zabraknie między wami romantyzmu i szczypty pikanterii. Nie panikuj. Im chłodniej na dworze, tym przeważnie zimniej w sypialni. Jesteś singielką? Oczaruje cię mężczyzna spod żywiołu Wody. Jego nonszalancki sposób bycia w połączeniu z wrodzoną elegancją sprawią, że oszalejesz na jego punkcie. Tym razem twoja fascynacja nie potrwa długo.
Kariera i pieniądze: W pracy będziesz chodzić jak trusia, by nie narazić się szefowi. Niestety i to nie pomoże. W okolicach czwartku znów usłyszysz słowa krytyki.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W twoim życiu zrobi się spokojniej. Znajdziesz chwilę na refleksję i hobby, które zaniedbałaś. W okolicach weekendu czeka cię ważne spotkanie. Przygotuj się wcześniej, zwracając uwagę na garderobę. Jak cię widzą, tak cię piszą.
Miłość i seks: W sprawach sercowych siła Marsa. Staniesz się odważna i zawalczysz o szczęście w miłości. Wenus także stanie po twojej stronie. Już wkrótce mężczyzna, który do tej pory bał się zaangażować, zakocha się w tobie na zabój. Czas, kiedy to on rozdawał karty, przeminie, a ty staniesz się panią waszego losu.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Poczujesz, że twoja kariera zaczyna się rozwijać, ale wciąż będziesz czuła niedosyt. Być może jesteś stworzona, by przewodzić? Pomyśl o kursie lub studiach, które ci to umożliwią.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Nie dopadnie cię jesienna chandra. Wręcz przeciwnie – będziesz tryskać energią jak nigdy. Polubisz samą siebie i uświadomisz sobie, że tak naprawdę masz szczęście na wielu polach, ale tego nie dostrzegasz. W okolicach piątku dostaniesz wiadomość, której wyczekujesz.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany wypowie się negatywnie na temat bliskiej ci osoby. Nie puszczaj tego mimo uszu. W przeciwnym wypadku sytuacja się powtórzy i to przy świadkach. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego domeną jest matematyka, powie coś zaskakującego. To, co usłyszysz, wprawi cię zarówno w zakłopotanie, jak i w stan ciekawości. Możesz spodziewać się nietypowego romansu.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej. Tym razem nie z powodu rozrzutności, lecz wydatków nie do uniknięcia. W sobotę zagraj w totolotka. Kto wie, może fortuna uśmiechnie się właśnie dla ciebie?

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Przed tobą nie najlepszy czas, chociaż nie wydarzy się nic złego. Dni będą upływać w spokojnym tempie z dala od poważnych problemów, ale to cię nie zadowoli. Staniesz się melancholijna i nabierzesz ochoty, by utopić smutki w napojach wyskokowych. Uważaj z ich ilością.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany dojdzie do konstruktywnych wniosków. Jego słowa pozytywnie cię zaskoczą. W drugiej połowie tygodnia uda wam spędzić ze sobą więcej czasu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym często się spierasz, wyśle ci romantyczną wiadomość. Nie odrzucaj jego zalotów tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego poglądami. Między wami iskrzy i to nie tylko w konwersacji.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W środę będziesz podenerwowana. Nie umawiaj na ten dzień ważnych spotkań.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Zadbaj o zdrowie. Twoje odbicie w lustrze mówi samo za siebie. W środę czeka cię ważne wyzwanie. Nie ignoruj głosu rozsądku. Niedziela to dzień pojednania. Wyciągnij pierwsza rękę na zgodę. Spadnie ci kamień z serca.
Miłość i seks: W sprawach sercowych sprzeczności, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Mężczyzna, z którym od niedawna flirtujesz, zacznie ci wysyłać mylne sygnały. Jego zachowanie będzie się miało nijak do jego słów i wirtualnych wiadomości. Masz faceta? Twój ukochany nie będzie miał dla ciebie czasu. Wolne wieczory nie po raz pierwszy spędzi w towarzystwie kolegów. Nie udawaj, że cię to nie boli.
Kariera i pieniądze: W pracy będzie się działo. Bądź przygotowana na każdą ewentualność. W piątek lepiej nie podpisuj żadnych umów.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Poczujesz się lepiej sama ze sobą. Przebywanie w domowym zaciszu sprawi ci przyjemność i przestaniesz na siłę szukać wrażeń w towarzystwie znajomych. Weekend spędzisz inaczej niż zwykle i będzie to dobra decyzja.
Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat wspólnego mieszkania. Wasze wizje różnią się od siebie. Warto je ujednolicić, by uniknąć późniejszych spięć. Jesteś singielką? Przeżyjesz coś niezwykłego z mężczyzną, który ma opinię imprezowicza. Sama nie będziesz wiedziała, co o tym wszystkim myśleć. Zaczekaj. Wkrótce twój adorator odkryje przed tobą resztę kart.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nie najlepiej. Będziesz pracować, ale twój trud nie przełoży się na pensję. Zrób coś z tym.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie rób niczego, na co nie będziesz miała ochoty. Tyczy się to zwłaszcza życia towarzyskiego i znajomych wykorzystujących twój brak asertywności. W drugiej połowie tygodnia dopisze ci szczęście. Wykorzystaj ten czas i weź udział w konkursie związanym z twoim hobby. Pobijesz konkurencję na głowę.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nie będzie w formie. Pozwól mu na lenistwo i przejmij obowiązki, które należą do niego. Partner doceni twoją wyrozumiałość i życzliwość. W ramach rewanżu możesz spodziewać się romantycznej kolacji. Jesteś singielką? Nie unikaj dowcipnego Wodnika. Ten facet się wygłupia, bo chce zwrócić na siebie twoją uwagę. Daj mu zielone światło.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Wtorek to dobry dzień na negocjacje. W piątek uważaj, gdy będziesz liczyła pieniądze.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki twoje problemy same się rozwiążą. Nie będziesz musiała bać się o jutro, a w twoim otoczeniu pojawi się anioł stróż, który dopilnuje, byś nie popełniła kolejnego błędu. Piątek to dzień wizyty miłego gościa.
Miłość i seks: W sprawach sercowych zamieszanie, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. W życiu twojego ukochanego pojawi się kobieta, która będzie chciała między wami namieszać. Bądź czujna; szczególnie w okolicach weekendu. Twoja rywalka nie umie grać fair. Jesteś singielką? Mężczyzna, do którego masz słabość, wyśle ci dziwną wiadomość. Nie reaguj na nią. Twoja obojętność podziała na niego jak płachta na byka i o to właśnie chodzi.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Ktoś, na kogo zawsze możesz liczyć, wspomoże cię w trudnej chwili. W poniedziałek kup loteryjny los.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Znajomy, którego uważałaś za sprzymierzeńca, będzie się śmiał z ciebie za twoimi plecami. Zareaguj. W niedzielę uważaj za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował spokoju. Zapewnij mu ciepłą, przyjazną atmosferę z dala od krzyków i pretensji, nawet jeśli trwacie w konflikcie. W weekend odbierz sobie to, co mu dałaś. Jesteś singielką? Wenus wróży ci flirt z zadziornym Bykiem. Wasza rozmowa z podtekstem bardzo szybko zaprowadzi was w nieznane miejsce. Nie strać czujności.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Będziesz robiła swoje i sporo zarobisz. W drugiej połowie tygodnia twój konkurent podłoży ci pod nogi kłodę. Udaj, że tego nie zauważyłaś. Gdy wybrniesz z całej sytuacji z twarzą, zaimponujesz zespołowi.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Jedyne, czego ci zabraknie, to czas na sen. Zadbaj o zdrową dietę, by uzupełnić braki energii. W okolicach czwartku w twoim życiu wydarzy się coś przełomowego. Podjedź do całej sytuacji jak do wyzwania, któremu musisz podołać bez względu na konsekwencje.
Miłość i seks: W miłości przychylność gwiazd. Ich blask rozjaśni twoje serce. Otworzysz się na uczucie, którego do tej pory się bałaś. W drugiej połowie tygodnia bliski mężczyzna pozytywnie cię zaskoczy. Jego zachowanie będzie dowodem na to, że możesz się poczuć bezpiecznie. Twoja konkurentka przegra z kretesem.
Kariera i pieniądze: W finansach świetny okres. Na twoim koncie pojawią się wyczekiwane pieniądze. W sobotę środę zagraj w grę loteryjną. Ryzyko się opłaci.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo