Horoskop tygodniowy 25.09. - 01.10.

Sprawdź swój horoskop i dowiedz się, co przyniesie ten tydzień.
Horoskop tygodniowy 25.09. - 01.10.
Fot. Unsplash
25.09.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają porządkom w sprawach osobistych. Przeanalizuj swoje dotychczasowe porażki i zastanów się, dlaczego nie udało ci się osiągnąć sukcesu. Być może w twoim otoczeniu znajduje się osoba, która cię hamuje? Zerwij z toksycznymi znajomościami.
Miłość i seks: W miłości dobry okres, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Zwyczajne przybywanie z partnerem okaże się dla ciebie cenniejsze niż maraton w sypialni. Będziecie się sobą cieszyć i wykorzystacie każdą chwilę spędzoną razem. Jesteś singielką? Nie unikaj zalotnych spojrzeń introwertycznego Skorpiona. On czeka na sygnał z twojej strony. Wystarczy jeden uśmiech, który poślesz mu niby przypadkiem, by twój adorator zaprosił cię na randkę.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Nie będziesz więcej zarabiać, ale nauczysz się oszczędzać. W środę zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie spokojnie. W drugiej czeka cię ważne wyzwanie. Niestety nie wszystko pójdzie tak, jakbyś sobie tego życzyła. Zamiast się dołować, potraktuj tę porażkę jak lekcję życia.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany znowu postawi na szali ciebie i swoich kolegów. Przyprzesz go do muru i uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego. Przed wami trudne chwile. Jesteś singielką? Nie udawaj, że nie widzisz zalotów temperamentnego Koziorożca. Ten facet staje na głowie, byś zwróciła na niego uwagę. Daj mu szansę, bo jego zalety nie będą trwały w nieskończoność.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Wykaż się odwagą, a osiągniesz sukces. Piątek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Życie da ci w kość. Poczujesz się zmęczona, a bliscy zamiast ci pomoc, przysporzą ci więcej zmartwień. W okolicach czwartku los się od ciebie uśmiechnie. Sprawa, na której ci zależało, rozwiąże się z korzyścią dla ciebie.
Miłość i seks: Masz faceta? Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki twój ukochany zmieni się w chodzący ideał. Ty jednak zamiast się cieszyć, zaczniesz podejrzewać, że coś przed tobą ukrywa. Tym razem niesłusznie. Jesteś singielką? Na zbliżającym się spotkaniu towarzyskim poznasz uroczego Wodnika. Przed wyjściem z domu zrób się na bóstwo. Będziesz miała więcej pewności siebie i staniesz się mistrzynią flirtu.
Kariera i pieniądze: W pracy względny spokój. W okolicach czwartku współpracownik nadepnie ci na odcisk. Nie rób mu awantury, nie warto psuć sobie humoru na weekend.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Bieżące sprawy będą układały się po twojej myśli, zwłaszcza te związane z edukacją. W drugiej połowie tygodnia poczujesz zmęczenie. Relaks w domowym zaciszu z maseczką na twarzy zregeneruje cię i poprawi humor.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował wsparcia. Na kilka dni zapomnij o sobie i skup się na nim. Idealna partnerka to nie tylko zmysłowa kochanka, ale przede wszystkim oddana przyjaciółka. Jesteś singielką? W twoim otoczeniu pojawi się interesujący Byk. Zwróć na niego uwagę, bo to facet do tańca i do różańca. Razem będziecie mogli konie kraść.
Kariera i pieniądze: W finansach świetny czas. Fortuna obficie cię nagrodzi, a ty będziesz mogła spełnić niektóre marzenia. Piątek sprzyja śmiałym inwestycjom.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. W okolicach środy będziesz musiała się zmierzyć z nowym wyzwaniem, ale dasz sobie radę. W wolnych chwilach pomyśl o bliskich. Twoje życie rodzinne wymaga większej uwagi.
Miłość i seks: Masz faceta? Każdy z was zajmie się własnym życiem, zamiast tworzyć jedno wspólne. Oddalicie się od siebie i trudno będzie wam to później zmienić. Weekend tylko we dwoje bardzo wam się przyda. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny znajdzie się pod twoim urokiem. Nie pozwól, żeby czar prysł. Bądź subtelna, ale uwodzicielska.
Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych świetny okres. Zrobisz wrażenie na wpływowej osobie i dostaniesz ciekawą propozycję pracy. Twoja kariera ruszy z kopyta.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Przed tobą trudny tydzień. Staniesz przed ważnym wyborem, a w decyzji nikt nie będzie potrafił ci pomóc. Tym razem nie słuchaj głosu serca, lecz podążaj za rozumem. W przeciwnym wypadku popełnisz duży błąd.
Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zrobi się milej i zamiast tracisz czas na bezsensowne sprzeczki, zaczniecie szczerze ze sobą rozmawiać. Odnowicie nić porozumienia i znów poczujesz, że masz u swojego boku nie tylko kochanka, ale i oddanego przyjaciela. Jesteś singielką? Spodobasz się dużo starszemu od siebie mężczyźnie. On także przypadnie ci do gustu. Niestety wasza znajomość nie spotka się z akceptacją ze strony rodziny. Zamiast się buntować, przemyśl słowa bliskich.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzykowna sytuacja. Wykaż się odwagą, a Merkury cię nagrodzi. Masz szansę sięgnąć gwiazd.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Pojawi się przed tobą szansa naprawienia błędu, który negatywnie wpłynął na twoje życie rodzinne. Wykorzystaj tę okazję, bo drugi raz się nie powtórzy. Wtorek sprzyja szczerym rozmowom i wyjawieniu zatajonej prawdy. W sobotę bądź ostrożniejsza za kierownicą.
Miłość i seks: W miłości świetny okres, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Nabierzesz ochoty na flirty i romanse, a w twoim otoczeniu nie zabraknie atrakcyjnych adoratorów. Korzystaj z życia, ale bądź fair. W przeciwnym wypadku jeden z zazdrośników przypnie ci łatkę, którą trudno będzie później odczepić. Masz faceta? Twój ukochany skupi się wyłącznie na tobie, a inne kobiety przestaną go interesować nawet na stopie koleżeńskiej. Poczujesz się wyjątkowo i przestaniesz odczuwać jakiekolwiek obawy.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zamiast narzekać, weź sprawy w swoje ręce. Własny biznes to strzał w dziesiątkę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen wrażeń. W twoim życiu będzie się działo i jedyne, na co będziesz narzekać, to brak czasu na relaks. W okolicach weekendu możesz spodziewać się wizyty niespodziewanego gościa. Wasze krótkie spotkanie uświadomi ci, że pewne więzi międzyludzkie są nierozerwalne.
Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. Jeśli jesteś singielką, to najbliższe dni nie zwiastują odmiany twojej sytuacji. Nie znaczy to jednak, że będziesz skazana na samotność. Wręcz przeciwnie, twój kalendarz zapełnią terminy randek. Masz faceta? W twoim związku nie wydarzy się nic zaskakującego. I dobrze. Spokój i intymność są wam teraz bardziej potrzebne niż fajerwerki w łóżku.
Kariera i pieniądze: Zaczniesz wydawać więcej, przy tych samych zarobkach. Zapanuj nad rozrzutnością, bo wpadniesz w długi. Kolejna pożyczka od rodziców w połowie ci pomoże, a w połowie cię sfrustruje.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć większą uwagę na sprawy towarzyskie. Jedna z twoich koleżanek od dawna plotkuje za twoimi plecami. Najwyższy czas zareagować. Zrób to jak najszybciej.
Miłość i seks: Masz faceta? Wenus otoczy opieką twój związek. Problemy, które do tej pory was nękały, rozwiążą się same i między wami znów zapanuje przyjazna atmosfera. Nie osiadajcie jednak na laurach. O miłość trzeba dbać zarówno, gdy świeci słońce, jak i gdy pada deszcz. Jesteś singielką? Wirtualna znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ziemi z koleżeńskich rozmów zmieni się we flirt. Możesz spodziewać się propozycji spotkania na żywo. Weź ją pod uwagę i wciel w życie, ale dopiero wtedy, gdy poczujesz, że jesteś na to gotowa.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Szef zacznie cię doceniać i choć nie dostaniesz podwyżki, to miłe słowa usatysfakcjonują cię. Twoja efektywność wzrośnie.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Hulaszczy tryb życia da ci się we znaki. Zaniedbasz bieżące sprawy i zawiedziesz osobę, która na ciebie liczyła. Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem, weź się w garść. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia, wystarczy tylko chcieć.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi coś, co bardzo ci się nie spodoba. Tym razem wstrzymaj się z pretensjami i zaczekaj na rozwój wypadków. Najwyższy czas, by twój partner sam poszedł po rozum do głowy. Jesteś singielką? Nie trać czasu na znajomości bez przyszłości. Randkując z mężczyznami, którzy nie są w twoim typie, tracisz szansę na poznanie kogoś interesującego.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokój. Wykorzystaj ten okres na zdobycie nowych kwalifikacji. Studia podyplomowe to strzał w dziesiątkę.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Przed tobą ciężki tydzień. Przygotuj się do niego zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Idź do fryzjera, odśwież garderobę, zrób manicure. Pamiętaj – jak cię widzą, tak cię piszą.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek znajdzie się pod lupą. Żyjcie swoim życiem, ale nie bądźcie na siłę kontrowersyjni, by nie dawać kolejnego pretekstu plotkarzom. Im mniej będzie o was głośno, tym lepiej dla waszej relacji i bezpieczniej dla miłości. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się niedawno widziałaś, zaproponuje ci kolejne spotkanie. Zgódź się, ale na twoich warunkach. Twój adorator powinien wiedzieć, że też masz coś do powiedzenia i przede wszystkim swoje zdanie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej zadań. Zamiast kręcić nosem, potraktuj je jak nowe wyzwania, które mogą cię czegoś nauczyć. Środa sprzyja publicznym wystąpieniom.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie – zwłaszcza o drogi oddechowe. Jeśli palisz, to przyszedł właściwy moment na rozpoczęcie walki z nałogiem. Merkury pomoże ci wytrwać w trudnych chwilach.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany cię oszuka i choć w drobnej sprawie, to bardzo cię to zaboli. Stracisz do niego zaufanie i staniesz się oschła. Wasz związek zacznie zmierzać w złym kierunku. Jesteś singielką? Wenus wróży romans z energicznym Lwem. Między wami będzie gorąco, ale miniecie się w uczuciach i podejściu do waszej relacji. Nie próbuj na siłę tego zmieniać.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Atmosfera w firmie stanie się przyjazna i wesoła. Poczujesz, że współpracownicy darzą cię zaufaniem, a ich sympatia sprawi, że polubisz swoje zajęcie.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.09.2017 16:34
ja jestem od tych horoskopów uzależniona :) co poniedziałek musze je czytać :D to już moja tradycja od tylu lat
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2017 14:23
kocham papilotowe horoskopy :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo