Miłosny HOROSKOP NA JESIEŃ ♥

Czego spodziewać się w sferze uczuć tej jesieni? Co los przyniesie kobietom samotnym, a co tym w stałym związku? Kierować się sercem czy intuicją?
Miłosny HOROSKOP NA JESIEŃ ♥
Fot. iStock
22.09.2017

Baran (21.03-19.04)
Pierwsza połowa jesieni nie przyniesie zmian, ale nie będziesz się nudzić, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Powietrza rozpocznie się z hukiem i zanim się obejrzysz, wplączesz się w trudny do zinterpretowania układ. Na przekór jesiennym chłodom w twoim życiu zrobi się bardzo gorąco, a pod koniec października wręcz duszno. Będziesz musiała wywalczyć sobie więcej przestrzeni i nie będzie to łatwe.

Jeśli jesteś w stałym związku, to jesień będzie dla ciebie trudna. Pierwsze tygodnie tej melancholijnej pory roku zmuszą cię do refleksji. Zaczniesz się zastanawiać, czy związek, który tworzysz, jest taki, jaki powinien. Poczujesz, że czegoś ci brakuje, ale trudno będzie ci to „coś” zdefiniować. Partner wyjdzie ci naprzeciw i zrobi coś, co zmieni twoje podejście do waszej wspólnej przyszłości. Koniec jesieni będzie dla ciebie wyjątkowo udany, a twój związek na przekór przymrozkom rozkwitnie niczym egzotyczny kwiat.

Byk (20.04-20.05)
Dla Byków jesień będzie czasem ciekawym. Jeśli jesteś w stałym związku, to wrzesień i październik spędzisz u boku partnera. Twój ukochany obdarzy cię troską i czułością, a ty wreszcie poczujesz się bezpiecznie. W drugiej połowie jesieni zaczniesz szukać wrażeń, ale nie w ramionach ukochanego. Na świeczniku znajdzie się młodszy od ciebie mężczyzna. Będzie to ktoś zupełnie inny niż ty i dlatego tak fascynujący. Twoje zauroczenie nie potrwa długo, jednak odbije się piętnem na twoim związku.

Jesteś singielką? Przełom września i października będzie dla ciebie trudny. Poczujesz się samotna i mało atrakcyjna. Zaszyjesz się w domu z kubkiem kakao. W październiku zobaczysz światełko w tunelu z powodu mężczyzny, który bezszelestnie wkradnie się do twojego życia. Wasza znajomość zacznie się rozwijać łagodnie i bardzo spokojnie. Będziecie mieli dużo czasu, by się poznać i zaprzyjaźnić. Pod koniec jesieni spojrzysz na swojego adoratora jak na potencjalnego partnera.

horoskop miłosny

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Koniec września i początek października przywoła ci na myśl kogoś, kogo kochałaś. Zaczniesz wspominać wasze dzieje tak intensywnie, że wskrzesisz to, co dawno temu umarło. Znów poczujesz gorącą lawę w sercu i to znajome podniecenie. Planety będą ci sprzyjać i ułatwią kontakt z dawną miłością. Znów zaczniecie się spotykać, a twoje życie skomplikuje się tak bardzo, że w okolicach października nie będziesz wiedziała, co z tym wszystkim zrobić.

Listopad przyniesie kilka nowych rozwiązań, w tym jedno słuszne. Dokonasz dobrego wyboru, jednak nie poczujesz się w pełni szczęśliwa. Znów zaczniesz za czymś gonić, ale w twoim otoczeniu znajdzie się wartościowy mężczyzna, dzięki któremu chociaż na chwilę zapomnisz o tym, co cię gryzie. Pod koniec jesieni Wenus wróży ci przelotny flirt z błyskotliwym Skorpionem.

Rak (22.06-22.07)
Pierwsze tygodnie jesieni nie przyniosą zmian. Wręcz przeciwnie, poczujesz stagnację, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Partner zajmie się swoim życiem i sprawami zawodowymi. Zacznie odnosić sukcesy i będziesz cieszyła się jego szczęściem, jednak na długo ci to nie wystarczy. W drugiej połowie października twoja cierpliwość zawiśnie na włosku i postawisz wszystko na jedną kartę. Ukochany będzie zaskoczony, ale twoje radykalne zachowanie otworzy mu oczy. Koniec jesieni spędzicie razem, pod ciepłym kocem wtuleni w siebie, tak jak kiedyś mieliście to w zwyczaju.

Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans. Mężczyzna, z którym spędzisz pasmo upojnych nocy, będzie kimś, kogo już od dawna znasz. Zaskakujący rozwój wypadków sprawi, że znajdziecie się w sypialni sam na sam i skorzystacie z tej sytuacji. Wasz romans nie przerodzi się w związek, ale nawet przez chwilę nie będziesz żałować tego, co między wami już wkrótce zajdzie.

horoskop miłosny

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Lwicom tworzącym stały związek jesień nie przyniesie spektakularnych zmian. Twój ukochany będzie z tobą przez najbliższe miesiące, wytrzymując huśtawki nastrojów, które cię dopadną na przełomie września i października. W listopadzie karta się odmieni. To ty staniesz się ideałem partnerki, a twój ukochany zacznie lawirować, unikając odpowiedzialności. Pod koniec jesieni czekają was trudne, lecz nieuniknione rozmowy. To, co sobie powiecie, zmieni wasze podejście do niektórych spraw. Na szczęścia na lepsze.

Dla samotnych Lwic jesień będzie czasem podbojów. Nabierzesz ochoty na flirt i otworzysz się na nowe znajomości. Mowa twojego ciała oraz intelekt sprawią, że mężczyźni zaczną do ciebie lgnąć, a ty staniesz się królową każdej imprezy. W drugiej połowie jesieni flirt z mężczyzną spod żywiołu Ziemi przerodzi się w poważną znajomość. Trochę cię to przerazi i zaciekawi zarazem. Zaczniesz na poważnie brać pod uwagę opcję stworzenia stałego związku.

Panna (23.08-22.09)
Jesień dla wszystkich Panien będzie czasem romantycznym. Jeśli jesteś w związku, to twoje uczucia względem partnera rozkwitną. Twój ukochany nie pozostanie ci dłuży i również obdarzy cię szczerymi i ciepłymi uczuciami. Uda wam się spędzić razem więcej czasu i dobrze go wykorzystacie. Jedyne, czego między wami zabraknie, to namiętności. Odczujesz jej deficyt pod koniec jesień. Twój ukochany podzieli twoją tęsknotę, ale w przeciwieństwie do ciebie wyjdzie z inicjatywą. W listopadzie na przekór pogodzie w waszej sypialni zrobi się bardzo gorąco.

Samotnym Pannom wrzesień przyniesie więcej wrażeń. Jeśli obecnie narzekasz na brak męskiego towarzystwa, to w pierwszej połowie października będziesz rozchwytywana. Zainteresuje się tobą dwóch mężczyzn, ale jeden z nich nie będzie wiązał z tobą planów. Zabawi się i prędko pozbędziesz się co do niego złudzeń. W listopadzie spędzisz niezapomniane chwile z drugim adoratorem, a wasza znajomość rozwinie się z kierunku związku.  

horoskop miłosny

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
W sprawach sercowych jesienne burze. Będzie huczało, zarówno jeśli jesteś singielką, jak i trwasz w stałym związku. We wrześniu i październiku powieje chłodem, a w twoim związku zrobi się nieprzyjemnie. Będziesz musiała podjąć radykalne działanie, ale trud, który włożysz w ratowanie tego, co już zbudowałaś, nie pójdzie na marne. Druga połowa jesieni przyniesie więcej pozytywów i dobrej energii. Twój ukochany zacznie się starać i zauważysz to szczególnie w listopadzie. Usłysz od niego słowa, które zmienią wszystko.

Jeśli jesteś singielką, to na twoim horyzoncie pojawi się zmysłowy Byk. Początki waszej znajomości nie będą łatwe, zwłaszcza że każde z was będzie chciało wywalczyć dla siebie własną przestrzeń. Pomimo trudności pojawi się między wami szczere uczucie. Koniec jesieni spędzicie razem, poznając się bliżej w sypialni. Okaże się, że na tym polu pasujecie do siebie idealnie.

Skorpion (23.10-21.11)
W sprawach sercowych piękny czas, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Pod koniec września poznasz kogoś, kto przypadnie ci do gustu. Będzie to inteligentny i pewny siebie Wodnik, który nie lubi stać w miejscu. Jego apetyt na życie okaże się zaraźliwy i chcąc dotrzymać mu kroku, zaczniesz się rozwijać. Odkryjecie wspólną pasję, która połączy was na dłużej. W drugiej połowie jesieni pojawią między wami nowe uczucia. Sama nie będziesz wiedziała, czy to jeszcze przyjaźń, czy już kochanie. W listopadzie spotka was sytuacja, w której będziecie musieli się odnaleźć. Okaże się, że jesteście dla siebie ważniejsi, niż mogłabyś przypuszczać.

Jeśli jesteś w związku, to jesień będzie sprzyjała szczerym rozmowom i snuciu planów na przyszłość. Twój ukochany zapragnie zrobić krok do przodu. Będzie to wspólne zamieszkanie lub oświadczyny. Jeśli nie nosisz jeszcze pierścionka zaręczynowego, to w pierwszej połowie listopada złoty krążek z diamentowym oczkiem ozdobi twój palec. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i odważysz się przyznać sama przed sobą, że mężczyzna, z którym teraz jesteś, jest tym jedynym.

horoskop miłosny

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Nadchodzące miesiące przyniosą ożywienie w sferze uczuć. Twoje serce otworzy się na miłość i poczujesz ją już pod koniec września. Jeśli jesteś w związku, to spojrzysz na swojego partnera inaczej niż zwykle i dojrzysz w nim to, czego wcześniej nie widziałaś. Wasz związek zmieni się na lepsze zarówno pod względem duchowym jak i fizycznym. W drugiej połowie jesieni wasze życie sypialniane zmieni się nie do poznania. Nabierzecie ochoty na eksperymenty i zacznie się bawić seksem. Wszystko, czego spróbujecie, umocni wasz związek i sprawi, że staniecie się sobie jeszcze bliżsi.

Jeśli jesteś singielką, to znajomość z mężczyzną, który ci się podoba, nabierze rozmachu. Z tygodnia na tydzień będziecie się coraz częściej spotykać, a w drugiej połowie października usłyszysz u ust adoratora zaskakujące i zarazem piękne wyznanie. Z początku nie będziesz wiedziała, jak się do tego ustosunkować i w panice wycofasz się. Na szczęście twój wybranek nie da za wygraną. Przyprze cię do muru, a ty zdecydujesz się na coś, co od dawana było ci sądzone.

Koziorożec (22.12-19.01)
Jesień będzie dla ciebie czarodziejską porą roku. Jeśli jesteś w związku, to kolejne miesiące przyniosą ci wiele wrażeń i wzruszeń. Przełom września i października będzie wyjątkowy, a ty u boku swojego partnera poczujesz się niczym zakochana nastolatka. W listopadzie będziecie musieli się zmierzyć z nowym wyzwaniem. Z początku was to przerośnie, ale wsparcie Jowisza pomoże wam przetrwać trudności. Koniec jesieni to czas cielesnej fascynacji. Wasze życie sypialniane zarumieni się jak jesienne jabłuszko.

Jeśli jesteś singielką, to jesień nie przyniesie spektakularnych zmian. Nie będziesz się jednak nudzić – wręcz przeciwnie, na twojej drodze pojawi się romantyczny Baran, dzięki któremu odzyskasz wiarę w miłość. Wasza znajomość będzie się rozwijać powoli, ale z dobrym rezultatem. W listopadzie zamiast zauroczenia, poczujesz do niego coś głębszego i silniejszego. Będziesz biła się z myślami i zachodziła w głowę, zastanawiając się, co o tym wszystkim myśli twój adorator. Odpowiedź okaże się zaskakująca.

horoskop miłosny

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Koniec września dla samotnych Wodników będzie niekorzystny. Poczujesz się samotna, a mężczyzna, który ci się podoba, zainteresuje się twoją koleżanką. Ich znajomość zacznie się rozwijać, a ty popadniesz w melancholię. Twój smutek nie potrwa długo i w październiku otrząśniesz się po tej porażce. Wyjdziesz do ludzi i zaangażujesz się w sprawy towarzyskie. Na jednym ze spotkań poznasz wesołego Koziorożca. Będziecie mieli dużo wspólnych tematów i szybko się zaprzyjaźnicie. W listopadzie między wami zaiskrzy.

Jeśli jesteś w związku, to w pierwszej połowie jesieni nie wydarzy się nic wyjątkowego. W twojej relacji powieje chłodem i nudą, na szczęście chwilowo. Przełom października i listopada również i dla was będzie przełomowy. W waszym związku zrobi się dużo cieplej, a wy znów zaczniecie czerpać przyjemność z bycia razem. Pod koniec jesieni czeka was test sprawdzający wasze zaangażowanie. Przejdziecie go pomyślnie.

Ryby (21.02-20.03)
Jesień nie przyniesie wielu zmian w sprawach sercowych dla Ryb w stałym związku. Pierwsze tygodnie tej pory roku spędzisz ze swoim partnerem i choć będzie miło, to momentami zabraknie fajerwerków. W drugiej połowie jesieni twój ukochany zacznie się interesować innymi kobietami. Dowiesz się o tym od swojej rywalki. Mając w świadomości to, że z tobą konkuruje, zachowaj dystans do całej sytuacji i podziel na czworo to, co od niej usłyszysz. W listopadzie uda ci się wyjaśnić całą sprawę. Dojdziecie z partnerem do konstruktywnych wniosków, a wasz związek umocni się.

Jeśli jesteś Rybą, którą nadal szuka drugiej połowy, to na początku października znajdziesz ją pod postacią czarującego Lwa. Będzie to ktoś żywiołowy i pełen optymizmu. Spotkania z nim będą wyjątkowe i zanim się obejrzysz, zakochasz się po uszy. W drugiej połowie jesieni wydarzy się coś nieprzyjemnego. Okaże się, że nie jesteś jedyną kobietą w jego życiu i bardzo cię to zaboli. Staniesz przed trudną decyzją, ale Mars doda ci odwagi, byś zrobiła to, co słuszne.

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
pioreczko (Ocena: 3) 19.12.2017 11:19
Nie zgadza się większość... Szkoda, bo fajny ten horoskop. Dużo lepiej dopasowany okazał się ten na stronie: https://www.horoskop360.pl/horoskop-rak/miesieczny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2017 09:29
oby wszystko się zgodziło :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo