Horoskop tygodniowy 11.09. - 17.09.

Co wróżka Nunila przepowiada na najbliższe dni?
Horoskop tygodniowy 11.09. - 17.09.
Fot. Unsplash
11.09.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Będziesz się wysypiać, a mimo to zabraknie ci energii. Spadek formy pokrzyżuje ci większość planów. W wolnych chwilach zamiast robić coś na siłę, zajmij się hobby, które nie wymaga aktywności fizycznej.
Miłość i seks: W miłości świetny okres, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Będziesz rozchwytywana, a energiczny Strzelec oszaleje na twoim punkcie. Dostaniesz od niego zaskakującą wiadomość na pograniczu listu miłosnego i dwuznacznej propozycji. Masz faceta? Partner zmieni do ciebie podejście i stanie się kimś naprawdę bliskim. Poczujesz, że dzielisz życie z kimś, kto jest twoim kochankiem i zarazem przyjacielem. Weekend spędźcie we dwoje.
Kariera i pieniądze: Odniesiesz mały sukces. Twój przełożony pochwali cię i zaskoczysz samą siebie, jak bardzo cię to ucieszy. W drugiej połowie tygodnia będziesz miała więcej zleceń. Przyłóż się.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Twoja pewność siebie spadnie. Codzienne sukcesy ci nie wystarczą i dojdziesz do smutnych wniosków. W weekend spotka cię coś miłego, a wokół ciebie nie zbraknie wesołych ludzi. Twój nastrój poprawi się.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszej sypialni zrobi się ciekawiej. Twoje libido wróci do normy, a partner nabierze ochoty, by zrobić coś, na co zawsze miał chęć. Jedno jest pewne – będzie gorąco. Jesteś singielką? Poznasz interesującego Lwa. Już od pierwszej rozmowy poczujesz, że wasza znajomość zmierza w kierunku romansu. Nie walcz z tym. W życiu ważne są tylko chwile.
Kariera i pieniądze: Będziesz miała mniej pracy. Osoba, z którą dzielisz się obowiązkami, wesprze cię. W drugiej połowie tygodnia bądź przygotowana na wszystko. Twój szef bardzo cię zaskoczy.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Uda ci się wypocząć i ukoić skołatane nerwy. Odzyskasz dobry humor, na czym skorzystają twoi bliscy. Pod koniec tygodnia znajdź czas dla przyjaciółki. Wspólne rozwijanie zainteresowań jeszcze bardziej pobudzi twoją wyobraźnię.
Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniesz szukać dziury w całym i spojrzysz na partnera łaskawszym okiem. Okaże się, że źródłem waszych problemów jest fakt, że jesteście do siebie podobni niczym dwie krople wody. Jesteś singielką? Daj się namówić na randkę w ciemno. Już od dawna nie czułaś tego specyficznego dreszczyku emocji. Twoja koleżanka znalazła dla ciebie idealnego kandydata. Zaufaj jej intuicji.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej zleceń. Będziesz musiała dłużej posiedzieć w pracy, ale twój trud zostanie nagrodzony. Możesz spodziewać się dodatkowej gotówki.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Uwolnisz się od problemu, który nie pozwalał ci się rozwijać. Twoje życie bardzo się nie zmieni, ale poczujesz, że zrzuciłaś z siebie ogromny ciężar. W okolicach czwartku mniej mów, a więcej słuchaj. Osoba, która nie jest byle kim, powie coś, co warto zapamiętać.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zacznie przypominać koleżeńską znajomość. Będziecie się ze sobą dobrze bawić, ale namiętność między wami osiągnie depresję. Porozmawiajcie na ten temat. Twój ukochany zaskoczy cię swoim punktem widzenia. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny zaprosi cię do kina. Zgódź się, nawet jeśli twoja przyjaciółka nie ma o nim dobrego zdania. Warto wyrobić sobie własny punkt widzenia.
Kariera i pieniądze: W pracy będziesz się nudzić. Robiąc w kółko to samo, dojdziesz do przygnębiających wniosków. Środa to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną. Podjedź do niej na chłodno, a zyskasz przewagę.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Osoba, z którą łączy cię więź, oddali się od ciebie. Poczujesz to bardzo wyraźnie, ale zabraknie ci odwagi, by zapytać wprost, dlaczego tak się stało. W drugiej połowie tygodnia uda ci się wypocząć. W wolnych chwilach pamiętaj o aktywności fizycznej.
Miłość i seks: Masz faceta? Okres sielanki przeminie i dopadnie was proza życia. Będziecie musieli się w tym odnaleźć, ale przyjdzie wam to zaskakująco łatwo. Czy to nie kolejny dowód na to, że jesteście dla siebie stworzeni? Jesteś singielką? Mężczyzna o zniewalającym uśmiechu zacznie się do ciebie zalecać. Jego sposób bycia i technika flirtu trochę cię zdezorientują. Nie będziesz wiedziała, co o tym wszystkim myśleć. Zaczekaj na rozwój wypadków.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej, ale nie będziesz się teraz tym przejmować. Pieniądze są po to, żeby je wydawać. W weekend uważaj jednak na kieszonkowców.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Rozmowa z pewną siebie koleżanką da ci do myślenia. Spojrzysz na swoje życie z innego kąta i dostrzeżesz, że szklanka jest do połowy pełna, a nie pusta, tak jak do tej pory sądziłaś. W weekend zamiast imprezować, znajdź czas dla rodziców.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi coś zaskakującego. Jego zachowanie będzie świadczyło zarówno o bezmyślności, jak i miłości, którą do ciebie czuje. Mimo wszystko nie traktuj tego z przymrużeniem oka. Takie sprawy należy wyjaśniać od razu. Jesteś singielką? Mężczyzna, który lubi się popisywać, zaproponuje ci spotkanie. Zgódź się, ale nie traktuj tej propozycji jak randki. Zamiast seksownej małej czarnej, załóż coś wygodnego. W razie czego nie będziesz czuła się głupio.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym lepiej. Dostaniesz dodatkowe zlecenie i przestaniesz się martwić na zapas. Pod koniec tygodnia pamiętaj o spłacie długów!

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Osoba, którą traktowałaś po macoszemu, zacznie spiskować za twoimi plecami. Nic dziwnego – nie ma zbrodni bez kary. Zastanów się, jak wyprostować całą sprawę. W sobotę uważaj za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Znajdziecie się w nowej sytuacji. Początki będą trudne, ale z czasem przyzwyczaisz się do tego, co kiedyś wydawało się nie do zaakceptowania. Jeden z wolnych wieczorów przeznaczcie na wspólne gotowanie. Domowe czynności wykonywane razem także zbliżają. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory cię zbywał, odezwie się do ciebie. Wasza krótka rozmowa da ci do myślenia. Piątek to dzień flirtu. Zrób się na bóstwo, by nie zabrakło ci pewności siebie.
Kariera i pieniądze: W finansach przychylność gwiazd. Inwestuj, graj na loterii i nie unikaj ryzyka. Fortuna cię wynagrodzi.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Wyjdziesz przed szereg i oberwiesz. Kolejny raz okaże się, że dobrymi intencjami jest wybrukowane piekło. W drugiej połowie tygodnia znajdź czas na relaks. Zasłużyłaś na niego. Niedziela to dzień dobrych wiadomości.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zrobi się ciepło i romantycznie. Będziecie dla siebie życzliwi w myśli, mowie i uczynku. Poczujesz się szanowana i kochana. W weekend pojedźcie razem na wycieczkę. Zmiana otoczenia dobrze wam zrobi. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który lubi ryzyko. Wasze spotkanie sam na sam okaże się ekscytujące. Ciesz się życiem.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokój, ale tylko przez chwilę. Bądź przygotowana na burzę z piorunami. Twoja współpracowniczka dołoży do pieca.  

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Będziesz w lepszym nastroju. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie i okaże się, że kontakt ze znajomymi jest dla ciebie ważniejszy niż mogłaś przypuszczać. W drugiej połowie tygodnia unikaj nadaktywności fizycznej. Nie będziesz w szczytowej formie.
Miłość i seks: Masz faceta? Pokłócicie się, ale tym razem powód nie będzie błahy. Nie dojdziecie do konsensusu i jedynym rozwiązaniem okaże się kilkudniowa separacja. Chwile rozłąki pozwolą wam spojrzeć na tę kwestię z dystansu. Jesteś singielką? W twoim życiu uczuciowym pojawi się z impetem zodiakalny Byk. Wszystko potoczy się tak nagle, że nie będziesz wiedziała, co dalej. Pozwól waszej znajomości się rozwinąć.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie osiadaj na laurach i pomyśl o kursie, dzięki któremu zdobędziesz dodatkowe kwalifikacje. Nigdy nie wiadomo, kiedy i co ci się przyda.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Będziesz w doskonałym nastroju. Odniesiesz sukces w dziedzinie związanej z twoimi zainteresowaniami, a dobra passa szybko się nie skończy. Wręcz przeciwnie, los dopiero zacznie cię nagradzać. Nie daj sobie wmówić, że to tylko łut szczęścia. Tak naprawdę sama na wszystko zapracowałaś.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się niepewny. Poczujesz, że nie stoicie za sobą murem, tak jak było kiedyś, ale udasz, że nic się nie dzieje. Błąd. Warto rozmawiać, nawet na najbardziej delikatny temat, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą uczucia. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb zachowa się wobec ciebie niejednoznacznie. Nie snuj tez, bo ten facet jest nieprzewidywalny i sam nie wie, o co mu tak naprawdę chodzi.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Ciesz się tą sytuacją, bo nie potrwa ona zbyt długo. W środę zagraj w totolotka.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Spojrzysz na swoją przyszłość w kolorowych barwach. Przestaniesz się martwić i postawisz zaakceptować stan rzeczy bez szukania dziury w całym. W weekend nie siedź w domu i spotkaj się ze znajomymi. Usłyszysz na swój temat wiele budujących komplementów.
Miłość i seks: Masz faceta? Postaraj się być dla niego kobieca i zmysłowa. Kluczem do waszego miłosnego spełnienia jesteś ty sama. Pokaż, jaki potencjał w tobie drzemie, a wasz związek stanie się namiętny i pełen pasji. Jesteś singielką? Mężczyzna, na którego dotąd nie zwracałaś uwagi, wyda ci się bardzo interesujący. Nie będziesz mogła przestać o nim myśleć i sama się tym zawstydzisz. Nie walcz z emocjami. Czasem warto pozwolić sobie na chwilę zapomnienia.
Kariera i pieniądze: W pracy tak sobie. Ani dobrze, ani źle. Niestety półśrodki nie są dla ciebie i dobrze o tym wiesz. Zmień coś, zanim stracisz zapał.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Wkroczysz w nowy świat, ale z dumą i pewnością siebie widoczną na zewnątrz. W środku będziesz drżeć, ale w oczach innych staniesz się kobietą sukcesu. Zrób wszystko, by twój wizerunek nie legł w gruzach. Dobra opinia bardzo ci się przyda.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przejdzie dziwną metamorfozę i stanie się taki, jaki był na samym początku. Pod względem emocjonalnym to dobrze, ale biorąc pod uwagę waszą wspólną przyszłość, już niekoniecznie. Zastanów się, dlaczego tak się stało. Jesteś singielką? Mężczyzna, który nie lubi konkurencji, skrytykuje cię. Paradoksalnie to, co powie, będzie świadczyło o skrytej miłości, którą od dawna do ciebie żywi. Zaczekaj na bieg zdarzeń.
Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Znowu będziesz musiała sobie czegoś odmówić, ale tym razem nie przejmiesz się tym zbytnio. I dobrze. Pieniądze szczęścia nie dają, zwłaszcza tobie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo