Horoskop tygodniowy 04.09. - 10.09.

Co przyniesie ten tydzień? Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku.
Horoskop tygodniowy 04.09. - 10.09.
Fot. Unsplash
04.09.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Odkryjesz w sobie kulinarny talent. Swoimi wypiekami zachwycisz bliskich, a także zdobędziesz czyjąś sympatię zgodnie z porzekadłem: przez żołądek do serca. W drugiej połowie tygodnia będziesz musiała zająć się sprawami, które do tej pory odkładałaś.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach będziesz go bardzo potrzebować. Nie wstydź się mu o tym powiedzieć. Kierując się dumą, tylko pozornie wygrywasz. Szczerość w związku popłaca. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię zawodowe stosunki, zacznie się do ciebie zalecać. Nie traktuj tego jako żart, bo ten facet naprawdę się w tobie podkochuje, tylko nie umie tego odpowiednio wyrazić.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym porażki i sukcesy. Biznesowa rozmowa, którą przeprowadzisz na początku tygodnia, nie pójdzie po twojej myśli. Na duchu podniesie cię sytuacja z okolic czwartku.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz miała dużo spraw na głowie, ale wyjdzie ci to na dobre. Nie będziesz miała czasu na melancholię i rozmyślania, a w twoim życiu zrobi się trochę weselej. W sobotę pojedź na wycieczkę rowerową.
Miłość i seks: Masz faceta? Otworzysz się przed nim i powiesz o sprawach, które do tej pory trzymałaś zamknięte w swoim sercu. Zrzucisz z siebie spory ciężar, a ukochany doceni fakt, że stał się powiernikiem twoich sekretów. Jesteś singielką? Spotkasz mężczyznę, z którym kiedyś romansowałaś. Pod wpływem impulsu umówicie się na randkę. Nie odwołuj tego spotkania. Może być ciekawie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym niewielka, ale dotkliwa porażka. Twoja pewność siebie spadnie i zaczniesz się bać o swoją przyszłość. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jowisz i Merkury czuwają nad twoją sytuacją.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Przed tobą dziwny czas. Będziesz miała wiele powodów do radości, ale nie dostrzeżesz ich. Zaczniesz porównywać się z innymi osobami i pozazdrościsz im szczęścia. Być może pragniesz czegoś, na co tak naprawdę nie jesteś jeszcze gotowa? Przemyśl to.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zrobi się przytulniej. Będziecie dla siebie mili i czuli, a każdy z was zacznie się bardziej troszczyć o partnera niż o samego siebie. Oby tak nadlej. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który do tej pory był zapatrzony w twoją koleżankę. Porozmawiaj z nią na ten temat, by nie zrodził się między wami antagonizm. Pewne sprawy warto wyjaśnić od razu.  
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W pierwszej połowie tygodnia unikaj współpracownika, który działa ci na nerwy, a w drugiej szefa. Czwartek to dobry dzień na ważne negocjacje.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Pozbędziesz się negatywnych myśli i spojrzysz do przodu, widząc swoją przyszłość w kolorowych barwach. W okolicach czwartku ktoś popsuje ci humor, ale nie na długo. W niedzielę zadzwoń do przyjaciółki. W jej życiu nie dzieje się najlepiej.
Miłość i seks: Masz faceta? Pokochasz go na nowo dwa razy mocniej i trochę cię to przerazi. Przestraszysz się swoich uczuć i tego, że twój partner w stosunku do ciebie nie jest aż tak wylewny. Pamiętaj, że czasami nie powinno się odkrywać wszystkich kart. Jesteś singielką? Randka z zabawnym Koziorożcem pozytywnie cię zaskoczy. Okaże się, że ten facet nie jest tylko dowcipnisiem, ale skrywa też w sobie duszę romantyka. Kolejny raz przekonasz się, że pozory mylą.
Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Nie szukaj dziury w całym i ciesz się tym, co masz. Tak naprawdę wcale nie potrzebujesz więcej. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o swoją kondycję psychiczną. Wypocznij, a najlepiej zmień otoczenie. W drugiej połowie tygodnia unikaj ludzi, z którymi kontakt zbyt wiele cię kosztuje. Wtorek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zmieni się, ale sama nie będziesz wiedziała, czy to dobrze, czy źle. Zamiast analizować i rozmyślać, przyjmij to jako fakt i przystosuj się do nowego stanu rzeczy. Weekend postarajcie się spędzić tylko we dwoje. Jesteś singielką? Wenus sprawi, że mężczyźni będą do ciebie wzdychać, ale żaden z nich nie odważy się zrobić pierwszego kroku. Nic dziwnego. Na pierwszy rzut oka sprawiasz wrażenie dziewczyny, która stawia sobie i innym poprzeczkę bardzo wysoko.
Kariera i pieniądze: Osoba, której kiedyś bardzo pomogłaś, okaże się twoim największym konkurentem. Rozczarujesz się i kolejny raz utwierdzisz się w przekonaniu, że tam, gdzie są pieniądze, kończą się przyjaźnie.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Dom stanie się twoim azylem. Przestaniesz na siłę szukać pretekstu do wyjścia i przebywanie w czterech ścianach wpłynie na ciebie uspokajająco. W piątek uda ci się dopiąć na ostatni guzik ważną sprawę.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zrobi się goręcej. Znów zaczniecie czerpać przyjemność z seksu i nauczycie się także o nim mówić. Okaże się, że macie w sobie ten sam ogień i te same fantazje. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, którego wyróżnia wyczucie stylu. To facet, który doceni twój gust. Razem stworzycie wysmakowaną parę.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Nie będziesz mogła opędzić się od zleceń, a na twoim koncie pojawi się spora sumka. W drugiej połowie tygodnia zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Podejdź do niej choćby z czystej ciekawości. Ktoś zaproponuje ci interesującą współpracę.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Postawisz sobie wysoko poprzeczkę. Zaczniesz realizować cele, ale pod koniec tygodnia zabraknie ci entuzjazmu. Osiądziesz na laurach i zamiast coś zyskać, stracisz dobry humor. Nie tędy droga. Tkwiąc w błędnym, kole tracisz czas.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku będzie lepiej niż ostatnio. Mimo wszystko twój ukochany wciąż będzie czuł niedosyt. Popracujcie nad życiem sypialnianym. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który pod względem temperamentu jest twoim przeciwieństwem. Daj mu szansę. Czasem warto zaryzykować.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym podziel sprawy na istotne i błahe. Zajmij się najważniejszymi w mniemaniu szefa. To, co ty uważasz za słusznie, dla twojego przełożonego nie jest niczym wartym uwagi. Nie wychodź przed szereg.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na sprawach rodzinnych. Pomagając bliskim, tak naprawdę pomagasz sobie. W drugiej połowie tygodnia spotka cię dziwna sytuacja. Zanim zareagujesz, poproś o radę osobę, którą uważasz za autorytet.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrozumie, jak bardzo cię ostatnio zaniedbywał. Choć się do tego nie przyzna, to zauważysz różnicę w jego zachowaniu. W sobotę pójdźcie razem na imprezę i przetańczcie całą noc. Jesteś singielką? Przestaniesz flirtować z mężczyznami, którzy nie są w twoim typie, i skupisz się na inteligentnym Wodniku. Wasza randka przyprawi cię o dreszcze.
Kariera i pieniądze: W pracy dużo szczęścia. Przeoczysz pewne sprawy, ale nikt tego nie zauważy. Pod koniec tygodnia usłyszysz miły komplement, ale trudno będzie ci go przyjąć. Pamiętaj, że ludzie nie oceniają jednego momentu, tylko całokształt.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Zrozumiesz pewne sprawy i poczujesz się psychicznie dojrzała. Z jednej strony cię to ucieszy, ale z drugiej poczujesz, że coś mija bezpowrotnie. W walce z przygnębieniem pomoże ci sport. Zamiast siłowni, wybierz jogging po parku.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach będziecie się mijać. Jak zwykle powodem stanie się praca i domowe obowiązki. Zastanówcie się, jak rozwiązać ten problem. Wspólny kurs tańca to strzał w dziesiątkę. Jesteś singielką? Spodobasz się atrakcyjnemu mężczyźnie, który będzie miał w sobie dużo uroku, ale mało skromności. Będzie to irytujące i zarazem interesujące. Umów się z nim. Przynajmniej nie będziesz się nudzić.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas zapłaty. Niestety, dostaniesz mniej niż sądziłaś. Nie udawaj, że nic się nie dzieje. Nie pierwszy raz zostałaś pominięta. Walcz z nepotyzmem.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W twoim życiu będzie się działo i choć nie wszystko pójdzie po twojej myśli, to najważniejsze, że uporasz się z dolegliwościami zdrowotnymi. Poczujesz także chęć zmian, ale wstrzymaj się z nimi. Nie jesteś jeszcze na nie gotowa.
Miłość i seks: W miłości brak entuzjazmu, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Rutyna, która ostatnio zagościła między tobą a partnerem, sprawi, że zaczniesz szukać wrażeń. Miej się na baczności. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który będzie miał nieskazitelną opinię. Okaże się, że to, co dla innych kobiet jest atutem, dla ciebie jest czymś mniej istotnym. Twoje serce nie zabije mocniej.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym komplikacje. Ktoś na kim do tej pory mogłaś polegać, odwróci się od ciebie. Będziesz musiała radzić sobie sama i niestety pewne sprawy cię przerosną. W piątek czeka cię trudna rozmowa. Podejmij ją, ale wcześniej się wyśpij.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Twoje życie zmieni się na lepsze. Uporządkujesz najważniejsze sprawy, zwłaszcza t, związane z rodziną i uczuciami. W weekend los się do ciebie uśmiechnie. Możesz spodziewać się miłej niespodzianki.
Miłość i seks: Masz faceta? Zachowasz się wobec niego nie do końca fair. Sytuacja rozejdzie się po kościach, ale mimo to będą cię dręczyć wyrzuty sumienia. Porusz ten temat. Rozmowa cię oczyści. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory traktował cię jak powietrze, wyzna ci miłość. Zdystansuj się do tego. Ten facet prowadzi nieczyste gierki. Nie daj zbić się z pantałyku.
Kariera i pieniądze: W finansach uśmiech losu. Pieniądze będą ci się mnożyć w rękach i uda ci się zrealizować projekt, który wymagał większego nakładu. W sobotę zagraj w totolotka.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W twoim życiu towarzyskim zrobi się gorąco. Zahuczy od plotek, a ty znajdziesz się w ich centrum. Nie dementuj ich. Jesteś kontrowersyjna i musisz się przyzwyczaić, że raz na jakiś czas ktoś powie o tobie o jedno zdanie za dużo.
Miłość i seks: W miłości dziwny okres. Niby będzie dobrze, a jednak wciąż będzie ci czegoś brakowało. Mężczyzna bliski twojemu sercu dostrzeże twój niepokój, ale nie podejmie rozmowy na ten temat. W drugiej połowie tygodnia staniesz się podatna na flirt.
Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe staną się dla ciebie najważniejsze. Zapragniesz mieć więcej, by pozbyć się kompleksów. Chęć posiadania okaże się dobrym  motorem napędzającym. Już wkrótce znacznie się wzbogacisz.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie