Horoskop tygodniowy 21.08 - 27.08

Poznaj przyszłość już dziś. Co czeka Cię w najbliższych dniach?
Horoskop tygodniowy 21.08 - 27.08
źródło: AJ Garcia / Unsplash
21.08.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Codzienność zacznie cię nudzić i zatęsknisz za szalonym życiem nastolatki. Na twoim horyzoncie pojawi się ktoś, kto chętnie dotrzyma ci towarzystwa podczas zabawy do białego rana. W niedzielę dostaniesz dziwną wiadomość. Zanim zareagujesz, skonsultuj się z przyjaciółką.

Miłość i seks: Masz faceta? Wenus zagra ci na nosie i sprawi, że na twojej ścieżce pojawi się mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło. Wystarczy krótka rozmowa z nim, by twoje uczucia odżyły. Miej się na baczności. Jesteś singielką? W najbliższych dniach zadbaj o wygląd przed wyjściem z domu. Los ześle ci atrakcyjnego faceta, którego poznasz w zwyczajnej, codziennej sytuacji. Pamiętaj jednak, że we wszystkim ważny jest umiar. Sztuczne rzęsy zamiast przyciągnąć, mogą odstraszyć.

Kariera i pieniądze: Merkury obdarzy cię zawodową intuicją. Podejmiesz słuszną decyzję, która zaważy na twoich finansach. Piątek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W twoim domu znów zrobi się ciepło i przytulnie. Wspólnie załagodzicie konflikt, który od dawna was rozdzielał i zaczniecie ze sobą szczerze rozmawiać. Weekend sprzyja spontanicznym wycieczkom.

Miłość i seks: W miłości zapragniesz odmiany, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Zaczniesz gonić za czymś, czego sama nie będziesz umiała określić, a twoje rozkojarzenie zauważy partner. Czeka cię trudna rozmowa. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, znudzi cię. Stracisz ochotę na randki z nim i dasz mu to do zrozumienia. Twój adorator poczuje się dotknięty.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Wyjdziesz na prowadzenie i zostawisz w tyle konkurencję. Druga połowa tygodnia sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym. Ubierz się elegancko i nie zapomnij o pogodnym nastawieniu.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie moc, by zmienić złe nawyki. Wdrożysz w życie ambitny plan i dzięki wsparciu Marsa uda ci się dopiąć swego. Weekend spędź z bliskimi. Kontakt z najmłodszymi członkami rodziny obudzi w tobie instynkt macierzyński.

Miłość i seks: W miłości więcej zaufania. Jeśli jesteś w związku, to między tobą a partnerem zapanuje wspaniała atmosfera. Przestaniecie się wzajemnie podejrzewać i oskarżać, a także pozwolicie sobie na więcej swobody bez strachu, że druga strona to wykorzysta. Jesteś singielką? Staniesz się mniej podejrzliwa względem swoich adoratorów. Przestaniesz doszukiwać się kłamstw i otworzysz się na miłość.

Kariera i pieniądze: W finansach świetny czas. Pieniądze będą mnożyły ci się w rękach i wreszcie będziesz mogła pozwolić sobie na luksus, za którym tęsknisz. Robiąc zakupy, nie zapomnij o przyjaciółce, której ostatnio nie kupiłaś prezentu na urodziny.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Wykażesz się siłą charakteru i postawisz na swoim. Twoja postawa wzbudzi respekt również u osób, które do tej pory cię nie doceniały. W wolnej chwili zrób remanent w szafie i dopasuj wizerunek do swojej osobności. Bluzeczki w pastelowych kolorach podaruj młodszej siostrze.

Miłość i seks: W miłości mniej chaosu. Uporządkujesz sprawy sercowe i zakończysz znajomości, które nic ci nie dawały, a wręcz przeciwnie – odbierały energię. Postawisz na mężczyzn godnych zaufania i skupisz się na budowaniu relacji, które nie opierają się tylko na łóżku. Na początku będzie ci trudno, ale z biegiem czasu okaże się, że podjęłaś mądrą decyzję.

Kariera i pieniądze: Zaczniesz się wspinać po szczeblach kariery w zawrotnym tempie. Z dnia na dzień będziesz miała na koncie coraz więcej sukcesów oraz, co ważniejsze, doświadczenia. Ktoś, kto szuka młodej, ambitnej osoby, zauważy cię.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W twoim życiu zrobi się przyjemniej. Na początku tygodnia załatwisz ważną sprawę związaną ze sprawami zawodowymi i choć nie wszystko pójdzie po twojej myśli, to odetchniesz z ulgą. W drugiej połowie tygodnia osoba, z którą ostatnio się pokłóciłaś, odezwie się do ciebie. Znajdź dla niej czas, ale nie bądź zbyt wylewna. To nie ty zawiniłaś.

Miłość i seks: W miłości bez rewelacji, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Na twoim horyzoncie nie pojawi się nikt warty uwagi i zatęsknisz za namiętnością. Zanim odezwiesz się do byłego kochanka, zastanów się, jak zostaniesz odebrana. Dla ciebie to nic wielkiego, ale on zinterpretuje twoje zachowanie jak akt desperacji. Masz faceta? Spędzicie udany czas i choć zrobi się między wami przytulniej, to nie unikniecie niepotrzebnej kłótni. Może warto spędzić jeden weekend bez siebie?

Kariera i pieniądze: W pracy zmiany w zespole. Ty będziesz bezpieczna, ale osoba, z którą się lubisz, będzie musiała odejść. Nie rozpaczaj w obecności szefa.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Twoja pozycja w towarzystwie zmieni się. Poczujesz, że znajomi liczą się z twoim zdaniem i że żadna impreza nie może się odbyć bez ciebie. Będziesz tryskać energią oraz humorem i trochę się w tym zatracisz. W ferworze zdarzeń i zabawy pamiętaj o złożonych wcześniej obietnicach.

Miłość i seks: W miłości lepszy okres. Jeśli jesteś w związku, to poczujesz, że twój ukochany akceptuje twoje wady i kocha cię taką, jaką jesteś. Przestaniecie się wzajemnie krytykować, wspólnie dochodząc do wniosku, że jesteście z tej samej gliny. Jesteś singielką? Uczucie, które żywiłaś do mężczyzny spod znaku Wagi, zmieni się. Młodzieńcza fascynacja ustąpi miejsca czemuś bardziej dojrzałemu i trochę cię to przerazi. Nie walcz z tym.

Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian, ale nie będziesz narzekać. Jedyne, na co musisz uważać, to osoby, które wykorzystując twoją empatię, będą chciały cię naciągnąć. Nie daj się zmanipulować.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Jowisz obdarzy cię cierpliwością, której do tej pory ci brakowało. Dzięki niej uda ci się dokończyć nurtującą sprawę. W weekend wypoczniesz psychicznie, ale nie fizycznie. Mimo to w niedzielę uśmiech ozdobi twoją twarz.

Miłość i seks: Masz faceta? Najbliższe dni sprzyjają wspólnym wyjazdom. Nawet krótki urlop wpłynie odświeżająco na wasz związek i sprawi, że zapomnicie o rutynie. Wybierając cel podróży, omijajcie szerokim łukiem zatłoczone miejsca. Najbardziej potrzebna jest wam intymność. Jesteś singielką? Będzie ci trudno rozkochać w sobie mężczyznę, na którym ci zależy. Zdobędziesz się na ostateczność, ale nawet tak odważy krok nic nie zmieni. Nie tędy droga. Ten facet niczym afrykański drapieżnik lubi zdobywać.

Kariera i pieniądze: W finansach nie najlepiej. Nie będziesz wydawać więcej, a mimo to pieniądze będą same znikać z twoje konta. Zastanów się, dlaczego tak się dzieje. Być może przyzwyczaiłaś się do standardu, na który tak naprawdę cię nie stać.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie zrażaj się niepowodzeniami. Los nie będzie cię oszczędzał, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Merkury wystawił cię na próbę, więc wykaż się hartem ducha. Pamiętaj, że co cię nie zabije, to cię wzmocni. W niedzielę uważaj na kieszonkowców.

Miłość i seks: W miłości zaskoczenie. Mężczyzna bliski twojemu sercu zacznie się zachowywać w sposób, który do tej pory nie był ci znany. Zaczną was spotykać niecodziennie sytuacje, podczas których na jaw wyjdą różnice między wami. Okaże się, że wcale nie macie tych samych priorytetów, a wręcz przeciwnie – wasze życiowe plany są skoncentrowane na innych celach.

Kariera i pieniądze: W pracy trochę lepiej. Będziesz robiła swoje – ani lepiej, ani gorzej niż wcześniej, jednak szef nie powie na twój temat ani jednego złego słowa. Być może naprawdę się coś zmieniło.

 

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Rodzinne wyjazdy okażą się klapą. Zamiast sielanki, czekają cię kłótnie i sceny zazdrości nie wiadomo o co. Będziesz musiała stanąć po jednej ze stron i trudno ci się będzie określić. Działaj pod wpływem impulsu, bo w takiej sytuacji i tak nie ma dobrego wyjścia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zaskoczy się i zrobi coś niespodziewanego. Będziesz szczęśliwa i przestraszona zarazem. Nie wyolbrzymiaj całego zdarzenia. W twoim partnerze drzemią nieobliczalne cechy i dobrze o tym wiesz. Jesteś singielką? Przed tobą randka z ambitnym Wodnikiem. Nie ubieraj się zbyt elegancko, bo zamiast kolacji w ekskluzywnej restauracji, znajdziecie się w miejscu związanym ze sportem.

Kariera i pieniądze: W pracy lepszy okres. Robota będzie paliła ci się w rękach i choć szef cię nie pochwali, to tym razem wystarczy ci własna satysfakcja. W środę zagraj w totolotka.

 Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nad twoim zdrowiem będzie czuwała Wenus. Jej energetyzująca, seksualna siła pomoże ci uporać się z problemami natury kobiecej. Odetchniesz z ulgą i nabierzesz ochoty, by żyć pełną parą. W sobotę zrobisz coś, na co od dawna miałaś ochotę.

Miłość i seks: Masz faceta? Życie z nim pod jednym dachem okaże się sielanką. Będziesz czuła się jak hrabianka, która wykonuje domowe obowiązki z nudów, a nie dlatego, że nikt za nią tego nie zrobi. Ciesz się przywilejami, ale nie przyzwyczajaj się. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny zwariuje na twoim punkcie. Usłyszysz od niego tak dużo komplementów, że zaczniesz się zastanawiać, czy przypadkiem twój adorator nie postradał zmysłów.

Kariera i pieniądze: W pracy zabraknie ci kreatywności. Będziesz szukała pomysłów w miejscach, gdzie trudno o inspirację i czekając na wenę, obniżysz swoją efektywność. Przełożony tego nie skomentuje, ale zauważy twoją umysłową niedyspozycję.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Na twojej drodze pojawi się ktoś ekscentryczny i zarazem sympatyczny. Szybko połączy was nic porozumienia, mimo dzielących was poglądów. Razem znajdziecie hobby, które stanie się waszym wspólnym zainteresowaniem. Niestety zaczniecie rywalizować. Szkoda.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach nie wydarzy się nic zaskakującego. Wręcz przeciwnie, trochę powieje nudą, a ty zamiast zaradzić tej sytuacji, zamienisz się w leniwca kanapowego. Może warto zdobyć się na odrobinę spontaniczności? Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod żywiołu Wody, ale nie zrobisz zbyt wiele, by przykuć jego uwagę. Nic więc dziwnego, że na zbliżającej się imprezie zamiast ciebie, będzie adorował twoją koleżankę.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zamiast odpoczywać, weź się do pracy. Będziesz teraz na świeczniku, a osoba, która do tej pory była dla ciebie neutralna, stanie się nie tylko twoim konkurentem, ale wręcz wrogiem. Miej się na baczności.

 Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twój umysł zacznie pracować na wyższych obrotach. Olśni cię w bardzo ważnej sprawie i wreszcie znajdziesz idealne rozwiązanie. Wykorzystaj swój potencjał, ale do własnych celów. Doradzanie innym nie jest twoją domeną.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Mężczyzna bliski twojemu sercu nie zrobi nic, co mogłoby odmienić wasz los. Wręcz przeciwnie, poczujesz, że cię unika i obwinisz za to swoją znajomą. Niepotrzebnie. Źródłem jego zachowania będzie coś innego. Nie oszukuj się, że nie wiesz, o co chodzi. 

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy zaczniesz z impetem i będąc na fali, weźmiesz na siebie zbyt wiele. Im bliżej weekendu, tym ciężej, a w piątek zabraknie ci energii, by dokończyć najważniejszy projekt. Nie przeżywaj tego na wyrost. Ludzie to nie maszyny.

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Ałła (Ocena: 5) 21.08.2017 16:51
Horoskop wszystkich papilotek: jutro przeczytasz kolejny obleśny artykuł o grzybicy stóp, skarpetkach złuszczających i zużytych tamponach pozostawionych w toaletach publicznych.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2017 11:45
Cenzurujcie zdjęcia tych obleśnych stóp. Niby nie w temacie ale nawet tutaj wyświetla się miniaturka. Rzygać się chce od samego patrzenia. To bardzo zniechęca do wchodzenia na stronę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo