Horoskop tygodniowy 14.08. - 20.08.

Oto, co może wydarzyć się w najbliższych dniach.
Horoskop tygodniowy 14.08. - 20.08.
Fot. Unsplash
14.08.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W życiu osobistym chaos. Zaniedbasz wiele spraw, a kilka z nich odbije się echem na niedalekiej przyszłości. Trudno ci będzie uporządkować ten bałagan, ale na pomoc przyjdzie ci przyjaciółka. Doceń jej zaangażowanie i fakt, że kolejny raz poświeciła ci swój czas.
Miłość i seks: W miłości dobry okres. Jeśli jesteś w związku, zauważysz, że partner przestał się oglądać za innymi dziewczynami, a całą swoją uwagę skupił na tobie. Zrewanżuj się tym samym. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, zaprosi cię na randkę. Idąc na spotkanie, nie zapomnij o czerwonej szmince i dobrym humorze.
Kariera i pieniądze: W finansach dużo lepiej. Twoje inwestycje zaczną przynosić dochody. Sobota sprzyja grom loteryjnym. Postaw więcej niż zwykle.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Pozbędziesz się problemu związanego ze sprawami rodzinnymi i wreszcie zajmiesz się sobą. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom. Namów przyjaciółkę na szalony wypad do miasta tętniącego życiem. Beztroska zabawa dobrze wam zrobi.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz z partnerem trochę więcej czasu, ale nadal będzie ci czegoś brakować. Być może gonisz za czymś, co nie istnieje? Zastanów się nad tym. Jesteś singielką? W najbliższych dniach nie stanie się nic, co mogłoby zwiastować zmiany. I dobrze. W głębi serca nie jesteś jeszcze gotowa na stały związek.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym lepszy okres. Będziesz miała więcej zleceń, które przyniosą sporo pieniędzy. Nie zachłystuj się tym i nie osiadaj na laurach. Stać cię na dużo więcej.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Merkury zacznie ci sprzyjać. Poczujesz, że ktoś lub coś się tobą opiekuje i że wszystkie sprawy zmierzają w dobrym kierunku. W drugiej połowie tygodnia ktoś poprosi cię o przysługę. Nie odmawiaj. Sama wkrótce możesz potrzebować pomocy.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie podenerwowany. Pod wpływem emocji powie ci coś niemiłego, trafiając w twój czuły punkt. Bądź dla niego wyrozumiała, ale nie udawaj, że nic się nie stało. Jesteś singielką? Spodoba ci się sympatia twojej koleżanki. Trudno będzie ci to ukryć, ale miej się na baczności. Nie grzechem jest myśleć, gorzej, gdy zaczniesz flirtować.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz święcić triumfy i niewykluczone, że dostaniesz premię. Czwartek to dobry dzień na podpisanie intratnej umowy.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Los spłata ci figla. Sprawa, na której ci zależało, rozwinie się w innym kierunku. Na początku uznasz to za porażkę, ale pod koniec tygodnia okaże się, że dobrze się stało. W okolicach środy uważaj za kierownicą, a najlepiej poruszaj się tego dnia pieszo.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował więcej wolności. Pozwól mu na to. Najwyższy czas obdarzyć się zaufaniem. Zamykając się wzajemnie w złotej klatce, nie macie możliwości sprawdzić swoich uczuć i zaangażowania. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się przystojny kobieciarz. Będziesz go unikać i to podziała na niego jak płachta na byka. Niewykluczony romans.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Rób swoje, ale nie zapominaj o swoich prawach. Już dawno temu powinnaś była odebrać to, co ci się należy.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Spędzisz go głównie na przyjemnościach, a twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Weekend sprzyja podróżom. Odwiedź miejsce, które kojarzy ci się z dzieciństwem.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zapragnie zrobić z tobą krok do przodu. Jeśli nie jesteście jeszcze zaręczeni, to możesz się spodziewać oświadczyn, a na pewno podjęcia rozmowy na ten temat. Nie bój się tego. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie mężczyźnie spod żywiołu Wody. To ktoś inteligentny i wrażliwy. Przy takim facecie poczujesz się doceniona.
Kariera i pieniądze: W finansach kiepsko. Zaciśnij pasa, a najlepiej rozejrzyj się za nowym zajęciem. Bez pracy nie ma kołaczy.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Poczujesz się silna i niezłomna. Problemy, które do tej pory wyniszczały cię psychicznie, staną się jedynie przeszkodą do pokonania, a nie końcem świata. Zaczniesz wszystko od początku, tym razem z wiarą w siebie i w to, że możesz wszystko.
Miłość i seks: W miłości świetny czas, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Twoja znajomość z mężczyzną, z którym lubisz rozmawiać, z przyjacielskiej relacji zmieni się w związek. Zanim zaangażujecie się na dobre, ustalcie najważniejsze zasady. Masz faceta? Spędzicie więcej czasu i będziecie się ze sobą świetnie bawić. Zabraknie jednak romantycznej atmosfery. Warto nad tym popracować.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W drugiej połowie tygodnia nie będziesz wydajna. Nie bierz na swoje barki zbyt dużo obowiązków, bo możesz im nie sprostać.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Czas będzie działał na twoją korzyść. Sprawy, które do tej pory tkwiły w zawieszeniu, ruszą do przodu. Nie wszystko rozwiąże się na twoją korzyść, ale lepsze to niż bierne czekanie i bezczynność. Weekend zaplanuj wcześniej, by niczego nie pominąć.
Miłość i seks: Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienisz się w zmysłową kokietkę. Mężczyźni będą do ciebie lgnąć, a ty z satysfakcją zaczniesz flirtować. Twój seksapil i zarazem naturalność zrobią wrażenie. Wysportowany Baran zadurzy się w tobie. Dowodem na jego zauroczenie będzie wiadomość, którą dostaniesz pod koniec tygodnia. Zanim odpowiesz, dobrze się zastanów.
Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach będziesz rozkojarzona. Brak skupienia zaowocuje kilkoma błędami. Nie będą one poważne, ale nie licz, że nikt ich nie zauważy. Skoryguj je jak najszybciej. W przeciwnym wypadku dostaniesz reprymendę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Spędzisz więcej czasu z bliskimi, a kontakt z rodziną i przyjaciółmi sprawi, że spojrzysz na swoje życie łagodniej. Obniżysz sobie nieco porzeczkę i skupisz się na celach, które są w twoim zasięgu.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zagrzmi, a burza, którą rozpętacie w szklance wody, odbije się na was piorunami negatywnych emocji. Po wszystkim nastaną ciche dni. Wykorzystajcie je na przemyślenie kwestii, które was dzielą. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny zaprosi cię na randkę. Wasze spotkanie trochę cię rozczaruje. Nie daj tego po sobie poznać, ale wyciągnij wnioski.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry tydzień. Szef będzie z ciebie zadowolony i choć tego nie powie, obdarzy cię zaufaniem, o które inni wciąż zabiegają. Środa sprzyja zawieraniu umów kredytowych.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)    
Samopoczucie: Dopadną cię wyrzuty sumienia. Zrozumiesz, że w wielu przypadkach nie postąpiłaś właściwie, ale zamiast wyciągnąć wnioski i iść do przodu, popadniesz w melancholię. Nie tędy droga. Szkoda lata na koczowanie w domowym zaciszu.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie miał dużo na głowie i jego stres odbije się na tobie. Będziesz się dwoić i troić, by przywrócić miłą atmosferę, ale twoje starania pójdą na marne. Jesteś singielką? Ktoś bardzo ci się spodoba, ale okaże się, że twój wybranek tkwi jeszcze jedną nogą w poprzednim związku. Zanim zarzucisz na niego sidła, pozwól mu zamknąć tamten rozdział.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dopisze ci szczęście. Zrobisz wrażenie na wpływowej osobie i dostaniesz świetną ofertę. Nie wahaj się nawet przez chwilę.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Będziesz miała więcej wolnego czasu, ale nie wykorzystasz go aktywnie. Wręcz przeciwnie, wolne dni niczym piasek przesypią ci się przez palce i nie zrealizujesz większości planów.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie się rozglądać za pierścionkiem zaręczynowym. Nawet jeśli nie dostaniesz go w najbliższych dniach, to możesz być pewna, że już wkrótce brylant ozdobi twój serdeczny palec. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który lubi rządzić. Jego stanowczość zaimponuje ci i dojdziesz do wniosku, że wcale nie szukasz romantyka, lecz kogoś, kto mocno stąpa po ziemi i nie boi się walczyć o swoje.
Kariera i pieniądze: W pracy spokój. Ciesz się miłą atmosferą i nie dolewaj oliwy do ognia. Pod koniec tygodnia unikaj szefa.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Staniesz się zazdrosna, a nawet zaborcza. Zaczniesz na siłę zabiegać o względy bliskich i robić wszystko, by twoje było na wierzchu. Skąd w tobie taka zmiana? Czyżbyś straciła wiarę w siebie? Zastanów się nad tym w zaciszu własnego serca.
Miłość i seks: W miłości dużo emocji, zarówno dobrych, jak i złych. Jeśli jesteś w związku, pokłócisz się z partnerem o coś, co już dawno sobie wyjaśniliście. Na szczęście twój ukochany wczuje się w twoją sytuację i szybko rozwiąże wasz konflikt. Jesteś singielką? Rozmowa z tajemniczym Bliźniakiem wywoła w tobie dziwne odczucia. Nie będziesz wiedziała, co myśleć o nim i o waszej znajomości. Niech czas to wyjaśni.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Mimo to zachowaj umiar. Czwartek nie sprzyja zakupom; możesz się pomylić i słono za to zapłacić.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Poświęcisz swój wolny czas rodzinie. Będziesz im pomagać zarówno aktywnie, jak i pasywnie – wspierając bliskich dobrym słowem. Własne sprawy osobiste odłożysz na bok, ale Merkury zadba o nie bez twojej ingerencji. W piątek spotkasz kogoś, za kim bardzo się stęskniłaś.
Miłość i seks: W miłości więcej zaangażowania ze strony bliskiego mężczyzny. Jeśli jesteś w związku, to twój ukochany przestanie widzieć tylko czubek własnego nosa. Zmieni swoje postępowanie, stawiając ciebie i waszą relację na pierwszym miejscu. Jesteś singielką? Ktoś, kto ci się podoba, zacznie zabiegać o twoje względny. Nie będziesz już musiała wychodzić z inicjatywą, bo twój wybranek przejmie pałeczkę.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Zapanujesz nad wydatkami i odłożysz trochę grosza. W sobotę zagraj w totolotka.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo