Horoskop tygodniowy 24.07. - 30.07.

Szykuje się tydzień obfitujący w wydarzenia. Czego możesz się spodziewać?
Horoskop tygodniowy 24.07. - 30.07.
Fot. Thinkstock
24.07.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Uświadomisz sobie, że ty mówisz wszystko swojej przyjaciółce, a ona tobie niewiele. Wyciągnij wnioski i postaraj się być bardziej powściągliwa. Weekend sprzyja podróżom w nieznane. Zdecyduj się na wycieczkę z plecakiem i mapą.
Miłość i seks: Staniesz się podatna na męskie wpływy i trudno będzie ci się powstrzymać od flirtu. Na twoim horyzoncie pojawi się interesujący Byk, a ty nie przejdziesz obok niego obojętnie. Nieświadomie dasz mu do zrozumienia, że ci się podoba, a on zrobi pierwszy krok. Jeśli jesteś w związku, uważaj, by nie zrobić czegoś głupiego.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kiepski okres. Dostaniesz kolejną odmowę w sprawie projektu, na którym ci zależy. Nie poddawaj się i bądź uparta. Nie bez powodu jesteś zodiakalnym Baranem.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Dopadnie cię chandra i to bez powodu. Nawet drobne, codzienne sukcesy nie poprawią ci humoru i dopiero w drugiej połowie tygodnia poczujesz się lepiej. W niedzielę uważaj na jazdę za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany odnowi kontakt ze swoją byłą dziewczyną. Tym razem zamiast złości poczujesz obojętność. Nie zamieniaj się w królową śniegu i porozmawiaj szczerze z partnerem. Twoja druga połówka jest w stanie zrobić dla ciebie więcej niż przypuszczasz. Jesteś singielką? Randka z uwodzicielskim Koziorożcem przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Gdy wrócisz do domu, nie będziesz mogła przestać o nim myśleć.
Kariera i pieniądze: Będziesz miała szansę nauczyć się czegoś nowego. Kolejna umiejętność pomoże ci pokonać konkurencję. Piątek nie sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz robiła swoje w spokojnym tempie i okaże się, że nerwy, które do tej pory ci towarzyszyły, demobilizowały cię. Sobota to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz się w swoim związku komfortowo. Staniesz się swobodniejsza w myślach, mowie i uczynku. Czerp z życia i miłości garściami, ale uważaj, by nie przesadzić. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz szalonego Lwa. Przetańczysz z nim całą noc, a rano obudzisz się z uśmiechem na twarzy. Kuj żelazo, póki gorące i nie czekając na ruch z jego strony, pierwsza odezwij się do niego.
Kariera i pieniądze: Sumienne wykonywanie zawodowych obowiązków opłaci się. Szef cię pochwali i nagrodzi finansowo. Środa sprzyja zawieraniu umów.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Tydzień zaczniesz bez energii. Kawa i węglowodany zamiast cię ożywić, negatywnie wpłyną na twoją urodę. W drugiej połowie tygodnia czeka cię ważny egzamin. Przystąp do niego wyspana, a osiągniesz sukces.
Miłość i seks: Masz faceta? Wspólnie zaczniecie przekraczać pewne granice i niestety zagalopujecie się. Zainterweniuj jak najszybciej, bo w tej kwestii nie masz co liczyć na partnera. Bądź twarda, a wszystko się ułoży. Jesteś singielką? Randka z mężczyzną spod żywiołu Powietrza będzie nudna. Nie umawiaj się z nim drugi raz tylko dlatego, że głupio ci odmówić. W przeciwnym wypadku na waszym kolejnym spotkaniu pobijesz rekord w ziewaniu.
Kariera i pieniądze: W pracy łut szczęścia. Ktoś się pomyli, a ty dzięki temu zyskasz wolny czas. Nie ogłaszaj tego wszem wobec, bo twój współpracownik chętnie zwróci uwagę na ten fakt waszemu przełożonemu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia przywitają cię świetną wiadomością związaną ze spawami zawodowymi. W okolicach środy będziesz musiała pokonać stres i stawić czoła nowemu wyzwaniu. Weekend przeznacz na prace domowe. Dobrze ci to zrobi.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach nie licz na jego entuzjazm, zwłaszcza w kwestii sypialnianej. Twój ukochany będzie miał do ciebie żal, a atmosfera między wami stanie się chłodna i dziwna. Daj mu czas. Jesteś singielką? Znów nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki, ale trudno będzie ci znaleźć odpowiedniego kandydata na erotyczne zabawy bez zobowiązań. Tym razem jednak uda ci się poskromić swą dziką naturę i przeczekasz ten okres w względnym spokoju.
Kariera i pieniądze: W finansach nie najlepiej. Tym razem nie przez rozrzutność, lecz przez złe obliczenia. Pod koniec tygodnia będzie najciężej. Nie wstydź się pożyczyć pieniędzy od przyjaciółki. Ty dla niej zrobiłabyś to samo bez mrugnięcia okiem.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Jedynie w okolicach czwartku będziesz miała prawo być zdenerwowana. Niedziela nie sprzyja podróżom. Jeśli już zaplanowałaś wyjazd, uważaj na kieszonkowców.
Miłość i seks: Masz faceta? Przed tobą wspaniały etap. Sama będziesz zdziwiona, że tak wszystko świetnie się wam układa i pod wpływem dobrych emocji powiesz partnerowi coś, co wcześniej nie przeszłoby ci przez gardło. Twój ukochany będzie mile zaskoczony. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który nie jest zbyt towarzyski. Mimo wszystko umów się z nim. Wasze spotkanie będzie zaskakująco ekscytujące, a ty zmienisz zdanie co do facetów-domatorów.
Kariera i pieniądze: Będziesz miała wyczucie w sprawach zawodowych i finansowych. Intuicja pomoże ci w zawarciu korzystnej umowy. W sobotę zagraj w totolotka. Masz szansę wygrać sporo pieniędzy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Staniesz się otwarta i bardziej tolerancyjna. Twój nowy, lepszy stosunek do obcych ludzi pomoże ci w załatwianiu newralgicznych spraw. W drugiej połowie tygodnia możesz spodziewać się niezapowiedzianej wizyty kogoś, z kim kiedyś tworzyłaś parę papużek-nierozłączek.
Miłość i seks: W miłości lepiej, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Zauważysz, że interesują się tobą mężczyźni, którzy wcześniej nie zwracali na ciebie większej uwagi. Wykorzystaj ten czas i wyślij sygnał aprobaty w stronę temperamentnego Lwa. Masz faceta? Jego zachowanie pozytywnie cię zaskoczy. Poczujesz, że twój partner naprawdę się o ciebie troszczy, i że nie robi tego z obowiązku. Wasza relacja zbliży się w kierunku ideału.
Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Wtorek sprzyja grom loteryjnym. Zamiast wysyłać totolotka, kup zdrapkę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zmień podejście do ludzi. Nie staraj się wszystkich zadowolić, po prostu bądź sobą. Twoja postawa czasami jest odbierana jak lizusostwo. Pamiętaj, że dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło.
Miłość i seks: W miłości fajerwerki, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Twój partner zakocha się w tobie na nowo, a ty poczujesz się tak jak wtedy, gdy się poznawaliście. Przed wami cudowny czas. Jesteś singielką? W tym tygodniu nawet przez chwilę nie będzie ci z tego powodu smutno. Wręcz przeciwnie, wianuszek mężczyzn, który cię otoczy, uszczęśliwi cię i sprawi, że na zbliżającej się imprezie wszystkie oczy będą skierowane w twoją stronę.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia zaczniesz się nudzić, z wyczekiwaniem patrząc na zegarek. Nie daj się przyłapać szefowi.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W twoim życiu niewiele się zmieni, ale tym razem będziesz się z tego cieszyć. Wydoroślejesz i przestaniesz tęsknić za tym, co nieprzewidywalne. Poczucie stabilności i bezpieczeństwa okaże się twoją receptą na szczęście.
Miłość i seks: W miłości staniesz się bardziej nerwowa. Twoje kontakty z mężczyznami na tym ucierpią i zamiast cieszyć się romantycznym weekendem, spędzisz ten czas bez kogoś bliskiego. Chwila samotnej refleksji dobrze ci zrobi. Poukładasz w głowie sprawy sercowe i dojdziesz do ważnych wniosków. Wenus pomoże ci je wcielić w życie.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej pozytywnej energii. Zaszczepi ją w tobie współpracownik, którego do tej pory miałaś za gbura. Wasze kontakty znacznie się poprawią.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zrób coś dla siebie. Może to być wizyta w salonie fryzjerskim lub spacer po parku ze słuchawkami w uszach. Chwila oddechu i przebywanie tylko ze sobą i ze swoimi myślami dobrze na ciebie wpłynie. W weekend unikaj imprez masowych.
Miłość i seks: Masz faceta? Okres sielanki skończy się, ale tylko na kilka dni. Pokłócicie się jak zwykle o to samo, ale tym razem bardziej cię to rozzłości. Na szczęcie twój ukochany pierwszy wyciągnie rękę na zgodę. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, z którym łączą cię zawodowe stosunki, nabierze tempa. Nie próbuj na siłę zwalniać, bo wasz los jest już przesądzony. Nie bój się zaryzykować.
Kariera i pieniądze: W pracy drobny kryzys. Współpracownicy zaczną cię drażnić i zatęsknisz na ludźmi, z którymi nadajesz na tych samych falach. Sukces z drugiej połowy tygodnia rozwieje twoją nostalgię.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Jak zwykle będziesz miała dużo na głowie, ale wsparcie domowników pomoże ci przetrwać trudne chwile. W okolicach weekendu przyjaciółka będzie liczyła na twoją pomoc. Nie odwracaj się od niej, nawet jeśli masz do niej żal.
Miłość i seks: Masz faceta? Będziecie o siebie dbać, a między wami zrobi się słodko. Ktoś, kto zazdrości wam uczucia, wypowie się negatywnie na temat waszego związku. Włóż to między bajki. Jesteś singielką? Wenus stworzy ci warunki do rozmowy z mężczyzną, który ci się podoba. Wasza wymiana zdań będzie krótka, ale wystarczająca, by zaiskrzyło. Prędzej czy później dostaniesz wyczekiwane zaproszenie na randkę.
Kariera i pieniądze: Wydatki przerosną twoje możliwości. Będziesz musiała zapłacić więcej niż sądziłaś i zostaniesz zmuszona do zrezygnowania z niektórych planów. Na szczęście osoby, którym coś już obiecałaś, wykażą się wyrozumiałością.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Intensywne weekendy dadzą o sobie znać. Będziesz przemęczona i zamiast cieszyć się pełnią lata, dopadnie cię przeziębienie. Wyciągnij wnioski i zmień swój tryb życia. W piątek miłe na swój temat słowa usłyszysz od osoby, która do tej pory traktowała cię z góry.
Miłość i seks: Masz faceta? Tym razem to twój ukochany postara się, by sytuacja między wami się unormowała. Jego metoda będzie subtelna i zarazem skuteczna. Weekend spędzicie jak normalna, kochająca się para. Jesteś singielką? Odezwie się do ciebie ktoś, do kogo kiedyś czułaś coś poważnego. Będzie ci miło, ale cała sytuacja nie zrobi już na tobie większego wrażenia. I dobrze. Czekałaś stanowczo za długo.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Nie wydarzy się nic, co by mogło negatywnie wpłynąć na twoje wyniki. Szef będzie z ciebie zadowolony, a ty poczujesz się bezpiecznie.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Janka (Ocena: 5) 25.07.2017 11:33
as Mój wynik minus 15 kilo w 6 tygodni. Nie stosowałam głodówek, szkodliwych metod. Wystarczyła naturalna kuracja, która naprawiła mój metabolizm - burnfattoday.tk
odpowiedz

Polecane dla Ciebie