Horoskop tygodniowy 03.07. - 09.07.

Przekonaj się, co przyniosą najbliższe dni.
Horoskop tygodniowy 03.07. - 09.07.
Fot. Thinkstock
03.07.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Twoje życie przyśpieszy i znów nie będziesz miała, w co włożyć ręce. Na szczęście nie zabraknie ci energii. We wtorek spotkasz przyjaciela z dawnych lat. Wasza rozmowa zachęci cię do odnowienia kontaktu.
Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej szaleństwa. Jako singielka otworzysz się na nowe znajomości i staniesz się odważniejsza w kontaktach z mężczyznami. Na najbliższej imprezie poznasz kogoś, kto dorówna ci temperamentem. Masz faceta? Poczujecie w sobie zew młodości i zaczniecie się zachowywać jak para zakochanych nastolatków. Przed wami cudowny czas.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym okres rozliczenia. Przełożony przeanalizuje twoją pracę i efekty. Okaże się, że wcale nie jest tak kolorowo, jak sądziłaś. Nie spieraj się z nim, bo tylko dolejesz oliwy do ognia.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia przywitają cię radosną nowiną. Wiadomość będzie miała związek ze sprawami rodzinnymi. Okolice weekendu sprzyjają podróżom. Wyjedź i zabierz ze sobą znajomych, przy których czujesz się swobodnie.
Miłość i seks: W miłości silne oddziaływanie Wenus. Jej aura wpłynie na ciebie i obdarzy cię seksapilem. Staniesz się zmysłową kusicielką, nawet o tym nie wiedząc. Nieświadomie zauroczysz i przyciągniesz do siebie mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Niewykluczony flirt. Jeśli jesteś w stałym związku, miej się na baczności, bo może być gorąco.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym porażka. Spotkasz się z odmową w sprawie pracy lub ważnego projektu. Będzie ci smutno i zamiast się zmobilizować, osiądziesz na laurach. Nie tędy droga!

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Twój nastrój będzie podobny do pogody. Na co dzień będziesz słoneczna, ale zdarzy się, że zagrzmisz. W okolicach czwartku będziesz burzliwa i jeden z twoich domowników oberwie od ciebie piorunem.
Miłość i seks: W miłości więcej ognia, zwłaszcza jeśli masz faceta. Twój ukochany spojrzy na ciebie tak, jak kiedyś, i waszą sypialnię znów wypełni pożądanie. Okolice weekendu to czas przyjemnych eksperymentów. Bawcie się dobrze. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną spod żywiołu Wody przerodzi się w namiętną gierkę. Z klubu przeniesiecie się w bardziej kameralne miejsce. Niczego nie żałuj.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej. Znów da o sobie znać twoja rozrzutność i zaczniesz wydawać więcej niż zarabiasz. Skończ z tym, nim będzie za późno.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Zrobisz rachunek sumienia i postanowisz działać. Będą to małe kroki, ale ważne będzie to, że wreszcie zareagujesz. W drugiej połowie tygodnia spotka cię coś niezwykłego. Ciesz się tym. W życiu zdarzają się cuda, tylko nie zawsze je dostrzegamy.
Miłość i seks: Masz faceta? Usłyszysz od niego słowa, które uświadomią ci, że twój ukochany uwolnił się od przeszłości. Jego poprzednie miłości staną się wreszcie tylko wspomnieniem. Wasz związek odżyje. Jesteś singielką? Spotkanie z mężczyzną spod żywiołu Ziemi przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Tym razem będziesz zachwycona.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej stresu. Szef dołoży ci obowiązków i ledwo wyrobisz się z nimi do końca tygodnia. W czwartek współpracownik, któremu kiedyś pomogłaś, skrytykuje cię za plecami. Wyciągnij wnioski.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Tydzień zaczniesz wypoczęta i napełniona dobrą energią. Nie wszystkie sprawy pójdą po twojej myśli, ale drobne porażki przyjmiesz z dystansem. Okolice weekendu sprzyjają zabawie. Zadzwoń do przyjaciółki, z którą niedawno się poróżniłaś.
Miłość i seks: Masz faceta? Emocje opadną i zamiast euforii poczujesz pustkę. Nie okłamuj się, że wszystko jest w porządku. Jest pewien problem, który zaczyna narastać. Zainterweniujcie. Jesteś singielką? Rozmowa z mężczyzną, z którym od dawna łączą cię zawodowe relacje, zejdzie na inny tor. Zaczniecie ze sobą flirtować i bardzo się to wam spodoba.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez rewelacji. Pod koniec tygodnia poczujesz się wypalona. Zrób sobie wolne, zwłaszcza od współpracowników, za którymi nie przepadasz.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o przyjaciół. Już dawno się do nich nie odzywałaś i choć nikt nie robi ci z tego powodu wyrzutów, to jeśli tego nie zmienisz, nie będziesz miała do czego wracać. Środa to dzień zagadkowy. Los lubi z tobą igrać, więc zdystansuj się do tego.
Miłość i seks: W miłości świetny czas, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Znajomość z energicznym Baranem rozwinie się i zacznie przypominać związek. Szkoda, że brakuje wam odwagi, by się do tego przyznać. Masz faceta? Rozkochasz go w sobie po raz wtóry. Spędzicie ze sobą cudowne chwile z dala od problemów, które do tej pory was dzieliły. Jeden ze wspólnych wieczorów będzie bardzo gorący.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Mimo to bądź ostrożna. Szastając pieniędzmi, daleko nie zajedziesz.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Zmienisz otoczenie na kilka dni. W nowym miejscu poznasz kogoś interesującego. Uświadomisz sobie, że można żyć inaczej, z dala od pośpiechu i pędu za pieniędzmi. Wtorek nie sprzyja towarzyskim spotkaniom.
Miłość i seks: W miłości zawierucha. Staniesz się kochliwa i spodoba ci się dwóch mężczyzn o odmiennej osobowości. Jeden z nich będzie złym chłopcem, ale to on sprawi, że twoje serce zabije mocniej. Jeśli jesteś już w stałym związku, zastanów się, czy partner daje ci to, czego potrzebujesz. Fascynacja innym osobami to dowód na to, że twój ukochany cię zaniedbuje.
Kariera i pieniądze: W finansach świetnie. Pieniądze będą wpływać na twoje konto i wcale się przy tym nie napracujesz. W sobotę zagraj w totolotka.     

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zabraknie ci luzu. Do wszystkiego będziesz podchodzić zbyt poważnie i jeszcze bardziej przeżywać niepowodzenia. W piątek usłyszysz na swój temat dużo ciepłych słów. Komplementy sprawią, że poczujesz się lepiej i pewniej.
Miłość i seks: Masz faceta? Pochwal go, gdy zrobi coś dobrze. Jemu także potrzebna jest aprobata. Weekend spędźcie tylko we dwoje. Chwile czułości rozgonią negatywną aurę. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na niesfornego Wodnika. To mężczyzna, z którym nie będziesz się nudzić. Umówcie się na randkę, nawet jeśli koleżanki ci to odradzają. Z tej mąki będzie chleb.
Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych cisza. Nie siedź jak na szpilkach, tylko działaj. Środa to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Spotkają cię sytuacje, które będą wymagały od ciebie zdecydowania. Nie bój się być konsekwentna, nawet jeśli miałabyś tym kogoś tym urazić. Czasami trzeba myśleć tylko o sobie. Niedziela to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przeżyje renesans. Uczucia, które ostatnio między wami przygasły, rozkwitną, a emocjonalna więź zacieśni się. Znów staniecie się idealną parą. Jesteś singielką? Umów się na randkę z tajemniczym Skorpionem. Ten mężczyzna skrywa w sobie niewyczerpane źródło miłosnej energii. Z nim przeżyjesz płomienny romans.  
Kariera i pieniądze: W pracy dobry tydzień. Wszystko będzie szło jak z płatka i jedyne, na co będziesz narzekać, to brak czasu. W drugiej połowie tygodnia porozmawiaj z szefem o urlopie.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Będziesz chodzić na imprezy i świetnie się bawić. Niczego sobie nie odmawiaj, nawet jeśli spotkasz się z krytyką. Ten, kto obmawia cię za plecami, nie ma racji, lecz ci zwyczajnie ci zazdrości.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zrobi się gorąco na każdym polu. Będziecie się kłócić, a potem godzić w sypialni. Jedno jest pewne – zapomnicie, czym jest nuda. Jesteś singielką? Mężczyzna, który przypomina ci twojego byłego partnera, zacznie cię uwodzić. Podobieństwo nowego adoratora do twojego eks sprawi, że szybko stracisz czujność i zdrowy rozsądek. Miej się na baczności.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zamiast się zadręczać, postaraj się dostrzec w tej sytuacji pozytywy. Jest ich więcej, niż przypuszczasz.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Naładujesz akumulatory i zaczniesz tydzień z impetem. W środę spotka cię coś, co trochę cię zdziwi. Okaże się, że pomyliłaś się co do jednej osoby. Weekend spędzisz inaczej niż zwykle i choć na początku będziesz marudzić, to w niedzielę wieczorem zaśniesz z uśmiechem na twarzy.
Miłość i seks: Masz faceta? Fajerwerki, które ostatnio wybuchły między wami, nieco przygasną. Wolny czas będziecie spędzać spokojnej, rozmawiając i przytulając się na kanapie. Czasami równie przyjemnie jest trochę zwolnić. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale w najbliższych dniach nie będziesz narzekać. W twoim otoczeniu znajdzie się mężczyzna, który z przyjemnością spędzi z tobą czas. Przed tobą udana randka.
Kariera i pieniądze: Wydatki wymkną się spod kontroli. Zamiast oszczędzać, zrobisz dokładnie odwrotnie. Poproś bliską osobę, by trzymała pieczę nad twoim dobytkiem.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Będziesz stawać na głowie, by pogodzić życie rodzinne z zawodowym, ale pod koniec tygodnia nie dasz rady. Zastanów się, czy problem nie tkwi w twojej postawie. Nie da się mieć wszystkiego. Zweryfikuj swoje potrzeby i myślenie.
Miłość i seks: Masz faceta? Partner jak zwykle będzie twoją ostoją. W okolicach środy wybuchniesz, ale twój ukochany zamiast odpłacić ci pięknym za nadobne, obdarzy cię ciepłem i zrozumieniem. I jak go tu nie kochać? Jesteś singielką? Spodobasz się wartościowemu mężczyźnie. Na początku nie zwrócisz na niego uwagi, bo będzie dla ciebie za spokojny. Okolice weekendu stworzą wam warunki do bliższego poznania.
Kariera i pieniądze: Dostaniesz dodatkowe zlecenie i podejmiesz wyzwanie. Niestety kosztem wolnego czasu. Twój domownik skrytykuje cię za to, ale nie daj się wpędzić w poczucie winy.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Joanna (Ocena: 5) 03.07.2017 22:43
Jako skorpion ide robic mąkę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo