Twój horoskop tygodniowy ♥

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Twój horoskop tygodniowy ♥
Fot. iStock
26.06.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Twoje życie znajdzie się pod lupą. Bliscy zaczną się niepokoić i dostaniesz kilka sygnałów świadczących o ich przesadnym zaangażowaniu w twoje sprawy. Zainterweniuj. Od dawna sama już sobie ze wszystkim radzisz, więc najwyższy czas, by rodzina i przyjaciele zaczęli traktować cię poważnie.
Miłość i seks: Masz faceta? Nie znaczy to, że nie musisz dbać o wygląd. Przesada w żadną stronę nie jest dobra, więc jeśli malujesz rzęsy tylko wtedy, gdy wychodzisz z domu, to czas zmienić zły nawyk. Jesteś singielką? Uśmiechnij się do uwodzicielskiego Koziorożca. Jeśli wydaje ci się, że nie masz u niego szans, to grubo się mylisz.
Kariera i pieniądze: W pracy lepszy okres. Co prawda nie będzie lekko, ale szef przestanie cię inwigilować i poczujesz się bezpieczniej. Środa to dobry dzień na zawarcie transakcji.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Czas będzie działał na twoją korzyść. Dostaniesz kilka dodatkowych dni na dokończenie ważnej sprawy. Przyłóż się i pozbądź psychicznego balastu. Weekend sprzyja rodzinnym spotkaniom.
Miłość i seks: W sprawach sercowych spokojnie aż do piątku. W sobotę wydarzy się coś, co wprowadzi zamęt. Niewykluczone, że popłynie kilka łez. Cała sytuacja zmusi cię do myślenia. Uświadomisz sobie, że twoja relacja z bliskim mężczyzną nie jest taka, jaka być powinna. Nie bierz jednak na siebie całej winy. W tym wypadku i druga strona nie popisze się właściwym zachowaniem.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry czas. Będziesz robiła to, co lubisz, nie przemęczając się. Pod koniec tygodnia szef cię pochwali. Niewykluczona premia.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Osoba, którą uważasz za autorytet, powierzy ci ważne zadanie. Poczujesz się doceniona, ale chcąc sprostać oczekiwaniom, zaniedbasz swoje sprawy. W sobotę odreagujesz, bawiąc się do białego rana.
Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniecie snuć plany o wspólnej przyszłości. Tym razem nie wzbudzą w tobie lęku, lecz niecierpliwość. Wenus będzie wam sprzyjać. Jesteś singielką? Przed tobą randka z kimś wartym zachodu. Postaraj się. Macie szansę stworzyć udaną parę.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Zamiast narzekać, ciesz się tym, co dobre i stabilne. W drugiej połowie tygodnia będziesz rozkojarzona. Uważaj na szefa. Twój przełożony nade wszytko ceni profesjonalizm.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Koleżanka namówi cię na coś, co nie do końca zgadza się z twoimi poglądami. Nie stanie się nic złego, ale będziesz żałować. Przemyśl to. Nawet w dzisiejszych czasach warto trzymać się zasad.
Miłość i seks: Masz faceta? Zapragniesz być z nim nie tylko tu i teraz, ale na dobre i na złe. Partner trochę się tym przerazi. Daj mu czas, by się z tym oswoił. W głębi duszy twój ukochany myśl tak samo jak ty. Jesteś singielką? Zaintrygujesz mężczyznę spod znaku Panny. Podtrzymaj aurę tajemniczości i nie wykładaj wszystkich kart na stół, gdy znów się spotkacie. Pamiętaj, że milczenie jest złotem, a mowa srebrem.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. W drugiej połowie tygodnia nie ryzykuj, nawet jeśli inwestycja wydaje się strzałem w dziesiątkę. Możesz się sparzyć.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przed tobą trudny tydzień. Pewne sytuacje się zmienią i choć poczujesz, że żyjesz pełną piersią, to będzie ci trudno przystosować się do nowych warunków. W czwartek uważaj na drodze.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek kwitnie, ale nie wszystko jest takie, jakie powinno. Omówcie niewygodny temat, który od dawna leży wam na sercu. Jesteś singielką? Umów się z przystojniakiem spod żywiołu Powietrza. Postaw na Bliźniaka, bo ten mężczyzna ma takie samo podejście do muzyk i sztuki co ty.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Dostaniesz propozycję pracy na dobrych warunkach. Zanim podpiszesz umowę, omów z przyszłym pracodawcą system podwyżek i premii. Dobrze wiedzieć, jak bardzo trzeba się starać, by dostać nagrodę.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będzie sprzyjał ci waleczny Mars. Wykorzystaj jego wpływ i pozałatwiaj sprawy, które wymagają determinacji i nieustępliwości. W wolnej chwili znajdź czas dla przyjaciółki. Dobrze wiesz, że nie jest w dobrej formie.
Miłość i seks: W twoim życiu zrobi się więcej miejsca na miłość. Poczujesz, że jesteś gotowa zaangażować się w związek i dać z siebie więcej niż dotychczas. W twoim sercu znajdzie się miejsce dla kogoś, kogo do tej pory nie traktowałaś poważnie. Weekend spędzisz w bardzo romantycznej atmosferze.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej. Biznes, który do tej pory przynosił ci dochody, przestanie być lukratywny. Twoje konto znacznie się uszczupli. Zareaguj, zanim będzie za późno.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Będziesz miała tysiąc pomysłów na minutę, ale zabraknie ci czasu. Zamiast robić wszystko po łebkach, skup się na jednej sprawie. W drugiej połowie tygodnia twój bliski stanie się nerwowy i to ty oberwiesz. Nie przeżywaj tego, bo nie warto.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś w związku, to spędzisz z partnerem kilka miłych wieczorów. Będzie przyjemne, ale zabraknie między wami chemii. Wspólny wyjazd, nawet na jeden dzień, pozwoli wam wskrzesić uśpione pożądanie. Jesteś singielką? Zawierz intuicji, nawet jeśli przyjaciółki nie popierają twojej miłości. To uczucie ma szansę wykiełkować i rozwinąć się niczym piękny kwiat. Daj sobie i jemu szansę.
Kariera i pieniądze: Będziesz miała wrażenie, że wszyscy cię obserwują i patrzą ci na ręce. Trochę będzie w tym prawdy. Zastanów się, co skłoniło twoich współpracowników do takiego zachowania.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przestaniesz narzekać na swój los i weźmiesz się w garść. Będzie to milowy krok w stronę ważnych i potrzebnych zmian. W piątek spotka cię coś, co sprawi, że staniesz się podejrzliwa wobec koleżanki. Miej oczy i uszy szeroko otwarte.
Miłość i seks: W miłości tyle samo dobrego co i złego. Jeśli jesteś w związku, spędzisz udany czas z partnerem, choć nie wydarzy się nic, co mogłoby świadczyć, że naprawdę się kochacie. Być może płomień miłości, który do tej pory rozgrzewał wasze serca, trochę przygasł. Zróbcie coś z tym. Jesteś singielką? Czeka cię randka, którą trudno będzie ci później jednoznacznie ocenić. Zachowanie adoratora okaże się dziwne, a zwłaszcza wasze pożegnanie. Nie doszukuj się w tej sytuacji drugiego dna.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny czas. Twoje pomysły okażą sie strzałem w dziesiątkę i nie tylko zarobisz, ale także zadowolisz szefa.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Jeśli masz coś ważnego do zrobienia, nie zwlekaj z tym. Pod koniec tygodnia poczujesz się bezsilna i zmęczona. Nie eksploatuj swojego organizmu i w weekend pojedź nad wodę. Kontakt z tym żywiołem wpłynie na ciebie relaksująco.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie na głowie. Role odwrócą się, ale wcale nie będzie się to wiązało z dobrymi zmianami. Wręcz przeciwnie, w waszym domu zagości chaos. Jesteś singielką? Randka z zadziornym Bykiem zakończy się namiętnym pocałunkiem. Niestety następnego dnia nie dostaniesz czułej wiadomości, lecz milczenie. Uzbrój się w cierpliwość.
Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych zwiastun zmian. Bądź przygotowana na każdą ewentualność. Wtorek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Przed tobą luźny tydzień. Wykorzystaj go, bo wkrótce twoje życie znacznie przyśpieszy. W czwartek spotka cię coś miłego. Uczcij to z przyjaciółmi.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie cię nosił na rękach dosłownie i w przenośni. Nie studź jego zapału i postaraj się być dla niego bardziej czuła. Weekend spędźcie tylko we dwoje. Jesteś singielką? Daj szansę zabawnemu Baranowi. Ten facet popisuje się, bo chce zwrócić twoją uwagę. Gdy poczuje się pewniej, przestanie się wygłupiać.
Kariera i pieniądze: Przed tobą ważna rozmowa kwalifikacyjna. Pójdziesz z dobrym nastawieniem, ale twój rozmówca bardzo szybko sprowadzi cię na ziemię. Nie daj sobie wmówić, że jesteś niekompetentna. Masz cechy, które wyróżniają cię z tłumu.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W najbliższych dniach poczujesz, że ludzie zwracają na ciebie uwagę. Nie będzie to tylko wrażenie, lecz fakt. Zadbaj o wygląd, zwłaszcza o strój. Jak cię widzą, tak cię piszą. Wtorek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. Ciesz się spokojem i miłosną stabilizacją. Jeśli jesteś w związku, znajdź czas na rozmowę z partnerem. Omówcie szczegóły dotyczące urlopu, a unikniecie późniejszych kłótni. Jesteś singielką? Relacja z mężczyzną spod żywiołu Wody zacznie się rozwijać w dobrym kierunku. Nie przyśpieszaj i nie wywieraj presji, bo możesz sobie zaszkodzić.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Szef powierzy ci ważne zadanie, z którym poradzisz sobie z nim śpiewająco. Możesz spodziewać się premii.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Będziesz miała więcej czasu, ale dopadnie cię chandra. Przygnębienie sprawi, że nie wykorzystasz wolnego tak, jak wcześniej planowałaś. Im bliżej weekendu, tym więcej radości. W niedzielę wreszcie odzyskasz dobry humor.
Miłość i seks: W sprawach sercowych bądź odważniejsza. Jeśli tworzysz relację, która nie daje ci szczęścia, nie bój się podjąć radykalnych kroków. Szkoda czasu na mężczyzn, którzy nie potrafią cię docenić. W sobotę idź na imprezę i nie bój się flirtować. Jeden z twoich adoratorów okaże się kimś atrakcyjnym nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Rozpoznasz go po błyskotliwym spojrzeniu.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zamiast narzekać, porozsyłaj CV do firm, w których chciałabyś pracować. Fakt, że nie prowadzą rekrutacji dziś, nie znaczy, że nie rozpoczną jej w najbliższych czasie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo