Horoskop tygodniowy 19.06. - 25.06.

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 19.06. - 25.06.
Fot. iStock
19.06.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Twoja relacja z przyjaciółką spod żywiołu Wody zawiśnie na włosku. Wzajemne pretensje i niedopowiedzenia staną się przyczyną niemiłej wymiany zdań. Każda z was powie o jedno zdanie za dużo. W niedzielę znajdziesz kilka powodów do uśmiechu.
Miłość i seks: W miłości świetny okres. Jeśli jesteś w związku, poczujesz się spełniona i szczęśliwa. Znajdziecie dla siebie więcej czasu i wyrozumiałości. W waszej sypialni również zrobi się milej. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji. Mężczyzna, na którego widok podnosi ci się ciśnienie, jest kimś, dla kogo warto zrobić pierwszy krok.
Kariera i pieniądze: W pracy nie wszystko pójdzie tak, jak zaplanowałaś. Jedno z zadań, które uważałaś za proste, okaże się ogromnym wyzywaniem. Nie podołasz i zawiedziesz samą siebie. Na szczęście twój przełożony będzie mniej surowym recenzentem.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Spotka cię coś miłego. Los się do ciebie uśmiechnie, a ty wreszcie uśmiechniesz się do swojego odbicia w lustrze. Polubisz siebie i uwierzysz, że możesz być naprawdę szczęśliwa.
Miłość i seks: Masz faceta? Postaw go na pierwszym miejscu, nie tylko przed samą sobą, ale i przed przyjaciółkami. Twój ukochany czuje się mało ważny. Czas to zmienić. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego często mijasz, nie przez przypadek krąży wokół ciebie. Następnym razem, gdy się spotkacie, uśmiechnij się do niego.
Kariera i pieniądze: W pracy spokój. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej radości z samego przebywania w firmie. W czwartek ktoś, kogo uważałaś za rywala, wstawi się za tobą.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Twoje życie przyśpieszy. Okres laby skończy się i pod koniec tygodnia poczujesz się wyczerpana. Spraw sobie przyjemność, na jaką zasłużyłaś, i zafunduj sobie masaż.
Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zrobi się miło i spokojnie. Przestaniecie się kłócić, a negatywna energia, która wam towarzyszyła, opuścić was. Weekend spędzicie w miejscu, które dobrze się wam kojarzy. Jesteś singielką? Nie skreślaj zabawnego Byka. Ten facet nie tylko umie cię rozśmieszyć. Przy nim poczujesz się bezpiecznie.
Kariera i pieniądze: W pracy będzie szło ci jak z płatka. Dobra passa nie opuści cię nawet w kryzysowej sytuacji, która zaskoczy cię między wtorkiem a czwartkiem. Twój profesjonalizm zrobi wrażenie na przełożonym. To doby moment, by porozmawiać o wysokości wynagrodzenia.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W twoim życiu będzie się działo. Nawarstwi się kilka spraw i okaże się, że nie radzisz sobie z nimi tak jak wcześniej. Nie wstydź się i poproś o pomoc kogoś bliskiego. Pewnych rzeczy nie załatwisz sama.
Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim od serca. Najwyższy czas, byś dowiedziała się, na czym stoisz. Jego uniki nie mogą trwać w nieskończoność. Jesteś singielką? Skoncentruj się na mężczyznach, którzy cię doceniają. Przy innych nie będziesz czuła się dobrze. Musisz znać swoją wartość. Nie wstydź się wymagać.
Kariera i pieniądze: Przed tobą rozmowa kwalifikacyjna. Zadbaj o strój i odpowiednią ilość snu w noc poprzedzającą spotkanie. Jeśli będziesz niewyspana, stres weźmie górę.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Początek tygodnia zaskoczy cię. Spotka cię coś, na co podświadomie długo czekałaś. Twoja natura i tym razem okaże się przewrotna. Zamiast się cieszyć, popadniesz w melancholię.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przeżyje renesans. Między wami zrobi się słodko i przytulnie. Nie będziecie mogli się od siebie odkleić. Jesteś singielką? Uporasz się z toksyczną miłością i otworzysz się na nowe znajomości. Na twoim horyzoncie pojawi się atrakcyjny i wesoły Wodnik. Przy nim odzyskasz radość i wiarę w miłość.
Kariera i pieniądze: W finansach kiepsko. Jak najszybciej rozejrzyj się za dodatkowym zajęciem. Szkoda by było odmawiać sobie przyjemności podczas urlopu.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Większość spraw ułoży się po twojej myśli i to wystarczy, byś poczuła się szczęśliwa. W drugiej połowie tygodnia uważaj na zakupach. Ktoś będzie chciał cię oszukać.
Miłość i seks: W miłości okres niepewności. Tym razem to ty będziesz mieć wątpliwości. Bliski ci mężczyzna coraz bardziej będzie się w tobie zakochiwać, a ty na przekór jego uczuciom oddalisz się. Między wami zrobi się chłodno. W okolicach środy usłyszysz od niego kilka nieprzyjemnych słów. Nie dziw się mu.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej możliwości. Wykorzystaj je, bo drugi raz mogą się nie powtórzyć. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie. Siły witalne będą cię rozpierać, a obecność przyjaciół w twoim życiu okaże się lekiem na całe zło. Piątek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: Masz faceta? Na początku tygodnia pokłócicie się o błahostkę. Partner uniesie się dumą i zamiast cię przeprosić, przestanie się odzywać. Zrób dokładnie to samo. Twój ukochany wytrzyma maksymalnie dwa ciche dni. Jesteś singielką? Daj szansę wygadanemu Bliźniakowi. Ten facet nie jest gburowaty, tylko pewny siebie. Czy właśnie nie takiego partnera potrzebujesz?
Kariera i pieniądze: Interesy będą szły jak z płatka. Decyzje, które wcześniej podjęłaś, okażą się słuszne. Zaczniesz zarabiać dobre pieniądze. W sobotę zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Dopadnie cię chandra, i co gorsze, zaczniesz ją zajadać. W drugiej połowie tygodnia dopadną cię wyrzuty sumienia. Niepotrzebnie. Czasami warto sobie pozwolić na słodkie grzeszki. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie szukać dziury w całym. Znajdzie ją i to w miejscu, które stanowi dla ciebie czuły punkt. Niewykluczona kłótnia. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło, odezwie się do ciebie i zaproponuje spotkanie. Zgódź się, ale nie leć do niego jak na skrzydłach. Ten facet na to nie zasłużył.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Odetniesz się od spraw osobistych i zajmiesz życiem zawodowym. Sukces gwarantowany.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj ludzi, z którymi się nie dogadujesz. Ich obecność wytrąci cię z równowagi jak nigdy przedtem. W okolicach weekendu zawierz intuicji. Tym razem twój wewnętrzny głos okaże się najlepszym doradcą.
Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu więcej luzu. Twój ukochany bardzo tego potrzebuje. Kilka wieczorów spędzonych osobno przyda się też i tobie. Jesteś singielką? Nie ignoruj czułych spojrzeń mężczyzny spod zodiakalnej Panny. Ten facet naprawdę się w tobie kocha. Daj mu szansę, a zyskasz przyjaciela i kochanka w jednej osobie.
Kariera i pieniądze: Mars będzie sprzyjał śmiałym transakcjom i ryzykownym interesom. Wykorzystaj słabość przeciwnika. Masz szansę zbić kokosy na tym, co lubisz.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Życie zacznie ci się układać tak, jak na to zasłużyłaś. Przeszkody znikną same i wreszcie odetchniesz pełną piersią. W okolicach czwartku dostaniesz dobrą wiadomość związaną ze zdrowiem.
Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami gorszy tydzień. Każde z was zajmie się swoimi sprawami i oddalicie się od siebie. Pod koniec tygodnia twój ukochany wyjdzie z inicjatywą. Doceń to. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na tajemniczego Lwa. Ten facet skrywa w sobie prawdziwą bestię. Między wami zapłonie ogień namiętności.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W drugiej połowie tygodnia bądź ostrożniejsza. Ktoś będzie chciał na ciebie donieść.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Poczujesz się zwyciężczynią w zawodach życia. I nic dziwnego. Wygrasz ze swoją największą słabością. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom. Pojedź w siną dal.
Miłość i seks: W miłości jeszcze lepiej niż ostatnio. Spędzisz więcej czasu ze swoją drugą połówką, ale tym razem wykorzystacie go w pełni. Im bliżej weekendu, tym więcej namiętności. Jeden z wieczorów będzie bardzo gorący. Niedziela przyniesie kilka zagadkowych pytań. Zanim odpowiesz, zastanów się kilka razy.
Kariera i pieniądze: Przed tobą rozmowa kwalifikacyjna. Osoba, która będzie ją przeprowadzać, zaskoczy cię w najmniej oczekiwanym momencie. Postaraj się zdystansować i zapanuj nad nerwami, nawet jeśli uświadomisz sobie, że popełniłaś błąd.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Będziesz musiała się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Na początku będzie trudno, ale z biegiem czasu uporasz się z wątpliwościami i przywykniesz do tego, co cię spotkało. Pamiętaj, że los bywa przewrotny. Wkrótce sama podziękujesz gwiazdom.
Miłość i seks: Masz faceta? Zaimponujesz mu i znów staniesz się dla niego bardzo atrakcyjna. Wasz związek zyska na wartości. Przestaniecie tworzyć parę beztroskich nastolatków, a staniecie się dojrzałym związkiem. Jesteś singielką? Mężczyzna, który jakiś czas temu zaskoczył cię czułym wyznaniem, zachowa się wobec ciebie dwuznacznie. Zaczniesz się zastanawiać, czy jego intencje były czysto romantyczne.
Kariera i pieniądze: W pracy okres prosperity. Będziesz święcić triumfy i dużo zarabiać. Pierwsza połowa tygodnia sprzyja zawieraniu transakcji.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.06.2017 09:53
Skorpion. Mój partner znalazł taką dziurę w całym, że zastanawiam się czy nie lepiej zostać samotna matką.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo