Horoskop tygodniowy 12.06. - 18.06.

Wróżka Nunila zagląda w przyszłość... Co wydarzy się w tym tygodniu?
Horoskop tygodniowy 12.06. - 18.06.
Fot. Thinkstock
12.06.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Przejrzysz na oczy i zobaczysz rzeczy takimi, jakie są. To będzie dobra zmiana. W okolicach weekendu uważaj w podróży. Możesz paść ofiarą kieszonkowca.
Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was kolejna szczera rozmowa. Tym razem pierwsza posłuchaj tego, co twój ukochany ma do powiedzenia. Zaskoczy cię jeden fakt. Jesteś singielką? Spodobasz się atrakcyjnemu i dobrze sytuowanemu mężczyźnie. Trudno będzie ci uwierzyć, że ten facet ma czyste intencje. I słusznie. Uważaj na niego. To diabeł w owczej skórze.  
Kariera i pieniądze: W finansach dużo lepiej. Wreszcie zaczniesz zarabiać tyle, na ile zasługujesz. W sobotę zagraj w totolotka. Fortuna sowicie cię nagrodzi.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Wyjdziesz z letargu i nabierzesz ochoty do działania. W pierwszej połowie tygodnia ktoś, komu do tej pory nie ufałaś, okaże się wobec ciebie szczery i życzliwy. Im bliżej weekendu, tym więcej towarzyskich spotkań. Na jednym z nich poznasz kogoś ciekawego.
Miłość i seks: Masz faceta? Dojdzie między wami do sprzeczki. Zanim kolejny raz obrócisz wszystko w żart, zastanów się, czy wasze zachowanie jest normalne. Warto zadbać o miłą atmosferę, zwłaszcza gdy w grę wchodzą uczucia. Jesteś singielką? Nie ignoruj spojrzeń nieśmiałego Bliźniaka. Ten gest z jego strony to dla innego faceta niemalże nachalny podryw. Daj mu zielone światło.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach środy uważaj na szefa. Będzie szukał kozła ofiarnego.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Poczujesz się zmęczona. I nic dziwnego. Ostatnio zbyt wiele brałaś na siebie. Zastanów się, jak to zmienić. Merkury podpowiada, że jesteś za mało asertywna, zwłaszcza wobec jednej i tej samej osoby.
Miłość i seks: Masz faceta? Na początku tygodnia poróżnicie się. Problemem okaże się wasz dom. Porozmawiajcie o tym i wyjaśnijcie sprawę jak najszybciej. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod zodiakalnej Panny. To elokwentny facet, który umie się zachować w każdej sytuacji.
Kariera i pieniądze: Przed tobą rozmowa kwalifikacyjna. Tym razem zapanujesz nad stresem, a twoje notowania wzrosną. Możesz spodziewać się nowego zatrudnienia.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Ze wszystkich znaków zodiaku to ty w najbliższych dniach będziesz największą szczęściarą. Wszystko będzie szło jak z płatka i odczujesz wsparcie planet w każdej dziedzinie życia. Dobra passa będzie trwała w nieskończoność.
Miłość i seks: W miłości świetny czas. Będziesz rozchwytywana przez mężczyznę, którego kochasz. Spędzicie ze sobą znacznie więcej czasu i wykorzystacie go w stu procentach. Pod koniec tygodnia usłyszysz od niego piękne słowa. Wasza relacja mimo burzliwej historii zyska nowe znaczenie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym propozycja pracy. Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej nie tylko merytorycznie. Wygląd tym razem będzie równie ważny. 

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Nie będzie źle, ale nie spodziewaj się rewelacji. Czekają cię zarówno dobre, jak i gorsze dni. W weekend zrobisz coś pożytecznego i podniesie cię to na duchu. W środę unikaj ludzi, którzy łatwo potrafią wytrącić cię z równowagi.
Miłość i seks: Masz faceta? Będziesz miała do niego żal i choć wszystko wróci do normy, to zadra w sercu nie pozwoli ci iść dalej. Wasz związek cofnie się o jeden etap. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego do tej pory traktowałaś jak kolegę, zacznie cię podrywać. Choć nie wykaże się subtelnością, to jego intencje będą szczere.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Dostaniesz ciekawą ofertę pracy, ale nowe zajęcie będzie się wiązało z pewnymi wyrzeczeniami. Mimo to nie rezygnuj.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: W najbliższych dniach spotka cię coś zaskakującego. Merkury przestanie się tobą opiekować, ale okaże się, że w ekstremalnej sytuacji stajesz się samodzielna i pewna siebie. Twoja postawa zaimponuje sobie, która do tej pory miała cię za lekkoducha.
Miłość i seks: W miłości nie najlepszy okres. Dowiesz się czegoś o mężczyźnie, który zajmuje honorowe miejsce w twoim sercu. Nie będzie to dobra wiadomość. Poczujesz się niedoceniona i trochę oszukana. Mimo to twoje uczucie nie osłabnie – a wręcz przeciwnie. Świadomość, że nie możesz mieć tego, czego chcesz, jeszcze bardziej cię zmotywuje.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Zaczniesz się nudzić i niestety zobaczy to twój szef. Tym razem będzie wobec ciebie pobłażliwy i przymknie oko na twoje nastroje.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: To, co mówili ci rodzice, okaże się prawdą. Poczujesz podwójny zawód. Po pierwsze dlatego, że nie miałaś racji, a po drugie dlatego, że ktoś, komu ufałaś, rozczaruje cię. Nie załamuj się. Życie toczy się dalej niezależnie od tego, co cię spotka. Warto się trochę znieczulić.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój ukochany będzie do rany przyłóż i otoczy cię ciepłem, którego od dawna potrzebujesz. Między wami zagości czuła atmosfera. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, którego znakiem rozpoznawczym jest uwodzicielski uśmiech. Ten facet to chłopak do tańca i do różańca.
Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie, ale nie przez cały tydzień. W okolicach wtorku może być nerwowo. Nie popełnij gafy.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Polubisz siebie i swoje towarzystwo. Staniesz się kreatywna i zaczniesz się spełniać, tworząc w domowym zaciszu. W piątek spotka cię coś miłego. Przyjmij dar losu bez zbędnej analizy.
Miłość i seks: W miłości dobry czas, zwłaszcza jeśli jesteś sama. Będziesz miała cichego wielbiciela, który ujawni się w nieoczekiwanym momencie. Twój adorator okaże się bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Masz faceta? Spędzicie ze sobą więcej czasu, a wspólne chwile stworzą wam warunki do czułości i spokojnych rozmów. Będziecie na siebie działać bardzo energetycznie.
Kariera i pieniądze: W pracy gorzej. Nie będzie ci szło, a każda pomyłka podziała na ciebie jak płachta na byka. Pod koniec tygodnia wybuchniesz.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Wszystko będzie szło po twojej myśli i choć nie podbijesz świata, to w okolicach weekendu poczujesz satysfakcję. Za to w środę dostaniesz dobrą wiadomość, która wpłynie na twoją sytuację zawodową.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś w związku, to będziesz w nim trwać. Warto się jednak zastanowić, czy wszystko jest tak, jak być powinno. Jest jedna kwestia, którą powinniście naprawić. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który lubi tę samą muzykę co ty. Okaże się, że nie tylko pod tym względem jesteście do siebie podobni.
Kariera i pieniądze: Orka w pracy się skończy i wreszcie odetchniesz. Będziesz miała mniej obowiązków i więcej luzu. Nie rozleniwiaj się jednak za bardzo, bo możesz podpaść szefowi.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: To, co wcześniej sprawiło ci trudność, stanie się twoją mocną stroną. Będzie to milowy krok ku osobistemu spełnieniu. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się wizyty miłego gościa. Weekend spędzisz szampańsko.
Miłość i seks: Masz faceta? Nie rywalizuj z nim, nawet jeśli twój ukochany cię prowokuje. W związku chodzi o harmonię, a nie o współzawodnictwo. Zamiast się ścigać, zadbajcie o miłą atmosferę. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który jest silny nie fizycznie, lecz psychicznie. Bardziej potrzebne ci jest wsparcie, a nie muskularne ramiona.
Kariera i pieniądze: W finansach dużo lepiej. Fortuna będzie ci sprzyjać i przy niewielkim nakładzie pracy zaczniesz dobrze zarabiać. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Tydzień zaczniesz z impetem. Będziesz robiła kilka rzeczy naraz i ze wszystkim sobie świetnie poradzisz. Im bliżej weekendu, tym jednak ciężej. W czwartek uważaj za kierownicą. Wisi nad tobą fatum kolizji.
Miłość i seks: Masz faceta? Spędźcie razem leniwy weekend. Ten czas bardzo się wam przyda. Odpoczniecie i przypomnicie sobie, jak bardzo lubicie swoje ciała i umysły. Jesteś singielką? Zwalcz swoje lęki z przeszłości i nie broń się dłużej przed miłością. Ona od dawna krąży wokół ciebie. Wystarczy, że dasz sobie szansę.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej zajęć. Zaciśnij zęby i rób to, co do ciebie należy. Twój trud zostanie wkrótce doceniony.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Zaczniesz wywierać presję na przyjaciółce. Niepotrzebnie. Im więcej od niej oczekujesz, tym bardziej ją do siebie zrażasz. W poniedziałek spotka cię coś niezwykłego. Niedziela to dzień rodzinnego spotkania.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach nie będziecie mieli dla siebie zbyt wiele czasu. Tym razem wyjdzie to wam na dobre. Zatęsknicie za sobą bardzo mocno. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię zawodowe stosunki, zakocha się w tobie. Dowiesz się o tym z ust kogoś innego.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Starczy ci na wszystko i nawet będziesz mogła zaszaleć na zakupach. Nie zapomnij o drobiazgu dla osoby, której święto niedawno przegapiłaś.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie