Horoskop tygodniowy 05.06. - 11.06.

Na co uważać w tym tygodniu? Co przyniosą najbliższe dni? Dowiedz się z horoskopu dla swojego znaku zodiaku!
Horoskop tygodniowy 05.06. - 11.06.
Fot. iStock
05.06.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz, że marnujesz swój potencjał. I słusznie. Zbyt wiele spraw, na których się skupiasz, nie jest wartych twojego czasu. Zmień swoje myślenie i postępowanie. Młodość nie jest wieczna.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Twój ukochany sprawi ci przykrość. Nie tłum tego w sobie i powiedz mu o tym, nawet jeśli ci głupio. Faceci nie są zbyt domyślni i twój partner nie stanowi wyjątku od tej reguły. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, z którym łączą cię zawodowe stosunki. Wasza relacja będzie trudna i zarazem podniecająca. Czeka cię miłosna rewolucja.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia lepiej nie wychodź się przed szereg, nawet jeśli będziesz miała rację. Czasami lepiej zamilknąć niż powiedzieć coś pochopnego.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Początek tygodnia przywita cię miłą niespodzianką. Nie będzie to nic spektakularnego, ale wystarczy, byś poczuła się szczęśliwa. Piątek nie sprzyja podróżom. Jeśli planowałaś wycieczkę, przełóż ją na inny dzień.
Miłość i seks: W miłości dobry okres, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Porozumiesz się z partnerem w spokojnym, pełnym zrozumienia języku. Weekend spędzicie w wyjątkowej atmosferze. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który od dawna się do ciebie uśmiecha. Wystarczy jeden gest z twojej strony, by padł do twoich stóp.
Kariera i pieniądze: W finansach lepszy czas. Będziesz miała mniej wydatków i więcej nadprogramowej gotówki. W środę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Ktoś, kto jest dla ciebie ważny, niechcący sprawi ci przykrość. Uświadomisz sobie, że wasza relacja nie jest tak zażyła, jak się wydawało. W czwartek będziesz nerwowa. Unikaj tego dnia trudnych wyzwań.
Miłość i seks: W miłości ciepło i energia. Jeśli jesteś singielką, to zawrzesz ciekawą znajomość z mężczyzną, którego poznasz na towarzyskim spotkaniu. W kilka minut poczujcie do siebie coś wyjątkowego. Masz faceta? Uporacie się z problemami i znów zapragniecie być ze sobą na sto procent. Chwile, które razem spędzicie, będą niezwykłe.
Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie – do tego stopnia, że pod koniec tygodnia będziesz się nudzić. Nie daj tego po sobie poznać, bo szef dołoży ci obowiązków.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: To będzie spokojny tydzień. Nadrobisz zaległości i wreszcie porządnie wypoczniesz. W okolicach środy spotka cię coś niezwykłego. Podejdź do całej sytuacji z dystansem.
Miłość i seks: W sprawach sercowych czas zabawy i miłosnego podniecenia, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Twoja znajomość z mężczyzną spod żywiołu Powietrza z koleżeńskiej zmieni się w bardziej zmysłową. Możesz spodziewać się romansu. Masz faceta? W waszej sypialni znów zrobi się gorąco. Zaczniecie eksperymentować i bawić się sobą jak para nastolatków. Wasz związek bardzo na tym zyska.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na rozwój. Skorzystaj z niej, nawet jeśli nie czujesz się na siłach. Do odważnych świat należy.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Dopadnie cię mała chandra. Trudno będzie ci się jej pozbyć, a porcja lodów, którą zjesz na pocieszenie, zamiast pomóc – popsuje ci humor. Wyciągnij wnioski z całej sytuacji. Być może za bardzo zwracasz uwagę na swój wygląd.
Miłość i seks: Masz faceta? Spędzicie razem więcej czasu, robiąc coś fajnego. W weekend czeka was wspólne spotkanie towarzyskie. Twój ukochany zaimponuje ci, mówiąc o tobie na forum w samych superlatywach. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, z którym kiedyś flirtowała twoja przyjaciółka. Porozmawiaj z nią o tym, zanim przyjmiesz zaproszenie na randkę.
Kariera i pieniądze: Dostaniesz ciekawą propozycję pracy. Nie porywaj się jednak z motyką na słońce. Istnieją ograniczenia, których nie przeskoczysz. W sobotę zagraj w totolotka.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają refleksji. Tym razem dojdziesz do ciekawych wniosków i zamiast żalu poczujesz ulgę. W drugiej połowie tygodnia unikaj znajomych, którzy lubią namawiać do grzechu. Z łatwością ulegniesz.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś singielką, to nie zmieni się twoja sytuacja, ale nie będziesz narzekać. Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, zaproponuje ci kolejną randkę. Masz faceta? Twój ukochany skupi się na sobie. I dobrze. Wykorzystaj ten czas na spotkania towarzyskie. Gdy wrócisz do domu w skowronkach, partner bardzo szybko pójdzie po rozum do głowy.  
Kariera i pieniądze: Zabłyśniesz w pracy. Twoją elokwencję doceni przełożony. Zyskasz w jego oczach, a błędy, które do tej pory popełniłaś, zostaną zapomniane.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Wydarzenia z ostatnich dni naładują cię pozytywną energią. Znów pozujesz, że możesz wszystko i zaczniesz działać. Druga połowa tygodnia sprzyja egzaminom. Jeśli panujesz zdawać test, zapisz się na czwartek.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Będąc w związku, zaczniesz się nudzić i zwrócisz uwagę na mężczyznę, którego wcześniej nie dostrzegałaś. Zamiast pokątnie flirtować, porozmawiaj szczerze z partnerem. Jesteś singielką? Zamiast narzekać, postaraj się być bardziej wyrozumiała. Szukając ideału, skazujesz się na samotność.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny czas. Przeforsujesz swój kontrowersyjny pomysł i odniesiesz sukces. Otworzą się przed tobą drzwi do kariery.  

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach postaraj się być bardziej spontaniczna. Twoim życiem rządzi rutyna, więc warto czasami trochę zaszaleć. Pamiętaj, że młodość nie trwa wiecznie. Wykorzystaj ją choćby w małym stopniu.
Miłość i seks: Masz faceta? Twoimi myślami zawładnie mężczyzna, z którym kiedyś flirtowałaś. Wasza niespełniona miłość znów stanie się tematem twoich rozważań. Kolejny raz uświadomisz sobie, że popełniłaś błąd. Jesteś singielką? Przed tobą randka. Tym razem postaw na wygodę i swobodny strój. Wasze spotkanie nie przebiegnie tak, jakbyś chciała, więc nie warto się stroić.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny czas. Będziesz najlepsza i szef nie omieszka ci tego powiedzieć. Jego pochwała będzie dla ciebie wiele znaczyć.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Przed tobą ważne wydarzenie. Nie bagatelizuj go. Sukces na tym polu będzie dla ciebie dużo znaczył. Niedziela to dzień rodzinnych spotkań. Będzie serdecznie i wesoło.
Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu zachowa się wobec ciebie nie tak, jakbyś sobie tego życzyła. Czar pryśnie, a ty poczujesz zawód. Zanim przestaniesz się do niego odzywać, zastanów się, czy twoja relacja nie jest przesadzona. Być może zbyt wiele od niego oczekujesz. Nawet jeśli do tej pory dobrze się wam układało, nie zapominaj, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Jeśli nie jesteś zadowolona z tego, co robisz, pomyśl o przebranżowieniu się. Na naukę nigdy nie jest za późno.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Naładujesz akumulatory i z impetem zaczniesz nowy tydzień. Będziesz szła jak burza aż do czwartku, gdy spotka cię coś, co wytrąci cię z równowagi. W weekend odreagujesz, robiąc to, co najbardziej lubisz.
Miłość i seks: W miłości więcej emocji, niestety także i tych złych. Jeśli jesteś w związku, to pokłócisz się z partnerem o przysłowiową pestkę i podczas sprzeczki dowiesz się tego, czego nie powinnaś wiedzieć. Jesteś singielką? Na zbliżającej się randce przeżyjesz zarówno miłe chwile, jak i momenty rozczarowania. Po wszystkim będziesz miała mętlik w głowie. Daj sobie czas.
Kariera i pieniądze: W pracy dziwna sytuacja. Będziesz musiała się do niej odnieść, ale trudno ci będzie skomentować całe zajście, by nikogo nie urazić. Niestety twoje milczenie nie zostanie odebrane jak odpowiedź.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Będziesz podenerwowana. Pod wpływem impulsu zareagujesz zbyt ostro na sytuację, którą powinnaś przyjąć chłodno. W piątek spotka cię coś bardzo miłego. Ciesz się z drobiazgów, zamiast się niepotrzebnie złościć.
Miłość i seks: W miłości więcej czasu na rozważania. Dojdziesz do ciekawych wniosków i zmienisz swoje podejście do bliskiego mężczyzny i waszej relacji. Pozwolisz mu rozdawać karty i tym posunięciem sprawisz, że twój wybranek poczuje się męsko. Wasza znajomość bardzo na tym zyska. Przed tobą upojny wieczór.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry czas. Będziesz dużo pracować, ale i sporo zarobisz. Wtorek to dobry dzień na rozmowę z szefem w sprawie urlopu.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Przed tobą ważna podróż. Przygotuj się do niej również psychicznie. Odpowiednie nastawienie sprawi, że wrócisz naładowana pozytywną energią. W okolicach środy bądź ostrożna za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Zaufaj mu w kwestii finansowej. Twój ukochany chce dla ciebie dobrze. W wolnej chwili zróbcie razem coś, czego do tej pory nie próbowaliście. Jesteś singielką? Uporasz się z uczuciem, które cię blokuje. Otworzysz się na nowe znajomości i zaczniesz flirtować. Przed tobą randka.
Kariera i pieniądze: W pracy gorzej. Będziesz miała jeszcze więcej obowiązków i ze wszystkim zostaniesz sama. Zaciśnij zęby i nie daj po sobie poznać, że ci ciężko. Twój szef chętnie zrobi ci na złość.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo