Twój horoskop tygodniowy❣

Ten tydzień będzie obfitował w wydarzenia. Jakie? Dowiedz się ze swojego horoskopu.
Twój horoskop tygodniowy❣
Fot. iStock
29.05.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Porywcza natura, która w tobie drzemie, stanie się przyczyną problemów. Zrobisz coś bez zastanowienia, a twoja ostra reakcja będzie nieadekwatna do sytuacji. Ktoś, od kogo jesteś pośrednio zależna, odwróci się od ciebie.
Miłość i seks: W miłości więcej romantyzmu, co ważne – z twojej strony. Obdarzysz czułością bliskiego mężczyznę, a twój wybranek będzie równie zaskoczony co zaintrygowany. Wasza relacja bardzo na tym zyska. W jego oczach przestaniesz być twardą sztuką, a staniesz się bardziej delikatna i kobieca.
Kariera i pieniądze: W finansach dobry okres. Twoje pomysły na biznes zaczną przynosić namacalne efekty i choć nie będą to kokosy, w końcu poczujesz, że jest lepiej niż kiedykolwiek. W sobotę zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W pierwszej połowie tygodnia skup się na sprawach, które mają dla ciebie największą wagę. Na drobiazgi przyjdzie czas, gdy staniesz się bardziej odporna na stres. Im bliższej weekendu, tym więcej wrażeń. W niedzielę spotka cię coś miłego.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Miedzy tobą a partnerem wydarzy się coś wyjątkowego. Będzie to szczera przyjaźń, czego do tej pory u was brakowało. Wreszcie przestaniecie ze sobą współzawodniczyć. Nie masz faceta? W najbliższych dniach stanie się to twoim atutem. Będziesz korzystać z życia, flirtować, a nawet romansować. Baw się dobrze.
Kariera i pieniądze: W pracy sprzeczka z szefem. Ty nie zawinisz, ale i tak będziesz najbardziej poszkodowana. Postaraj się tym za bardzo nie przejmować. Pewnych rzeczy nie da się zmienić.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Nie będziesz wiedziała, co dalej zrobić ze swoim życiem. Niby wszystko będzie się zgadzało, a jednak czegoś ci zabraknie. Porozmawiaj z kimś szczerze o swoich troskach i obawach. Piątek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Dostaniesz romantyczną propozycję od mężczyzny, którego patronem jest Jowisz. Zgódź się, nawet jeśli będzie to wiązało się ze zmianą twoich weekendowych planów. Nie będziesz żałować. Masz faceta? Partner powie ci coś, co bardzo cię zaskoczy. Trudno ci będzie się do tego odnieść i zaczniesz się zastanawiać, czy mężczyzna, który tak bardzo się od ciebie różni, może być twoją drugą połową.
Kariera i pieniądze: W pracy spokój. Pod koniec tygodnia uważaj, by nie popełnić błędu. Będziesz rozkojarzona.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Ktoś mądry powie ci, jak powinnaś postępować w ważnej dla ciebie sprawie. Rada, którą usłyszysz, będzie nietypowa, ale lepsza niż twoje rozwiązanie. W środę uważaj na drodze, zwłaszcza jeśli prowadzisz samochód. Rower będzie bezpieczniejszy.
Miłość i seks: Masz faceta? Nie podkreślaj jego słabości. Twój ukochany bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich mankamentów. Weekend postarajcie się spędzić razem bez osób trzecich. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który ma ten sam gust muzyczny co ty. Nie tylko pod tym względem będziecie się zgadzać.
Kariera i pieniądze: W finansach coraz lepiej. Uporasz się z długami i oddasz pieniądze osobie, która lubi ci się naprzykrzać. W pracy bądź ostrożniejsza i nie podejmuj pochopnych decyzji.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz podatna na przeziębienia. Ubieraj się adekwatnie do pogody i nie szalej, uprawiając sport. W okolicach weekendu spotka cię coś miłego. Nie bagatelizuj tego wydarzenia, bo z drobiazgów składa się życie.
Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie czekał na twoją deklarację. Ty jednak nie powiesz nic, co by go zadowoliło. Zamiast się gniewać, szczerze ze sobą porozmawiajcie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło, na chwilę pojawi się na twojej drodze. Skorzystasz z okazji i powiesz mu coś, co od dawna leżało ci na sercu. Jego relacja bardzo cię zaskoczy.
Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Nie tylko twój pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę, ale co ważniejsze – ktoś bezstronny doceni cię i pochwali. Miłe słowa wypowiedziane na twój temat zapadną w pamięć również przełożonemu.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Twoje życie się rozkręci. Wokół ciebie będzie się dużo działo, ale prawie ze wszystkim będziesz dawała sobie radę. Jedyne, co sprawi ci trudność, to bycie wyrozumiałą wobec samej siebie.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Twój wewnętrzny głos zacznie ci podpowiadać, że jeszcze nie czas na ustatkowanie się. Zupełnie co innego usłyszysz od bliskiej osoby. Będziesz miała mętlik w głowie i, co gorsza, pustkę w sercu. Masz faceta? Przed wami nie najlepszy okres. Twój ukochany zajmie się wszystkim tylko nie tobą, a ty uciekniesz w spotkania towarzyskie. Na jednym z nich wydarzy się coś, co da ci do myślenia.
Kariera i pieniądze: W pracy dużo lepiej. Przyzwyczaisz się do nowych obowiązków i zaczniesz sobie z nimi świetnie radzić. W czwartek uporasz się z papierkową robotą przed czasem.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Będziesz na siebie zła. To, na czym ci zależy, nie pójdzie po twojej myśli, a wszystkiemu będzie winne rozkojarzenie. Postaraj się nie być zbyt surowa wobec siebie. Zmęczenia nikt nie jest w stanie oszukać.
Miłość i seks: W miłości więcej wigoru, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Nie tylko nabierzesz ochoty na flirty, ale również uwierzysz w to, że możesz mieć każdego faceta. Twoja pewność siebie i pozytywna energia przyciągną do ciebie przystojnego Byka. Masz faceta? Zapragniesz zdobyć świat u jego boku i robić z nim rzeczy, o których wcześniej nawet nie myślałaś. Twój ukochany będzie pozytywnie zaskoczony.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W drugiej połowie tygodnia nie narażaj się złośliwej współpracowniczce. Jej chęć zemsty może być nie do opanowania.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Czas podziała na twoją korzyść. Twoje plany dojrzeją i zaczną przynosić rezultaty. W okolicach weekendu nabierzesz ochoty do zabawy. Niestety ktoś, z kim lubisz szaleć, będzie miał inne zajęcie. Mimo to nie rezygnuj z wyjścia.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zacznie przypominać parę przyjaciół. Zamiast zastanawiać się, czy wszystko z wami w porządku, spójrz na to z innej perspektywy. Do takiej relacji jak wasza niektóre pary dochodzą latami. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który bywa nieobliczalny. Mimo to nie zrazisz się, a wręcz przeciwnie – poczujesz do niego coś podniecającego. Możesz spodziewać się gorącego romansu.
Kariera i pieniądze: Będziesz pracować w pocie czoła. Stres i pośpiech jak zwykle w takich sytuacjach okażą się fatalnym doradcą. Niewykluczona sprzeczka z szefem.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Między tobą a kimś bliskim dojdzie do sprzeczki. Niemiła wymiana zdań popsuje ci humor na kilka dni. W czwartek usłyszysz komplement od przystojnego Koziorożca. Niedziela to dzień rodzinnego spotkania.
Miłość i seks: W miłości nie wydarzy się nic złego, ale nie oczekuj fajerwerków. Jeśli masz faceta, to w twoim związku zrobi się trochę nudno. W drugiej połowie tygodnia ukochany zabłyśnie i zaproponuje ci coś interesującego. Skorzystaj pomimo lenistwa. Jesteś singielką? Znajomość z ambitnym Wodnikiem zamiast rwącego potoku zacznie przypominać wysychający staw. Jeśli ci na nim zależy, wzburz morze waszego uczucia. Dobrze wiesz, jak się to robi.
Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Będzie dobrze, ale wciąż nie idealnie. Póki co ciesz się z tego, co masz.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Będziesz w doskonałej formie i humorze. Wyjazd, z którego wróciłaś, okaże się nie tylko skarbnicą wspomnień, ale i źródłem pozytywnej energii. Twoi bliscy będą zaskoczeni twoją postawą wobec świata.
Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. Czy to źle, czy dobrze, tak naprawdę nikt nie wie na czele z tobą. Może warto znaleźć chwilę na zastanowienie się i przeanalizowanie relacji damsko-męskiej, którą obecnie budujesz? Nie wszystko jest tak jak powinno. W znalezieniu odpowiedzi pomoże ci wydarzenie z przeszłości. Połącz niektóre fakty.
Kariera i pieniądze: Twój umysł będzie pracował na zwiększonych obrotach, a twoi konkurenci padną z wrażenia na oczach przełożonego. Tak trzymaj!

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Wyleczysz przeziębienie i odzyskasz dobrą energię. W drugiej połowie tygodnia znajdziesz chwilę na hobby, które sprawią ci ogromną radość. Ciesz się życiem, ale nie zapominaj o bliskich. Twój domownik czuje się przez ciebie zaniedbany.
Miłość i seks: Masz faceta? Będziesz dawać z siebie coraz więcej, ale twój ukochany tego nie doceni. Wręcz przeciwnie; poczujesz, że partner przyzwyczaił się do pewnego standardu, zamiast odwdzięczyć ci się tym samym. Porozmawiaj z nim jak najszybciej. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, którego patronem jest Mars, rozwinie się, ale nie w oczekiwanym przez ciebie kierunku. Spróbuj to naprawić, ale nie przez dialog, lecz subtelny czyn.
Kariera i pieniądze: Fortuna będzie ci sprzyjać. Inwestuj, wykorzystując swoją naturę handlarza. W ten sposób masz szansę zarobić kokosy.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Spotkasz się z kimś, kogo bardzo lubisz. Wasza rozmowa zmotywuje cię do działania w branży zawodowej. W weekend czeka cię ważna uroczystość. Podejdź do niej poważnie i zadbaj o szczegóły. Pamiętaj, że mnóstwo osób ocenia innych powierzchownie.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś w związku, to spędzisz z partnerem kilka wieczorów, ale wspólnie spędzony czas nic nie wniesie do waszej relacji. Czy to dobrze, czy źle, oceń sama bez konsultacji z koleżanką. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale tym razem zacznie ci to przeszkadzać. Może warto coś z tym zrobić? Dowcipny Rak od dawna do ciebie wzdycha.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej, ale przestaniesz się tym przejmować. Uświadomisz sobie, że wydawanie sprawia ci przyjemność i warto czasami zaszaleć. Rób to, ale w granicach zdrowego rozsądku.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.05.2017 22:52
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50 na wszystkie plany i pakiety ☺
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.05.2017 11:15
Pierdolenie o Szopenie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo