Horoskop tygodniowy 15.05. - 21.05.

Wróżka Nunila zagląda w przyszłość... Sprawdź, czego spodziewać się w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 15.05. - 21.05.
Fot. iStock
15.05.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Spotka cię miłe wydarzenie pośrednio związane z twoją sytuacją zawodową. Zdarzenie pozytywnie wpłynie na twoje podejście do ludzi. W drugiej połowie tygodnia zwróć uwagę na jadłospis. Pamiętaj, że jesteś tym, co jesz.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się poważniejszy. Figle i wygłupy ustąpią miejsca spokojnym rozmowom i planowaniu przyszłości. W okolicach weekendu zatęsknisz za szaleństwem. Nie rób nic pod wpływem impulsu. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który na co dzień nie lubi się wyróżniać. Choć trudno go zauważyć, to w jego sercu tkwi prawdziwy żar.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Mimo to nie przesadzaj z inwestycjami i wydatkami. W sobotę zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Staniesz się niezwykle kreatywna. Zaczniesz się spełniać, malując, pisząc lub dekorując otaczającą cię przestrzeń. Twoje rękodzieła zrobią wrażenie na bliskich. W czwartek dopisze ci szczęście.
Miłość i seks: Masz faceta? Jego była dziewczyna zacznie dążyć do odnowienia kontaktu. Na początku ich rozmowy będą niewinne, ale trzymaj rękę na pulsie. Twój ukochany jest godny zaufania, ale jego eks niekoniecznie. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, któremu niełatwo zrobić pierwszy krok. Ośmiel go życzliwym uśmiechem. W środę Wenus będzie wam sprzyjać.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Zwróć uwagę na aparycję i ubieraj się nienagannie. Szef to doceni, a ty staniesz się jego ulubienicą.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Będziesz w formie. Odzyskasz dobrą energię i zatęsknisz za znajomymi. W weekend nie siedź w domu i zaproponuj przyjaciołom wspólne grillowanie.
Miłość i seks: W miłości nie wydarzy się nic, co mogłoby wpłynąć na twoją niedaleką przyszłość. Nie będziesz jednak z tego powodu nieszczęśliwa – wręcz przeciwnie, wszystko będzie się układało zgodnie z twoimi oczekiwaniami w jednostajnym tempie. Okaże się, że pośpiech nie zawsze przynosi dobre rezultaty.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny czas. Weźmiesz udział w interesującym projekcie, w którym ujawnisz swoją kreatywność. Zaimponujesz komuś wpływowemu i otrzymasz bardzo ciekawią propozycję.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Przed tobą pracowity tydzień. Osoba, która miała ci pomóc, wykręci się, a tobie zabraknie czasu na sen. W weekend czeka cię ważna uroczystość. Mimo zmęczenia postaraj się być czarująca.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Będziecie się uzupełniać, a dobro partnera stanie się dla was priorytetem. Podtrzymuj tę ciepłą relację, a wkrótce na twoim palcu pojawi się pierścionek zaręczynowy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię dziwna znajomość, zakocha się w tobie. Dowiesz się o tym w niesprzyjających okolicznościach. Nie reaguj zbyt pochopnie i najpierw wszystko przemyśl.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Wszystko, za co się weźmiesz, wykonasz jak należy. Twoi biznesowi partnerzy będą z ciebie zadowoleni.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Zaczniesz spędzać czas z rodziną i choć na początku zrobisz to z grzeczności, to pod koniec tygodnia sama zainicjujesz wspólne spotkanie. W niedzielę zdarzy się coś niespodziewanego. Nie panikuj i podejdź do sprawy jak do lekcji życia.
Miłość i seks: W miłości przedsmak rozstania lub zerwania znajomości. Mężczyzna, który do tej pory zajmował królewskie miejsce w twoim sercu, zostanie zdetronizowany. Zastąpi go ktoś, kto do tej pory trzymał się na uboczu. Z początku będzie to trudna zmiana, ale z biegiem czasu uświadomisz sobie, że Wenus wiedziała, co robi.
Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych kiepski okres. Twoje wydatki przekroczą wpływy i zanim się obejrzysz, wykorzystasz środki, które odłożyłaś na coś innego.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Skupisz się na najważniejszym zadaniu i będzie to dobra decyzja. Dzięki temu osiągniesz cel wyjątkowo szybko. W okolicach środy ktoś, za kim nie przepadasz, zachowa się wobec ciebie bardzo miło. Doceń to.
Miłość i seks: Masz faceta? Waszym związkiem zawładną emocje, które do tej pory były dla was czymś obcym. Z początku będzie to coś, do czego trudno będzie się wam przyzwyczaić, ale pod koniec tygodnia wspólnie przyznacie, że dobrze się stało. Jesteś singielką? W weekend nie siedź w domu i idź na imprezę. Poznasz kogoś, kto nie tylko lubi się bawić, ale także ma coś do powiedzenia. Wasz flirt ma szansę przerodzić się w coś poważnego.
Kariera i pieniądze: W pracy dziwna atmosfera. Będziesz zachodzić w głowę, ale nie znajdziesz wytłumaczenia dla tego, co się stanie. Nie wpadaj w paranoję, myśląc, że chodzi o ciebie. Nie tym razem, Panno.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Odkryjesz w sobie kulinarny talent i zachwycisz nim kogoś wymagającego. Miłe słowa z ust krytycznej osoby poprawią ci samoocenę. W drugiej połowie tygodnia unikaj niepotrzebnych starć. Nawet nic niewarta sprzeczka będzie cię kosztować wiele łez.
Miłość i seks: Masz faceta? Uda się wam dojść do porozumienia w sprawie, która notorycznie wyprowadzała was z równowagi. Tym razem konsensus będzie trwały. W wolnej chwili znajdźcie czas na wspólne porządki. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który ma osobliwe hobby. To będzie ktoś inspirujący. Czy nie takiego mężczyzny właśnie ci trzeba?
Kariera i pieniądze: Zaczniesz się martwić o pieniądze. Twoja rozrzutność doprowadzi cię niemal na skraj bankructwa. Zapanuj nad tym jak najszybciej.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Jeszcze w poniedziałek zdarzy się coś, co sprawi, że będziesz musiała podkręcić swoje wewnętrzne tempo. W drugiej połowie tygodnia sprawy osobiste rozwiną się nie tak, jak przypuszczałaś. Zainterweniuj jak najszybciej.
Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu się poznać z bardziej uwodzicielskiej strony. Dres, telewizja i wygłupy są fajne, ale nie zastąpią wszystkich aspektów związku. Jeśli chcesz, by wasza relacja nabrała rumieńców, w wolny wieczór zrób się na bóstwo. Jesteś singielką? Nie daj się zmanipulować inteligentnemu Skorpionowi. Jego taktyka jest świetna, ale chodzi mu tylko o jedno.
Kariera i pieniądze: Wpadniesz na świetny pomył biznesowy. Niestety, bliscy nie będą podzielali twojego entuzjazmu. Weź sobie do serca rady, ale zamiast rezygnować, bądź ostrożna.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W najbliższych dniach sama siebie zaskoczysz. Zrobisz coś, na co wcześniej nie było cię stać. Okaże się, że znajomi mylili się w osądzie twojej osoby, a ty utrzesz im nosa. W piątek uważaj za kierownicą.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zyska na wartości. Twój ukochany stanie się bardziej wylewny, a ty stała w uczuciach. Przestaniecie bać się zagrożenia z zewnątrz w postaci atrakcyjnych rywali. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Ryb zacznie zmierzać w stronę przyjaźni. Jeśli chodzi ci po głowie romantyczna przygoda, na następne spotkanie zrób się na bóstwo.
Kariera i pieniądze: W finansach nie najlepiej. Ktoś, kto umie manipulować ludźmi, zaproponuje ci wspólny biznes. Zachowaj zasadę ograniczonego zaufania, bo możesz dużo stracić.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o nerwy. Będziesz teraz w kiepskim okresie, więc nie bierz zbyt wiele na siebie i do siebie. Wolne wieczory spędź w domowym zaciszu przy dobrej książce i relaksacyjnej muzyce.
Miłość i seks: Masz faceta? Ostatnio widywaliście się rzadziej, ale w drugiej połowie tygodnia się to zmieni. Twój ukochany postara się o to, by wasze spotkania były nie tylko częstsze, ale i ciekawsze. Odżyje w was miłosny entuzjazm. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który lubi pływać. Ten facet czuje się jak ryba w wodzie również i w relacjach damsko-męskich.
Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. W okolicach środy uważaj na szefa. Piątek to dobry dzień na zawarcie ważnej umowy. Dopnij swego i ciesz się sukcesem.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Przejmiesz się losem bliskiej osoby. Zaczniesz się martwić i zamiast cieszyć się życiem, skoncentrujesz się na nie swoich problemach. W weekend będziesz świadkiem niecodziennej sytuacji. Zachowaj spokój.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany da ci wszystko, czego potrzebujesz, ale w zamian też czegoś zapragnie. Dowiesz się o tym w okolicach środy. Będziesz zaskoczona. Jesteś singielką? Nie udawaj, że nie widzisz zalotów energicznego Barana. Ten chłopak dwoi się i troi, byś go zauważyła i dała mu szansę.
Kariera i pieniądze: W pracy ważny okres. Szef poprosi cię o przysługę, która będzie wymagała od ciebie ogromnej lojalności. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Uda ci się dokończyć projekt związany z twoim hobby. Rezultat przejdzie oczekiwania twoje i bliskich. Będziesz miała się czym chwalić. Weekend spędzisz w wyjątkowej atmosferze u boku kogoś, kogo kochasz.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach skup się na partnerze i postaraj się nie robić awantur z niczego. Gdy poskromisz swój temperament, wasz związek stanie się niemal idealny. Jesteś singielką? Zrób pierwszy krok w stronę mężczyzny, który ma opinię ekscentryka. Z tym facetem nawet przez moment nie będziesz się nudzić. Wbrew pozorom jesteście dla siebie stworzeni.
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. W drugiej połowie tygodnia czeka cię nieplanowany wydatek. Zamiast przeżywać, ciesz się, że masz z czego zapłacić. W sobotę zagraj w totolotka.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.05.2017 16:15
jestem uzależniona od horoskopu na papilocie :) czekam na niego zawsze z niecierpliwością w każdy poniedziałek. jak jakaś nawiedzona hahahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo