Co przyniesie ten tydzień? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy!

Sprawdź, co wydarzy się w najbliższych dniach!
Co przyniesie ten tydzień? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy!
Fot. iStock
08.05.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Kolejny raz przyjaciółka wystawi cię do wiatru. Wyciągnij wnioski. W drugiej połowie tygodnia znajdź czas dla rodziny. Niedziela zaskoczy cię przyjemną, choć niespodziewaną wiadomością.
Miłość i seks: W miłości kiepski okres. Jeśli jesteś w związku, to partner zajmie się swoimi sprawami, a na ciebie już nie starczy czasu. Postaraj się go zrozumieć i nie rób mu z tego powodu wyrzutów. Wkrótce sytuacja wróci do normy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się niedawno widziałaś, pomimo obietnic nie zadzwoni. W okolicach weekendu przez przypadek na siebie wpadniecie. Bądź miła, ale nie przesadzaj z wylewnością.
Kariera i pieniądze: W pracy niestety kiepski czas. Poróżnisz się ze współpracowniczką, a koledzy staną po jej stronie. Słaba atmosfera potrwa aż do weekendu. Nie bierz nadgodzin, bo tylko pogłębisz swoją frustrację.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz rozkojarzona i zaczniesz zaniedbywać ważne sprawy. Pod koniec tygodnia nawarstwią się także domowe obowiązki. Twoje weekendowe plany ulegną zmianie. Zamiast się bawić w klubie ze znajomymi, czas spędzisz na nadrabianiu zaległości.
Miłość i seks: W miłości świetny okres dla singielek. Zmienisz swoje podejście do mężczyzn i zamiast wymagać od siebie, zaczniesz więcej oczekiwać od swojego wielbiciela. Podziała to na niego jak motor napędzający. Masz faceta? Usłyszysz od niego słowa, które rozwieją twoje obawy. Przestaniesz go tratować jak kogoś, z kim i tak kiedyś się rozstaniesz. Wreszcie uwierzysz, że może się wam udać.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Będziesz musiała się trochę postarać, ale dzięki uporowi uda ci się osiągnąć cel. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Twoje życie nie zmieni się, ale nie będziesz z tego powodu narzekać. Polubisz to, co robisz, a przede wszystkim to, kim jesteś. W drugiej połowie tygodnia spotka cię coś niezwykłego. Ciesz się niespodziankami, które przynosi ci los.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się idealny. Zagości między wami miłość, troska i zrozumienie. Wieczorami nie zabraknie również namiętności. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który na co dzień nie lubi wychodzić przed szereg. Ten facet nie jest jednak cichą myszką. Drzemie w nim dzikość serca – spotkaj się z nim, a sama się przekonasz.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W drugiej połowie tygodnia szef zwróci ci uwagę. Nie kłóć się z nim, bo tym razem nie będziesz miała racji.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Spotkasz na swojej drodze kogoś, kto dobrze ci doradzi. Trudno ci jednak będzie wcielić te wskazówki w życie. Być może jesteś mniej ufna niż możesz przypuszczać. Warto nad tym popracować.
Miłość i seks: W miłości więcej nieznanych ci dotąd uczuć. Choć poczujesz się szczęśliwa z partnerem, zaczniesz odczuwać dziwny lęk. Przyczyną tego niepokoju będzie obawa przed zdradą. Nieuzasadniona! Jesteś singielką? Kolega, którego znasz od dawna, nagle zawróci ci w głowie. Z niezrozumiałego dla ciebie powodu zaczniesz o nim nieustannie myśleć.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej szczęścia. Wykorzystaj przychylność planet i weź udział w konkursie. Masz realną szansę wygrać.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wydarzy się nic nowego i zaczniesz odczuwać marazm. Zatęsknisz za chwilami beztroski i zamiast skupić się na zaległościach, zaczniesz szukać prostych rozrywek. Ulegniesz pokusom, ale twoi bliscy wykażą się dużym zrozumieniem.
Miłość i seks: W sprawach sercowych dobry czas, zarówno jeśli szukasz miłości, jak i tworzysz stały związek. Nie będziesz mogła narzekać na brak zainteresowania, a fakt, że jesteś kobietą sukcesu, jeszcze bardziej podniesie twoje notowania. Na twojej drodze będzie dwóch mężczyzn. Jednego z nich dobrze znasz, a drugi to ktoś bardzo tajemniczy. Twoja ciekawość weźmie górę. Zrobisz coś, z czego później trudno będzie ci się wyplątać. Weź przykład z Edith Piaf i niczego nie żałuj.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowanie nie ulegnie zmianie. Pamiętaj, że niejedna osoba chciałaby być na twoim miejscu. W sobotę zagraj w totolotka.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Rozleniwisz się, a twój umysł podzieli ten stan. Będziesz ospała podobnie jak twoje reakcje na wszelkie bodźce. Zabraknie ci refleksu, a ktoś, kto zazdrości ci sukcesów, wykorzysta okazję. W niedzielę uważaj za kierownicą.
Miłość i seks: W miłości więcej nowych okazji, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Poznasz kogoś interesującego, a twoja naturalna uroda go urzeknie. W weekend możesz spodziewać się randki. Masz faceta? Zaczniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn i kusić los. Rozmowa z dowcipnym Lwem przerodzi się we flirt. Nie przeginaj, bo twój partner nie wybaczy ci skoku w bok.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. W pierwszej połowie tygodnia uważaj na szefa, w drugiej na samą siebie – przez niedopatrzenie możesz popełnić błąd. Piątek nie sprzyja zawieraniu transakcji.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz miała dużo zajęć i jeszcze mniej czasu, ale w weekend usiądziesz w fotelu z uśmiechem na twarzy. W sobotni wieczór idź na imprezę, ale najpierw zrób się na bóstwo. Świadomość, że pięknie wyglądasz, doda ci skrzydeł.
Miłość i seks: Masz faceta? Mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło, znów pojawi się w twoim życiu. Dostaniesz od niego wiadomość i choć nie będzie to list miłosny, mimo wszystko znów zaczniesz o nim myśleć. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni, ale znajomość z mężczyzną spod żywiołu Wody nabierze rumieńców. Niewykluczony romans.
Kariera i pieniądze: W finansach przychylność Jowisza. Unikniesz nadprogramowych płatności i odłożysz trochę grosza na czarną godzinę. W środę zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Poczujesz, że ostano zaniedbałaś rodzinę i zaczniesz odczuwać wyrzuty sumienia. Zamiast się zadręczać, zadzwoń do bliskich i zapowiedz swoją wizytę. W drugiej połowie tygodnia spotka cię coś, co zmieni twoje podejście do ważnych spraw.
Miłość i seks: W miłości stabilnie. Jeśli masz faceta, to spędzicie kilka przyjemnych chwil, nie robiąc nic spektakularnego. Pod koniec tygodnia zatęsknisz jednak za szaleństwem. Przedstaw swój plan ukochanemu. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Powietrza nabierze jednostajnego tempa. Nie przyśpieszaj i korzystaj z okazji, że możecie się lepiej poznać.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Jeśli nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji, podpytaj znajomych o oferty pracy. Jedna z koleżanek szuka kogoś do pomocy.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Będziesz w lepszej formie, zwróć jednak na to, co ląduje na twoim talerzu. Nie zajadaj problemów, bo to tylko pogłębia frustrację. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.
Miłość i seks: Masz faceta? Daj z siebie więcej. Ostatnio twoje zachowanie znacznie odbiegało od ideału, a każdemu kiedyś kończy się cierpliwość. Pokaż, że jesteś kobietą wartą uwagi, miłości i poświęcenia. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Panny. Ten facet tylko udaje, że nie jest tobą zainteresowany. Na zbliżającej się imprezie podejdź do niego i zacznij rozmowę. Reszta potoczy się sama.
Kariera i pieniądze: Będziesz miała więcej czasu, a mimo to nie uda ci się zrealizować tygodniowego planu. Szef nie będzie zadowolony. Usłyszysz słowa krytyki, które popsują ci humor na weekend.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Dopisze ci zdrowie i dobry nastrój. W weekend unikaj ludzi, którzy nie mają do siebie dystansu. Jeśli planujesz się pobawić, zabierz ze sobą kogoś uśmiechniętego.
Miłość i seks: W sprawach sercowych świetny czas, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Otworzysz się na miłość i nowe znajomości. Przestaniesz bać się ryzyka i tego, czy dobrze wypadasz w oczach innych. Wenus zafunduje ci płomienny romans. Masz faceta? Zaproponuj mu coś, czego na co dzień nie robicie. Początkowo nie będzie tryskał entuzjazmem, ale gdy użyjesz odpowiednich argumentów, zgodzi się na wszystko. Nutka nowości odświeży wasz związek.
Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Osoby, które ci podlegają, wreszcie zaczną cię słuchać. Poczujesz, że masz u nich respekt, a nawet sympatię. W drugiej połowie tygodnia zapniesz na ostatni guzik ważny projekt.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj sytuacji, które będą wymagały od ciebie racjonalnego myślenia. Twój umysł nie będzie teraz pracował na wysokich obrotach, więc nie licz, że popiszesz się porażającym intelektem. Najlepiej wypocznij w domowym zaciszu u boku kogoś, przy kim nie musisz niczego udawać.
Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami udany tydzień. Spędzicie mniej czasu niż zwykle, a mimo to zdążycie szczerze porozmawiać i oddać się czułym namiętnościom. Jeśli lubicie się bawić, w sobotę idźcie na imprezę, ale tylko we dwoje. Jesteś singielką? Znajomość z brunetem zmieni się na lepsze. Pojawią się między wami nowe, bardzo przyjemne emocje.
Kariera i pieniądze: W finansach nie najlepiej. Zaciśnij pasa i odłóż wydatki na lepsze czasy. Wkrótce wszystko wróci do normy.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Przed tobą czas refleksji. Zaczniesz wspominać przeszłość i poczujesz, że coś ci uciekło. Tym sposobem popsujesz sobie humor na kilka dni. W sobotę spotka cię coś pozytywnego. Miła niespodziana pomoże ci zapomnieć o smutkach.
Miłość i seks: Masz faceta? Zacznie wam się układać i choć nie dojdziecie do porozumienia w nurtującej was sprawie, to w związku zagości wspaniała atmosfera. Znów będziecie się cieszyć, że jesteście razem. Jesteś singielką? Zrób pierwszy krok w stronę zawadiackiego Barana. To pewny siebie uwodziciel, ale względem ciebie czuje szacunek i lęk przed odrzuceniem. Wyjdź z inicjatywą, a wiele zyskasz.  
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Zamiast znowu pożyczać pieniądze od rodziców, ogranicz wydatki na przyjemności, zwłaszcza na słabości. We wtorek zagraj w totolotka.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo