HOROSKOP: Co czeka Cię w pierwszym tygodniu maja?

Przepowiednia dla 12 znaków zodiaku.
HOROSKOP: Co czeka Cię w pierwszym tygodniu maja?
fot. Thinkstock
01.05.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz miała dla siebie więcej czasu. Odpocznij, ale nie za długo. Jest wiele spraw, które powinnaś przypilnować. W weekend zabaw się jak za dawnych czasów. Najlepiej z kimś, kto nie lubi stać pod ścianą.
Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami świetny tydzień. Będziecie sobie pomagać i wspierać się zarówno w prozaicznych, jak i w ważniejszych kwestiach. Wieczorami nie zabraknie wam ochoty na łóżkowe igraszki. Jesteś singielką? Nie skreślaj młodszych od siebie mężczyzn. Dojrzałość ma niewiele wspólnego z metryką. Porzuć stereotypy i daj szansę romantycznemu Bykowi.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie osiadaj na laurach i pokaż szefowi, że zasługujesz na podwyżkę. W czwartek uważaj na swojego konkurenta. Będzie chciał rzucić ci pod nogi kłody.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Myślami zaczniesz odbiegać w siną dal i dojdziesz do zaskakujących wniosków. Ten czas melancholii trochę cię zmieni. Na lepsze. W piątek uważaj, zwłaszcza jeśli planujesz wieczorne wyjście. Kto drogi skraca, do domu nie wraca.
Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu rozwinąć skrzydła, nawet jeśli będzie to wiązało się z wyrzeczeniami. Mężczyzna spełniony to mężczyzna szczęśliwy. Nie blokuj go, a wiele na tym zyskasz. Jesteś singielką? Spodoba ci się ktoś, do kogo nie powinnaś mieć zaufania. Twoja czujność zawiedzie cię, ale nie żałuj. W życiu ważne są tylko chwile.
Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych nic nowego. Zajmij się bieżącymi sprawami i nie szukaj dziury w całym. Pod koniec tygodnia szef wreszcie powie ci coś miłego.

Zobacz również: Niesamowite makijaże astrologiczne. Jak wygląda ten dla Twojego znaku zodiaku?

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Ktoś z wielkim sercem obdarzy cię dobrą energią. Twój nastrój poprawi się i nabierzesz ochoty, by zrobić coś pożytecznego. W okolicach weekendu spotka cię coś dziwnego. Podejdź do całego zdarzenia jak do jajka-niespodzianki.
Miłość i seks: Masz faceta? Wasze wspólne spędzanie czasu zacznie przypominać pobyt w sanatorium. Podkręćcie temperaturę w waszym związku, dopóki jeszcze tli się w was płomień pożądania. Zainicjuj coś fajnego. Jesteś singielką? Nie oglądaj się za dowcipnym Lwem. To diabeł w owczej skórze. W jego śmiechu jest więcej sarkazmu niż szczerości.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez fajerwerków. Nie szukaj atrakcji w pracy, bo to nie miejsce i czas na tego typu działania. W środę uważaj na natrętnego klienta.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Twój wewnętrzny głos zacznie podpowiadać ci coś, czego wcześniej wolałaś nie słyszeć i nie wiedzieć. Nie ignoruj tak silnych znaków, bo czas mija bezpowrotnie. W drugiej połowie tygodnia ubierz się odpowiednio do aury – wisi nad tobą fatum poważnego przeziębienia.
Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku nie będzie działo się najlepiej. Nie oszukuj siebie i partnera tylko dlatego, że boisz się rozstania. To wbrew pozorom błahy powód. Jesteś singielką? Spotkasz kogoś, kto cię oczaruje w kilka minut. Nie trać głowy, nawet jeśli emocje wezmą górę. Możesz tego żałować.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Zaciśnij pasa i naucz się żyć skromniej. Ku zaskoczeniu bliskich odnajdziesz w tym dużo plusów.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Uspokoisz się, a twój nastrój znacznie się poprawi. W drugiej połowie tygodnia czeka cię wiele zadań. Przygotuj się do nich, ale nie zapominaj o najważniejszym, czyli o samej sobie. Maluj się i zwracaj uwagę na to, co nosisz, nawet w domowym zaciszu. Będzie przyjemniej tobie i bliskim.
Miłość i seks: Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś miłosną przygodę, odezwie się do ciebie. Będzie to miła wiadomość, ale czytając między wierszami, doszukasz się czegoś zagadkowego. Nie drąż tematu, bo tylko zamieszasz sobie w głowie, a jemu dasz nadzieję. Dobrze wiesz, że między wami wszystko już jest jasne i przede wszystkim skończone.
Kariera i pieniądze: Twoje hobby da ci nie tylko radość, ale i pieniądze. Zaczniesz zarabiać na tym, co jest bliskie twojemu sercu, i zdobędziesz nowych klientów.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Staniesz się perfekcyjną panią domu i bardzo to polubisz. Obowiązki, które wcześniej sprawiały ci trudność, okażą się twoją domeną, a pochwały z ust bliskich jeszcze bardziej cię zmotywują. W czwartek spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi.
Miłość i seks: W miłości wspaniały okres, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Poznasz mężczyznę, z którym nawiążesz świetny kontakt w bardzo krótkim czasie. Zanim się obejrzysz, nie będziesz już mogła bez niego żyć. Masz faceta? Dogadacie się w trudnej sprawie i przywrócicie miłą atmosferę. Weekend spędźcie tylko we dwoje, nawet jeśli znajomi będą nalegać. Przyda wam się taki czas.
Kariera i pieniądze: W pracy nic ciekawego. Zaczniesz się nudzić, a twoja czujność zostanie uśpiona. Ktoś inny wykaże się refleksem, a ciebie ominie coś ważnego.

Zobacz również: Co imię i nazwisko mówi o Twoim charakterze?

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Przed tobą świetny tydzień. Odzyskasz dobry humor i przede wszystkim energię. Zamiast tracić czas, nie robiąc nic istotnego, weźmiesz się za kilka rzeczy naraz i wszystko wykonasz śpiewająco. W niedzielę spotka cię coś zaskakującego, ale bardzo miłego.
Miłość i seks: Masz faceta? Każdy z was zajmie się własnym życiem i o dziwo wpłynie to dobrze na wasz związek. Zaczniecie bardziej doceniać chwile spędzane razem i zamiast się kłócić, wspólnie zadbacie o romantyczną atmosferę. Jesteś singielką? Zodiakalny Baran stanie ci na drodze i mimo braku zainteresowania z twojej strony nie będzie chciał odpuścić. Czyżby trafiła kosa na kamień?
Kariera i pieniądze: Obowiązki, które do tej pory cię nudziły. znów zaczną przynosić ci przyjemność. Będziesz cieszyła się z tego, co robisz, i mimo nieprzyjemnej sytuacji, która spotka cię w okolicach wtorku, zakończysz tydzień z uśmiechem na ustach. W piątek dostaniesz pochwałę od szefa.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przed tobą dobry tydzień. Spojrzysz na pewne sprawy inaczej i staniesz się bardziej wyrozumiała dla samej siebie. Będzie to krok w stronę życia bez kompleksów i niepotrzebnych łez.
Miłość i seks: Masz faceta? Pod wpływem impulsu zrobisz coś głupiego i zawiedziesz swojego partnera. Będziesz musiała się bardzo postarać, by twój ukochany ci wybaczył, a sytuacja wróciła do normy. Przed tobą ważne i warte trudu wyzwanie. Jesteś singielką? Daj szansę dowcipnemu Wodnikowi, którego mocną stroną jest taniec. Połączy was nie tylko cielesna chemia, ale i wspólne spojrzenie na świat.
Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Jeśli nie jesteś do końca zadowolona z obecnej sytuacji, poszukaj dodatkowego źródła dochodu. W przeciwnym razie nie będziesz mogła zrealizować swoich planów.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Będziesz miała więcej wolnego, ale zawiedzie twoja organizacja. Czas zacznie przelewać ci się przez palce i nie zrealizujesz większości swoich planów. W weekend poczujesz się lepiej. W niedzielę usłyszysz miły komplement z ust kogoś, na kim ci zależy.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni się nie do poznania. Będzie dla ciebie taki, jakiego sobie kiedyś wymarzyłaś. Wasz związek rozkwitnie, a miłość zapłonie na nowo. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który do tej pory adorował twoją koleżankę. Wbrew pozorom jego intencje będą szczere. Daj mu szansę, bo między wami może zrodzić się coś wyjątkowego.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokój. Dbaj o tę atmosferę i nie dolewaj oliwy do ognia, nawet jeśli ktoś wytrąci cię z równowagi. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Dolegliwości zdrowotne, które ostatnio ci dokuczały, miną bez śladu. Poczujesz się dużo lepiej i zaczniesz tryskać dobrym humorem. Na początku tygodnia znajdziesz coś, czego długo szukałaś. W sobotę nie szarżuj na drodze.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Załagodzisz konflikt z partnerem i ustalisz nowe zasady gry. Zaczniecie się do nich stosować i choć na początku będzie trudno, to z biegiem czasu okażą się one strzałem w dziesiątkę. Jesteś singielką? Nie ignoruj zniecierpliwionego Byka, który wzdycha do ciebie od dawna. Ten człowiek dwoi się i troi, by skraść twoje serce.  
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Będziesz miała mniej obowiązków, a szef da ci więcej wolnych dni. W czwartek podpiszesz ważną umowę z korzyścią dla obu stron.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wydarzy się nic, co mogłoby popsuć ci humor. Jedyne, na co będziesz mogła narzekać, to brak czasu na zrealizowanie wszystkich planów. Niedziela to dzień dobrej wiadomości.
Miłość i seks: Masz faceta? Zakochasz się w nim na nowo, a on w tobie i w twoim ciele. Zaczniecie eksperymentować w łóżku i czerpać z tego ogromną przyjemność. Okaże się, że spełnienie w sypialni jest kluczem do wspólnego szczęścia. Jesteś singielką? Nawiążesz romantyczną znajomość z mężczyzną spod znaku Ryb. Ten facet zachwyci cię nie tylko nienagannymi manierami, ale również i ciętą ripostą.
Kariera i pieniądze: W pracy miła atmosfera. Twoje relacje z kolegami po fachu poprawią się, a szef stanie się mniej uszczypliwy. W drugiej połowie tygodnia uda ci się doprowadzić do końca ważny projekt. Będziesz miała powody do dumy.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Odnowisz relację z przyjaciółką, z którą przez ostatnie tygodnie nie miałaś kontaktu. Jedno krótkie spotkanie okaże się uzdrawiające. Między wami wszystko wróci do normy. Środa to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: Masz faceta? Niech twoje życie nie będzie teraz najważniejsze. Twój ukochany potrzebuje znacznie więcej uwagi niż możesz przypuszczać. Jeden wolny wieczór poświęćcie tylko na omawianie jego spraw. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio zachował się wobec ciebie w bardzo nieelegancki sposób, znów pojawi się na twojej drodze. Pora określić się, co zrobisz z tą znajomością.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces okupiony ciężką pracą. Po wszystkim powiesz sobie „było warto” i ruszysz dalej. Tak trzymaj.

Zobacz również: Wróżenie z wosku - jakie jest znaczenie symboli? Czyli jak rozszyfrować cienie na ścianie

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie