HOROSKOP: Co wydarzy się w tym tygodniu?

W jakie wydarzenia będzie obfitował ten tydzień?
HOROSKOP: Co wydarzy się w tym tygodniu?
Fot. Thinkstock
17.04.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Spotkanie z osobą, z którą kiedyś łączyła cię zażyła relacja, podziała na ciebie jak remedium na smutek. Spojrzysz na pewne sprawy inaczej i staniesz się bardziej wyrozumiała wobec samej siebie. W drugiej połowie tygodnia usłyszysz na swój temat bardzo miły komplement.
Miłość i seks: Masz faceta? Partner poczuje się zagrożony. Twoje zapewnienia o szczerości i wierności przestaną mu wystarczać. Niewykluczone ostre działanie z jego story. Zrozum go, ale nie pozwalaj na zbyt wiele. Jesteś singielką? Zaczniesz fantazjować o kimś, kto nie jest dla ciebie. Zapragniesz, by twoje marzenia nabrały realnego kształtu i podejmiesz nieśmiałe kroki. Możesz spodziewać się niezłego zamieszania.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Współpracownicy będą ci życzliwi, a ich przychylność sprawi, że zaczniesz działać szybko i skutecznie. Szef będzie z ciebie zadowolony.  

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zbierz się na odwagę i porozmawiaj z bliskim, do którego masz żal. Udawanie, że wszystko jest w porządku, jedynie pogłębia ranę w twoim sercu. W czwartek uważaj w miejscach publicznych. Wisi nad tobą widmo rabunku.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie dla ciebie bardzo wyrozumiały. Zacznie ci pobłażać na każdym kroku, co okaże się dla ciebie demotywujące. Wasz związek na tym ucierpi. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, prześle ci dziwną wiadomość. Trudno ci będzie się do niej ustosunkować i przede wszystkim ją skomentować. Wstrzymaj się z odpowiedzią, dopóki nie dowiesz się, o co tak naprawdę chodzi.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wspaniały okres. Los będzie ci sprzyjał i sprawi, że sukces stanie się twoim drugim imieniem. Podnieś sobie poprzeczkę i sięgnij po więcej.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: W twoim życiu nie wydarzy się nic niesamowitego, a mimo to poczujesz się bardzo szczęśliwa. Spojrzysz na swoją przyszłość optymistycznie i dostrzeżesz szansę na osiągnięcie wielkiego sukcesu. Środa to dzień dobrej wiadomości związanej ze sprawami urzędowymi.
Miłość i seks: W miłości czas pełen ekscytacji, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Mężczyzna, którego żywiołem jest Ziemia, zaproponuje ci wspólny wyjazd. Zgódź się, a przeżyjesz wspaniałą przygodę. Masz faceta? Twój ukochany nabierze ochoty na łóżkowe igraszki i odstawi na boczny tor swoich kolegów. Wreszcie się nim nacieszysz.
Kariera i pieniądze: W pracy rozluźnienie. Będziesz miała mniej obowiązków niż zwykle i uda ci się dokończyć ważny projekt. Nie afiszuj się jednak z tym, co pokątnie robisz. Współpracownik chętnie zdradzi twój sekret szefowi, nawet jeśli na co dzień udaje twojego przyjaciela.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Przestaniesz chować się w skorupie kompleksów i wyjdziesz na podbój świata. Uwierzysz w swoje możliwości i w to, że możesz osiągnąć wiele. W piątek uważaj za kółkiem.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zerwie kontakt z kobietą, która negatywnie wpływała na wasz związek. Wasza relacja odżyje, a wy znów poczujecie się jak para nastolatków. Jesteś singielką? Zawrócisz w głowie mężczyźnie spod znaku Skorpiona. Wasza rozmowa z błyskotliwej dyskusji przerodzi się w gorący flirt.
Kariera i pieniądze: W pracy względny spokój. W drugiej połowie tygodnia możesz spodziewać się ciszy przed burzą. Nie daj się wyprowadzić z równowagi komuś, kto tylko czeka na twoją pomyłkę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz dobrze zorganizowania i dzięki temu pozałatwiasz wszystkie sprawy. W drugiej połowie tygodnia ulegniesz pokusie i dopadną cię wyrzuty sumienia. Zamiast się zadręczać, bezboleśnie powróć do dobrych nawyków.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował więcej czasu dla siebie. Pozwól mu na to bez zbędnych komentarzy. W weekend sam za tobą zatęskni i zacznie zabiegać o twoją uwagę. Jesteś singielką? Na zbliżającym się spotkaniu towarzyskim zaprezentuj się w jak najlepszym świetle. Ktoś będzie cię bacznie obserwował. Nie zmarnuj tej szansy.
Kariera i pieniądze: W pracy spokój. Nie osiadaj na laurach i zdobądź nowe kwalifikacje. Nawet jeśli ci się nie przydadzą, przestaniesz mieć wrażenie, że marnujesz czas.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Twoje relacje z przyjaciółką zaczną się rozpadać. Schowaj dumę do kieszeni i zainterweniuj. Czwartek to twój szczęśliwy dzień. Wykorzystaj go i pozałatwiaj wszystkie ważne sprawy.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Spotkanie z mężczyzną, który ci się nadal podoba, wprowadzi zamęt w twoim życiu. Znów zaczniesz o nim rozmyślać i zamiast skupić się na teraźniejszej relacji, odpłyniesz myślami w siną dal. Nie wyniknie z tego nic dobrego. Masz faceta? Wasz związek zacznie się rozwijać, ale bardzo powoli. Nie naciskaj i ciesz się tym, co wspólnie budujecie.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Pomysł na biznes, który od dawna chodził ci po głowie, okaże się strzałem w dziesiątkę. Na twoim koncie pojawi się niezła sumka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Zaczniesz się bać o bliską osobę i słusznie. Jej zachowanie od dawna pozostawia wiele do życzenia. Zamiast się złościć, porozmawiaj z nią. Okaże się, że przyczyną negatywnej zmiany jest ktoś trzeci.
Miłość i seks: W miłości więcej ryzyka, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Przestaniesz analizować każdy swój ruch i staniesz się bardziej spontaniczna. Nie zawsze odwaga się opłaci. Mimo to nie zmieniaj swojej taktyki. Masz faceta? Weź z niego przykład i zacznij więcej czasu spędzać sama ze sobą. Kilka godzin rozłąki każdego dnia dobrze wam zrobią. W piątek spotkajcie się ze znajomymi. Będzie bardzo przyjemnie.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Środa to dzień pełen niespodzianek. Niezależnie od przebiegu wydarzeń postaraj się znaleźć w każdej sytuacji coś dobrego.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach pozwól sobie na odrobinę luzu. Nie zawalaj ważnych spraw, ale te, które nie wymagają perfekcyjnej postawy, potraktuj po macoszemu. W weekend zabaw się jak za dawnych lat. Dawno nie tańczyłaś.
Miłość i seks: Masz faceta? Możesz spodziewać się czegoś niezwykłego. Twój ukochany wreszcie się odważy i zrobi coś, na co długo czekałaś. Twój związek wejdzie w kolejny etap. Jesteś singielką? Odważ się i porozmawiaj z mężczyzną spod znaku Bliźniąt. Wzdychając do niego jak do obrazka, tylko tracisz czas. Twoja konkurentka jest bardziej zdeterminowana, więc nie pozwól jej wygrać walkowerem.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry tydzień. Odniesiesz drobny sukces i będziesz z siebie dumna. Piątek to dobry dzień na ważną rozmowę. Przygotuj się do niej.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Ktoś, kto zazdrości ci sukcesów, zacznie działać na twoją niekorzyść. Zauważysz to na towarzyskim spotkaniu, ale nie zainterweniujesz. Zdobądź się na odwagę i gdy sytuacja się powtórzy, weź sprawy w swoje ręce.
Miłość i seks: W miłości więcej ciepła, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Twój partner obdarzy cię czułością i choć w sypialni nie będzie fajerwerków, to chwile, które razem spędzicie, będą więcej warte niż akrobacje w łóżku. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Ryb zaprosi cię na randkę. Wasze spotkanie przebiegnie w wyjątkowej atmosferze. Będziesz zaskoczona jego zaangażowaniem.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które się nie opłaci. Postawisz wszystko na jedną kartę, ale nie będzie to dobry ruch z twojej strony. Twoje konto znacznie się uszczupli.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie podbijesz świata, lecz skryjesz się w zaciszu swojego domu. Znajomi będą się do ciebie dobijać, ale ty zamiast imprez, wybierzesz spokój. I dobrze. Nie zmuszaj się do czegoś, na co nie masz ochoty. Chwile wytchnienia dobrze ci zrobią.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zatęskni za czasem, gdy dopiero się poznawaliście. Nie miej mu tego za złe. Sama wiesz, że wtedy bardziej się starałaś. Może warto zrobić krótki powrót do przeszłości? Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który ukrywa się w cieniu swojego kolegi. Ten facet jest bardziej wartościowy niż jego zbyt pewny siebie przyjaciel. Nie oceniaj książki po okładce.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W drugiej połowie tygodnia bądź  czujna, bo może trafić ci się okazja do szybkiego i łatwego zarobku. Skorzystaj z tej opcji, nawet jeśli brakuje ci czasu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Spotka cię miła niespodzianka. To niecodzienne wydarzenie sprawi, że znów poczujesz się silna, piękna i wartościowa. W drugiej połowie tygodnia wygospodarujesz więcej czasu dla siebie. Nie zapomnij zadbać o urodę.
Miłość i seks: Masz faceta? Podaruj mu coś, czego do tej pory nie dostał od żadnej dziewczyny. Ten gest z twojej strony powie mu więcej niż tysiąc słów. Atmosfera w waszym związku zmieni się nie do poznania. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś rozmawiałaś od serca, odezwie się do ciebie. Tym razem jego zachowanie będzie bardziej konkretne. Możesz spodziewać się randki.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry czas. Nauczysz się odmawiać szefowi jednocześnie robiąc to, co do ciebie należy. Taka metoda zagwarantuje ci stabilną i zarazem zachowawczą pozycję w firmie.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Przed tobą czas refleksji. Zastanów się nad swoim życiem i wyciągnij wnioski. Być może nie wszystkie twoje decyzje były słuszne, ale nie znaczy to, że nie możesz już tego zmienić. Świat się nadal kręci, zacznij działać. W niedzielę odwiedzi cię ktoś, za kim tęsknisz.
Miłość i seks: W miłości świetny czas. Będąc w związku, uda ci się porozmawiać z ukochanym i wyjaśnić nieporozumienie. Zapomnicie o tej sprawie i zaczniecie na nowo. W drugiej połowie tygodnia partner mile cię zaskoczy. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego zdążyłaś sobie wybić z głowy, zrobi ci ogromną niespodziankę. Ten gest będzie świadczył o ciepłych uczuciach, które nadal tlą się w jego sercu. Może warto jeszcze raz spróbować?
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Mimo to nie szastaj pieniędzmi. Przydadzą ci się pod koniec tygodnia. Niestety nie na rozrywki, lecz na naprawę sprzętu domowego.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo