HOROSKOP: Co czeka Cię w tym tygodniu?

Co przyniesie los w tygodniu przedświątecznym?
HOROSKOP: Co czeka Cię w tym tygodniu?
Fot. Thinkstock
10.04.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź czas na rozrywki, nawet jeśli gonią cię obowiązki. Życie jest po to, by z niego korzystać – to jedynie kwestia dobrej organizacji. Zrób listę spraw, które nie mogą czekać, a resztę odłóż na potem. Piątek sprzyja niezapowiedzianym wizytom.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. W twoim związku nic cię nie zaskoczy, ale nie miej o to pretensji do partnera. Relacja to układ dwóch stron i jeśli coś nie gra, to także z twojej winy. Jesteś singielką? Wesoły Lew zacznie wysyłać ci sprzeczne sygnały. Będziesz się zastanawiać, czy ten dowcipniś przypadkiem się tobą nie bawi. Posłuchaj intuicji.
Kariera i pieniądze: To świetny tydzień dla spraw zawodowych. Wszystko będzie szło jak z płatka przy minimalnym nakładzie energii. W drugiej połowie tygodnia współpracownik będzie chciał wykorzystać twoją dobroć. Nie daj mu się.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Zaczniesz ulegać wszelkim pokusom. Od chipsów i lodów do flirtów przy barze. Będziesz bawić się świetnie, ale w niedzielę dopadną cię wyrzuty sumienia. Uświadomisz sobie, że trochę przesadziłaś i że nie o to w życiu chodzi. Nie zadręczaj się. Jesteś tylko człowiekiem.
Miłość i seks: W miłości światło Jowisza. Jego ciepło i blask zagoszczą w twoim sercu. Poczujesz się dobrze sama ze sobą i w towarzystwie mężczyzny, na którym ci zależy. Przestaniesz prowadzić miłosne gierki i staniesz się bardzo szczera. Zaczniesz mówić o tym, co wcześniej skrzętnie skrywałaś. Twój ukochany ośmielony twoją wylewnością także się przed tobą otworzy. Dowiesz się o sprawach, które wiele ci wyjaśnią.
Kariera i pieniądze: W pracy nie wychodź przed szereg. Twojej kreatywności i tak teraz nikt nie doceni. Rób swoje i nie eksploatuj się za bardzo. Nadgodziny to kiepski pomysł.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Początek tygodnia będzie trudny. Spotka cię sytuacja, która wytrąci cię z równowagi. Pokłócisz się z kimś, na kim ci zależy, i bardzo to przeżyjesz. Im bliżej weekendu, tym jednak milej. Niedzielę spędzisz w wyjątkowej atmosferze.
Miłość i seks: Najbliższe dni przyniosą ci więcej miłości, zarówno jeśli jesteś singielką, jak i Bliźniakiem w stałym związku. Wenus sprawi, że otworzysz się na nowe uczucia i zaczniesz je przeżywać całą sobą. Bliski ci mężczyzna zauważy twoją metamorfozę. Zaintrygujesz go i przyciągniesz do siebie. Razem wkroczycie w kolejny etap waszej znajomości, przypominającym związek dwóch pokrewnych sobie dusz.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Będziesz robiła swoje, ale z zapałem, co zauważy twój przełożony. Co prawda, nie usłyszysz z jego ust komplementów, ale po jego zachowaniu domyślisz się, że twoje notowania wzrosły.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii i z impetem zabierzesz się do obowiązków domowo-rodzinnych. Prozaiczne czynności przyniosą ci satysfakcję, a nawet radość. W drugiej połowie tygodnia uda ci się także pozałatwiać sprawy administracyjne. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.
Miłość i seks: W sprawach sercowych duży ładunek emocji, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Będziesz flirtować, romansować i cieszyć swoim powodzeniem. Mężczyzna spod znaku Panny potraktuje cię poważniej niż ty jego. Przed tobą trudna rozmowa. Masz faceta? Na początku tygodnia pokłócicie się i trudno wam będzie oczyścić atmosferę. Dopiero w okolicach weekendu wszystko wróci do normy, a wasze uczucia odżyją.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zwiastun zmian. Osoba, która może ci pomóc osiągnąć cel, obieca ci więcej niż mogłabyś się spodziewać.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przestaniesz wybiegać w przyszłość i zaczniesz żyć na bieżąco. Postarasz się, by każdy dzień był satysfakcjonujący na swój sposób, a obecność bliskich pomoże ci wytrwać, gdy dopadnie cię huśtawka nastrojów. W czwartek dostaniesz dobrą wiadomość związaną ze sprawami zawodowymi.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Odczujesz miłosny wpływ Marsa. Jego siła przełoży się na twoją determinację i odważysz się zawalczyć o kogoś, kogo skrycie kochasz. Zrobisz pierwszy krok i spotkasz się z entuzjazmem ze strony swojego wybranka. Masz faceta? Będziecie spędzali ze sobą dużo czasu, ale wciąż wam będzie mało. Czy to nie dowód na to, że jesteście dla siebie stworzeni?
Kariera i pieniądze: W finansach lepiej. Wpadnie ci trochę dodatkowego grosza i choć nie będzie to bajońska suma, to dzięki niej uda ci się uregulować zaległości. W sobotę zagraj w totolotka.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Przed tobą trudny tydzień. Obowiązki zawodowe nałożą się na sprawy osobiste i kilka z nich będziesz musiała odstawić na boczny tor. W weekend znajdziesz trochę czasu dla siebie, ale nie na tyle, by móc porządnie wypocząć. Zastanów się, czy nie za dużo nosisz na swoich barkach.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Poczujesz, że razem z partnerem zmierzacie w dobrym kierunku i nic nie jest w stanie was pokonać. Zaczniesz na poważnie rozważać zaręczyny. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną spod znaku Ryb stanie się bardziej intensywny. Przed tobą nieuniknione spotkanie. Nie bój się tej randki, bo będzie bardzo przyjemnie.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej obowiązków i ze wszystkim zostaniesz sama. Zaciśnij zęby i nie komentuj sytuacji. Gdy szef usłyszy twoje narzekanie, zamiast cię wesprzeć, dołoży ci więcej zadań.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Odpuścisz i staniesz się bardziej wyrozumiała dla samej siebie. Na kilka dni schowasz ambicje do kieszeni i zaczniesz cieszyć się chwilą. Dzięki nowemu podejściu do życia uda ci się psychicznie wypocząć. Niedziela to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: W sprawach sercowych silny wpływ Wenus. Jeśli jesteś singielką, to staniesz się kochliwa. Zauroczysz się dwoma mężczyznami, a każdy z nich będzie wywoływał w tobie silne emocje. Wybór okaże się trudny. Masz faceta? Twój ukochany się nie zmieni, a mimo to na jego widok poczujesz to samo, co na początku związku. Twoje libido także się podniesie, a w waszej sypialni zamiast rodzinnego nastroju zagości miłosna, pełna pasji aura.
Kariera i pieniądze: W pracy marazm. Ze wszystkich sił będziesz starała się pchnąć pewne sprawy do przodu, ale napotkasz opór ze strony decyzyjnych ludzi. W czwartek czeka cię trudna rozmowa na ten temat.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Staniesz się kreatywna, a wena nie opuści cię do końca tygodnia. Zaczniesz tworzyć i sama będziesz zdziwiona wartością swoich prac. Może warto wykorzystać talent, który w tobie drzemie? Łącz przyjemne z pożytecznym, zarabiając na tym, co lubisz robić.
Miłość i seks: W miłości dobry okres. Partner zrozumie, że jesteście inni i przestanie wywierać na tobie presję. Wzajemna tolerancja pozwoli wam się lepiej dogadywać. W weekend pojedźcie gdzieś razem, najlepiej na wieś. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Bliźniąt zmieni tor. Wasza relacja z przyjacielskiej zacznie przypominać związek dwojga kochanków. Nie walcz z tym.
Kariera i pieniądze: W pracy nuda. Dni robocze będą się dłużyły, a brak satysfakcji z tego, co robisz, jeszcze bardziej cię zniechęci. Dopóki nie znajdziesz czegoś innego, rób dobrą minę do złej gry.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Jeśli do tej pory zajmowałaś się przyziemnymi sprawami, to w najbliższych dniach uda ci się oderwać od szarej rzeczywistości. Twoje życie towarzyskie stanie się intensywne, a każdy dzień będzie przynosił nowe niespodzianki. W środę dostaniesz zaskakującą i zarazem bardzo dobrą wiadomość.
Miłość i seks: W miłości więcej emocji, a także pożądania. Jeśli nie masz stałego partnera, to na twojej drodze pojawi się ktoś, do kogo poczujesz miętę. Możesz spodziewać się płomiennego romansu. Masz faceta? Znajdziecie czas, by się sobą nacieszyć zarówno w dzień, jak i w nocy. Przestaniesz się hamować i pokażesz partnerowi swój prawdziwy, miłosny temperament. Twój ukochany będzie wniebowzięty.
Kariera i pieniądze: Ciesz się życiem, ale nie szastaj pieniędzmi. Zanim się obejrzysz, zostaniesz bez grosza. W czwartej uważaj na zakupach. Możesz paść ofiarą kieszonkowca.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Znajdziesz w sobie siłę, by pokonać przeciwności losu. Odważna i zdeterminowana wkroczysz w nowy etap swojego życia. Świat stanie przed tobą otworem. Wykorzystaj tę szansę, bo drugi raz się nie powtórzy.
Miłość i seks: W miłości świetny okres, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. W twoim otoczeniu pojawią się atrakcyjni mężczyźni, a jeden z nich będzie nadawał na tych samych falach co ty. Wenus napisze dla was piękną historię. Masz faceta? Uda się wam od siebie odpocząć, a chwile rozłąki okażą się lekarstwem na wasze problemy. Wasz związek rozkwitnie jak wiosenny przebiśnieg.
Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Dostaniesz ciekawą propozycję, z której grzechem będzie nie skorzystać. Podejmując decyzję, nie sugeruj się opinią osoby, która chciałaby mieć cię zawsze przy sobie.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają rozwijaniu zainteresowań. Uda ci się znaleźć czas na hobby, a los będzie ci sprzyjał. Pobijesz własne rekordy i wzbogacisz swoją kolekcję o coś niezwykłego. Piątek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: W miłości bez zmian, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Między tobą a partnerem nie wydarzy się nic spektakularnego, ale nie będziesz cierpieć z tego powodu. Wręcz przeciwnie – chwile spokoju dobrze wam zrobią. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale zwrócisz uwagę na mężczyznę, z którym łączy cię trudna relacja. Na próżno będziesz chciała wybić go sobie głowy. Wasze drogi splotą się, a ty staniesz przed trudnym wyborem.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Szef zapomni o twoich ostatnich wpadkach i znów staniesz się jego pupilkiem. Mimo to nie nadużywaj jego życzliwości.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Przestaniesz być taka drobiazgowa. Zaczniesz pojmować rzeczy, zwracając uwagę na istotę sprawy, zamiast rozdrabniać się tak, jak robiłaś to dotychczas. Będzie to dobra zmiana. W niedzielę uważaj za kółkiem.
Miłość i seks: Masz faceta? Uda się wam porozmawiać od serca. Tym razem bez kłótni, choć nie zabraknie dużych emocji. Weekend spędźcie odświętnie, ale tylko we dwoje – przynajmniej w miarę możliwości. Jesteś singielką? Atrakcyjny i pełny życia Wodnik zacznie cię podrywać. Sęk w tym, że ten pan nie będzie wolny. Nie udawaj, że tego nie wiesz.
Kariera i pieniądze: W pracy lepiej. Przyzwyczaisz się do reguł panujących w twojej firmie, ale wciąż będziesz odczuwała niedosyt. Może warto postawić wszystko na jedną kartę? Czas ucieka.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo