Horoskop tygodniowy 03.04. - 09.04.

Czym zaskoczy nas ten tydzień? Przekonaj się ze swojego horoskopu.
Horoskop tygodniowy 03.04. - 09.04.
Fot. Thinkstock
03.04.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Na twojej drodze pojawią się łagodni ludzie, którzy za ciebie będą usuwali kłody spod twoich nóg. W drugiej połowie tygodnia zatęsknisz za kimś bliskim. Weź sobie wolne i odwiedź przyjaciółkę z dawnych lat.
Miłość i seks: W miłości zamieszanie. Poznasz kogoś, kto nie tylko ci zaimponuje, ale także bardzo spodoba ci się z wyglądu. Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje, gdy połączą was formalne zależności. Fakt, że nie możesz mieć tego, czego chcesz, podziała na ciebie jak czerwona płachta na byka. Zdecydujesz się na odważny krok i powiesz o jedno zdanie za dużo. Trudno. Bez ryzyka nie ma zabawy.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas na oddech. Twoje obowiązki zostaną zredukowane, a ty będziesz mogła odpocząć. W wolnej chwili zrób porządek w papierach.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Bliscy przejmą się twoim losem, a ty poczujesz, że nie jesteś sama. W drugiej połowie tygodnia w twoim życiu wydarzy się coś przełomowego. Cała sytuacja wpłynie na twoją przyszłość, ale od ciebie będzie zależało, co z tym wszystkim zrobisz.
Miłość i seks: W miłości względny spokój i zarazem cisza przed burzą. Spędzisz z partnerem miłe chwile, ale okraszone komplementami rozmowy będą wstępem do nieuchronnej kłótni. Wasz dom zadrży w posadach. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni i z takim nastawieniem pójdziesz na sobotnią imprezę. Jej finał będzie zaskakujący. Twój światopogląd legnie w gruzach.
Kariera i pieniądze: W pracy pasmo sukcesów. Ciesz się nimi i chwal, jeśli masz taką potrzebę. Zasłużyłaś także i na to.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Przestaniesz odkładać wszystko na później i zajmiesz się sprawami, które od dawna na ciebie czekają. Świadomość, że zaczęłaś działać, da ci wielką satysfakcję. W drugiej połowie tygodnia przyłapiesz znajomego na flircie, który nie powinien mieć miejsca. Zostaw to dla siebie.
Miłość i seks: W miłości więcej energii. Poczujesz, że jesteś gotowa na miłość i poważny związek i przestaniesz się bać zobowiązań. Mężczyzna bliski twojemu sercu zauważy zmianę, która w tobie zaszła, i trochę się tego przestraszy. Daj mu odetchnąć i to przemyśleć. W przeciwnym wypadku twój wybranek spanikuje i niewykluczone, że się wycofa. Rozegraj to mądrze.
Kariera i pieniądze: W pracy różnie, ale mimo to nie chowaj głowy w piasek. Każdy popełnia błędy i ten się nie myli, co nic nie robi. Czwartek to doby dzień na negocjacje.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Ktoś z pomysłem na życie zainspiruje cię. Przestaniesz bać się odważnych działań i wreszcie zaufasz sobie i swojej intuicji. Zaczniesz robić to, co ci serce dyktuje, nie bojąc się krytyki innych. Będzie to milowy krok w stronę spełnienia i szczęścia.
Miłość i seks: W miłości spokój, którego potrzebowałaś. Będąc singielką, ułożysz sobie w głowie kilka spraw i zakończysz bezwartościową znajomość. Odetchniesz z ulgą i skupisz się na mężczyznach, którzy naprawdę są warci twojej uwagi. Masz faceta? Przypomnisz sobie, jak było na początku waszego związku, i postanowisz do tego wrócić. Przy odrobinie entuzjazmu ze strony partnera uda ci się przywrócić miłosną harmonię.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej emocji. Zaczniesz pracę nad nowym projektem, który okaże się nie tylko czasochłonny, ale i nowatorski. Opinie, które usłyszysz, zwalą cię z nóg.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Pokochaj siebie taką, jaką jesteś i nie zapominaj o bliskich. Więzy rodzinne są dla ciebie ważniejsze niż możesz przypuszczać. Weekend spędź aktywnie i najlepiej zmień otoczenie. Kontakt z przyrodą wyciszy cię, a właśnie tego teraz potrzebujesz.
Miłość i seks: Masz faceta? Wyjaśnicie sprawę, przez którą od dawana nie możesz spokojnie spać. Dojdziecie do konsensusu i choć nie uda ci się przeforsować swojego pomysłu, to w gruncie rzeczy będziesz zadowolona. Jesteś singielką? Inteligentny Skorpion tylko udaje, że jesteś mu obojętna. Ten facet panicznie boi się dostać od ciebie kosza, dlatego cały czas się mijacie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa dodatkowego zarobku. Wykorzystaj ją, nawet jeśli nie tryskasz energią. Drugi raz okazja może się nie powtórzyć.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Nadchodzący tydzień nie przyniesie wielu zmian. Mimo to nie będziesz się nudzić. W wolnych chwilach zadbaj o urodę, także od wewnątrz. Kuracja oczyszczająca odejmie ci lat.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Otworzysz się na nowe znajomości i co ważniejsze, na miłość. Zaczniesz wychwytywać przelotne spojrzenia i kokietować mężczyzn. Twój urok przyciągnie kogoś atrakcyjnego. Masz faceta? Twoje libido podniesie się i nie będziesz tego ukrywać. Staniesz się bardzo pociągająca, a twój ukochany mimo zmęczenia nie będzie potrafił ci się oprzeć.
Kariera i pieniądze: W pracy różnie. Przygotuj się na wszystko, bo bardzo możliwe, że dostaniesz reprymendę do szefa. Tym razem zasłużoną.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Będziesz potrzebowała więcej spokoju i czasu do namysłu. Jest wiele spraw, które ostatnio zaniedbałaś, i warto się zastanowić, co z nimi dalej zrobić. Weekend sprzyja rowerowym wycieczkom. Ruch na świeżym powietrzu i piknik w lesie to strzał w dziesiątkę.
Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych. Mężczyzna, na którym ci zależy, zacznie się dziwnie zachowywać i trudno będzie ci znaleźć powód jego zmiany. Zaczniesz węszyć i pod wpływem impulsu zrobisz coś, co będzie się wiązało z naruszeniem jego prywatności. Na szczęście twój wybranek się nie zorientuje. Mimo to nie uciekaj się więcej do tego typu zachowań. Działając w ten sposób, możesz więcej stracić niż zyskać.
Kariera i pieniądze: W pracy względny spokój. Wykorzystaj dobre fluidy i przyłóż się do najważniejszych obowiązków. Pod koniec tygodnia szef poddanie ocenie to, co do tej pory zrobiłaś. Nie daj plamy.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Zaczniesz działać w dobrym kierunku, a los będzie ci sprzyjał. W weekend będziesz miała jeszcze więcej energii. Wykorzystaj ją w stu procentach.
Miłość i seks: W miłości dobry okres, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Zaczniesz otwarcie mówić o swoich potrzebach, a twój ukochany weźmie sobie twoje słowa do serca. Wasz związek bardzo na tym zyska. Wreszcie poczujesz, że masz przy sobie kogoś, z kim chcesz spędzić życie. Jesteś singielką? Spotkanie z mężczyzną spod znaku Raka nabierze niespodziewanego obrotu. Pod wpływem impulsu zrobicie coś, czego wcześniej z nikim nie robiłaś. Nie wstydź się tego, raz się żyje.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Na początku będzie ci trudno się przyzwyczaić, ale z biegiem czasu okaże się, że cała sytuacja wyszła ci na dobre. Środa to odpowiedni dzień na podpisanie ważnych dokumentów.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Los zaskoczy cię i sprawi, że twoje życie się rozpędzi. Choć zabraknie ci czasu na relaks, poczujesz, że wokół ciebie wreszcie się coś dzieje. Piątek to dzień dobrej wiadomości.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Podjedziesz do nowych znajomości z większą rezerwą. Nie będziesz wymagała od swoich adoratorów zbyt wiele i pozwolisz rozwijać się tym relacjom w swoim tempie. Będzie to dobra zmiana. Masz faceta? Zadbaj o swój wygląd nawet wtedy, gdy spędzacie czas w domowym zaciszu. W rozciągniętej bluzie i z nieładem na głowie trudno wzbudzić pożądanie nawet u bardzo zakochanego mężczyzny.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej dobrej energii. Atmosfera w firmie stanie się mniej napięta, a ty zamiast tracić czas na łagodzenie konfliktów między współpracownikami, zajmiesz się obowiązkami. Twoje wyniki poprawią się.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W najbliższych dniach daj sobie więcej luzu. Ambitne plany, które masz w głowie, zamiast cię mobilizować, przytłaczają cię. Zajmij się bieżącymi sprawami i nie zapominaj o aktywności fizycznej. W zdrowym ciele zdrowy duch.
Miłość i seks: Masz faceta? Spędźcie razem więcej czasu, ale tylko we dwoje. Wycieczki w gronie przyjaciół to dobra rozrywka, ale bardziej potrzebna jest intymność. Jest wiele tematów, które powinniście szczerze omówić. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który ma naturę imprezowicza. Będzie cię adorował, ale nie licz, że zmieni dla ciebie tryb życia. Jeśli szukasz poważnego związku, zwróć uwagę na Bliźniaka, który od dawna o ciebie zabiega.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Zaczniesz się zastanawiać, czy ścieżka, którą obrałaś, jest słuszna. Przeanalizuj swoje CV z fachowcem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Życie da ci w kość. Zabraknie ci na wszystko czasu, a twój organizm zacznie się buntować. Koniec tygodnia przyniesie jeszcze więcej stresu. Nie odgrywaj roli superbohaterki i poproś bliską osobę o pomoc.
Miłość i seks: W miłości więcej dobrych emocji. Poczujesz, że mężczyzna, na którym ci zależy, robi wszystko, byś była szczęśliwa, a wasze kłótnie to efekt źle dobranych słów. Tak naprawdę świetnie się dogadujecie, ale nie umiejcie tego odpowiednio wyrazić. Popracujcie nad tym, a wasza relacja zmieni się nie do poznania.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym niespodziewany obrót wydarzeń. Przełożony zawiedzie się na twoim współpracowniku i z dnia na dzień mianuje cię swoją prawą ręką. Jeśli się wykażesz, na twoim koncie pojawią się większe pieniądze.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Wiosna wpłynie na ciebie ożywczo. Zamiast ubolewać nad swoją sytuacją, potraktujesz ją jako pretekst do przeprowadzenia koniecznych zmian. Zaczniesz działać i nie zabraknie ci do tego energii. Czwartek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: W miłości rozterki. Los skrzyżuje twoje drogi z atrakcyjnym mężczyzną. Zaczniesz o nim fantazjować i trudno będzie ci nie ulec pokusie. Twój partner rozszyfruje twoje myśli. Czeka cię trudna rozmowa. Jesteś singielką? Na zbliżającej się randce powiesz o jedno zdanie za dużo. Twój adorator przestraszy się i wycofa. Nie daj mu odejść – ten facet to ktoś dla ciebie.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej wolnego. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek, byle nie trwał zbyt długo. Wtorek to dobry dzień na podpisanie umowy z bankiem.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo