Horoskop tygodniowy 27.03. - 02.04.

Czego spodziewać się w tym tygodniu i na co uważać? Dowiedz się ze swojego horoskopu!
Horoskop tygodniowy 27.03. - 02.04.
Fot. Thinkstock
27.03.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Zaczniesz przejmować się losem znajomych. Ich perypetie i niesnaski będą tematem twoich rozmyślań i w całym galimatiasie zapomnisz o sobie. W okolicach weekendu uważaj w miejscach publicznych – możesz stać się ofiarą kieszonkowców.
Miłość i seks: W miłości jak na wojnie. Będziesz musiała zawalczyć o kogoś, a twoja konkurentka okaże się bardzo sprytna. Podejdź do całej sytuacji poważnie, bo chwila nieuwagi może cię sporo kosztować. Nie bój się przejąć inicjatywy i nie odpuszczaj z byle powodu. Mars obdarzy cię odwagą, a Wenus seksapilem. Dzięki takiej kombinacji wygrasz decydującą bitwę.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej uśmiechu. Twoimi współpracownikami okażą się życzliwi i weseli ludzie, a dobra atmosfera w firmie sprawi, że przestaniesz narzekać. W okolicach środy bardziej się przyłóż.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Wpuść wiosnę do swojego domu i odśwież otoczenie. Gruntowne porządki są nie tylko konieczne, ale i niezbędne, byś znów poczuła się dobrze. Nowy kolor ścian doda ci energii. Sprzątając, nie zapomnij o garderobie. Zrób miejsce w szafie na kolorowe ubrania.
Miłość i seks: W miłości różnie, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Lista twoich adoratorów się powiększy, ale żaden z nich nie będzie chciał stworzyć z tobą związku, przynajmniej na tę chwilę. Masz faceta? Zachowuj się fair, nawet jeśli twój ukochany niedawno zbłądził. Odgrywając się, pogłębisz swoją frustrację, a także żal. Nie jesteś na tyle wyrachowana, by działać z premedytacją i nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym cały czas to samo. Zaczniesz się niepokoić i nic dziwnego. Zamiast biernie czekać na rozwój wypadków, uruchom swoje kontakty.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii, ale niekoniecznie lepszy humor. Zabraknie ci optymizmu i niepotrzebnie zaczniesz się mieszać w sprawy innych. Usłysz od kogoś słowa, które dadzą ci do myślenia.
Miłość i seks: W miłości staniesz się bardziej szalona i wyjdzie ci to na dobre. Zaskoczysz pozytywnie swojego partnera, który przypomni sobie, jak bawiliście się na początku. W waszej sypialni także zrobi się weselej. Jesteś singielką? Przestaniesz analizować wszystkie gesty i słowa podczas flirtowania. Staniesz się bardziej naturalna i spontaniczna, co okaże się kluczem do sukcesu.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym trudny okres. Uzbrój się w cierpliwość, ale nie bądź bierna. Piątek to dobry dzień na telefon w sprawie pracy. Umów się na rozmowę kwalifikacyjną.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Dodaj sobie energii, otaczając się wesołymi ludźmi. Szkoda czasu na malkontentów, którzy we wszystkim widzą ciemne strony. W drugiej połowie tygodnia nie zapomnij pozałatwiać ważnych spraw. W przeciwnym wypadku nie uwolnisz się od nich w weekend.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie zawracaj sobie głowy mężczyznami, którzy wysyłają ci sprzeczne sygnały. Taki jest inteligentny Skorpion, ale niestety ten facet sam nie wie, czego chce. Zamiast czekać, by się określił, daj szansę życzliwemu Wodnikowi. Masz faceta? Twój ukochany stanie się chodzącym ideałem. Zaczniesz doszukiwać się w tym podstępu i podejrzewać go o ukrywanie pewnych faktów. Nie daj się zwariować.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicy środy uważaj na szefa. Będzie szukał pretekstu, by zwrócić ci uwagę. Unikaj go.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź czas dla przyjaciółki, której nie wiedzie się teraz zbyt dobrze. Ona tylko udaje dzielną, a tak naprawdę czeka, aż ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń. W piątek spotka cię coś miłego. Ciesz się z drobiazgów.
Miłość i seks: Masz faceta? Będziecie dla siebie bardzo mili, aż zrobi się trochę za słodko. W sypialni przejmij inicjatywę. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś upojną noc. Będziesz trochę zażenowana, ale pozytywna reakcja tego faceta uspokoi cię i doda odwagi. Możesz się spodziewać powtórki z rozrywki.
Kariera i pieniądze: W połowie tygodnia dostaniesz ważny telefon. To, co usłyszysz, będzie godne rozważenia. Jeśli szukasz dodatkowych pieniędzy, pomyśl o pracy w weekendy.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają prostym rozrywkom. Czytanie, słuchanie muzyki czy obejrzenie filmu w domowym zaciszu sprawi ci większą przyjemność niż imprezy bądź wyjazdy. We wtorek możesz mieć pecha. Nie planuj na ten dzień ważnych przedsięwzięć.
Miłość i seks: W miłości przyszedł czas na remanent. Zastanów się, jakie masz oczekiwania wobec związku, i kogo tak naprawdę potrzebujesz. Być może typ mężczyzny, za którym tęsknisz i którego szukasz, tylko pozornie jest twoim marzeniem. Zwróć także uwagę na kilka znajomości. Jedna z nich jest bardzo toksyczna i dobrze o tym wiesz. Nie zaklinaj rzeczywistości i przestań się spotykać z osobą, która wysysa twoją energię.
Kariera i pieniądze: W pracy szansa na awans. Wykorzystaj ją, ale nie próbuj na siłę podnosić swoich notowań. Szef odbierze to jako lizusostwo, podobnie jak reszta zespołu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Zajmij się ważnymi sprawami, nawet jeśli wiążą się one z pracą, nudą czy negatywnymi emocjami. W życiu nie zawsze jest łatwo, lekko i przyjemnie właśnie dlatego, by umieć dostrzec szczęście w drobiazgach. W weekend zostań w domu i zadbaj o urodę.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi coś, co będzie świadczyło o jego uczuciach. Będziesz mile zaskoczona, a wasz związek bardzo na tym zyska. Podkręć atmosferę i dodaj odrobiny pikanterii w sypialni. Zmysłowa bielizna potrafi zdziałać cuda. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który uwiedzie cię jednym spojrzeniem. Daj się ponieść namiętności. Nawet jeśli nie uda się wam stworzyć stałej relacji, to pozostaną ci po nim wyjątkowe wspomnienia.
Kariera i pieniądze: W pracy ciężki tydzień. Będziesz miała dużo na głowie, a nowa współpracowniczka zacznie działać ci na nerwy. Nie bierz nadgodzin, bo prędzej czy później wybuchniesz.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Jeden z aspektów twojego życia diametralnie się zmieni i znajdziesz się w bardzo korzystnej sytuacji. Weekend sprzyja podróżom w strony znane ci z dzieciństwa.
Miłość i seks: W miłości ożywienie, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Przed tobą namiętne randki, na których wydarzy się znacznie więcej niż mogłaś się spodziewać. Jeden z twoich adoratorów oszaleje na twoim punkcie. Masz faceta? Pozwól mu być sobą, a odkryjesz w nim kogoś, kogo wcześniej nie znałaś. Jego energia i miłosny temperament będą zaskakujące.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bądź ostrożna. Nie daj się zwieść obietnicom szybkiego zysku przy małym wkładzie pracy. Ktoś będzie chciał wykorzystać twoją naiwność dla swoich korzyści. Zanim podpiszesz jakikolwiek dokument, skonsultuj go ze specjalistą.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Los się do ciebie uśmiechnie i uda ci się zakończysz sprawę, która od dawna spędza ci sen z powiek. Pod koniec tygodnia euforia minie i odczujesz zmęczenie. Twój organizm zacznie się buntować, więc pozwól mu porządnie wypocząć.
Miłość i seks: W miłości bądź ostrożniejsza, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Jeden z twoich adoratorów umie kłamać i robi to, gdy tylko prawda jest dla niego niewygodna. Jego znak rozpoznawczy to okulary. Masz faceta? Nie mów o wszystkich grzeszkach z przeszłości. Niektóre z nich nie powinny ujrzeć światła dziennego, więc jeśli masz potrzebę to z siebie wydusić, opisz to w pamiętniku.
Kariera i pieniądze: Zaczniesz odnosić wrażenie, że twoja kariera rozwija się w tempie żółwia. Może warto przyśpieszyć niektóre sprawy i wyjść im naprzeciw? Kto nie walczy o swoje, ten nic nie ugra.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Będziesz miała tysiąc pomysłów na minutę. Niestety, zabraknie ci energii do ich realizacji, a twoi bliscy przestaną cię wspierać. Poczujesz, że nikt cię nie rozumie i osiądziesz na laurach. W okolicach weekendu Merkury wyrwie cię z marazmu.
Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu się poznać z lepszej strony. Masz wiele atutów, ale niepotrzebnie je kamuflujesz. Gdy się otworzysz, wasz związek zakwitnie jak wiosenny kwiat. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który będzie miał kiepską opinię. Nie sugeruj się nią i postaraj się wyrobić o nim własne zdanie. O tym facecie plotkują zazdrosne kobiety, którym nie udało się go usidlić.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym prawdziwy sukces. Ktoś dostrzeże twoje umiejętności i zaproponuje ci świetną posadę. Twoje marzenia wreszcie się spełnią.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W najbliższych dniach zrób sobie wolne od bliskich, zwłaszcza tych, którzy mają tendencję do narzekania. Zajmij się swoim życiem i znajdź czas na hobby. Jeśli lubisz majsterkować, to poświęć się temu całkowicie.
Miłość i seks: Masz faceta? Będzie wam ze sobą dobrze. Między wami wytworzy się coś wyjątkowego i przestaniecie się krytykować i wzajemnie oceniać. Wasz związek stanie się kompletny. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który bardzo szybko zaprosi cię na randkę. Nie doszukaj się w tym drugiego dna lub podstępu. Tobie po prostu nie sposób się oprzeć.
Kariera i pieniądze: W pracy stagnacja bez szans na rozwój. Uzbrój się w cierpliwość i zmień myślenie. W przeciwnym wypadku całkowicie się wypalisz.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Jedne, na co musisz uważać, to kontuzje. Unikaj nadmiernego wysiłku fizycznego, który obciąża stawy. Piątek to dzień miłej niespodzianki związanej ze sprawami rodzinnymi.
Miłość i seks: W miłości świetny okres. Twój ukochany będzie cię wspierał i choć nie uda wam się spędzić tyle czasu, ile byś chciała, to poczujesz, że masz kogoś, kto stoi za tobą murem. Wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Zamarzysz o mężczyźnie swojej koleżanki. Los spłata ci figla i sprawi, że twój wybranek pojawi się z hukiem w twoim życiu. Twoje zainteresowanie także zostanie odwzajemnione.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia będziesz podenerwowana. Unikaj stresujących sytuacji, by nie popełnić jakiegoś głupstwa.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.03.2017 22:36
Coś w tym jest, czytając horoskop swojego znaku zodiaku, a zarazem mojej babci (ryby) zdziwiłam się, bo właśnie dzisiaj złamała rękę …
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo