Horoskop tygodniowy 20.03. - 26.03.

Jaki będzie ten tydzień?
Horoskop tygodniowy 20.03. - 26.03.
Fot. Thinkstock
20.03.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz się lepiej, ale wciąż nie będziesz w szczytowej formie. Mimo to nie zabraknie ci zapału do pracy. Nadrobisz zaległości i znajdziesz czas na sport. Aktywność fizyczna pomoże ci rozładować nagromadzony stres.
Miłość i seks: W miłości dobry okres. Usłyszysz od partnera wiele ciepłych słów. W weekend zrobicie coś wspólnie i będziecie się przy tym dobrze bawić. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod znaku Panny. Uda się wam szczerze porozmawiać; okaże się, że nadajecie na tych samych falach. Może będzie z tego coś więcej niż przyjaźń?
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokój. Nie wydarzy się nic, co mogłoby negatywnie wpłynąć na twój stosunek do pracy. W okolicach czwartku ktoś będzie chciał skontrolować to, czym w tej chwili się zajmujesz. Nie daj plamy.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Ktoś bardzo miło cię potraktuje. Uprzejmość ze strony obcych ludzi sprawi, że przestaniesz się bać przeciwności losu. Czwartek to dobry dzień na wizytę u fryzjera. Nie bój się zaszaleć.
Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku coś się zadzieje, ale trudno ci będzie zdefiniować całą sytuację. Jedno jest pewne – między wami nie zabraknie emocji do końca tygodnia. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który na pierwszy rzut oka nie jest w twoim typie. Ten facet od dawna stara się o twoje względy. Gdy dasz mu szansę, okaże się, że ma on w sobie zalety, które cenisz.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Uzbrój się w cierpliwość, bo jeszcze długo na twoim koncie nic się nie pojawi. W sobotę zagraj w totolotka – może ci się poszczęścić.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Polubisz siebie i to, jak wyglądasz. Przestaniesz zazdrościć innym kobietom urody i sama odważysz się podkreślić swoje atuty. Usłyszysz wiele komplementów także od osoby, na której zdaniu ci zależy.
Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej niepewności, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Twój partner odnowi kontakt ze swoją byłą dziewczyną i dowiesz się o tym przez przypadek. Czeka was trudna rozmowa. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym byłaś na randce, zacznie się z tobą bawić w kotka i myszkę. Twoja cierpliwość zawiśnie na włosku.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz odnosić sukcesy, które wpłyną na twoją karierę. Możesz spodziewać się awansu.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Zrobisz coś, co będzie wymagało od ciebie odwagi. Twoje działanie tylko z początku nie przyniesie efektów. Szczęście uśmiechnie się do ciebie w najmniej oczekiwanym momencie.
Miłość i seks: Mężczyzna, na którym ci zależy, przedstawi ci swój weekendowy plan. Okaże się, że nie jesteś w nim uwzględniona tak, jak byś sobie tego życzyła. Będziesz chciała o tym porozmawiać, ale twoje zażalenia nie przyniosą efektów. Temperatura między wami spadnie i zaczniesz się zastanawiać, czy twoje zaangażowanie w waszą relację nie jest przesadne.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Co prawda momentami poczujesz się zmęczona, ale nie zabraknie ci zapału aż do końca tygodnia. W piątek szef pochwali cię, a miłe słowa pozytywnie wpłyną na twój nastrój.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Przestaniesz przejmować się opinią innych i sama chwycisz byka za rogi. Na drodze do szczęścia napotkasz dwie przeszkody. Jedna z nich będzie trudna do pokonania. Nie rezygnuj, nawet jeśli wiatr będzie wiał ci w oczy.
Miłość i seks: W miłości dziwny okres. Niby będziesz szczęśliwa, a jednak zacznie ci dokuczać samotność. Jeśli jesteś w związku, to w drugiej połowie tygodnia nabierzesz większej ochoty na przebywanie ze znajomymi niż ze swoim ukochanym. Twojemu partnerowi zrobi się przykro i nic dziwnego, Lwico.
Kariera i pieniądze: W pracy ciężki okres. Zaczną gonić cię terminy i niektóre sprawy wymkną ci się spod kontroli. Koniec tygodnia będzie najgorszy. Postaraj się zachować dystans, zwłaszcza w stosunku do niekompetentnych ludzi.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Zamiast fantazjować o niemożliwym, ciesz się drobnymi przyjemnościami. Spotkanie z koleżanką przy kawie czy wyjście do kina ze znajomi da ci dużo radości i pozwoli ci się odstresować. W weekend nie siedź w domu i pojedź na wycieczkę. Zadbaj o wygodne buty i miłe towarzystwo.
Miłość i seks: W miłości widmo zdrady, ale tym razem z twojej strony. Spodoba ci się mężczyzna, który będzie miał opinię podrywacza. Będziesz wiedziała, że ten facet nie traktuje cię poważnie, a mimo to wejdziesz z nim w dziwny układ. Wasz romans będzie wisiał w powietrzu i trudno ci będzie poskromić emocje.
Kariera i pieniądze: W pracy różnie. Staniesz się podenerwowana i choć bardzo będziesz się starać, by nie wybuchnąć, to pod koniec tygodnia twoja cierpliwość będzie wisiała na włosku. Uważaj, by nie powiedzieć za dużo.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Poczujesz się znudzona. Twoje życie nie zmieni się, a mimo to przestanie ci wystarczać to, co masz na co dzień. Szukając rozrywki, zwrócisz się nie w tę stronę, co trzeba. Spotka cię za to nauczka. Potraktuj ją jak lekcję, która ma cię czegoś nauczyć.
Miłość i seks: Masz faceta? Zróbcie coś razem, najlepiej poza domem. Nie musi to być nic wielkiego, wystarczy spacer czy ciasto w kawiarni. Inne otoczenie niż to, w którym zawsze przebywacie, wpłynie na was ożywiająco. Jesteś singielką? Dostaniesz zaproszenie na rankę od mężczyzny spod znaku Raka. Zgódź się, nawet jeśli ten facet nie ma najlepszej opinii. Warto mieć własne zdanie, szczególnie na temat ludzi. Wasze spotkanie mile cię zaskoczy.
Kariera i pieniądze: Uważaj na finanse, zwłaszcza jeśli czeka cię poważny wydatek. Tylko ci się wydaje, że w pełni kontrolujesz swoje wpływy na konto.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: O pilnych sprawach pomyśl wcześniej i trzymaj się terminów. Odkładając ważne przedsięwzięcia na później, obciążasz się psychicznie. W weekend czeka cię spotkanie, na które długo czekałaś. Przygotuj się do niego.
Miłość i seks: W miłości dobry okres. Poczujesz, że dobrze się rozumiesz ze swoim ukochanym i choć nie we wszystkim w stu procentach się zgadzacie, to szanujecie swoje zdania. Jesteś singielką? Mężczyzna, któremu bardzo się podobasz, podejmie konkretne działanie i zrobi porządek ze swoją przeszłością. Wreszcie będziecie mogli zacząć z czystą kartą.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Nie załamuj się i wykorzystaj spokojniejszy okres na napisanie porządnego życiorysu i listów motywacyjnych. Czwartek to dobry dzień na telefoniczną rozmowę z potencjalnym pracodawcą.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Tydzień zacznij uśmiechem, nawet jeśli będziesz musiała się trochę wysilić. Będąc marudną i skrzywioną, odpychasz od siebie ludzi. Warto zmienić nastawienie i podejście do życia – zwłaszcza na wiosnę.
Miłość i seks: W miłości więcej niespodzianek, na szczęście tych dobrych. Dostaniesz prezent od partnera, który potwierdzi jego uczucia oraz zaangażowanie. Drobny podarunek będzie dowodem na to, że twój ukochany myśli o tobie częściej niż ty o nim. Jesteś singielką? Dostaniesz miłą wiadomość od mężczyzny spod żywiołu Ognia. Niewykluczone, że będzie to zaproszenie na randkę. Zgódź się i nie odkładaj tego w czasie.
Kariera i pieniądze: W pracy stabilnie. W środę możesz być rozkojarzona. Nie pertraktuj tego dnia z ważnymi osobami.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Nachodzący tydzień przyniesie ci kilka niespodzianek, ale także zaskakujących sytuacji. W twojej głowie pojawi się burza myśli, ale w głębi serca będziesz się cieszyć, że coś się wreszcie dzieje. W wolnej chwili zadzwoń do przyjaciółki. To, że się nie odzywa, nie znaczy, że cię nie potrzebuje.
Miłość i seks: W miłości różnie, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Czeka cię rozłąka z ukochanym, a świadomość zbliżającego się wyjazdu będzie stresogenna. Zaczniecie się sprzeczać bez powodu. Jesteś singielką? Przed tobą dwie randki. Jedna będzie miła, ale nic z niej nie wyniknie, a druga potoczy się nie tak, jak się tego spodziewałaś.
Kariera i pieniądze: Odśwież kontakty z osobami z branży. Rozmowy z kolegami po fachu poszerzą ci horyzonty i sprawią, że na nowo polubisz to, czym się zajmujesz. Czwartek to dobry dzień za zawarcie umowy z bankiem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Popadniesz w melancholię. Zaczniesz wracać do przeszłości i rozpamiętywać błędy. Twój nastrój pogorszy się i zaniedbasz codzienne obowiązki. Pamiętaj jednak, że tego, co było, i tak już nie zmienisz, więc żyj dalej.
Miłość i seks: Masz faceta? Pojedźcie razem na wycieczkę. W teorii banalne, a w praktyce genialne. Spędzicie razem trochę czasu z dala od codziennych problemów, a wspólne odkrywanie świata pobudzi wasze uśpione libido. Jesteś singielką? Nie ufaj pierwszemu lepszemu mężczyźnie. Wenus nie będzie cię teraz chronić. Bądź czujna.
Kariera i pieniądze: Czekają cię nadgodziny. Szef powierzy ci kolejne obowiązki, chociaż ledwo co wyrabiasz się z rutynowymi. Porozmawiaj z nim o tym, zwłaszcza jeśli masz już plany na weekend.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się coś bardzo pozytywnego. Będziesz żyć tym wydarzeniem przez cały tydzień. Masz prawo być z siebie zadowolona. W wolnej chwili zadbaj o zdrowie, a szczególnie o układ oddechowy. Palenie, nawet bierne, nikomu nie służy.
Miłość i seks: Masz faceta? Dbaj o niego, bo będzie teraz potrzebował twojej troski. Mniej mów o sobie i więcej pytaj. Gdy zachęcisz go do rozmowy, dowiesz się, co tak naprawdę mu w duszy gra. Jesteś singielką? Przed tobą spotkanie z mężczyzną spod żywiołu Ziemi. Ubierz się kobieco i nie zapomnij o szczegółach. Ten facet jest wzrokowcem, który zwraca uwagę na detale. Warto przykuć jego uwagę, bo ten mężczyzna nie jest tuzinkowy.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nic ciekawego. Poczujesz się znużona i nic dziwnego, w końcu nie robisz tego, co kochasz. Może warto coś zmienić? Pomyśl o tym.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo