Horoskop tygodniowy 13.03. - 19.03.

Nadszedł nowy tydzień. Co przyniesie?
Horoskop tygodniowy 13.03. - 19.03.
Fot. iStock
13.03.2017

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Zacznie ci czegoś brakować, ale łatwo nie znajdziesz odpowiedzi. Będziesz szukać i błądzić, a twoją irytację pogłębi fakt, że bliscy cię nie rozumieją. W weekend spotka cię miła niespodzianka związana z finansami.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zajmie się swoimi sprawami i da ci więcej przestrzeni. Będziesz mogła zrobić remanent w życiu i wreszcie za nim zatęsknisz. Cała sytuacja wyjdzie ci na dobre. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, którego pasją jest taniec. Spędzisz z nim uroczy wieczór, który stanie się początkiem wspaniałej przygody.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej wyzwań. W drugiej połowie tygodnia uważaj na szefa. Przełożony będzie szukał kozła ofiarnego. Nie daj się wmanewrować w sprawę, z którą masz niewiele wspólnego.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjały, zwłaszcza waleczny Mars. Jego wpływ sprawi, że staniesz się bardziej asertywna i przestaniesz godzić się na to, co nie jest ci na rękę. Czwartek to twój szczęśliwy dzień. Weź udział w konkursie związanym z twoim hobby.
Miłość i seks: W miłości dużo dobrego, zwłaszcza jeśli do tej pory narzekałaś na samotność. W twoim otoczeniu pojawi się zodiakalny Skorpion, którego zachwycisz swoim intelektem. Wasza pierwsza rozmowa zrobi na was obojgu wrażenie. Masz faceta? Uda cię wam szczerze porozmawiać. Wyjaśnicie sobie wiele kwestii i oczyścicie atmosferę. W piątkowy wieczór w waszej sypialni zapłonie ogień namiętności.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Uzbrój się w cierpliwość i powstrzymaj od wydatków, które nie są konieczne. Wkrótce wszystko wróci do normy.  

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Twoim hasłem na najbliższe dni będzie pozytywne myślenie. Zaczniesz podchodzić do pewnych spraw z większym optymizmem i uwierzysz, że masz szansę osiągnąć osobisty sukces. Tak trzymaj!
Miłość i seks: Masz faceta? Bądź obserwatorem i czytaj między wierszami. Twój ukochany będzie potrzebował więcej miłości niż do tej pory. Postaraj się być bardziej czuła i namiętna. Jesteś singielką? Zawierz sercu w przypadku mężczyzny spod znaku Koziorożca. Ten facet stąpa mocno po ziemi, ale w głębi duszy jest tak samo romantyczny jak ty.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sprzyjająca aura. Wykorzystaj ją i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Nie zrażaj się, jeśli od razu nie pobijesz konkurencji na głowę. W tej kwestii musisz być bardziej cierpliwa.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Zacznij mówić wprost, o co ci chodzi. Twoi bliscy są zdezorientowani. Zamiast chować się pod pancerzem, otwórz się na innych. Gdy porządnie się wygadasz, poczujesz się o niebo lepiej.
Miłość i seks: Masz faceta? Będziesz mogła na niego liczyć. Twój ukochany nie zostawi cię samej sobie, nawet jeśli nie będzie mógł codziennie przy tobie być. Jego psychiczne wsparcie bardzo ci pomoże. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, który jedną nogą jest jeszcze w poprzednim związku, nabierze szalonego tempa. Zanim się obejrzysz, stworzysz relację, którą trudno ci będzie zakończyć.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej stresu. Zadbaj o swój układ nerwowy i o siebie każdego dnia. Nie rób nic kosztem snu i zbilansowanej diety. Tylko w ten sposób nie wybuchniesz.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Twój nastrój poprawi się. Nie wszystkie sprawy będą się układać tak, jakbyś tego sobie życzyła, ale dzięki wsparciu bliskich nie zabraknie ci optymizmu. Piątek to dzień miłej niespodzianki związanej z twoim hobby.
Miłość i seks: Masz faceta? Wspólnie spędzone chwile w domowym zaciszu sprawią wam więcej radości niż całonocne szaleństwo w klubie. Będąc razem z dala od zgiełku i hałaśliwych znajomych, uda wam się nadrobić stracony czas. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego pasją jest muzyka, zainteresuje się tobą na poważnie. Będziecie rozmawiać godzinami, a między wami zrodzi się coś niezwykłego.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowanie nie zmieni się, ale nie odmawiaj sobie wszystkiego. Oszczędzaj z głową i na koniec tygodnia w ramach nagrody zafunduj sobie coś ekstra. Mały i niezbyt kosztowny prezent będzie namiastką luksusu.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Zajmiesz się sobą i swoją przyszłością. Podejmiesz konkretne działanie, które w niewielkim stopniu przybliży cię w stronę osobistego szczęścia. W wolnym czasie odwiedź dziadków. Twoi bliscy bardzo za tobą tęsknią.
Miłość i seks: W miłości dobry czas, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Mężczyzna, który do tej pory traktował cię po koleżeńsku, zauważy w tobie atrakcyjną kobietę. Wasza znajomość nabierze rumieńców. Masz faceta? Twój ukochany sprawi ci bardzo miły prezent. Poczujesz się doceniona i zapomnisz o ostatnim tygodniu, który nie był najlepszy dla waszego związku. Ten drobny gest ze strony partnera przywróci dawną aurę.
Kariera i pieniądze: Będziesz potrzebować motywacji do pracy. Skupisz się na tym, co w danej chwili nie jest ważne, i zapomnisz o sprawach priorytetowych. Niestety, szef to zauważy. Możesz spodziewać się konsekwencji.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Będziesz miała głowę pełną pomysłów, a twojego zapału nie ostudzi nawet brak aprobaty ze strony bliskich. Zaczniesz tydzień pełną parą i nie zabraknie ci energii aż do weekendu. W sobotę opadniesz z sił. Zafunduj sobie porządny relaks.
Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych. Twój ukochany zacznie coś przed tobą ukrywać i mimo sztuczek, które zastosujesz, nie uda ci się z niego niczego wyciągnąć. Uzbrój się w cierpliwość. Wkrótce prawda sama wyjdzie na jaw. Jesteś singielką? Mężczyzna, na którym ci zależy, nie będzie tak wylewny, jak wcześniej. Wasze rozmowy zmienią charakter, ale nie rób z igły widły. Każda relacja dojrzewa na swój sposób.
Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W czwartek możesz się spodziewać trudnej rozmowy z szefem. Nie bój się go, bo to taki sam człowiek z krwi i kości jak ty.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W najbliższych dniach nie przemęczaj się. Zbierz siły na to, co konieczne, a resztę odłóż na kiedy indziej. W drugiej połowie tygodnia zacznie ci dokuczać przeziębienie. Weekend spędź pod kocem z ciepłą herbatą, w przeciwnym wypadku rozłożysz się na dobre.
Miłość i seks: W miłości dobry okres zarówno dla Skorpionów w związku, jak i dla singli. Jeśli masz stałego partnera, to możesz spodziewać się przypływu miłosnej energii, która na stałe zagości w waszej sypialni. Znów będziecie się sobą cieszyć jak wtedy, gdy dopiero się poznawaliście. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod żywiołu Powietrza. Będzie to ktoś nie tylko warty uwagi, ale i godny zaufania. Wenus wróży wam ciekawą znajomość.
Kariera i pieniądze: W finansach względny spokój. Nie będziesz zarabiać kokosów, ale nie zabraknie ci pieniędzy na najważniejsze rzeczy. W środę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Spotkasz się z serdecznością ze strony obcych ludzi. Życzliwość, którą otrzymasz, uświadomi ci, że do tej pory nie zawsze trafnie oceniałaś innych. Czwartek to twój szczęśliwy dzień.
Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz z partnerem miłe chwile, ale zabraknie między wami namiętności. Nie róbcie niczego na siłę i zamiast szaleć w sypialni, wspólnie odpocznijcie. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale możesz liczyć na zainteresowanie mężczyzny spod znaku Panny. Ten facet zachwyci cię elokwencją i uwodzicielskim uśmiechem.
Kariera i pieniądze: W pracy dobra passa. Codziennie będzie odnosiła drobne sukcesy i poczujesz, że z dnia na dzień jesteś coraz lepsza w tym, co robisz. Przełożony także to zauważy. Niewykluczona premia.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Twoje życie zwolni, ale i tak na nic nie starczy ci czasu. Wyciągnij wnioski i zrezygnuj z niektórych spraw. Pewne zadania mogą wykonywać twoi domownicy, więc poproś ich o to. Na początku spotkasz się domową, ale gdy będziesz asertywna, wywalczysz swoje.
Miłość i seks: W miłości zamieszanie. Mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło, znów pojawi się w twoim życiu. Jego obecność będzie dla ciebie stresująca, ale i fascynująca. Zaczniesz o nim myśleć i powrócą dawne wspomnienia. Los ponownie złączy wasze drogi i spotkacie się w najmniej oczekiwanym momencie. Niewykluczone, że wydarzy się coś, czego później możesz żałować.
Kariera i pieniądze: W pracy intensywnie. Będziesz musiała robić kilka rzeczy jednocześnie, ale twoja wielozadaniowość zostanie doceniona przez przełożonego. Obawy odnośnie zawodowej przyszłości znikną. Na koniec tygodnia możesz spodziewać się nagrody finansowej.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu rodzinie, z którą nie mieszkasz. Zamiast krótkiego telefonu, udaj się z wizytą.
Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej zawirowań. Będąc w związku, zaczniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn, a twoja otwartość przyciągnie do ciebie atrakcyjnego Koziorożca. Twój związek będzie zagrożony. Jesteś singielką? Zwrócisz uwagę na chłopaka swojej koleżanki i choć będziesz chciała go wyrzucić z pamięci, to twoje serce na to nie pozwoli. Przed tobą okres dylematów.
Kariera i pieniądze: W pracy kiepski okres. Będziesz miała dużo obowiązków i stresu, a pod koniec tygodnia nie doczekasz się pochwały ani pieniężnej nagrody. Może warto pomyśleć o innej firmie, w której poczujesz się doceniona?

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Poczujesz się jak balon, z którego uszło powietrze, i trudno ci będzie znaleźć powody do radości. W okolicach środy dostaniesz dobrą wiadomość. Twój nastrój poprawi się i w weekend nabierzesz ochoty na towarzystwo.
Miłość i seks: W miłości sporo zmian, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Mężczyzna, który sam nie wiedział, czego od ciebie chce, wyzna ci coś bardzo intymnego. Jego słowa pozytywnie wpłyną na waszą relację. Masz faceta? Zaczniesz się dla niego starać i robić rzeczy, które wymagają nie tylko fatygi, ale i czasu. Twój ukochany zobaczy w tobie materiał na przyszłą żonę.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej niepewności. Szef potraktuje cię inaczej niż zwykle i okaże to przy innych współpracownikach. Nie panikuj, ale zastanów się, skąd się wzięło u niego dziwne nastawienie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo