Horoskop tygodniowy 06.03. - 12.03.

Sprawdź, co przyniesie nadchodzący tydzień.
Horoskop tygodniowy 06.03. - 12.03.
Fot. iStock
06.03.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi. Wreszcie poczujesz się doceniona, a miłe słowa, które usłyszysz, sprawią, że uwierzysz w siebie. W niedzielę uważaj na drodze. Możesz stać się ofiarą nieopierzonego kierowcy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej szczęścia, zwłaszcza jeśli ci go do tej pory brakowało. Mężczyzna bliski twojemu sercu zaangażuje się w wasz związek, a ty poczujesz, że masz przy sobie kogoś, komu naprawdę na tobie zależy. Spędzicie razem bardzo miłe chwile, dzięki którym zapomnisz o troskach dnia powszedniego.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź koleżeńska nawet dla osób, które działają ci na nerwy. Bycie dobrym człowiekiem popłaca nawet na polu zawodowym. Przyjdzie kiedyś czas, gdy sama będziesz potrzebowała pomocy i wtedy los się od ciebie nie odwróci.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Problemy dnia powszedniego wydadzą się łatwiejsze i w każdej sytuacji nauczysz się dostrzegać pozytywny aspekt. W sobotę spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku nie będzie się działo najlepiej. Twój ukochany stanie się nerwowy i dojdzie między wami do przykrej kłótni. Nie dolewaj oliwy do ognia i spędźcie chociaż jeden wieczór bez siebie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu Wody zainteresuje się tobą. Dowiesz się o tym od jego koleżanki. Nie rób pierwszego kroku, ale ośmiel go życzliwością i szczerym uśmiechem.

Kariera i pieniądze: W pracy ciężki tydzień. Będziesz musiała robić kilka rzeczy naraz i nikt ci w tym nie pomoże. Bądź systematyczna i nie odkładaj niczego na później. Gdy narobisz sobie zaległości, prędzej czy później popełnisz błąd.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zaczniesz się martwić sprawami, które od ciebie nie zależą. Zamiast cieszyć się tym, co masz, pogrążysz się w czarnowidztwie i popsujesz sobie humor na cały tydzień. Z odsieczą przyjdzie twoja przyjaciółka, której uda się wyciągnąć cię z domu.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli marzysz o fajerwerkach, sama zadbaj o atmosferę. Pamiętaj, że to głównie od kobiety zależy, jak romantycznie i namiętnie będzie w sypialni. Jesteś singielką? Bądź bardziej kobieca i nie bój się flirtować. Niejeden mężczyzna chciałby cię poderwać, ale boi się dostać kosza. Na najbliższej imprezie zrób się na bóstwo i zamiast stać pod ścianą, otwórz się na nowe znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź bardziej stanowcza. Twoje niezdecydowanie odbierane jest jako ogromny minus. Jeśli chcesz zrobić prawdziwą karierę, musisz być pewna tego, co mówisz i robisz.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Znajdziesz czas na hobby, a realizacja własnych zainteresowań okaże się świetnym lekiem na depresję. Przestaniesz odnosić wrażenie, że marnujesz czas i znów zaczniesz obdarzać świat swoim pięknym uśmiechem. W piątek dostaniesz dobrą wiadomość od osoby, z którą od dawna nie miałaś kontaktu.

Miłość i seks: W miłości spokojnie, ale przyjemnie. Spędzisz miły czas z partnerem i choć nie będziecie zdobywać górskich szczytów, to wspólnie spędzone chwile dadzą wam dużo radości. Jesteś singielką? Czeka cię randka z mężczyzną spod żywiołu Ognia. Wasze spotkanie nie potoczy się tak, jakbyś tego chciała, ale i tak będzie bardzo przyjemnie.

Kariera i pieniądze: Zwróć uwagę na sprawy finansowe. Żyjesz rozrzutnie i choć na dzień dzisiejszy nie brakuje ci pieniędzy, to taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie. Zacznij oszczędzać i ogranicz wydatki w sklepach obuwniczych.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą wiele ważnych uroczystości. Skumulują się one w nie najlepszym momencie. Mimo to postaraj się robić dobrą minę do złej gry i nie daj plamy na rodzinnym spotkaniu. W przeciwnym razie twoja wpadka będzie tematem rozmów przez kilka tygodni.

Miłość i seks: W miłości dobry okres. Twój partner zrozumie, w jakiej sytuacji się teraz znajdujesz, i odrobinę zmieni swoje podejście do niektórych spraw. Jego postawa sprawi, że znów poczujesz się komfortowo. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który lubi sztukę. Jego wrażliwość zrobi na tobie ogromne wrażenie. Zanim się obejrzysz, twoje serce zabije mocniej.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia bądź bardziej skupiona. Możesz popełnić prosty błąd, który choć nie będzie brzemienny w skutkach, to zaświadczy o twojej niekompetencji.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przed tobą niełatwy czas. Napotkasz na swojej drodze wiele ograniczeń i poczujesz, że we wszystkim jesteś sama. W okolicach weekendu twoje życie nieco zwolni. Wreszcie odetchniesz i zajmiesz się sobą. Popracuj nad urodą.

Miłość i seks: W miłości wpływ Wenus. Jej aura sprawi, że zainteresuje się tobą mężczyzna spod znaku Bliźniąt. Będziecie nadawać na tych samych falach i przetańczycie niejedną noc. Masz faceta? Temperatura w waszej sypialni podskoczy. Znów zaczniecie się cieszyć sobą i razem odkryjecie nieznane wam wcześniej pokłady rozkoszy.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Tydzień roboczy upłynie szybko, chociaż nie zabraknie stresujących sytuacji. Tym razem nie będziesz musiała samodzielnie podejmować żadnych ważnych decyzji. Odpowiedzialność spadnie na twoją współpracowniczkę.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Zwolnij, Wago! Robiąc kilka rzeczy równocześnie, w coraz krótszym czasie jesteś mało efektywna. Ważniejsze od bieżących spraw jest zdrowie, więc zadbaj o siebie i porządny wypoczynek. Gdy naładujesz akumulatory, wszystko pójdzie jak z płatka.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi coś, co bardzo cię zaskoczy. Cała sytuacja uświadomi ci, że do tej pory niewłaściwie oceniałaś swojego partnera. Wasze relacje poprawią się. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory nie zwracał na ciebie uwagi, odezwie się do ciebie. Wasza rozmowa będzie pierwszym krokiem w stronę ciekawej znajomości.

Kariera i pieniądze: W finansach świetny czas. Twój portfel będzie pękał w szwach i wreszcie będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Szalejąc na zakupach, pomyśl o zmianie dekoracji w domu.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą świetny tydzień. Planety będą ci sprzyjać, więc wykorzystaj ich moc i zacznij spełniać marzenia. W najbliższym czasie nic nie stanie ci na przeszkodzie w drodze do osobistego szczęścia.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was trudna rozmowa, którą do tej pory odkładaliście. Poczujesz, że przyszedł idealny moment, by poruszyć ten temat. Tę niełatwą dyskusję przeprowadź w okolicach wtorku. Twój ukochany będzie wtedy mniej nerwowy. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ziemi zacznie nabierać realnych kształtów. Nie będziecie jedynie parą znajomych, lecz duetem, który myśli poważnie o sobie nawzajem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobry czas. Twoja praca zacznie przynosić ci zadowolenie i spełnienie. Drobne sukcesy sprawią, że przestaniesz szukać nowego zajęcia.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Okaże się, że droga, którą do tej pory szłaś, nie była właściwa. Uświadomi ci to starsza i mądrzejsza osoba i tym razem posłuchaj dobrych rad. Zmienisz także postrzeganie samej siebie i przestaniesz chować głowę w piasek, gdy tylko napotkasz jakąś trudność.

Miłość i seks: W sprawach sercowych miłosna aura, która cię napełni. Będziesz chodziła w skowronkach, a twój wybranek każdego dnia będzie dawał ci powody do radości. Weekend spędzisz w cudownej atmosferze, ciesząc się obecnością ukochanego. Jedyne, na co musisz uważać, to zbytnia wylewność. Bądź szczera, ale pikantne historie z przeszłości zostaw dla siebie.

Kariera i pieniądze: W pracy gorszy czas. Zaczniesz się martwić o swoją przyszłość, a twoją frustrację pogłębi fakt, że nie masz wystarczających znajomości. Postaraj się być cierpliwa i nie podejmuj pochopnych decyzji.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz miała powody do radości. Początek tygodnia może być trudny, ale im bliżej weekendu, tym więcej szczęścia. W sobotę spotka cię bardzo miła niespodzianka. Całe zdarzenie sprawi, że na nowe pokochasz samą siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zacznie wywierać na tobie presję. Poczujesz się stłamszona i jedyne, o czym zamarzysz, to chwile tylko dla siebie. Zamiast się dusić, spędźcie kilka wieczorów bez siebie. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji, nawet jeśli przyjaciółka radzi ci coś innego. Tym razem twój wewnętrzny głos nie sprowadzi cię na manowce.

Kariera i pieniądze: Praca będzie palić ci się w rękach. Polubisz to, co robisz, i staniesz się w tym bardzo dobra. Twoje umiejętności zostaną zauważone i docenione. Twój przełożony złoży ci ofertę nie do odrzucenia.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Osoba, która bardzo cię lubi, poczuje się odtrącona. Twój brak inicjatywy i chęci kontaktu sprawi, że stracisz kogoś, kto był tobie bardzo życzliwy. Pod koniec tygodnia uważaj na drodze, zwłaszcza jeśli prowadzisz samochód.

Miłość i seks: Masz faceta? Mniej go na oku. Na jego horyzoncie pojawi się pewna siebie kobieta, która potrafi uwieść każdego mężczyznę. Miej oczy i uszy szeroko otwarte. Jesteś singielką? Nie zwlekaj w nieskończoność i określ się co do zodiakalnego Barana. Ten facet od dawana do ciebie wzdycha, więc nie igraj z jego uczuciami. Pamiętaj, że los bywa mściwy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz robić to, co lubisz za dobre pieniądze. W okolicach środy spotka cię coś bardzo miłego. Szef pochwali cię na głos, a ty utrzesz nosa zawistnym współpracownikom.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nie będziesz mogła narzekać na brak towarzystwa, ale mimo to poczujesz się samotna. Kiepski nastrój potraw przez kilka dni, ale w okolicach czwartku spotka cię miła niespodzianka, która poprawi ci humor. Koniec tygodnia to dobry czas na metamorfozę. Idź do fryzjera.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował od ciebie wsparcia. W najbliższych dniach zamiast kochanką, bądź dla niego przyjaciółką. Szczere rozmowy i pomoc w codziennych sprawach będą teraz dla niego prawdziwym skarbem. Jesteś singielką? Uporasz się z toksyczną znajomością, która do tej pory cię blokowała. Otworzysz się na nowe znajomości i przyciągniesz do siebie mężczyznę, którego wyróżni ciekawe hobby.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia znajdziesz się pod szczególnym nadzorem szefa. Przełożony stanie się tykającą bombą zegarową, więc nie daj mu pretekstu. Przyłóż się bardziej do tego, co robisz, i zwróć uwagę na szczegóły.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Roksi (Ocena: 5) 08.03.2017 19:34
Dla wszystkich zainteresowanych wróżbami i ezoteryką - od tego i wydawania na to pieniędzy można się uzależnić. A czasem naprawdę łatwo oskubać sobie portfel na własne życzenie. Szczególnie, jeśli kupuje się coś co w markecie kosztuje kilka razy mniej... Poczytajcie: eva-hl.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie