Horoskop tygodniowy 20.02. - 26.02.

Nadszedł nowy tydzień. Jak będzie wyglądał? Dowiedz się ze swojego horoskopu!
Horoskop tygodniowy 20.02. - 26.02.
Fot. iStock
20.02.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zaczniesz odnosić sukcesy w życiu osobistym. Drobne, ale znaczące zwycięstwa rewelacyjnie wpłyną na twój humor. Będziesz tryskać dobrą energią, która przyciągnie do ciebie nie tylko przyjaciół, ale i obcych ludzi.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Wokół ciebie nie zabraknie mężczyzn, zwłaszcza jeśli jesteś singielką, ale żaden z nich nie da ci tego, czego naprawdę potrzebujesz. Uzbrój się w cierpliwość, a póki co flirtuj i baw się do woli. Masz faceta? Twój ukochany zacznie być zazdrosny. I nic dziwnego. Na jego polu pojawi się poważny konkurent. Wasz związek zacznie kipieć od nadmiaru emocji.

Kariera i pieniądze: W pracy perspektywa zmian. Wpływowa osoba będzie chciała cię mieć w swoim zespole, ale twoja bierna postawa uniemożliwi mu podjęcie decyzji. Nie tkwij w próżni i jak najszybciej podejmij odpowiednie działania.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Kłótnia z przyjaciółką negatywnie wpłynie na twój nastrój. Gdy emocje opadną, uświadomisz sobie, że przesadziłaś. Schowaj dumę do kieszeni i przeproś ją, nawet jeśli żadna z was nie jest bez winy. Im więcej minie czasu, tym trudniej będzie wam naprawić to, co zepsułyście.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dobry okres, szczególnie jeśli jesteś w związku. Twój ukochany wykaże się inicjatywą i zorganizuje wspólny wyjazd. Z dala od codziennych problemów uda się wam wskrzesić dawną miłość. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zacznie ci wysyłać oznaki zainteresowania. Warto przejąć inicjatywę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej pochwał. Ktoś, komu chciałabyś zaimponować, wreszcie doceni twoją pracę. To, co usłyszysz na swój temat, wynagrodzi cały trud.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Będziesz musiała pogodzić kilka rzeczy naraz, więc spotkania towarzyskie przełóż na przyszły tydzień. Nie znaczy to jednak, że musisz rezygnować ze wszystkich rozrywek. Te, które wymagają wysiłku fizycznego, nadal są wskazane.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym dzielą cię kilometry, nie da za wygraną. Każdego dnia będzie udowadniał ci, że mu na tobie zależy. Może warto coś z tym zrobić? Masz faceta? Wasz związek zmieni się, ale nie do końca będziesz z tego zadowolona. Porozmawiaj z ukochanym na ten temat.

Kariera i pieniądze: W finansach świetny okres. Zaczniesz zarabiać pieniądze, a twoją tajną bronią okaże się spryt. Nie rezygnuj z tej ścieżki, nawet jeśli spotkasz się z krytyką. Niemiłe słowa są oznaką zazdrości.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zrobisz remanent w swoim życiu i zakończysz znajomości z ludźmi, którzy cię wykorzystywali. Będzie to milowy krok w stronę spokoju i spełnienia. W drugiej połowie tygodnia uda ci się doprowadzić do końca sprawę związaną z finansami.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniecie się docierać i poczujesz, że wasz związek ma szansę przerodzić się w małżeństwo. Podtrzymuj miłosną aurę, ale nie dziel się swoimi spostrzeżeniami z ukochanym. Partner może źle zinterpretować twoje słowa. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, z którym łączą cię zawodowe relacje. Ten facet naprawdę traktuje cię poważnie, ale nie umie tego pokazać. Stwórz wam warunki do szczerej rozmowy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W okolicach wtorku bądź bardziej spostrzegawcza. Masz szansę zauważyć coś, co sprawi, że szef obdarzy cię większym zaufaniem.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Zaczniesz rozwijać swoje interesowania i odkryjesz w sobie nowy talent. Twoi bliscy będą zachwyceni, a ty poczujesz, że możesz robić to, co lubisz, i zarazem czerpać z tego korzyści materialne. Może warto zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę?

Miłość i seks: W miłości dobry okres zwłaszcza dla singielek. Mężczyzna, z którym okazjonalnie flirtujesz, poczuje do ciebie coś poważnego. Wasze niezobowiązujące spotkania przestaną mu wystarczać. Przed tobą nieuniknione zmiany. Masz faceta? Spędzisz z nim cudowne chwile, ale w okolicach weekendu dojdzie między wami do sprzeczki. Ostra wymiana zdań tym razem okaże się potrzebna.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie czekaj biernie na rozwój wypadków i wykorzystaj luźniejszy okres na zdobycie nowych kwalifikacji. Pamiętaj, że stojąc w miejscu, cofasz się.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zaczniesz zazdrościć koleżance sukcesów, ale to, co będziesz odczuwać, zmotywuje cię do działania. Postanowisz coś zmienić w swoim życiu i podejmiesz pierwsze kroki. Koniec tygodnia sprzyja podróżom. Wypad w góry to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: W miłości większa dawka zaskoczenia. Zauważysz, że twój partner się zmienia w dojrzałego, odpowiedzialnego mężczyznę, z którym nie bałabyś się spędzić reszty swoich dni. Wasz związek zyska na niematerialnej wartości. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, na którego często trafiasz przez przypadek. Zawierz losowi i dopomóż waszemu szczęściu.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej okazji do zarobku. Wykorzystaj je w stu procentach. W piątek uważaj na oszustów.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Uda ci się pozałatwiać sprawy związane z urzędami, instytucjami i wszelkimi dokumentami. W weekend czeka cię ważne spotkanie. Przygotuj się do niego i nastaw psychicznie. Odrobina luzu i rezerwy przyda ci się, gdy nie wszystko pójdzie po twojej myśli.

Miłość i seks: W miłości spokój. Spędzisz spokojny czas z partnerem, ale nie odczujesz nudy. Wręcz przeciwnie, zmienisz swoje podejście do związku, traktując go jako ostoję, a nie źródło ekscytacji. Jesteś singielką? Między tobą a mężczyzną spod żywiołu Ognia przestanie iskrzyć, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Niepotrzebne sprzeczki ustąpią miejsca szczerym rozmowom.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W środę uważaj na współpracowniczkę. Ona tylko czyha na twój błąd.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zajmij się ważnymi sprawami, które do tej pory odkładałaś na później. Tylko pozornie zostało ci dużo czasu. Weekend spędzisz inaczej niż zwykle. Tym razem nie będziesz królową balu i choć ominie cię szalona impreza, to bardzo na tym skorzystasz.

Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Twój ukochany zacznie się dziwnie zachowywać, a twoja podejrzliwa natura sprawi, że posądzisz o to inną kobietę – niesłusznie. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego poznałaś kilka tygodni temu, zaproponuje ci spotkanie. Zgódź się, ale nie zmieniaj dla niego swoich planów. To on powinien się do ciebie dostosować.

Kariera i pieniądze: W finansach względny spokój. Nie zarobisz kokosów, ale los oszczędzi cię i uchroni przed nieplanowanymi wydatkami. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poczujesz się lepiej, a dobry humor pośrednio wpłynie na twoją urodę. Pogodny wraz twarzy okaże się lepszym kosmetykiem niż tusz do rzęs czy szminka. Sobota to dzień miłej niespodzianki związanej ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany wyzna ci coś, co wpłynie na twoje postrzeganie jego osoby. Będziesz się musiała się z tym pogodzić, chociaż na początku może ci być trudno. Jesteś singielką? Relacja z mężczyzną spod żywiołu Wody zmieni się, ale nie będziesz z tego zadowolona. Okaże się, że twój adorator mylnie cię zrozumiał i niełatwo ci będzie odkręcić całą sytuację.

Kariera i pieniądze: Praca będzie ci się palić w rękach. Wszystko, za co się weźmiesz, wykonasz szybko i przede wszystkim dobrze. Przełożony będzie z ciebie zadowolony i nie omieszka tego powiedzieć na głos.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Co prawda, nie podbijesz świata, ale zaczniesz odnosić sukcesy w dziedzinach, które wcześniej były dla ciebie czarną magią. Weekend spędzisz wyjątkowo spokojnie. Wypocznij i zadbaj o urodę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany z każdym dniem będzie cię kochał mocniej, ale i mniej rozumiał. Odczujesz to zwłaszcza pod koniec tygodnia. Nie udawaj, że tego nie widzisz. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś namiętną przygodę, znów pojawi się w twoim życiu. Wasze ponowne spotkanie zakończy się tak samo jak za pierwszym razem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Staniesz się jeszcze lepsza w tym, co robisz, i zaczniesz na tym zarabiać. Wkrótce trafi ci się bardzo opłacalny kontrakt.  

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą ważny tydzień. Będziesz musiała pozałatwiać wiele spraw, ale Saturn znów zacznie ci sprzyjać, a jego wpływ pomoże ci się uporać ze wszystkimi problemami. Weekend spędzisz w innym miejscu niż zwykle. Będziesz świetnie się bawić, a nowe otoczenie pozwoli ci wypocząć i naładować akumulatory.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw sercowych. Mężczyzna bliski twojemu sercu poczuje się przy tobie szczęśliwy, co rewelacyjnie wpłynie na waszą relacje. Stworzycie idealnie uzupełniającą się parę, która potrafi się zarówno kochać, jak i przyjaźnić.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Szef przymknie oko na twoje wady i doceni zalety, które wyróżniają cię spośród pracowników. Twoja sytuacja finansowa także się poprawi.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas refleksji. Będziesz musiała wiele przemyśleć i znaleźć nowe rozwiązania, zwłaszcza w sytuacjach związanych ze sprawami towarzyskimi. W okolicach weekendu czeka cię podróż. Bądź ostrożna, zwłaszcza jeśli sama prowadzisz samochód. Chwila nieuwagi może wiele cię kosztować.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany wyzna ci prawdę dotyczącą swojej przeszłości. Będziesz zaskoczona, ale gdy przemyślisz całą sprawę, uświadomisz sobie, że sama masz znacznie więcej na sumieniu. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, którego wyróżniają słuch i poczucie rytmu. Gdy dojdzie do kolejnego spotkania, okaże się, że zgrywacie się nie tylko na parkiecie.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Szef cię doceni i nagrodzi zarówno pochwałą, jak i pieniędzmi. Mimo to nie daj się zwieść. Zasługujesz na dużo więcej.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo